Ik zit even hun standpunten te kijken en moet zeggen dat ik me daar wel erg in kan vinden. Is er iets tegen op die partij?quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:52 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
FvD gaat gewoon 3 zetels krijgen.![]()
VNL 0
Dat moet je dan rustig kunnen weerleggen als presentatrice.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:52 schreef richolio het volgende:
[..]
Je ziet aan haar (oprechte) reactie dat de betichting van Roos haar wat doet. Vind van Eva wat je wil, maar het is logisch dat ze er zo scherp tegenin gaat als ze als bevooroordeeld wordt weggezet.
Ik denk dat Trump minder dom is dan het beeld uit de media doet vermoeden.quote:LolDat doet Trump zelf. Dat is nou eenmaal een debiel
Probleem is ook dat het echt niet alleen maar jongens van een jaar of 16 a 24 van die achtergrond zijn die zo over homos (of bijv. joden zijn). Dit krijgen ze van huis uit mee.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik vraag me trouwens ook af wat homo's die in Amsterdam - de stad waar D66 de grootste partij is - in elkaar worden geslagen hebben aan het vrijblijvende gewauwel van Alexander Pechtold. Je ziet hem niet veel verder komen dan "Denk je dat ik het normaal vind dat twee mannen niet hand in hand over straat kunnen". Daar houdt het wel zo'n beetje op.
Wat betreft de compleet gefaalde integratie en de komst van steeds meer nieuwkomers die slecht integreren, draait D66 steeds om de brein heen. Ja, Pechtold roept wat dingen over Syriërs, zoals de taal leren. Maar alleen de taal leren is niet genoeg. De jongens die homo's in elkaar meppen spreken gewoon de Nederlandse taal.
Vind dat Jan Roos juist uitgebreid te tijd krijgt om zijn verhaal te doen bij de NPO (Jinek&Pauw, Buitenhof, Nieuwsuur) als lijsttrekker van een partij die er niet toe doet.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
En hoe was zijn behandeling en hoe was die van meneer Pechtold.
Alleen het bindendreferendun is een minpunt.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:54 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik zit even hun standpunten te kijken en moet zeggen dat ik me daar wel erg in kan vinden. Is er iets tegen op die partij?
VKZ / [FVD] Forum voor Democratiequote:Op dinsdag 28 februari 2017 19:28 schreef Maraca het volgende:
Thierry, als je meeleestraadgevend referendum en minder EU? Nu vind ik het allemaal te drastisch. Ben zelf niet voor een bindend referendum. Niet omdat de burger dom is, maar omdat de burger niet over alle informatie beschikt. Dat zag je ook bij het Oekraïne referendum. Hoop onzin gaat de wereld in en op basis daarvan neemt men beslissingen. En een hoop geschreeuw, terwijl als er geen referendum was, niemand zich er druk over zou maken
Dan vind ik een raadgevend referendum toch wel fijner. Máár dan moet de regering wel verantwoording afleggen waarom ze afwijken van het volk als ze een andere koers nemen.
Toch spreekt de partij mij voor de rest wel aan. Zelfs ThierryMisschien dat ik wel op ze ga stemmen. Misschien wel goed om zo'n partij in de kamer te hebben
Dat kan prima, dat zei je al, dat ging verder niet echt in op wat ik zei.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:57 schreef Heufd het volgende:
[..]
Vind dat Jan Roos juist uitgebreid te tijd krijgt om zijn verhaal te doen bij de NPO (Jinek&Pauw, Buitenhof, Nieuwsuur) als lijsttrekker van een partij die er niet toe doet.
Eens met dat eerste. Neemt niet weg dat het een menselijke reactie is.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:55 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat moet je dan rustig kunnen weerleggen als presentatrice.
[..]
Ik denk dat Trump minder dom is dan het beeld uit de media doet vermoeden.
Dat lijkt me sterk, als verwoed atheist.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:58 schreef timmmmm het volgende:
Het is weer zover, elfletteraar is in zijn 'righteous indignation'-modus, hier wordt de komende uren dus ook niks zinnigs meer gezegd zonder vioolspel op de achtergrond
Komt hij weer met "een grapje over homo's"quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:51 schreef DrDentz het volgende:
Politiek draait ook teveel om poppetjes imho. Jan Roos mag niets over potenrammers zeggen want hij heeft in het verleden wel eens een grapje over homo's gemaakt, Rutte mag niets over bijstandsmoeders zeggen want hij heeft het niet zwaar, zo komen we nooit bij de inhoud en weet de burger van malligheid niet meer op wie hij nu moet stemmen dus het wordt Wilders maar.
Wat heeft dat dan in 's hemelsnaam met geloof te maken? Alleen omdat gelovigen de term wel eens gebruiken, maakt het dat niet ineens iets van het geloof hoor.quote:Op woensdag 1 maart 2017 01:00 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk, als verwoed atheist.
twitter:LavieJanRoos twitterde op woensdag 01-03-2017 om 01:01:44En het bleef nog lang onrustig.. https://t.co/V3V2njcl1D reageer retweet
Man man de subjectiviteit straalde er weer eens vanaf.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:48 schreef richolio het volgende:
Ik snap wel dat Jinek (semi) boos wordt. Ze wordt nogal van wat beticht.
#TeamJinek
quote:Op woensdag 1 maart 2017 01:03 schreef Fylax het volgende:
[ afbeelding ]
Bijschrift: En het bleef nog lang onrustig...
Aw als dat geen neuken wordt.quote:Op woensdag 1 maart 2017 01:04 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]twitter:LavieJanRoos twitterde op woensdag 01-03-2017 om 01:01:44En het bleef nog lang onrustig.. https://t.co/V3V2njcl1D reageer retweet
Hier ziet Eva er echt verschrikkelijk uit,quote:
R.I.P. De Sleegquote:
Rustig, het was niet meer dan een grapje, vanwege het 2e wat je zegt.quote:Op woensdag 1 maart 2017 01:04 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wat heeft dat dan in 's hemelsnaam met geloof te maken? Alleen omdat gelovigen de term wel eens gebruiken, maakt het dat niet ineens iets van het geloof hoor.
Hoewel gelovigen er wel ontzettend goed in zijn. De overeenkomst zit het hem er vooral in dat het fanaten zijn die 100% overtuigd zijn van het eigen gelijk
Dat wordt neukenquote:Op woensdag 1 maart 2017 01:04 schreef marcodej het volgende:
[ afbeelding ]twitter:LavieJanRoos twitterde op woensdag 01-03-2017 om 01:01:44En het bleef nog lang onrustig.. https://t.co/V3V2njcl1D reageer retweet
Precies, gadverdamme.quote:Op woensdag 1 maart 2017 01:07 schreef marcodej het volgende:
[..]
Hier ziet Eva er echt verschrikkelijk uit,
Ik beschouw het als een plicht van de NPO om voldoende aandacht te besteden aan kleine partijen. Helaas zien we ook nu weer dat de media veel te sturend aanwezig zijn (even los van VNL). Alles wordt steeds platgeslagen en teruggebracht tot vragen als "wie wordt de grootste, wie wordt premier".quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:48 schreef Heufd het volgende:
VNL staat in bijna alle peilingen overigens op 0 zetels, maar Jan Roos heeft bij meerdere programma's van die zogenaamd politiek gekleurde NPO aan mogen schuiven.
Precies. En zo wordt de mening van de kijker weer beïnvloed. Het programma Nieuwsuur trok maandag 606.000 kijkers, het late Journaal 695.000. Dus meer mensen zien die korte soundbyte dan er het kritische interview zien.quote:Op woensdag 1 maart 2017 00:53 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Nog een mooi voorbeeld was het late NOS journaal waar een fragment uit het interview met Kuzu bij Nieuwsuur werd getoond. In dat hele interview lag Kuzu zwaar onder vuur vanwege zijn dubieuze praktijken en die van zijn partij maar wat laat de NOS uitgerekend zien? Een quotje over dat discriminatie in Nederland zogenaamd een slang met meerdere koppen is en dat hij graag had gezien dat Wilders voor straf thee moest gaan inschenken in een Marokkaans theehuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |