abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_169100707
Een topic waar we verder kunnen kletsen over het opvoeden van 1-jarigen.. voor zover opvoeden mogelijk is :P




Waar we praten over poetsen met dreumesen.
pi_169100742
Ik sloot het vorige topic net met deze heuglijke mededeling:

Ketel zette vanavond zijn eerste losse stapjes! *O* *O* *O* Ooooh zo trots!
pi_169100814
Dat ze er aan te komen, goed zo Ketel! *O* *O* *O*
pi_169100818
quote:
0s.gif Op donderdag 23 februari 2017 20:25 schreef lunapuella het volgende:
Ik sloot het vorige topic net met deze heuglijke mededeling:

Ketel zette vanavond zijn eerste losse stapjes! *O* *O* *O* Ooooh zo trots!
*O* *O* Stappende ketel! Hoe oud is hij nu ook weer?
pi_169100894
quote:
1s.gif Op donderdag 23 februari 2017 20:26 schreef silliegirl het volgende:

[..]

*O* *O* Stappende ketel! Hoe oud is hij nu ook weer?
20 maanden.
pi_169101074
Jaaaaa, Ketel *G* *G*
pi_169101214
*O* Go Ketel! Superleuk en handig en ze worden er zelf ook zo blij van als ze zelf los kunnen stappen O+
pi_169101708
Yessssssss, stappen voor Ketel! *O*
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_169101829
quote:
0s.gif Op donderdag 23 februari 2017 20:25 schreef lunapuella het volgende:
Ik sloot het vorige topic net met deze heuglijke mededeling:

Ketel zette vanavond zijn eerste losse stapjes! *O* *O* *O* Ooooh zo trots!
Jaah! Wat goed! Zo leuk is dat he, zo'n trots koppie erbij ook?
pi_169101885
Jaaaa Keteltje!! Wat goed *O*
pi_169101975
Woeeeeee Ketel! Freeeeeeedom!!!! *O* *O*
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_169102037
Go ketel *O*

O is vandaag voor het eerst naar de opvang geweest, op de negenmaandenbeurs. Hij werd al enthousiast bij het zien van al het speelgoed en heeft niet eens meer omgekeken om dag te zeggen :') toen we 1,5 uur later gingen kijken of hij zich nog vermaakte was hij nog enthousiast aan het spelen, maar nadat hij mij zag was dat over en wilde hij mee en toen hadden we het drukke deel gelukkig al gehad. Al met al een zeer positieve eerste keer dus, ik denk dat hij niet kan wachten tot het augustus is. De beurs zelf vond hij ook leuk (denk ik), met dingen proeven en veel aandacht en hij heeft twee keer liggen slapen. En hij heeft naast een mega bambixbeer nu ook een mini beer waar hij heel gelukkig mee was.
pi_169103900
*O* Ketel loopt! Wat goed! :) *O*

Klinkt als een geslaagd dagje uit FF! Heb even gespiekt in z&g en wat leuk dat het 2 meisjes zijn! O+

Hopelijk volgt ook snel goed nieuws voor kazy! :*

Ik heb net dat tv-programma over het "geheime leven" van vierjarigen zitten kijken. Wel interessant om te zien, vooral hoe ze nu doorkrijgen wat delen precies betekent. Dus vraag me af of het wel zin heeft een dreumes dit alvast te leren. Dat ze geen speelgoed mogen afpakken, leren ze t.z.t. vanzelf. Maar die slaande dreumessen van wie de ouders niks doen vind ik ook lastig. Er zelf iets van zeggen, levert niet echt vriendelijke blikken op van de desbetreffende ouders :')

Onrustig slapen gebeurt hier ook... A wilde gisteravond absoluut niet in haar eigen bedje. Was hysterisch huilen. Pas rond half 2 sliep ze eindelijk bij mij in bed. Geen idee wat er aan de hand was, maar ze zat wel steeds met een vingertje op dezelfde plek in haar mondje te drukken...dus vrees dat de hoektandellende nog niet over is ;(
Dus ik ga ook lekker vroeg naar bed. Ben bekaf en Bumbamoe :X
pi_169104380
Vooral dat bumbamoe Aerenia :X. Wat sneu voor A.. snap wel dat ze dan dicht bij mama wil zijn. Hopelijk komt het tandje snel door.. weltruste alvast!

Hier is het overdag rommelig met slapen, 's nachts gaat het wel ok (gelukkig). Krijg er maar geen goed ritme in overdag, ze is nu 15 mnd maar heeft nog steeds 2 slaapjes per dag (en snachts 12-14 uur). Slaapkop..

Wooow ketel!! *O* goed bezig! Wat fijn! nu lekker oefenen en stappen :).

Morgen weer CB. Laatste prikjes voorlopig geloof ik, waarvan 1 echt gemene prik volgens de vpl. Geen zin in..
pi_169104451
Hoera voor Ketel!! *O*
Ik kon vandaag ook niet wachten op een stappende S. Boodschappen doen voor klussen en dan een dreumes moeten tillen, terwijl ik misselijk/moe/zwanger ben.
Ik was blij dat S. (en ik dus ook :@ ) vanmiddag meer dan een uur sliep.

Oeh Aerenia, minder fijn ook zeg. Vanavond hopen op een betere nachtrust dan!
En Bumba :{ het enige tv-programma dat mijn kind kan boeien ;(
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_169104538
quote:
1s.gif Op donderdag 23 februari 2017 21:45 schreef hetzusjevan het volgende:

Hier is het overdag rommelig met slapen, 's nachts gaat het wel ok (gelukkig). Krijg er maar geen goed ritme in overdag, ze is nu 15 mnd maar heeft nog steeds 2 slaapjes per dag (en snachts 12-14 uur). Slaapkop..

Dat gebeurt hier ook, nog 2 dutjes. Maar goed, als ik die energie zie die uit zo'n klein mannetje moet komen iedere dag, dan zou ik geloof ik wel 4 dutjes nodig hebben :')
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_169104733
quote:
1s.gif Op donderdag 23 februari 2017 20:28 schreef lunapuella het volgende:

[..]

20 maanden.
Dan schelen de onze heel weinig denk ik!
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_169104900
Als je Bumba-moe bent kun je ook tweeny pop ofzo kijken. Vergelijkbare stijl maar dan met dansmeisjes. O vindt dat ook heel leuk. Is elke ochtend vlak voor Bumba op tv bij Zappelin.
pi_169105193
Oh ik vind bumba zo grappig :') snel eens laten zien hier.
Alex is helemaal dol op de twirlywoos
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_169105216
Een stappende ketel! Wat leuk!!!!
pi_169105429
Hier ook twee dutjes en een lange nacht zusje :) Is dat gek? :@

Aerenia, tandjesleed, bah! Ik hoop dat 't snel over is :*

*O* Ketellll de wereldveroveraar *O*

Ik ben zooo blij dat mini nog geen tv kijkt :X We kijken af en toe een aflevering Tik Tak en sinds kort wil ze soms het liedje van Kikker horen om lekker op te dansen, maar godzijdank geen Bumba of wat dan ook :@ Mijn vader zet wel eens een natuurdocumentaire voor haar op en dan zit ze dierengeluiden te maken voor tien _O- Ze is (net als ik) te beweeglijk om rustig tv te kijken.

Ik sta morgen als draagconsulent op de negenmaandenbeurs en ik heb er echt zin in O+ Lijkt me zooo leuk! Wel een hele lange dag weg van mini ;(
pi_169105576
Nou Bloesem, hier ook weinig tv hoor, S. heeft er de rust ook niet voor. Maar ik kan het op dit moment af en toe wel waarderen :@ het enige dat regelmatig aan staat is een K3-mix op YouTube, want dan kan S. lekker dansen :)
Veel plezier morgen!!
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_169106318
Hier ook nog twee slaapjes overdag (16 maanden).

Stappende ketel! Hier zie ik los stappen nog niet zo snel gebeuren

Veel plezier morgen Bloesem!
pi_169108014
Ik heb wel een tv kijker. Vooral junglebook en assepoester zijn favoriet. Hij stampt dan de kamer rond en trompettert dan de olifant na.
Hij heeft ook de film Garfield als favoriet. Dan ligt hij in een deuk als garfield en odi dansen of er wat mis gaat. O+

Ik trek zelf die fimpjes als pumba etc niet dus blij dat we zo nu en dan een disneyfilm op kunnen zetten ;)
Schudden voor gebruik
pi_169109636
Hier meestal 1 dutje de laatste tijd... Soms 2...

Tvkijken vaak wel eventjes tijdens het koken... Dan tiktak, nijntje, 24kitchen :p. Filmpjes op de tel kijkt ze ook heel graag maar ik probeer dat zo min mogelijk te doen.. Ouders en schoonouders zetten filmpjes op van liedjes...

Kun je zoutoplossing neusspray gewoon bij de drogist halen? L is ook verkouden en ik vond het wel een goede tip laatst hier..
  vrijdag 24 februari 2017 @ 07:07:34 #26
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_169109651
Neusspray net zoutoplossing neem ik altijd in de supermarkt mee!
Vandaag verder met alle grote spullen verhuizen en komende nacht onze eerste nacht daar. Ben benieuwd hoe de meiden dat gaan vinden. Vandaag gaan ze nar de GO, zodat we rustig met 4 man kunnen sjouwen. Gisteren vonden ze het maar raar.
L zei gisteren luier (luile). Mijn moeder keek, maar ze had geen schone luier nodig. Maar op dat moment voelde mijn moeder haar luier warm worden. Ze gaf dus aan dat ze ging plassen. Mijn slimme meisje.
pi_169109837
Zoutoplossing: ook bij supermarkt. Kruidvat is lekker goedkoop :). Na vele dramanachten nu eens een 19:30 slaaps-3:30 en 6:00 voeding, 7:00 wakker *O*. Ben er wiebelig van, niet gewend aan slaap langer dan 2 uur achter elkaar :D

[ Bericht 1% gewijzigd door Vosje6 op 24-02-2017 08:30:11 ]
pi_169110008
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 februari 2017 07:07 schreef Shopaholic1984 het volgende:
Neusspray net zoutoplossing neem ik altijd in de supermarkt mee!
Vandaag verder met alle grote spullen verhuizen en komende nacht onze eerste nacht daar. Ben benieuwd hoe de meiden dat gaan vinden. Vandaag gaan ze nar de GO, zodat we rustig met 4 man kunnen sjouwen. Gisteren vonden ze het maar raar.
L zei gisteren luier (luile). Mijn moeder keek, maar ze had geen schone luier nodig. Maar op dat moment voelde mijn moeder haar luier warm worden. Ze gaf dus aan dat ze ging plassen. Mijn slimme meisje.
knap zeg! Dat ze het zo goed aan voelt komen. Dat beloofd potjestijd!
Schudden voor gebruik
pi_169110107
Wat stoer van je meisje Shop! Over een tijdje komt ze gewoon met een luier jouw kant uit =handig
pi_169110232
Goedzo L.! En succes met de verhuizing Shop. Schiet al op zo te horen!

:* voor alle slechte nachten en kiesjes-/tandenleed.

Ik las iets over Bumba. Ik probeer dat zoveel mogelijk te mijden :P De meeste kinderprogramma's vind ik prima te doen, maar Bumba echt niet. Geen idee waar het hem in zit. Nieuwste hit hier zijn de filmpjes van Musti. (Een poes die sprekend op Nijntje lijkt.) Ik heb daar nog boekjes van van vroeger. Leuk om dat nu weer terug te zien.
pi_169110257
Wacht maar tot je De Kleine Prinses voorbij ziet komen..
pi_169110283
Succes Shop!

Qua tv: ik heb hier een tijdje geleden nog om tips gevraagd, maar al die programma's vond ik zo irritant en dom (en vooral Bumba, dat is ook nog slecht gemaakt...), dat we het lekker bij Buurman& Buurman en Pieter Post houden. En documentaires over paarden :)
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_169110345
N. vindt Bumba helaas ook leuk. Het was een tijdje direct na Sesamstraat (nog steeds de grootste hit, ook leuk voor ons, ik was vergeten hoe hilarisch Ernie en Bert kunnen zijn) op tv en toen we een keer te laat waren met de tv uitzetten was het hek van de dam. :') Verder vindt ze Kikker en Nijntje (en dan de ouderwetse tekenfilmserie op Netflix _O_ ) ook heel erg leuk.
pi_169110650
Wij zijn fervente BBC-kijkers, dus Ketel krijgt vooral CBBC mee. :') Hey Duggee en de Teletubbies zijn favoriet, naast de openingsliedjes van Raa Raa the noisy lion en The Furchester Hotel (met muppets!). De afleveringen zelf daarvan vindt hij dan weer minder boeiend.
pi_169110859
Wat goed van ketel, Luna!

Hier al vanaf 12 maanden 1 slaapje, helaas.

TV gebruik ik vooral als middel om tijd te winnen, als T hangerig is en ik moet koken ofzo. Meestal zet ik sesamstraat op, of het zandkasteel. Volgens mij maakt het hem niet uit, als het maar beweegt...
pi_169111908
Wat grappig te lezen dat jullie dreumesen al aandacht hebben voor tv/filmpjes. Hier helemaal nog niet, hij heeft er niet de rust voor om stil te zitten denk ik. De kleuter kijkt wel dus het is niet onbekend voor hem, maar dreumes danst alleen even bij het liedje van Sesamstraat en amuseert zich daarna weer met iets anders. Enige boeiende vindt hij het aan/uitknopje van telefoons of iPad. Beeld! Zwart! Beeld! Zwart! Etc :+

Vannacht weer eens een wakkere nacht. Geeeeeen idee wat er was... maar ik ben toe aan veel koffie. Je went zo snel aan slaap :@ :X
pi_169111946
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 februari 2017 08:58 schreef Selvaria het volgende:
N. vindt Bumba helaas ook leuk. Het was een tijdje direct na Sesamstraat (nog steeds de grootste hit, ook leuk voor ons, ik was vergeten hoe hilarisch Ernie en Bert kunnen zijn) op tv en toen we een keer te laat waren met de tv uitzetten was het hek van de dam. :') Verder vindt ze Kikker en Nijntje (en dan de ouderwetse tekenfilmserie op Netflix _O_ ) ook heel erg leuk.
Ik heb Sesamstraat ook echt herontdekt! Die stukjes met de 'poppen' (Bert en Ernie en die zingende monsters en zo) zijn echt hilarisch :D
pi_169112288
Filmpjes langer dan 5 minuten houdt M. ook niet vol. Tiktak en Musti zijn precies kort genoeg. Halverwege Sesamstraat is ze meestal ook weer wat anders aan het doen. Toch blijft ze dagelijks vragen om Sesatapapap -het blijft een moeilijke straatnaam :D - dus ze zal het ergens toch wel leuk vinden.

Koffie voor Mineola c_/

Edit: vergeet ik helemaal te *G* voor de eerste stapjes van Ketel!
pi_169112374
Het wordt wel beter, dat concentratievermogen. N kan nu wel 7 minuten Buurman en Buurman volgen. Behalve als de aflevering gewoon niet grappig is, dan klikt ze ergens anders op. Een hele aflevering Pieter Post is meestal wel te lang, tenzij er een dier in voorkomt, dan vindt ze het wel leuk genoeg om te blijven kijken. Maar we kijken eigenlijk alleen in bed voor het slapen gaan, dus het is voor haar ook meer bedoeld om het verstand op nul te krijgen.

Slaapje hier 1 per dag vanaf ongeveer 15 maanden. Varieert van 30 min tot 2,5 uur :) En 's nachts ook 11 à 12 uur.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_169115430
Ik was vanmorgen 2uurtjes met Alex naar 't mamacafe hier in de stad, hij heeft zich helemaal kapotmoe gespeeld waardoor ik hem helemaal naar huis moest tillen :') Dus ik dacht: die zal snel slapen vanmiddag!

Mooi niet :') hij weigert. Poepzooi :+
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_169115448
Hier overigens 1 meestal lange slaap vanaf een maand of 9/10
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_169115929
Middagslaap: vanaf een maand of 11 soms 1 of 2, nu met bijna 13 mnd lijkt het dat 1 lange (1,5-2.5 uur) de nieuwe norm is. Is fijn om die tijd te hebben om met peuter even iets niet dreumes geschikts te doen (maar nu niet want paw patrol is op tv :+ )
pi_169115974
Haha, Mineola, herkenbaar. Hier kantelt hij steeds mijn telefoon, want dan geeft de iPhone beeld. En dan helemaal tevreden, want hij ziet zichzelf dan!
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_169118026
haha, ja hier is de gelockte IPhone ook een hit. Soms opent ie mijn medisch paspoort per ongeluk en belt ie opa (want noodnummer). Dat is dan erg gek, want de IPhone begint dan te praten. Soms staan er ook filmpjes in mijn telefoon. Als ik die dan terug kijk zijn er dreumesvoetjes gefilmd. Of is er een fotobom van foto's met dreumesvoetjes geweest.

Vosje, misschien heb je het wel ooit vermeld, maar hoeveel verschil in leeftijd zit er tussen peuter en dreumes?

Nog 2 uurtjes werken en dan .....
2 weken vakantie!!! *O* *O* *O* *O*
pi_169118385
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 februari 2017 15:40 schreef Adrian4 het volgende:
haha, ja hier is de gelockte IPhone ook een hit. Soms opent ie mijn medisch paspoort per ongeluk en belt ie opa (want noodnummer). Dat is dan erg gek, want de IPhone begint dan te praten. Soms staan er ook filmpjes in mijn telefoon. Als ik die dan terug kijk zijn er dreumesvoetjes gefilmd. Of is er een fotobom van foto's met dreumesvoetjes geweest.

Vosje, misschien heb je het wel ooit vermeld, maar hoeveel verschil in leeftijd zit er tussen peuter en dreumes?

Nog 2 uurtjes werken en dan .....
2 weken vakantie!!! *O* *O* *O* *O*
Haha ja dat precies. Fotoburst en praten tegen Siri. En dan wordt opa gebeld omdat dreumes 300 keer papa zegt }:|

Hoera voor vakantie!!!'
pi_169118606
Hehehe, kleintjes en smartphones :) bellen van ice hier ook bekend.
Adrian4: er zit op 10 dagen na precies twee jaar tussen. Ze had als ik flink overtijd was geweest een broertje op haar tweede verjaardag gekregen :)
pi_169119726
Oh ja ik kreeg het idee dat ze nog veel sliep maar dat valt dus reuze mee ^^.

E heeft ook echt nul interesse in tv.. ik denk er zelf ook niet aan om die aan te zetten, hier staat de radio aan ipv tv.

iPhone/iPad zijn hier ook wel de bom, de home knop 202626x indrukken en de iPhone constant draaien en omg het filmpje draait dan mee :o :').

Prikjes ook weer overleefd, dat waren ze voorlopig gelukkig. Ontwikkeling gaat heel mooi op schema :). Fijn om die bevestiging te krijgen.
pi_169122083
Zet mijn dreumes voor een leuk filmpje (bij voorkeur liedjes) en je hoort 'm zo een half uur niet. Met z'n concentratievermogen zit het wel snor 8)7 . Bumba zet ik gewoon niet op, dat programma zit echt teveel
in mijn irritatiezone. Samson&Gert liedjes zijn hier feest!

Overigens kan dreumes, als ie er zin in heeft, ook prima zelf spelen. Hij rommelt zo een uur of langer een beetje aan terwijl ik in zijn buurt bezig ben met iets. Meestal strijk ik of maak ik schoon en speelt hij lekker. Maar natuurlijk nooit als ik perse iets wil
schoonmaken, hij kiest wanneer er gespeeld wordt 8)7
pi_169122331
Bumba lijkt me echt de hel op aarde, dus die hebben wij nog niet geïntroduceerd. Dat gaat ook nooit gebeuren hoop ik.
Luna, wat slim om de BBC te kijken met Ketel, daar heb ik nou nog niet aan gedacht met Sjaak...

Sjaak houdt van Masha en de Beer en van de Teletubbies. Vooral aan het eind van de middag, als hij moe is en ik kook, kan hij prima 20 minuten kijken. Ideaal dus. Als hij ziek is, is dat een goede manier om hem op de bank te houden, dan kijkt hij langer. Normaal niet, dan doen we zoveel mogelijk zonder tv.

Ik kreeg vandaag een folder in huis van de gemeente over peuterspeelzalen hier in de buurt, dat het tijd is om Sjaak daar naartoe te sturen. Verder was het een folder die de prijs voor 'folder met beste informatie' nooit zal winnen, dus nu weet ik nog niets. We twijfelen sowieso of we Sjaak naar de psz willen sturen.

Ik zag Danaa in het wohts-topic, lurk je hier ook? Hoe is het met jou en met jullie?
pi_169123538
Die verhalen over dreumessen en mobieltjes/iPad's :D

Gelukkig ben ik niet de enige die Bumbamoe is. Maar eerlijk is eerlijk: ik hoef die ellende niet aan te horen, dus voor mij is het ietsje minder erg (en A vindt het prachtig) ;)

Fijn dat de prikjes achter de rug zijn zusje! ^O^

Shop: hoe is de verhuizing gegaan? Hopelijk een fijne nacht in het nieuwe huis!

Bloesem: was het leuk vandaag op de 9m-beurs? :)

Cactus: ik doe A vanaf oktober (dan wordt ze 2) 2 ochtenden in de week naar de psz, maar dat is meer omdat kinderen die 2 jaar op de psz hebben gezeten automatisch toegelaten worden op de school. Verder lijkt het mij ook wel fijn als A het gebouw etc een beetje kent (de psz is alleen te bereiken door door de school te lopen). Maar of een psz verder meerwaarde heeft t.o.v. de crèche, dat weet ik niet. Voor een psz krijg je (geloof ik) geen ko-toeslag, maar dat zijn ze nu aan het veranderen (geloof ik ook :P ).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')