Is die dragonite niet zo'n beetje de allersterkste attacker die er is...quote:Op donderdag 9 maart 2017 20:33 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Juist verdedigend weer beter. En die dragonites spelen aanvallend sowieso weinig klaar. Lekker veel dust in stoppen en hoog wegzetten.
NEEquote:Op donderdag 9 maart 2017 20:32 schreef DaMart het volgende:
De nesten zoals ze er nu uit lijken te zien:
Rhyhorn -> Geodude
Dunsparce -> Voltorb
Gastly -> Venonat
Van mij mag de volgende nestchange nu wel al komen.
Al is het nieuwe abranest dat op TSR is gemeld nog wel een beetje leuk.
Hij staat hoog op zowel offense (2e) als defense (4e).quote:Op donderdag 9 maart 2017 20:40 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Is die dragonite niet zo'n beetje de allersterkste attacker die er is...
Ik snap die opmerking dat ie aanvallend niks zou klaarspelen dan ook totaal niet.quote:Op donderdag 9 maart 2017 20:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Hij staat hoog op zowel offense (2e) als defense (4e).
Dragonite is imo 1 van de betere aanvallers. Jammer dat ie altijd in de gym staatquote:Op donderdag 9 maart 2017 20:44 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Ik snap die opmerking dat ie aanvallend niks zou klaarspelen dan ook totaal niet.
10km eitjes niet opsparen om teleurstelling te voorkomenquote:Op donderdag 9 maart 2017 21:23 schreef Rabieluh het volgende:
Hatsjee, alweer een dratini uit een ei.
kun je eitjes dan weggooienquote:Op donderdag 9 maart 2017 21:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
10km eitjes niet opsparen om teleurstelling te voorkomen
Neequote:
ik geef geen cent meer eraan uit. kan nu 250 pokemon dragen en 650 items en dat vind ik voldoendequote:Op donderdag 9 maart 2017 21:30 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee
Ik heb mezelf voorgenomen om maximaal één keer per twee maanden 8 incubators te kopen, en dat mag nu weer bijna gebeuren. Dan gaat het weer hard
Upgrades gebeuren met gymcoins, ben al op 950/800 daarmee. Voor incubators gaat dat me niet snel genoeg.quote:Op donderdag 9 maart 2017 21:32 schreef Oscar. het volgende:
[..]
ik geef geen cent meer eraan uit. kan nu 250 pokemon dragen en 650 items en dat vind ik voldoende
ja, dat kan. maar dat duurt me allemaal te langquote:Op donderdag 9 maart 2017 21:33 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Upgrades gebeuren met gymcoins, ben al op 950/800 daarmee. Voor incubators gaat dat me niet snel genoeg.
De grens voor de elite gaat weer omhoogquote:
Ik ookquote:Op donderdag 9 maart 2017 21:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De grens voor de elite gaat weer omhoog
Waarom denkt Niantic dat we blij worden van Nanab? Die dump ik zodra ik ze krijg
20 max revive en max potions is wel leuk, als je nog twee keer per maand een level stijgt.quote:Op donderdag 9 maart 2017 21:54 schreef Norrage het volgende:
Ik snap ook niet dat die level up rewards zo waardeloos zijn
Jij kan toch gigantisch veel dust opsparen?quote:Op donderdag 9 maart 2017 21:57 schreef Rabieluh het volgende:
Ik ga voor de verandering eens niet alles uppen nu ik weer level up ben, behalve die dragonites dan.
Nu wel ja, ik up alleen nog dragonites en blissey, misschien mn snorlaxen nog als ze ooit weer terug komen, maar met 8000 dust per keer gaat dat alsnog best vlot.quote:Op donderdag 9 maart 2017 21:59 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij kan toch gigantisch veel dust opsparen?
Dat blijft de baas, maar ik wil met een Jynx vechten. Werken zal ze.quote:
Mensen die dat hier doen flikker ik er direct uit met mijn L5 gele account. Ook je tegenstanders moeten potions investeren.quote:Op donderdag 9 maart 2017 22:30 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Trouwens, ik heb mijn strategie wat veranderd door extreem gebrek aan revives en potions.
Ik spaar gewoon alle pokemons die ik vang op en als ik dan een gym wil levellen stel ik een meukleger samen en pak alleen de onderste. Zojuist heb ik tegen een kabutops van 1400cp getraind en verslagen met een 114cp pidgey, een 120 cp slowpoke, een 300 ish cp cyndaquill en nog een rattata van ongeveer 400 cp.
Natuurlijk moet je wel alle tijd hebben maar verdorie, het maakt echt weinig verschil of je een 100 cp beest of 600 cp ertegenover zet. Dan maar de meuk die ik normaal direct zou transferren.
Met slopen idem. Team samenstellen van 4 meukpokes en afmaken met een beest dat effectief is tegen die pokemon. Of mijn Blissey.
Geen Groninger, maar werk er wel.quote:Op donderdag 9 maart 2017 13:43 schreef Blobje het volgende:
[..]
Tijd voor een Fok! Groningen meet.Er zitten nog meer Groningers verstopt in dit topic.
Valor hier.quote:Op donderdag 9 maart 2017 23:04 schreef nikky het volgende:
[..]
Geen Groninger, maar werk er wel.
Ook zit ik een appgroep.
Teamkleur?
Geel? Jij bent toch geen geel?quote:Op donderdag 9 maart 2017 22:47 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Mensen die dat hier doen flikker ik er direct uit met mijn L5 gele account. Ook je tegenstanders moeten potions investeren.
Met slechte pokies vechten probeer ik mezelf nu ook aan te leren. Zeker de kraai komt van pas.
Helaasquote:
Geen teamgenoot met een account van de vijand achter de hand hebben om zulke mongolen eruit te kieperenquote:Op donderdag 9 maart 2017 23:13 schreef Rabieluh het volgende:
Het is toch van de zotte dat ik in mijn eigen dorp de gyms die ik zelf verover op anderen niet meer in kan komen vanwege al die gore voorbijgangers die al die mislukte drakenieten erin proppen met behulp van extra accounts.
Ik ben notabene een hoger level dan bijna al die gymscheerders op die mongool van level 36 na.
Ik hoop dat mijn Middelburgse pokecollega van 't weekend tijd heeft...quote:Op donderdag 9 maart 2017 23:17 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Geen teamgenoot met een account van de vijand achter de hand hebben om zulke mongolen eruit te kieperen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |