Daar waar John de man die voorop met een stok loopt te zwaaien is, ben jij de kerel met dikke trom op zijn pens die daar vlak achter loopt.quote:
quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:21 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Daar waar John de man met die voorop met een stok loopt te zwaaien is, ben jij de kerel met dikke trom op zijn pens die daar vlak achter loopt.
Het niveau van de beledigingen over en weer daalt. Dat zou jou ook op moeten vallen aangezien jij je haast ongegeneerd uit kan laten over je levensstijl, de laatste tijd.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:27 schreef Kaas- het volgende:
Ik vind het de laatste tijd eigenlijk juist wel weer meevallen Pokkel. Paar goede nieuwe users erbij ook ineens. Zijn eigenlijk maar een paar onaansprekende users, maar die komen niet bijzonder vaak langs volgens mij en kan je bovendien blokkeren. Al zou er wmb wel iets onorthodoxer op gemodereerd mogen worden ja.
Kom dan zelf eens met iets snedigs.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:33 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Het niveau van de beledigingen over en weer daalt. Dat zou jou ook op moeten vallen aangezien jij je haast ongegeneerd uit kan laten over je levensstijl, de laatste tijd.
Dat wel ja. Maar als ik er slechts drie uit zou mogen kiezen is de SC eigenlijk alweer helemaal top. Het valt momenteel redelijk mee. Maar het heeft inderdaad sommige dagen geen zin om online te zijn.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:29 schreef 99.999 het volgende:
Een paar mongolen minder zou geen kwaad kunnen.
Vertel dat maar in SEX.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:38 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ik ken zo af en toe mijn hoogtepuntjes.
Hear, hear.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:29 schreef 99.999 het volgende:
Een paar mongolen minder zou geen kwaad kunnen.
"Het niveau van de beledigingen daalt"quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:33 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Het niveau van de beledigingen over en weer daalt. Dat zou jou ook op moeten vallen aangezien jij je haast ongegeneerd uit kan laten over je levensstijl, de laatste tijd.
Ik heb al 2 van de 3 geblokkeerd.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:36 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Dat wel ja. Maar als ik er slechts drie uit zou mogen kiezen is de SC eigenlijk alweer helemaal top. Het valt momenteel redelijk mee. Maar het heeft inderdaad sommige dagen geen zin om online te zijn.
Oke doeiquote:Op woensdag 1 maart 2017 15:29 schreef 99.999 het volgende:
Een paar mongolen minder zou geen kwaad kunnen.
Zo af en toe is er weer een paar pagina's diarree van users met voornamen en cijfertjes, maar verder valt het wel mee. Het probleem is dat die vaak wel een stortvloed aan korte baggerposts produceren.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:27 schreef Kaas- het volgende:
Ik vind het de laatste tijd eigenlijk juist wel weer meevallen Pokkel. Paar goede nieuwe users erbij ook ineens. Zijn eigenlijk maar een paar onaansprekende users, maar die komen niet bijzonder vaak langs volgens mij en kan je bovendien blokkeren. Al zou er wmb wel iets onorthodoxer op gemodereerd mogen worden ja.
God komt hij ook nog een duit in het zakje doen. Het is wel een eng incestueus clubje hier zeg.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:45 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zo af en toe is er weer een paar pagina's diarree van users met voornamen en cijfertjes, maar verder valt het wel mee. Het probleem is dat die vaak wel een stortvloed aan korte baggerposts produceren.
De vraag rijst dan overmijdelijk waarom dat zo'n aantrekkingskracht op jou heeft..quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:46 schreef Japie77 het volgende:
[..]
God komt hij ook nog een duit in het zakje doen. Het is wel een eng incestueus clubje hier zeg.
Dat is wel een merkwaardige overeenkomst jaquote:Op woensdag 1 maart 2017 15:45 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zo af en toe is er weer een paar pagina's diarree van users met voornamen en cijfertjes, maar verder valt het wel mee. Het probleem is dat die vaak wel een stortvloed aan korte baggerposts produceren.
Nou ja, incest klinkt ook wel geil.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:49 schreef Perrin het volgende:
[..]
De vraag rijst dan overmijdelijk waarom dat zo'n aantrekkingskracht op jou heeft..
Dat jij het niet snapt mag dan weer geen verrassing heten.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:40 schreef Japie77 het volgende:
[..]
"Het niveau van de beledigingen daalt"
Ja dat is inderdaad echt een teken dat het de verkeerde kant op gaat zeg.....
Pompom, hoe beoordeel jij eigenlijk een frappuccino java chip (met koffie en met slagroom) van Starbucks?quote:
Tja. Dat is een gevoel. Kan het niet uitleggen.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:49 schreef Perrin het volgende:
[..]
De vraag rijst dan overmijdelijk waarom dat zo'n aantrekkingskracht op jou heeft..
Ik denk dat weinig beschaafde intellectuele mensen het wel een teken van hoog niveau vinden als je elkaar op een hoog niveau beledigd.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:55 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Dat jij het niet snapt mag dan weer geen verrassing heten.
Spreek het nou maar gewoon uit Japie. Is dat uit de lucht. Je hebt wel concurrentie van andere heimelijke fok-aanbidders hoor.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:03 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tja. Dat is een gevoel. Kan het niet uitleggen.
"Beledigt" trouwens.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:05 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ik denk dat weinig beschaafde intellectuele mensen het wel een teken van hoog niveau vinden als je elkaar op een hoog niveau beledigd.
Elkaar beledigen betekent sowieso een laag niveau.
Nope.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:08 schreef Perrin het volgende:
Functioneel beledigen speelt een belangrijke rol in de sociale opvoeding.
Huh? Geen idee wat je bedoelt....quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:10 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Spreek het nou maar gewoon uit Japie. Is dat uit de lucht. Je hebt wel concurrentie van andere heimelijke fok-aanbidders hoor.
Ik kwam net mijn Yoga lerares nog tegen. Wat is dat een ongelofelijk mooie vrouw.quote:
En nog een lenig mokkeltje ook waarschijnlijk.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:15 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ik kwam net mijn Yoga lerares nog tegen. Wat is dat een ongelofelijk mooie vrouw.
Wou ik ff delen.
Geeft maar weer aan hoe weinig jij van intellectuelen weet.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:05 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ik denk dat weinig beschaafde intellectuele mensen het wel een teken van hoog niveau vinden als je elkaar op een hoog niveau beledigd.
Elkaar beledigen betekent sowieso een laag niveau.
Zeker. Maar ze is niet heel slank zoals veel yoga typjes. Ze is mooi gevuld of hoe ik het ook wel noem "sexy fat".quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:16 schreef Kaas- het volgende:
[..]
En nog een lenig mokkeltje ook waarschijnlijk.
Als je niets om vast te houden heb glijd je er langzaam vanaf.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:19 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Zeker. Maar ze is niet heel slank zoals veel yoga typjes. Ze is mooi gevuld of hoe ik het ook wel noem "sexy fat".
Laat dat intellectuelen weg dan. Beschaafde mensen dan. Vind het een teken van beschaving.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:17 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Geeft maar weer aan hoe weinig jij van intellectuelen weet.
Zou ervoor gaan; even wat extra conditie opbouwen voor de mokkeltjes. Je bent nu single en dan is het extra belangrijk. 3 2 1 go!quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:22 schreef Japie77 het volgende:
Zal ik nog even gaan hardlopen de ja of de nee...
Precies, nu weten ze waarschijnlijk nog wel te ontsnappen.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:24 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Zou ervoor gaan; even wat extra conditie opbouwen voor de mokkeltjes. Je bent nu single en dan is het extra belangrijk. 3 2 1 go!
Wel aardig, maar ik ben dan ook nooit zo'n grote frappucinoliefhebber geweest.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:55 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Pompom, hoe beoordeel jij eigenlijk een frappuccino java chip (met koffie en met slagroom) van Starbucks?
Wehehe, klootzak.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:20 schreef Kaas- het volgende:
Van Dale:
in-tel-lec-tu-eel (de; m, v; meervoud: intellectuelen)
1. hij of zij die een studie rechten in maximaal 7 jaar tot een goed einde brengt
Als je net zo beroerd formuleert als dat je hier doet, dan is dat ook niet zo verwonderlijk.quote:Op woensdag 1 maart 2017 16:30 schreef Drugshond het volgende:
Klote belastingdienst.
Of ze snappen of mijn mails niet of ze durven niet terug te bellen.
Dan bel ik ze zelf toch (nog bozer).
Heb ik weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |