Erdogan, een toffe peerquote:Op zondag 12 maart 2017 19:08 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Lijkt me heerlijk, zo'n dictatuur. Hoef je nooit meer na te denken waar je op gaat stemmen.
Gaat lastig worden, zonder de mensenrechten te schenden, c.q. een burgeroorlog uit te lokken.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:05 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat is correct, maar de fout moet wel hersteld worden.
Voor nieuwe migranten valt hier inderdaad voor te pleiten. Voor al bestaande, zie vorig punt.quote:Dus moeten we erkennen dat er niet voor elke niet-westerse allochtoon hier nog plek is.
En hoe gaan we dit dan toetsen in de praktijk?quote:Dat zal moeten gaan om de mensen die hier niet passen zoals de Erdogan-Turken, Kuzu en Sylvana Simons.
Laat maar zien dan waar de beperking ziet. Wat je ook ziet van GroenLinks, interviews, debatten, speeches, ze spreken overal van onbeperkte toelating.quote:
Dat is het enige criterium hahahaha.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:08 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Aangezien er volop paspoorten is getrooid zonder enige voorwaarden is dat geen serieus criterium meer voor Nederlanderschap. Daarom moeten alle paspoorten van mensen met een dubbel paspoort herzien worden, en eventueel afgenomen.
Mensenrechten zijn al geschonden door Nederland te overspoelen. In het belang van Nederland moeten helaas een aantal rechten geschonden worden.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:10 schreef vaduz het volgende:
[..]
Gaat lastig worden, zonder de mensenrechten te schenden, c.q. een burgeroorlog uit te lokken.
[..]
Voor nieuwe migranten valt hier inderdaad voor te pleiten. Voor al bestaande, zie vorig punt.
[..]
En hoe gaan we dit dan toetsen in de praktijk?
Van een burgeroorlog / rassenrellen hoeft niet bij voorbaat een negatieve werking uit te gaanquote:Op zondag 12 maart 2017 19:10 schreef vaduz het volgende:
[..]
Gaat lastig worden, zonder de mensenrechten te schenden, c.q. een burgeroorlog uit te lokken.
Belarus is geen dictatuur. Dus je kan wel nadenken op wie je gaat stemmen. Hoewel opkomst niet verplicht is.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:08 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Lijkt me heerlijk, zo'n dictatuur. Hoef je nooit meer na te denken waar je op gaat stemmen.
Ze kunnen een scheefgegroeide situatie rechtzetten, maar goed is het niet. En oorlog geeft veel ellende en onschuldige slachtoffers. Voorkomen is beter.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:11 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Van een burgeroorlog / rassenrellen hoeft niet bij voorbaat een negatieve werking uit te gaan
'Steden'. Je bedoelt zeker grote dorpen als Alblasserdam, Sneek en Oss.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:06 schreef vaduz het volgende:
[..]
Slecht typisch stadsmensen argument. Dorpelingen komen evenzeer geregeld (minstens wekelijks) in de steden, wegens gebrek aan (basis)voorzieningen in de dorpen en weten zodoende best wat er in de stad speelt. Tevens hebben dorpelingen vaak ook kennissen, vrienden en familie die in de steden wonen. Verder kun je in dorpen ook gebruik maken van massa informatie middelen.
Precies. De onderwijzers die ons Nederlands hebben verklaard en Nederlands hebben geleerd mijden de grote steden.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:00 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ga wandelen door de grote steden. Je ziet geen Nederlanders meer.
Is maar vanuit welk perspectief en welke tijdspanne je het bekijkt. Voor een deel van de bevolking kan het op lange termijn een voordeel geven. Maar doorgaans levert het de gehele bevolking op korte termijn grote problemen op.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:11 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Van een burgeroorlog / rassenrellen hoeft niet bij voorbaat een negatieve werking uit te gaan
Ja, ik weet nog de wet over het verbod van Zwarte Piet werd getekend: 1 juli. Sindsdien vieren wij SJW's op die datum ieder jaar Keti Koti.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het is nog triester. Landverraders als Asscher hebben dat geregeld.
Jij wilt doen alsof Amsterdam geen groot dorp is?quote:Op zondag 12 maart 2017 19:12 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
'Steden'. Je bedoelt zeker grote dorpen als Alblasserdam, Sneek en Oss.
Het feit dat in Nederland Keti Koti wordt gevierd is ook idioot. Het laat zien dat ze geen Nederlander zijn, maar zich Surinamer, Afrikaan, of wat dan ook voelen. En dat zijn de groepen die we hier niet moeten willen. Nederland voor de Nederlanders (en met kleur heeft dat niets te maken).quote:Op zondag 12 maart 2017 19:14 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Ja, ik weet nog de wet over het verbod van Zwarte Piet werd getekend: 1 juli. Sindsdien vieren wij SJW's op die datum ieder jaar Keti Koti.
Beter vieren we de verjaardag van een Turkse bisschop. Oh, wacht.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:17 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het feit dat in Nederland Keti Koti wordt gevierd is ook idioot. Het laat zien dat ze geen Nederlander zijn, maar zich Surinamer, Afrikaan, of wat dan ook voelen. En dat zijn de groepen die we hier niet moeten willen. Nederland voor de Nederlanders (en met kleur heeft dat niets te maken).
Als we alleen de niet-westerse allochtonen hier houden die in alle opzichten Nederlander zijn (taal en loyaliteit) dan kan het nog goed komen.
Waar moeten wereldburgers naartoe volgens jou? Ik ben benieuwd waar die horen in jouw wereld.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:17 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het feit dat in Nederland Keti Koti wordt gevierd is ook idioot. Het laat zien dat ze geen Nederlander zijn, maar zich Surinamer, Afrikaan, of wat dan ook voelen. En dat zijn de groepen die we hier niet moeten willen. Nederland voor de Nederlanders (en met kleur heeft dat niets te maken).
Van hun eigen site:quote:Op zondag 12 maart 2017 19:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Laat maar zien dan waar de beperking ziet. Wat je ook ziet van GroenLinks, interviews, debatten, speeches, ze spreken overal van onbeperkte toelating.
quote:Dat betekent zorgvuldige toelatingsprocedures, uitsluitsel binnen een redelijke termijn en een fatsoenlijke, menswaardige behandeling voor asielzoekers.
https://groenlinks.nl/standpunten/vluchtelingen
Naar hun thuisland waar ze een paspoort van hebben.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:19 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Waar moeten wereldburgers naartoe volgens jou? Ik ben benieuwd waar die horen in jouw wereld.
Wie zijn volgens jouw wereldburgers dan? Mensen die geen deel uitmaken van een bepaalde cultuur? Maak je geen zorgen: die reizen permanent rond en vestigen zich nergens.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:19 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Waar moeten wereldburgers naartoe volgens jou? Ik ben benieuwd waar die horen in jouw wereld.
Jarenlang in een grote stad in het buitenland gewoond. In de slechte wijken zelfs.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:14 schreef vaduz het volgende:
[..]
Jij wilt doen alsof Amsterdam geen groot dorp is?Nog nooit buiten Nederland geweest zeker.
Dat betekent voor GroenLinks onbeperkte toelating. Ze stellen geen enkele beperkende voorwaarde.quote:
Dan zou je toch echt beter moeten weten.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:21 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Jarenlang in een grote stad in het buitenland gewoond. In de slechte wijken zelfs.
twitter:pauwnl twitterde op dinsdag 04-10-2016 om 23:12:09"Ik denk dat we minimaal het dubbele aantal asielzoekers moeten opnemen." @jesseklaver in #Pauw reageer retweet
We? Spreek voor jezelf gekkie.quote:Op zondag 12 maart 2017 19:17 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het feit dat in Nederland Keti Koti wordt gevierd is ook idioot. Het laat zien dat ze geen Nederlander zijn, maar zich Surinamer, Afrikaan, of wat dan ook voelen. En dat zijn de groepen die we hier niet moeten willen. Nederland voor de Nederlanders (en met kleur heeft dat niets te maken).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |