Hmmm, die Primera is qua netto resultaat en balanscijfers helemaal niet verkeerd. Waarom dit een D zou moeten zijn? Marge is inderdaad dun maar dat heb je met tabak en dat soort artikelen. Onderaan de streep kan hij er best van leven al zal het hard werken zijn.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 15:54 schreef marathon2000 het volgende:
En 3 nieuwe @FNC:
https://www.fundingcircle.com/nl/investor/loans/19230 Primera 25K 3jr D 13.47% ->dunne marges.
en zijn vrouw werkt toch mee in deeltijd, dacht ik toch, 16,4k personeelskosten is toch minimaal 10k per jr aan netto inkomen erbijquote:Op vrijdag 3 maart 2017 21:47 schreef obligataire het volgende:
[..]
Hmmm, die Primera is qua netto resultaat en balanscijfers helemaal niet verkeerd. Waarom dit een D zou moeten zijn? Marge is inderdaad dun maar dat heb je met tabak en dat soort artikelen. Onderaan de streep kan hij er best van leven al zal het hard werken zijn.
Winst stijgt, EV stijgt, current ratio stijgt. Als ze dit aan de tekstschrijver van Collin zouden geven dan maakte die daar een roman van waar 50 shades bij zou verbleken.![]()
Dat is zeker waar. Ik heb toch het idee dat ze momenteel weer in wat rustiger vaarwater terecht zijn gekomen.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 23:30 schreef crowdiefunder het volgende:
KoM had ook wel weer een projectje nodig wat snel vol loopt, lang geleden volgens mij...
Ik vind wel dat ze beter moeten terug koppelen. B.v. als ze een datum noemen dat er iets staat te gebeuren is het toch logisch dat je dan meld aan de belanghebbende wat er die wel of niet tot stand is gekomen.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 05:08 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Dat is zeker waar. Ik heb toch het idee dat ze momenteel weer in wat rustiger vaarwater terecht zijn gekomen.
Ik lees al effe mee met deze topics, maar ben nieuw op Fok!, redelijk recent begonnen met investeren.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 13:46 schreef AQuila360 het volgende:
Iemand hier al gekeken naar PSYTREC op GVE?
Leuke rente,maar hoog samba risico! Ik laat deze nog steeds voorbij gaan.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 15:24 schreef obligataire het volgende:
Het HCN/Curacao project is opgehoogd naar 9%. Het zou heel erg helpen als je wist dat er vanuit de grotere organisatie borgstellingen zouden zijn voor het geval dat. De eerdere commentaren hier waren niet echt positief....... En begrijp ik goed dat de eigendom van het pand in die NL BV zit, dan zou men toch ook een hypotheek kunnen verstrekken?
De (Nederlandse) eigenaren zijn hoofdelijk aansprakelijk voor de financiering. Deze zijn bij meerdere NL ondernemingen betrokken. Er worden zekerheden gegeven waaronder de pacht en inventaris. De indruk die gewekt is dat je op Curacao je geld zou moeten gaan halen is in ieder geval onjuist.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:36 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Leuke rente,maar hoog samba risico! Ik laat deze nog steeds voorbij gaan.
Ik heb vast een klein bedrag gedaan, misschien dat ik het nog iets verhoog in de komende week.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 14:42 schreef Certeco het volgende:
[..]
Ik lees al effe mee met deze topics, maar ben nieuw op Fok!, redelijk recent begonnen met investeren.
Op basis van de cijfers zou ik heel voorzichtig zijn met deze nieuwe. Toch een redelijke investering (voor mijn doen) gedaan op basis van de enorm goede verhalen over deze behandeling die ik vóór deze crowdfunding pitch al hoorde. Zonder teveel uit te weiden hoor ik al maanden goede verhalen over de PTSS behandeling die ze ontwikkeld hebben. De slagings- en uitval percentages zijn zo extreem veel hoger dan de reguliere PTSS behandelingen dat ik wel een gokje durf te wagen.
Obli heeft het nagevraagd bij Collin en die weten nergens van. Nou zegt dat natuurlijk niets want daar loop je, als het al zo is, niet mee te koop bij een financierings aanvraag....quote:Op zondag 5 maart 2017 08:36 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Leuke rente,maar hoog samba risico! Ik laat deze nog steeds voorbij gaan.
Wat is de uiteindelijke mening over de ziekte van de Collin schoonheidsspecialiste? Te groot risico?
Mee eens, voor een gokje ga ik wel naar het casino 🎲quote:Op zondag 5 maart 2017 10:13 schreef obligataire het volgende:
Voor gokjes (edit, inz. PSYTREC) vind ik crowdlending niet zo geschikt. Als het goed gaat krijg je jouw 9% rendement, gaat het niet goed, geld kwijt. Voor dat risico zou je moeten kunnen meedelen in de winst........
Het kan gewoon ook allemaal best wel meevallen met de gezondheid , niet altijd te zwaar denken gelijk.quote:Op zondag 5 maart 2017 10:12 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Obli heeft het nagevraagd bij Collin en die weten nergens van. Nou zegt dat natuurlijk niets want daar loop je, als het al zo is, niet mee te koop bij een financierings aanvraag....
Ik denk dat ik hem wel mee pak, project ziet er verder goed uit wat mij betreft.
Nog andere meningen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ergens las ik dat de nagelstyliste een ruimte onderhuurde in het pand. Eigenlijk (beetje overdreven) een soort schoonheidscentrum met verschillende disciplines onder een dak welke (deels) voor hun eigen rekening en risico werken. Echter juist vanwege het diverse aanbod kun je veel klanten inhouse voor meerdere gebieden bedienen .
Geen verkeerd project, ik neem hem denk ik mee
[ Bericht 1% gewijzigd door peterc op 05-03-2017 17:21:25 ]
quote:Op zondag 5 maart 2017 12:31 schreef peterc het volgende:
[..]
Het kan gewoon ook allemaal best wel meevallen met de gezondheid , niet altijd te zwaar denken gelijk. Klachten welke te maken hebben met drukke werkzaamheden, stress, burn-out verdenkingen, beetje mentaal of misschien gewoon spataderen, of andere klachten welke weleens voor kunnen komen bij een vrouw van die leeftijd.
Ze zitten wel een beetje in de gezonde voeding, gewicht, therapie achtige zaken. Maar voor mij als botte directe iets te zware en niet meer zo goed tegen de drank kunnen als twintig jaar geleden met een iets te slechte conditie, die ook nog te weinig gezond eet en teveel koffie drinkt hollandse financial iets te zweverig, en emo misschien.
Maar zeker helemaal niet verkeerd
Deze mevrouw is ondernemend op dit vlak, mevrouw Paay weer op een heel ander vlak.
---- verder hierover maar niet uitweiden.........
Als je als ondernemer echt twijfelt aan je gezondheid, dan ga je deze investering en verhuizing niet doen.
Ergens las ik dat de nagelstyliste een ruimte onderhuurde in het pand. Eigenlijk (beetje overdreven) een soort schoonheidscentrum met verschillende disciplines onder een dak welke (deels) voor hun eigen rekening en risico werken. Echter juist vanwege het diverse aanbod kun je veel klanten inhouse voor meerdere gebieden bedienen .
Geen verkeerd project, ik neem hem denk ik mee
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door obligataire op 05-03-2017 15:29:14 ]Pecunia non olet
quote:De huidige jaarhuur bedraagt circa ¤ 91.500. Bij een huurniveau van ¤ 102.500 of meer kan de initiatiefnemer besluiten om de lening te converteren naar certificaten van aandelen in de objectvennootschap. U krijgt vervolgens jaarlijks een beoogd dividend van 9% uitgekeerd. Wanneer het gewenste huurniveau niet binnen 3 jaar wordt behaald zal de lening niet geconverteerd worden. Uw inleg wordt dan door de initaitiefnemer afgelost.
Indien de conversie wel binnen 3 jaar zal plaatsvinden is het de intentie om de drie appartementsgebouwen voor 5 jaar aan te houden en vervolgens te verkopen. Een (bancaire) herfinanciering om de investeerders van Crowdestate af te lossen is ook denkbaar.
Een mooi rendement met op het oog een goed onderpand.quote:Op zondag 5 maart 2017 15:34 schreef mrbombastic het volgende:
Nieuwe op crowdestate
https://www.crowdestate.nl/projecten/3-drie-appartementsgebouwen
Looptijd in eerste instantie: 3 jaar
Rente: 7%
LTV: 48.5%
Eerste recht van hypotheek
So far so good, maar dan komt het.
[..]
zo lang Crowdestate geen actie onderneemt om het project in Amsterdam vlot te trekken investeer ik voorlopig nietquote:Op zondag 5 maart 2017 15:34 schreef mrbombastic het volgende:
Nieuwe op crowdestate
https://www.crowdestate.nl/projecten/3-drie-appartementsgebouwen
Looptijd in eerste instantie: 3 jaar
Rente: 7%
LTV: 48.5%
Eerste recht van hypotheek
So far so good, maar dan komt het.
[..]
Zit jij hier ook in? Ik heb al gemaild met vragen hierover en heb na hun reactie gezegd dat ik mn investering wil verplaatsen naar het openstaande project uit Duitsland (deze is meteen rentedragend) sindsdien geen reactie meer en ook niet na een herinneringsmail.quote:Op zondag 5 maart 2017 18:54 schreef komrad het volgende:
[..]
zo lang Crowdestate geen actie onderneemt om het project in Amsterdam vlot te trekken investeer ik voorlopig niet
ik had zelf nog geen contact met ze opgenomen maar dit klinkt niet bestquote:Op zondag 5 maart 2017 19:48 schreef jsuijker het volgende:
[..]
Zit jij hier ook in? Ik heb al gemaild met vragen hierover en heb na hun reactie gezegd dat ik mn investering wil verplaatsen naar het openstaande project uit Duitsland (deze is meteen rentedragend) sindsdien geen reactie meer en ook niet na een herinneringsmail.
Ik dacht dat het geld niet zomaar vastgehouden mocht worden v AFM?
Daarnaast natuurlijk geen stijl om ineens radiostilte te hebben... ronduit schandalig hoe het daar nu aan toe gaat
Die mogelijkheid was er vorig jaar, met hun campagne op Symbidquote:Op zondag 5 maart 2017 10:13 schreef obligataire het volgende:
Voor gokjes (edit, inz. PSYTREC) vind ik crowdlending niet zo geschikt. Als het goed gaat krijg je jouw 9% rendement, gaat het niet goed, geld kwijt. Voor dat risico zou je moeten kunnen meedelen in de winst........
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |