Ik had zelf een wedstrijd, anders had ik wel gekeken. Op de terugweg zei een teamgenoot van me dat het 2-0 geworden was. Ik dacht dat hij een geintje maaktequote:Op zaterdag 25 maart 2017 23:42 schreef Kaas- het volgende:
Jullie homo's kijken ook gewoon allemaal geen voetbal he.(Uiteraard met uitzondering van de Paxter.) Ach ja, vanavond misschien wel beter.
Hehe klopt. Hoedt en Veltman beetje samen douchen.. :Squote:Op zondag 26 maart 2017 21:19 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik had zelf een wedstrijd, anders had ik wel gekeken. Op de terugweg zei een teamgenoot van me dat het 2-0 geworden was. Ik dacht dat hij een geintje maakte
Die Wesley Hoedt ziet er sexy uit jaDat was vast het enige hoogtepunt van de wedstrijd.
jawel.quote:Op zondag 26 maart 2017 21:26 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jij hebt er ook niet in gereageerd anders baggerde ik wel door
Ah zie hetquote:
Ik wilde graag met meiden kunnen dansen.quote:Op zondag 26 maart 2017 21:30 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ah zie het
Je bent gay geworden
Goed zo man
Inmiddels al wel weer van gedachten veranderd denk ik?
Is dit hem? Dan niet twijfelen.quote:Op zondag 26 maart 2017 21:34 schreef tailfox het volgende:
[..]
Ik wilde graag met meiden kunnen dansen.
maar wilde ze even duidelijk maken dat ik off the marked ben.
(nu twijfel ik wel aan de geaartheid van een vriend
Oftewel...foto.quote:Op zondag 26 maart 2017 21:38 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ah ja dat is wel tamelijk gay. Of je kont is gewoon zo goed dat hij jelly is natuurlijk.
nee best een slechte kont heb ikquote:Op zondag 26 maart 2017 21:38 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ah ja dat is wel tamelijk gay. Of je kont is gewoon zo goed dat hij jelly is natuurlijk.
Veltman vind ik niet veel aanquote:Op zondag 26 maart 2017 21:27 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Hehe klopt. Hoedt en Veltman beetje samen douchen.. :S
pics van je kont?quote:
Nehquote:Op zondag 26 maart 2017 21:40 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Veltman vind ik niet veel aan
[..]
pics van je kont?
Het was wel heel vaak.quote:Op zondag 26 maart 2017 21:42 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
gewoon beetje gekkigheid onder vrienden. Vind ik echt niets gays aan
1 vinger er in moet kunnen toch?quote:Op zondag 26 maart 2017 21:42 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
gewoon beetje gekkigheid onder vrienden. Vind ik echt niets gays aan
Gewoon vrienden onderling ja tochquote:
zolang je nohomo zegtquote:Op zondag 26 maart 2017 22:06 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Gewoon vrienden onderling ja toch
Af en toe stukje penis als je echt in een melige bui bent allemaal
Was wel een leuke en lieve Groningse heterojongen die tijdens een feestje paar maand geleden ineens op de mond wilde kussen paar keer. Bleef het ook heel beschaafd bij hoor trouwens.quote:
quote:Op zondag 26 maart 2017 22:11 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik geef de voorkeur aan Mike van der Hoorn
iik zoen nog niet eens mijn tantequote:Op zondag 26 maart 2017 22:11 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Was wel een leuke en lieve Groningse heterojongen die tijdens een feestje paar maand geleden ineens op de mond wilde kussen paar keer. Bleef het ook heel beschaafd bij hoor trouwens.
Hij heeft veel betere foto'squote:
De nieuwe liedjes van Gorillaz vallen me een beetje tegen.quote:
Hee Twister,quote:
vind deze zo ontzettend goed.quote:Op zondag 26 maart 2017 22:29 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Hij heeft veel betere foto's
[..]
De nieuwe liedjes van Gorillaz vallen me een beetje tegen.
Kunnen wij niks aan doen helaasquote:Op zondag 26 maart 2017 22:30 schreef tailfox het volgende:
[..]
Hee Twister,
ben ik het niet mee eens een beetje weinig mooie dames
achja heb mijn vriendin als achter grond op phonequote:Op zondag 26 maart 2017 22:36 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Kunnen wij niks aan doen helaas
Ascension vond ik wel leuk. The Good, The Bad & The Queen was Damon's beste side-project. Jammer dat hij daar niet mee verder gaat.quote:
Ik koos idd wel z'n slechtste fotoquote:Op zondag 26 maart 2017 22:41 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ascension vond ik wel leuk. The Good, The Bad & The Queen was Damon's beste side-project. Jammer dat hij daar niet mee verder gaat.
verkeerde qoute?quote:Op zondag 26 maart 2017 22:44 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik koos idd wel z'n slechtste fotomaar vind de rest ook niet heel denderend
ik moet altijd iets klagenquote:Op zondag 26 maart 2017 22:43 schreef Kaas- het volgende:
Klagen over gebrek aan mooie vrouwen in de gay SC tsjaaaa
Blijkbaar had ik bij t sluiten van de gaybar voor op de stoep 3 random hetero's aangesproken met mijn zatte kopquote:Op zondag 26 maart 2017 22:11 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Was wel een leuke en lieve Groningse heterojongen die tijdens een feestje paar maand geleden ineens op de mond wilde kussen paar keer. Bleef het ook heel beschaafd bij hoor trouwens.
vond t ooo koud op de fiets :Squote:Op maandag 27 maart 2017 09:26 schreef Kaas- het volgende:
Het vroor toen ik vanochtend buiten liep :S maar was in wintertijd ook nog nacht natuurlijk
quote:Op maandag 27 maart 2017 09:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Blijkbaar had ik bij t sluiten van de gaybar voor op de stoep 3 random hetero's aangesproken met mijn zatte kopEn eentje zover gekregen dat hij tegen mij en de rest toegaf er toch wel eens over gedacht te hebben en nieuwsgierig was. Toen hebben m'n vrienden me weggesleurd, want ze kennen me
Maar ik weet er dus niet zo veel meer van
Volgens mij heb ik ook iemand ten huwelijk gevraagd.quote:
pride.com heeft een artikel over je geschreven: http://www.pride.com/dati(...)raight-men-hook-guysquote:Op maandag 27 maart 2017 10:40 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik ook iemand ten huwelijk gevraagd.
Ik en drank
Interessantquote:Op maandag 27 maart 2017 10:42 schreef wonderer het volgende:
[..]
pride.com heeft een artikel over je geschreven: http://www.pride.com/dati(...)raight-men-hook-guys
Dat zou mij echt nooit overkomenquote:Op maandag 27 maart 2017 09:28 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Blijkbaar had ik bij t sluiten van de gaybar voor op de stoep 3 random hetero's aangesproken met mijn zatte kopEn eentje zover gekregen dat hij tegen mij en de rest toegaf er toch wel eens over gedacht te hebben en nieuwsgierig was. Toen hebben m'n vrienden me weggesleurd, want ze kennen me
Maar ik weet er dus niet zo veel meer van
Ik sta sowieso bekend om mijn heteroverslindgedrag.quote:Op maandag 27 maart 2017 11:03 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Dat zou mij echt nooit overkomen
[ afbeelding ]
yes! I am.quote:Op maandag 27 maart 2017 11:03 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Dat zou mij echt nooit overkomen
[ afbeelding ]
of een kruikjequote:Op maandag 27 maart 2017 10:07 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Als we samen woonden had ik je nog gauw een thermoskan koffie meegegeven op de fiets René.
Kwartier voordat je naar bed gaat loop ik vast omhoog om je elektrische dekentje aan te zettenquote:
eeuwige liefdeeequote:Op maandag 27 maart 2017 19:30 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kwartier voordat je naar bed gaat loop ik vast omhoog om je elektrische dekentje aan te zetten
Altijd al durfde niet te zeggenquote:Op maandag 27 maart 2017 19:50 schreef Renesite het volgende:
[..]
wist niet dat je mij interessant vond lieffie
Zorg maar dat t zelf warm wordtquote:Op maandag 27 maart 2017 19:30 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kwartier voordat je naar bed gaat loop ik vast omhoog om je elektrische dekentje aan te zetten
ik denk het niet. Normaliter is dat mijn taakquote:Op maandag 27 maart 2017 19:51 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Altijd al durfde niet te zeggenkreeg je mn brieven niet dan? Heeft je mannetje allemaal verbrand zeker
Oh chill manquote:Op dinsdag 28 maart 2017 10:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ga vr-zo naar Schiermonnikoog dus hopelijk blijft het beetje zo.
Veel plezier! Hopelijk heb je mooi weerquote:Op dinsdag 28 maart 2017 10:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ga vr-zo naar Schiermonnikoog dus hopelijk blijft het beetje zo.
Zonder sociale conventies zou je dat niet eens zijn.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 11:35 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Laat mij maar lekker socially awkward zijn!
Ik dacht dat dat altijd al gebeurde bij de AH, daarom ga ik ook naar de Jumbo...quote:Op dinsdag 28 maart 2017 11:48 schreef Kaas- het volgende:
Nee, zonder sociale conventies zou je bij de kassa in de Albert Heijn je piemel in het oor van het kassameisje kunnen drukken en zou zij je boodschappen stuk voor stuk even proeven na het scannen.
Er zit een wereld van verschil tussen onhandig en absurdquote:Op dinsdag 28 maart 2017 11:48 schreef Kaas- het volgende:
Nee, zonder sociale conventies zou je bij de kassa in de Albert Heijn je piemel in het oor van het kassameisje kunnen drukken en zou zij je boodschappen stuk voor stuk even proeven na het scannen.
Nonsnes. Je kunt best zeggen "Veel plezier komend weekend".quote:Op dinsdag 28 maart 2017 11:23 schreef Kaas- het volgende:
Ja bedankt Twister, heel aardig maar nogmaals: volgens de sociale conventies is het zeg maar gebruikelijk om pas "veel plezier" te zeggen wanneer iemand echt op het punt staat om iets te doen, iemand pas te feliciteren wanneer die persoon echt jarig is in plaats van een week vantevoren etc.
Dat laatste mag van mijquote:Op dinsdag 28 maart 2017 11:48 schreef Kaas- het volgende:
Nee, zonder sociale conventies zou je bij de kassa in de Albert Heijn je piemel in het oor van het kassameisje kunnen drukken en zou zij je boodschappen stuk voor stuk even proeven na het scannen.
En wat als het een leuke kassajongen is? (Niet dat de kans daarop nou zo enorm groot lijkt te zijn.)quote:Op dinsdag 28 maart 2017 12:59 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat laatste mag van mijDat eerste denk ik niet.
Stop jij je piemel in het oor van leuke mensen dan?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 14:14 schreef Twoflower het volgende:
[..]
En wat als het een leuke kassajongen is? (Niet dat de kans daarop nou zo enorm groot lijkt te zijn.)
Wonderer, m'n boy gaat nu voor het eerst enkele maanden lang in een voorstelling spelen. In de gelaarsde kat haha, gaan touren door Nederland en België.quote:
Ga ik met bloemen bij de artiesten uitgang staanquote:Op dinsdag 28 maart 2017 15:02 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wonderer, m'n boy gaat nu voor het eerst enkele maanden lang in een voorstelling spelen. In de gelaarsde kat haha, gaan touren door Nederland en België.
Gaan we dan eindelijk meeten?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 15:09 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ga ik met bloemen bij de artiesten uitgang staan
![]()
Serieus, leuk man! Welke Rol?
Ik ga elke avond heen en sta er dan als bodyguard bij hoor.quote:
Is dat die van de Efteling?quote:Op dinsdag 28 maart 2017 15:02 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wonderer, m'n boy gaat nu voor het eerst enkele maanden lang in een voorstelling spelen. In de gelaarsde kat haha, gaan touren door Nederland en België.
Cool!quote:Op dinsdag 28 maart 2017 15:02 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wonderer, m'n boy gaat nu voor het eerst enkele maanden lang in een voorstelling spelen. In de gelaarsde kat haha, gaan touren door Nederland en België.
Ja. Alleen niet op dat park of zo, maar gewoon in diverse theaters in NL/B. Première is in Rotterdam in het Nieuwe Luxor dus kan ik makkelijk naartoe.quote:
Kunnen we ook ff een drankje doen of zo.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 15:46 schreef wonderer het volgende:
Ik wil wel een keer komen kijken als ie in de buurt speelt.
Veel plezier alvast.quote:Op dinsdag 28 maart 2017 15:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kunnen we ook ff een drankje doen of zo.
quote:Op dinsdag 28 maart 2017 15:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kunnen we ook ff een drankje doen of zo.
quote:Op zaterdag 25 maart 2017 17:32 schreef Rezania het volgende:
Weet niet of hier mensen zitten die ervaring hebben met PyMol maar kan het altijd proberen.
quote:Op dinsdag 28 maart 2017 16:02 schreef Perrin het volgende:
Sorry, maar ik kan me echt niet inhouden:
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |