Pechtold wil altijd scoren, zo geniepig.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:52 schreef svann het volgende:
[..]
Pechtold is ook niet zo extreem hatelijk naar anderen toe (om maar te scoren).
Terwijl die man ergens wel een fijne uitstraling heeftquote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:53 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Pechtold wil altijd scoren, zo geniepig.
Het is geen filmpje met missers. Alles wat uitgezonden is, is gewoon goedgekeurd door Roos.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:50 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Het was een vooraf bedacht, geregisseerd opzetje om Roos te beschadigen. Anders monteer je zo'n filmpje niet. Pauw gaf zelf aan dat het speciaal gemonteerd was. Ik heb geen filmpje met missers van Pechtold gezien.
Een mislukte kloon van Obama en Trudeau.quote:
Rutte ook trouwens (niet van die manchetknopen).quote:Op dinsdag 28 februari 2017 23:44 schreef richolio het volgende:
Pechtold is ook nog eens leuk met kinderen. Hij spaart manchetknopen. Wát een vent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |