Ik heb mjn hoop op de apple ipone.quote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:13 schreef tailfox het volgende:
Ik heb mijn hoop op de blackberry mecury.
whyquote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb mjn hoop op de apple ipone.
Hoe bedoel je "emuleren?" Bedoel je dat je van die oude retro games van de Super Nintendo speelt?quote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:13 schreef tailfox het volgende:
Want fysieke toetsen zijn handig en dan kan ik lekker makkelijk emuleren
dat is mijn plan. Toetsenbord is dan heel fijnquote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:43 schreef Hallmark het volgende:
Zelf ben ik niet van plan nieuwe hardware te kopen, maar ik kijk wel graag naar wat de nieuwste telefoons aan features hebben.
[..]
Hoe bedoel je "emuleren?" Bedoel je dat je van die oude retro games van de Super Nintendo speelt?
ik moet toegeven dat is zo een fijn formaat heb nu een 4 en heerlijk grootte.quote:Op dinsdag 21 februari 2017 11:29 schreef Tijn het volgende:
Een iPhone SE2 zou mooi zijn, maar ik ben bang dat het ijdele hoop is.
Voormaatquote:Op dinsdag 21 februari 2017 11:31 schreef tailfox het volgende:
[..]
ik moet toegeven dat is zo een fijn formaat heb nu een 4 en heerlijk voormaat.
Waarom de implicatie dat iemand die Apple koopt er niets vanaf weet ?quote:Op dinsdag 21 februari 2017 11:28 schreef tailfox het volgende:
[..]
weet je iets van het toestel af of koop je gewoon altijd apple.
Het is insinuatie en tevens een typische apple fanboy reactie van je.quote:Op dinsdag 21 februari 2017 14:08 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Waarom de implicatie dat iemand die Apple koopt er niets vanaf weet ?
omdat de telefoon nog niet uit is?quote:Op dinsdag 21 februari 2017 14:08 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Waarom de implicatie dat iemand die Apple koopt er niets vanaf weet ?
De vraag was toch ook "waar kijk jij naar uit" ?quote:Op dinsdag 21 februari 2017 14:42 schreef tailfox het volgende:
[..]
omdat de telefoon nog niet uit is?
ja.quote:Op dinsdag 21 februari 2017 15:00 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
De vraag was toch ook "waar kijk jij naar uit" ?
Omdat het de nieuwe iPhone is, duh!quote:
Ik koop geen telefoons, ik krijg telefoons.quote:Op dinsdag 21 februari 2017 11:28 schreef tailfox het volgende:
[..]
weet je iets van het toestel af of koop je gewoon altijd apple.
je koopt ze bij je aboquote:Op dinsdag 21 februari 2017 15:38 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ik koop geen telefoons, ik krijg telefoons.
Omdat iPhones de enige telefoons zijn die op iOS draaien. Omdat Apple nu al drie generaties op praktisch hetzelfde design teert en verwacht wordt daf ze dit jaar toch echt weer gaan vernieuwen. Omdat de iPhone dit jaar 10 jaar oud wordt en alle geruchten erop wijzen dat Apple de vernieuwingen bij de iPhone 7 achter heeft gehouden voor de anniversary edition van de iPhone, die dit jaar dus uit zal komen.quote:
Koop dan gewoon deze:quote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:44 schreef tailfox het volgende:
[..]
dat is mijn plan. Toetsenbord is dan heel fijn
ik heb ook wel hoop op iphone.quote:Op donderdag 23 februari 2017 00:17 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Omdat iPhones de enige telefoons zijn die op iOS draaien. Omdat Apple nu al drie generaties op praktisch hetzelfde design teert en verwacht wordt daf ze dit jaar toch echt weer gaan vernieuwen. Omdat de iPhone dit jaar 10 jaar oud wordt en alle geruchten erop wijzen dat Apple de vernieuwingen bij de iPhone 7 achter heeft gehouden voor de anniversary edition van de iPhone, die dit jaar dus uit zal komen.
Dat lijken mij genoeg redenen te zijn om in ieder geval nieuwsgierig te zijn naar wat de nieuwe iPhone gaat brengen.
De meeste andere toestellen zullen niet heel veel schokkends brengen:
- Samsung zal het vooral op safe spelen na de ramp met de Note 7: snellere CPU, verbeterde camera, meer RAM en nieuwe Edge functies ingebakken in Touchwiz
- LG gaat back to basics na het floppen van de G5: meer nadruk op design, ook een snellere SoC, betere camera, de standaard upgrades dus
- HTC heeft de U en U Ultra al uitgebracht: mooie smartphone, maar met de specs van een 2016 vlaggenschip, niet een 2017 vlaggenschip. Te duur voor specs die binnenkort achterhaald zijn, dus nauwelijks interessant.
- Sony heeft al jaren niets interessants uitgebracht.
- Xiaomi kan de tweede generatie Mi Mix uitbrengen, maar de kans is groot dat meer fabrikanten naar het bezelless design gaan dat dit toestel onderscheidde.
- Huawei komt met de Mate 10, die high end specs en camera belooft, maar hoogstwaarschijnlijk geïmporteerd zal moeten worden, wat de prijs hoger maakt.
- Google zal met de opvolger van de Pixel en Pixel XL komen. Het meest interessante daaraan is de vraag of ze deze wél normaal beschikbaar kunnen maken in ons land, en hoe competitief de prijs daarvan gaat zijn. De huidige Pixels zijn pakweg 100 euro duurder dan de iPhone 7 en 7 Plus, doorgaans de duurste smartphone op de markt.
Dus, mijn vraag: waarom niet uitkijken naar de iPhone?
andere fabrikant en ander osquote:Op donderdag 23 februari 2017 10:44 schreef Splackavellie02 het volgende:
Hopen dat Blackberry terug komt, dat heb ik ook heel lang gedaan. Die hoop kun je wel opgeven
Dat kan zijn, maar ook dat hebben ze eerder geprobeerd. Al sinds de Blackberry Playbook in 2011 is er ondersteuning voor Android Applicaties. Dat maakte de Blackberry Z10 een héél erg leuke smartphone toen deze een prijsverlaging naar 150 euro kreeg. De Blackberry Priv, de eerste echte Android Blackberry was echter een flinke tegenvaller en deed denken aan Android-toestellen van jaren geleden. De Blackberry Passport leek een originele smartphone met mooie feature set te worden, maar ook die viel uiteindelijk tegen.quote:
de Z10 was een heeel goed toestel. Bb os 10 was zeer solid maar de android support was zeer slecht. Verder de support van OS10 werd al helemaal slecht toen de nieuwe ceo het OS liet vallen(ergo weinig updates)quote:Op donderdag 23 februari 2017 11:14 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dat kan zijn, maar ook dat hebben ze eerder geprobeerd. Al sinds de Blackberry Playbook in 2011 is er ondersteuning voor Android Applicaties. Dat maakte de Blackberry Z10 een héél erg leuke smartphone toen deze een prijsverlaging naar 150 euro kreeg. De Blackberry Priv, de eerste echte Android Blackberry was echter een flinke tegenvaller en deed denken aan Android-toestellen van jaren geleden. De Blackberry Passport leek een originele smartphone met mooie feature set te worden, maar ook die viel uiteindelijk tegen.
Originele hardware (en software) maken is helaas niet genoeg. Als dat wel zo was, was Palm (en later HP) wel succesvoller geweest met WebOS. Dát was nou echt een innovatief OS, met een van de beste mobiele browsers die ik ooit gebruikt heb, en de meest natuurlijke interface die je op dat moment kon krijgen. Maar Android had meer apps en third party support dus werd groter. WebOS was vee beter.
Punt is: Blackberry heeft kansen genoeg gehad, en constant verspeeld. Een nieuwe fabrikant zal dit niet op magische wijze allemaal fixen. Er is een reden dat de grote fabrikanten zo groot zijn. Ja, de toestellen lijken allemaal op elkaar. Ja, dat kan saai en eentonig worden. Maar ervaring leert dat je, bijna zonder uitzondering, uiteindelijk teleurgesteld wordt als je een toestel neemt dat "anders" is, puur omdat je iets zoekt dat afwijkt van de norm.
Nogmaals, als je wilt emuleren, kun je beter gewoon een bluetooth gamepad of iets als de Snail W3D kopen
Nogmaals: ik zou er niet teveel op hopen. Het zal geen groot succes worden, zowel commerciëel niet als qua prestaties.quote:Op donderdag 23 februari 2017 11:24 schreef tailfox het volgende:
[..]
de Z10 was een heeel goed toestel. Bb os 10 was zeer solid maar de android support was zeer slecht. Verder de support van OS10 werd al helemaal slecht toen de nieuwe ceo het OS liet vallen(ergo weinig updates)
De passport is geliefd voor zijn voor en fijn toetsenbord niet zo zeer door het OS.
De priv was veelste duur en meer een probeersel om te kijken of mensen massaal gingen overstappen.
De dtek50 en dtek60 zijn gewoon normale android phones lopen voor geen meter.
De dtek70 (mecury) gaat een goedkopere priv worden met betere specs en geen slider toetsenbord(de priv typte al sws niet heel goed)
De mecury ziet er dan wel uit als een toestel van 2017. Vingerprint scanner in de spatie. Kunnen scrollen met toetsenbord.
Kwa looks en functies hebben ze dat gewoon afgeken bij de oude bbs. Met de goede punten van bb10 hoop ik.
Maar het succes hangt ook af hoeveel reclame ze gaan maken.
Bij de dtek 60 verscheen die gewoon in een mediamarkt folder (duitslands) zonder iets van hype
al verloren toen ik mijn SP3 voor de 3e keer mocht opsturenquote:Op donderdag 23 februari 2017 11:30 schreef Hermanusvanurbanus het volgende:
Microsoft Surface Phone, ja ik heb nog hoop
Oei, mag wat kosten..quote:Op donderdag 23 februari 2017 11:49 schreef tailfox het volgende:
[..]
al verloren toen ik mijn SP3 voor de 3e keer mocht opsturen
ja heel fijnquote:Op donderdag 23 februari 2017 11:58 schreef Hermanusvanurbanus het volgende:
[..]
Oei, mag wat kosten..
Wat anders dan kopen? Of bedoel je "gratis" bij een abonnement nemen?quote:Op dinsdag 21 februari 2017 11:29 schreef motorbloempje het volgende:
Mensen die een apple telefoon kopen
Ik heb 'r alleen een omdat ik 'm gratis kreeg, omdat degene van wie ik 'm kreeg een andere telefoon kocht met abo, en mijn telefoon net dood was. Maar ik zou er echt geen zelf kopenquote:Op vrijdag 24 februari 2017 14:53 schreef Hallmark het volgende:
[..]
Wat anders dan kopen? Of bedoel je "gratis" bij een abonnement nemen?
Tsja, het is een beetje de BMW onder de telefoons.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 14:59 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik heb 'r alleen een omdat ik 'm gratis kreeg, omdat degene van wie ik 'm kreeg een andere telefoon kocht met abo, en mijn telefoon net dood was. Maar ik zou er echt geen zelf kopenIk snap de hele hype niet zo
Dus op basis van geruchten die echt volledig uit de lucht zijn gegrepen, ben je benieuwd naar de iPhone? Persoonlijk zie ik echt amper ontwikkeling in de high end toestellen (van alle merken). Elk jaar een klein beetje beter, amper echte vernieuwingen. De iPhone 6, 6s, SE, en 7 zijn prima smartphones, maar de ontwikkeling is gewoon gestagneerd. Het is wachten op iets totaal nieuws, en dat zit er in 2017 niet in.quote:Op donderdag 23 februari 2017 00:17 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Omdat iPhones de enige telefoons zijn die op iOS draaien. Omdat Apple nu al drie generaties op praktisch hetzelfde design teert en verwacht wordt daf ze dit jaar toch echt weer gaan vernieuwen. Omdat de iPhone dit jaar 10 jaar oud wordt en alle geruchten erop wijzen dat Apple de vernieuwingen bij de iPhone 7 achter heeft gehouden voor de anniversary edition van de iPhone, die dit jaar dus uit zal komen.
Dat lijken mij genoeg redenen te zijn om in ieder geval nieuwsgierig te zijn naar wat de nieuwe iPhone gaat brengen.
De meeste andere toestellen zullen niet heel veel schokkends brengen:
- Samsung zal het vooral op safe spelen na de ramp met de Note 7: snellere CPU, verbeterde camera, meer RAM en nieuwe Edge functies ingebakken in Touchwiz
- LG gaat back to basics na het floppen van de G5: meer nadruk op design, ook een snellere SoC, betere camera, de standaard upgrades dus
- HTC heeft de U en U Ultra al uitgebracht: mooie smartphone, maar met de specs van een 2016 vlaggenschip, niet een 2017 vlaggenschip. Te duur voor specs die binnenkort achterhaald zijn, dus nauwelijks interessant.
- Sony heeft al jaren niets interessants uitgebracht.
- Xiaomi kan de tweede generatie Mi Mix uitbrengen, maar de kans is groot dat meer fabrikanten naar het bezelless design gaan dat dit toestel onderscheidde.
- Huawei komt met de Mate 10, die high end specs en camera belooft, maar hoogstwaarschijnlijk geïmporteerd zal moeten worden, wat de prijs hoger maakt.
- Google zal met de opvolger van de Pixel en Pixel XL komen. Het meest interessante daaraan is de vraag of ze deze wél normaal beschikbaar kunnen maken in ons land, en hoe competitief de prijs daarvan gaat zijn. De huidige Pixels zijn pakweg 100 euro duurder dan de iPhone 7 en 7 Plus, doorgaans de duurste smartphone op de markt.
Dus, mijn vraag: waarom niet uitkijken naar de iPhone?
Nee. Dat heb ik ook niet gezegd.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 21:59 schreef Ruif het volgende:
[..]
Dus op basis van geruchten die echt volledig uit de lucht zijn gegrepen, ben je benieuwd naar de iPhone?
ben wel benieuwd maar denk dat het een flop wordt.quote:Edit: Ook wel benieuwd naar de remake van de Nokia 3310. Gaat denk ik wel een succes worden
Ik denk dat de productiekosten erg laag liggen en ze gewoon veel verkopen aan mensen die hem als gimmick willen.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 22:29 schreef wootahH het volgende:
[..]
ben wel benieuwd maar denk dat het een flop wordt.
mensen kunnen niet meer terug naar een lage resolutie scherm en weinig opties. een accu die dagen mee gaat is ook leuk maar met de komst van Quick charge, draadloos opladen en de gewenning om dagelijks gewoon alles op te laden geloof ik daar niet zo in.
Mwah, ik pik er misschien eentje op uit nostalgie. De 3310 was niet mijn eerste mobiel, maar wel de eerste die ik echt dagelijks gebruikte.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 22:29 schreef wootahH het volgende:
[..]
ben wel benieuwd maar denk dat het een flop wordt.
mensen kunnen niet meer terug naar een lage resolutie scherm en weinig opties. een accu die dagen mee gaat is ook leuk maar met de komst van Quick charge, draadloos opladen en de gewenning om dagelijks gewoon alles op te laden geloof ik daar niet zo in.
quote:Op donderdag 23 februari 2017 11:24 schreef tailfox het volgende:
[..]
de Z10 was een heeel goed toestel. Bb os 10 was zeer solid maar de android support was zeer slecht. Verder de support van OS10 werd al helemaal slecht toen de nieuwe ceo het OS liet vallen(ergo weinig updates)
De passport is geliefd voor zijn voor en fijn toetsenbord niet zo zeer door het OS.
De priv was veelste duur en meer een probeersel om te kijken of mensen massaal gingen overstappen.
De dtek50 en dtek60 zijn gewoon normale android phones lopen voor geen meter.
De dtek70 (mecury) gaat een goedkopere priv worden met betere specs en geen slider toetsenbord(de priv typte al sws niet heel goed)
De mecury ziet er dan wel uit als een toestel van 2017. Vingerprint scanner in de spatie. Kunnen scrollen met toetsenbord.
Kwa looks en functies hebben ze dat gewoon afgeken bij de oude bbs. Met de goede punten van bb10 hoop ik.
Maar het succes hangt ook af hoeveel reclame ze gaan maken.
Bij de dtek 60 verscheen die gewoon in een mediamarkt folder (duitslands) zonder iets van hype
Ik kreeg er in 2006 nog een te leen van m'n toenmalige stageplek. Prive liep ik toen al rond met een Orange-branded HTC Wizard/Qtek 9100/nog tien namen waaronder dat ding werd verhandeld. Kwam al enigszins in de buurt van een smartphone. Zegt wel wat over de 3310. Zes jaar eerder op de middelbare school liepen er volgens mij ook al mensen mee rond.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 23:12 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Mwah, ik pik er misschien eentje op uit nostalgie. De 3310 was niet mijn eerste mobiel, maar wel de eerste die ik echt dagelijks gebruikte.
Crapmerk.quote:
het moest een mid range toestel zijnquote:Op zaterdag 25 februari 2017 21:40 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Aardige hardware, maar wederom midrange specs voor high end prijs.
Zoals dit pareltje:quote:Op zaterdag 25 februari 2017 23:19 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Crapmerk.
S8 kijk ik naar uit. Helaas is Samsung de enige fabrikant die echt goede Android apparaten maakt die in officieel in NL te koop zijn
Niets mis met SD625. Wel midrange, maar zuinig en krachtig genoeg.quote:Op zondag 26 februari 2017 01:25 schreef tailfox het volgende:
[..]
het moest een mid range toestel zijn
ik wil geen 800 euro betalen voor een telefoonquote:Op zondag 26 februari 2017 14:06 schreef kmkmmr het volgende:
[..]
Niets mis met SD625. Wel midrange, maar zuinig en krachtig genoeg.
Probleem bij BB is dat ze standaard 200/300 euro te veel vragen voor wat ze bieden. Dat verschil betalrn alleen de mensen die echt een BB willen of mensen die het waard vinden wat BB toevoegt aan Android.
Hoe dan ook, ik keek vroeger ook wel uit naar flagship-toestellen. Ben daar inmiddels wel van afgestapt, omdat midrange tegenwoordig vloeiend draait.
Heb nu een Lenovo P2; absurd goede batterij en ook nog eens zuinig (SD625 + AMOLED), 4 GB RAM en onverwacht goede bouwkwaliteit. Slechts 300 euro. Ik zou alleen voor een flagship gaan als ik hogekwaliteitfoto's maken enorm belangrijk vond.
Anyways, ik ben stiekem benieuwd naar Nokia. microsoft en BB stellen teleur en breken niet door, dus de nieuwe underdog maar volgen.
Wie zijn de doelgroep vraag ik me afquote:Op zondag 26 februari 2017 18:51 schreef tudorme het volgende:
De reissue van de Nokia 3310.De eerste foto's zien er goed uit.
En dat voor ¤ 49.
1 maand standby tijd!
[ afbeelding ]
kan je er op whatsappen?quote:Op zondag 26 februari 2017 18:51 schreef tudorme het volgende:
De reissue van de Nokia 3310.De eerste foto's zien er goed uit.
En dat voor ¤ 49.
1 maand standby tijd!
[ afbeelding ]
Hipsters en conservatievelingen. Dus iedereen.quote:Op zondag 26 februari 2017 19:11 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wie zijn de doelgroep vraag ik me af
Beter bleutooth gamepad lijkt me? Gamen met van die kleine knopjes gaat niet echt relax werken denk.quote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:13 schreef tailfox het volgende:
Binnenkort een grote beurs waar de meeste namen wel staan.
Zover ik weet staat apple er alleen niet.
Maar waar kijk jij naar uit?
Plaats hier alle rumour specs en alles over telefoons wat je hoopt dat er komt
Ik heb mijn hoop op de blackberry mecury.
Want fysieke toetsen zijn handig en dan kan ik lekker makkelijk emuleren
ik ga voor de bb keyonequote:Op maandag 27 februari 2017 23:14 schreef autoknutselaar het volgende:
[..]
Beter bleutooth gamepad lijkt me? Gamen met van die kleine knopjes gaat niet echt relax werken denk.
Beter bleutooth gamepad lijkt me? Gamen met van die kleine knopjes gaat niet echt relax werken denk.quote:
quote:Op dinsdag 28 februari 2017 00:34 schreef zilverfrietje het volgende:
[..]
Wil ik ook wel weten. Iemand die het weet?
http://www.telegraph.co.u(...)lasts-month-yes-has/quote:It has a battery life of 30 days, and only basic internet access through a 2.5G connection, missing modern smartphone staples such as Facebook and WhatsApp.
Slechts 16 mb intern geheugenquote:Op zondag 26 februari 2017 18:51 schreef tudorme het volgende:
De reissue van de Nokia 3310.De eerste foto's zien er goed uit.
En dat voor ¤ 49.
1 maand standby tijd!
[ afbeelding ]
Het is een handige backup telefoon met de 1 maand standby tijd.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 12:49 schreef kmkmmr het volgende:
[..]
Slechts 16 mb intern geheugen
Slechts 2g (dus geen 3g en 4g en whatnot)
(Nog) geen whatsapp client of andere social media opties
Geen 2017-waardig camera
Snake is de oude snake niet
Uiterlijk is anders dan het origineel
Met andere woorden: het is 'm niet
Als je dat toestel koopt, is het puur om nostalgische redenen... Met andere woorden: leuke gadget die je na 2 dagen laat stof happen
Als vervanger daarvoor zijn de operators al bezig met de uitrol van NB-LTE. De frequenties die nu gebruikt worden voor GSM zijn veel te waardevol om ze te blijven gebruiken voor 2G.quote:Op donderdag 2 maart 2017 18:28 schreef tudorme het volgende:
onderlinge communicatie van trams, de borden boven de weg met hoeveel file er staat op een route en zelfs sommige apparatuur voor pinautomaten in winkels werken op 2g.
Net zoals de frequenties voor analoge tv zijn verdwenen, zal GSM (2G) en idd zal FM ook verdwijnen, de overheid geilt op het geld van het verkopen van de frequenties voor een paar jaar, en dat telkens opnieuw.quote:Op vrijdag 3 maart 2017 17:56 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Als vervanger daarvoor zijn de operators al bezig met de uitrol van NB-LTE. De frequenties die nu gebruikt worden voor GSM zijn veel te waardevol om ze te blijven gebruiken voor 2G.
Ja, hij is (te) duur, maar m.i. niet de 200-250 euro te duur die overal over het web geslingerd wordt. Als dit ding soepel werkt (ook met productiviteitssoftware en multitasking) is een fysiek toetsenbord en een high end afwerking + beveiligingslagen het mij wel waard.quote:Op zaterdag 25 februari 2017 21:40 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Aardige hardware, maar wederom midrange specs voor high end prijs.
Dat mag. Ik denk ook wel dat je er erg tevreden mee zult zijn hoorquote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:24 schreef CPS2000 het volgende:
[..]
Ja, hij is (te) duur, maar m.i. niet de 200-250 euro te duur die overal over het web geslingerd wordt. Als dit ding soepel werkt (ook met productiviteitssoftware en multitasking) is een fysiek toetsenbord en een high end afwerking + beveiligingslagen het mij wel waard.
Ik ga em vrij snel na de launch halen als ie echt soepel draait.
ja maar specs zijn allesss.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 11:24 schreef CPS2000 het volgende:
[..]
Ja, hij is (te) duur, maar m.i. niet de 200-250 euro te duur die overal over het web geslingerd wordt. Als dit ding soepel werkt (ook met productiviteitssoftware en multitasking) is een fysiek toetsenbord en een high end afwerking + beveiligingslagen het mij wel waard.
Ik ga em vrij snel na de launch halen als ie echt soepel draait.
Specs zijn niet alles. Specs zijn echter ook niet niets.quote:Op zaterdag 4 maart 2017 12:16 schreef tailfox het volgende:
[..]
ja maar specs zijn allesss.
Toetsenbord kost ook niks specs zijn belangeijkste.
Sarsm off
Ik ga hem halen (zo snel mogelijk)
Die nieuwe krijgt gewoon een 320x240 kleurendisplay dus daar hoef je je niet sappel om te maken.quote:Op vrijdag 24 februari 2017 22:29 schreef wootahH het volgende:
[..]
ben wel benieuwd maar denk dat het een flop wordt.
mensen kunnen niet meer terug naar een lage resolutie scherm en weinig opties. een accu die dagen mee gaat is ook leuk maar met de komst van Quick charge, draadloos opladen en de gewenning om dagelijks gewoon alles op te laden geloof ik daar niet zo in.
dit zijn echte de beste specs voor die markt. Had wel 1gb meer ram in gemogen.quote:Op zondag 5 maart 2017 08:37 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Specs zijn niet alles. Specs zijn echter ook niet niets.
Dit of alsnog een Nederlandse release van de Pixel.quote:Op dinsdag 28 februari 2017 10:10 schreef dimmak het volgende:
Ik wacht op een nieuwe telefoon van Google.
Vind eigenlijk vooral 1 spec van belang, draait de telefoon iOSquote:Op zondag 5 maart 2017 08:37 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Specs zijn niet alles. Specs zijn echter ook niet niets.
BB10> iosquote:Op zondag 5 maart 2017 14:08 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Vind eigenlijk vooral 1 spec van belang, draait de telefoon iOS
Dat is een spec die jij belangrijk vind.quote:
ios is nogal prut hoor.quote:Op zondag 5 maart 2017 16:53 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat is een spec die jij belangrijk vind.
Maar goed, zelfs liever windows phone dan Android, zeker de Samsung versie
Het wereldwijde marktaandeel van BB heeft afgelopen maand een record gebroken: ingestort naar 0%. RIP BB. Gelukkig is er concurrentie. Het zou een kwalijke zaak zijn als bijna alle computers + smartphones op Windows zouden werken. Dan krijg je monopolistische prijzen waar niemand wat mee opschiet.quote:
Kun je 3 Alcatels voor kopen.quote:Op zondag 26 februari 2017 18:51 schreef tudorme het volgende:
De reissue van de Nokia 3310.De eerste foto's zien er goed uit.
En dat voor ¤ 49.
OnePlus doet niets bijzonders toch? Buiten kale Android en een lage prijs?quote:Op maandag 6 maart 2017 22:16 schreef Posergoth6667 het volgende:
De OnePlus 4. Ik ben echt benieuwd wat die gaan doen.
Ik heb de OnePlus 3. Laad snel, blijft koud, doe lang met de batterij, AmoLED, super super super snelle telefoon. Ik heb meerdere iPhones gehad (3, 4, 4S, 5), Windows (6, 6.5, 7), BlackBerry (aantal toestellen) en Android (Moto G, Huawei P8 en nu de OnePlus 3). Dit is de eerste telefoon dat ik echt constant onder de indruk ben. Waar iedereen die *IK* ken zit te klagen over de Samsung S7, blijft mijn OP3 gewoon door knallen. Echt een super toestel. Daarnaast geen volledig kale Android, er zitten aanpassingen in om het beter te maken.quote:Op maandag 6 maart 2017 22:20 schreef Catch22- het volgende:
ets bijzonders toch? Buiten kale Android en een lage prijs?
Op zich is dat al heel wat, gezien OnePlus wel high end specs brengt, zeker nu ze met de 3T meer ruimte voor een iets hogere prijs gelaten hebben. En gezien de hoge prijs en slechte verkrijgbaarheid van de Google Pixel en Pixel XL, bied OnePlus het beste alternatief. Als ze in de OnePlus 4 een camera stoppen die met de grote jongens mee kan en alsnog een prijs van <500 euro kunnen hanteren, kan dat zomaar hét succestoestel van 2017 worden in de Android hoek.quote:Op maandag 6 maart 2017 22:20 schreef Catch22- het volgende:
[..]
OnePlus doet niets bijzonders toch? Buiten kale Android en een lage prijs?
Zeg nooit nooit. Samsung heeft het eerder geprobeerd: van de S4 werd een "Google Play Edition" verkocht met stock Android.quote:Op maandag 6 maart 2017 22:58 schreef Drommelsch85 het volgende:
Google Pixel, Pixel 2 (al moeten ze echt eens wat doen aan de beroerde verkrijgbaarheid, überhaupt een 128 GB model vinden is onmogelijk)
iPhone 8 OLED
Samsung kan me echt gestolen worden tenzij ze stock android ROMs als extra download aan gaan bieden. Zal nooit niet gebeuren, je blijft opgescheept met een paar GB bloatware en touchwiz rommel.
Gewoon een telefoon kiezen waar je een microSDXC in kan stoppen, schuif er voor voor een euro of 45 een 128 GB kaartje in, en klaar ben je.quote:Op maandag 6 maart 2017 22:58 schreef Drommelsch85 het volgende:
Google Pixel, Pixel 2 (al moeten ze echt eens wat doen aan de beroerde verkrijgbaarheid, überhaupt een 128 GB model vinden is onmogelijk)
iPhone 8 OLED
Samsung kan me echt gestolen worden tenzij ze stock android ROMs als extra download aan gaan bieden. Zal nooit niet gebeuren, je blijft opgescheept met een paar GB bloatware en touchwiz rommel.
(top)camerakwaliteit is voor mij het grootste argument, dus behalve deze valt vrijwel ieder toestel meteen af.quote:Op maandag 6 maart 2017 23:13 schreef versterker het volgende:
[..]
Gewoon een telefoon kiezen waar je een microSDXC in kan stoppen, schuif er voor voor een euro of 45 een 128 GB kaartje in, en klaar ben je.
Tweede voordeel is dat je het kaartje bij problemen altijd nog in een PC kan stoppen om je data er vanaf te halen.
Dat zou erg mooi zijn!quote:Op maandag 6 maart 2017 23:13 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit. Samsung heeft het eerder geprobeerd: van de S4 werd een "Google Play Edition" verkocht met stock Android.
Een nogal achterhaald oudemannenargument, ik heb nooit mijn dSLR bij me en voor korte vakanties eigenlijk ook niet. Ofwel het is teveel geklooi, gesleep, etc. Mijn Panasonic GH4 maakt savonds evengoed waardeloze foto's. De beste camera is degene die je altijd bij je hebt en met een beetje geluk straks nog waterdicht ook.quote:Op maandag 6 maart 2017 23:22 schreef versterker het volgende:
Fotokwaliteit vind ik totaal onbelangrijk, ik heb twee DSLR's met Pro lenzen en een goede compact camera.
Telefooncamera's zijn leuk voor een snapshot, de AF is te traag, ze hebben altijd alleen maar digitale zoom en ze hebben te weinig mogelijkheden qua instellingen. Als ik een foto wil maken pak ik wel een van die drie echte camera's mee.
bb keyone heeft zelfde cameraquote:Op maandag 6 maart 2017 23:15 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
(top)camerakwaliteit is voor mij het grootste argument, dus behalve deze valt vrijwel ieder toestel meteen af.
[..]
Dat zou erg mooi zijn!
Ja, alleen de sensor. Niet de software. Zeker nu slimme algoritmes en verwerking tegenwoordig de beeldkwaliteit bepalen en je fantastische snaps als met de Google Pixel kunt krijgen.quote:
beide android.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 00:44 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Ja, alleen de sensor. Niet de software. Zeker nu slimme algoritmes en verwerking tegenwoordig de beeldkwaliteit bepalen en je fantastische snaps als met de Google Pixel kunt krijgen.
Die foto's zijn nabewerkt met software. Ik zou wel eens images rechtstreeks uit de camera willen zien.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 00:24 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Een nogal achterhaald oudemannenargument, ik heb nooit mijn dSLR bij me en voor korte vakanties eigenlijk ook niet. Ofwel het is teveel geklooi, gesleep, etc. Mijn Panasonic GH4 maakt savonds evengoed waardeloze foto's. De beste camera is degeme die je altijd bij je hebt en met een beetje geluk straks nog waterdicht ook.
http://phandroid.com/2016/10/04/google-pixel-photo-samples/
Lees je eens in de Auto HDR mode van de Pixel en goede EIS voor video, die prima opkan tegen de OIS van de iPhone. Die feature heeft de Blackberry domweg niet en staat los van Android. Jammer, anders was het idd een awesome apparaatquote:Op dinsdag 7 maart 2017 00:46 schreef tailfox het volgende:
[..]
beide android.
Heeft ergens anders mee te maken
https://www.cnet.com/news(...)ch-camera-is-better/ Ja, je kan AutoHDR uitzetten maar hier is niks later aan bewerkt.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 00:49 schreef versterker het volgende:
[..]
Die foto's zijn nabewerkt met software. Ik zou wel eens images rechtstreeks uit de camera willen zien.
is ook een chipquote:Op dinsdag 7 maart 2017 00:51 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Lees je eens in de Auto HDR mode van de Pixel en goede EIS voor video, die prima opkan tegen de OIS van de iPhone. Die feature heeft de Blackberry domweg niet en staat los van Android. Jammer, anders was het idd een awesome apparaat
Chip of niet, de keyone is in fotokwalitet net zo min onderscheidend als een willekeurige Xperia of generieke HTC.quote:
Veel telefoons hebben al RAW-ondersteuning. En dat "meer megapixels"-argument gaat niet echt meer op, gezien de meeste fabrikanten het aantal MP juist omlaag hebben gegooid: Samsung ging van 16MP naar 12MP, LG gaat omlaag naar 12, en volgens mij zelfs Sony.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 07:54 schreef Pietverdriet het volgende:
Mobieltje en fotograferen?
Okay, features, snellere a.f. en dan ook graag de mogelijkheid RAW te fotograferen lijken me twee nice to have. Meer dan 10 megapixel heeft vrijwel niets met fotograferen te maken maar alles met marketing aan featurenerds. Heb liever 10 en dan goede low light mogelijkheden, maar dat kan ik vergeten, meer megapixels verkoopt.
Want dat weet je uit eigen ervaring? Of herhaal je simpelweg wat je in het artikel van the Verge gelezen hebt?quote:Op dinsdag 7 maart 2017 00:59 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Chip of niet, de keyone is in fotokwalitet net zo min onderscheidend als een willekeurige Xperia of generieke HTC.
Dat is geen smartphone, dat is een camera met een ingebouwde smartphone.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 08:15 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Veel telefoons hebben al RAW-ondersteuning. En dat "meer megapixels"-argument gaat niet echt meer op, gezien de meeste fabrikanten het aantal MP juist omlaag hebben gegooid: Samsung ging van 16MP naar 12MP, LG gaat omlaag naar 12, en volgens mij zelfs Sony.
Overigens heeft de smartphone met de beste lowlight performance ook 20 megapixel:
[ afbeelding ]
Daarnaast is lowlight een leuk argument voor "echte fotografen", maar nu smartphone camera's steeds beter worden, wordt dat argument steeds belangrijker, omdat er verder niet veel andere overblijven. Althans, niet het gros van de consumenten, die gewoon mooie foto's willen hebben.
Daar heb je absoluut gelijk in. Dat maakt het echter wel de meest compacte camera ter wereld met deze specs en beeldkwaliteit. En biedt hij alle voordelen van een smartphone: connectiviteit, in-camera bewerking via talloze apps en het gemak van altijd bij je hebben.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 08:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat is geen smartphone, dat is een camera met een ingebouwde smartphone
Het wordt de Oneplus 5. Het getal 4 brengt ongeluk schijnt... Ik zie hier ook erg naar uit. Ik heb de Oneplus 1 gehad, nu al een tijdje de Oneplus 2 en m'n vriendin was ook erg tevreden met de Oneplus X. De 3 en 3T sla ik over, omdat bij de release mijn OPO 2 nog té goed wasquote:Op maandag 6 maart 2017 22:16 schreef Posergoth6667 het volgende:
De OnePlus 4. Ik ben echt benieuwd wat die gaan doen.
Dit inderdaad. Natuurlijk, als je serieuzer aan de slag wilt met fotografie, en creatiever aan de slag wilt met instellingen, compositie en handmatige controle, is een dedicated camera nog altijd beter. Maar wat je zegt: voor 90% van de mensen, die gewoon mooie foto's ter herinnering willen van hun vakantie, is een moderne smartphone meer dan genoeg.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 08:28 schreef Pietverdriet het volgende:
Blijf de schuimbekkende reacties in het help mij aan een nieuwe camera topic erg leuk als iemand een altijd bij me op vakantie point en shoot wil en ik zei dat ze eens naar een goede smartphone moesten kijken. Ouwe Sok slikt daar nog pillen voor zo pissig als hij werd.
Feit blijft, loop door toeristische plaatsen en al meer dan 90% maakt hun vakantiefotos met een smartphone.
Wat contacten (allaboutphones.nl) die in Barcelona zijn geweest en m even hebben gebruikt, ging heel anders met licht om. Idem aan een Xiaomi Mi5s, ook dezelfde sensor, niet groundbreaking.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 08:16 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Want dat weet je uit eigen ervaring? Of herhaal je simpelweg wat je in het artikel van the Verge gelezen hebt?
Ah oke. Ik zeg overigens niet dat je ongelijk hebt, hoor. Ik ben gewoon nieuwsgierig, gezien de Pixel een van de beste smartphone camera's heeftquote:Op dinsdag 7 maart 2017 10:05 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Wat contacten (allaboutphones.nl) die in Barcelona zijn geweest en m even hebben gebruikt, ging heel anders met licht om. Idem aan een Xiaomi Mi5s, ook dezelfde sensor, niet groundbreaking.
Begrijp ik, maar dat is ook de misvatting die snel gemaakt is, zelfde sensor is niet gelijk aan dezelfde top fotokwaliteit. Als de beeldverwerking in de software beroerd is, is het niks speciaals meer.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 10:44 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ah oke. Ik zeg overigens niet dat je ongelijk hebt, hoor. Ik ben gewoon nieuwsgierig, gezien de Pixel een van de beste smartphone camera's heeft
En dan heb je ook nog de optiekquote:Op dinsdag 7 maart 2017 10:50 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Begrijp ik, maar dat is ook de misvatting die snel gemaakt is, zelfde sensor is niet gelijk aan dezelfde top fotokwaliteit. Als de beeldverwerking in de software beroerd is, is het niks speciaals meer.
Dat snap ik. De iPhone trekt met zijn Sony-sensor ook veel betere foto's dan de Sony smartphones.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 10:50 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Begrijp ik, maar dat is ook de misvatting die snel gemaakt is, zelfde sensor is niet gelijk aan dezelfde top fotokwaliteit. Als de beeldverwerking in de software beroerd is, is het niks speciaals meer.
Marketing..quote:Op dinsdag 7 maart 2017 13:22 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Het is meer dat je als fabrikant bepaalde verwachtingen bij de consument kweekt als je je camera adverteert met "dezelfde camera sensor als de Google Pixel". Dan wordt verwacht dat je de beeldkwaliteit in ieder geval benadert
Ah ok, dat wist ik niet. Ik weet dat de 1 en 2 goed waren. Ik dacht dat de X iets minder was. De 3 vind ik echt een top telefoon. Ook bij Dash charging blijft de telefoon gewoon echt koud, terwijl de Qi telefoons bijvoorbeeld flink warm worden. Werkt echt als een trein. Het scherm is ook echt geweldig.quote:Op dinsdag 7 maart 2017 08:26 schreef Haarbalpasta het volgende:
[..]
Het wordt de Oneplus 5. Het getal 4 brengt ongeluk schijnt... Ik zie hier ook erg naar uit. Ik heb de Oneplus 1 gehad, nu al een tijdje de Oneplus 2 en m'n vriendin was ook erg tevreden met de Oneplus X. De 3 en 3T sla ik over, omdat bij de release mijn OPO 2 nog té goed was
Ik gebruik ook meestal een Apple smartphone maar van werk heb ik een galaxy smartphone maar de apple snap ik beter mijn vrouw heeft een samsung smartphone die lijkt wel op galaxy van mijn werk. zij snapt het wel goed maar is ook beetje slimmer dan mij is en kan dus oook bete met smartphone bedienen HAD IK MAAR WEER GEWOON EEN TELEFOON MET KNOPJES!!!quote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik heb mjn hoop op de apple ipone.
Zou je op een telefoon met knopjes wel interpunctie kunnen gebruiken, denk je?quote:Op woensdag 8 maart 2017 18:58 schreef Witte_Slip_Met_Remspoor het volgende:
[..]
Ik gebruik ook meestal een Apple smartphone maar van werk heb ik een galaxy smartphone maar de apple snap ik beter mijn vrouw heeft een samsung smartphone die lijkt wel op galaxy van mijn werk. zij snapt het wel goed maar is ook beetje slimmer dan mij is en kan dus oook bete met smartphone bedienen HAD IK MAAR WEER GEWOON EEN TELEFOON MET KNOPJES!!!
TE LANG! NIET GELEZEN! .gifquote:
blackberry passport(BB os10)quote:Op woensdag 8 maart 2017 18:58 schreef Witte_Slip_Met_Remspoor het volgende:
[..]
Ik gebruik ook meestal een Apple smartphone maar van werk heb ik een galaxy smartphone maar de apple snap ik beter mijn vrouw heeft een samsung smartphone die lijkt wel op galaxy van mijn werk. zij snapt het wel goed maar is ook beetje slimmer dan mij is en kan dus oook bete met smartphone bedienen HAD IK MAAR WEER GEWOON EEN TELEFOON MET KNOPJES!!!
hallo willemquote:Op woensdag 8 maart 2017 18:58 schreef Witte_Slip_Met_Remspoor het volgende:
[..]
Ik gebruik ook meestal een Apple smartphone maar van werk heb ik een galaxy smartphone maar de apple snap ik beter mijn vrouw heeft een samsung smartphone die lijkt wel op galaxy van mijn werk. zij snapt het wel goed maar is ook beetje slimmer dan mij is en kan dus oook bete met smartphone bedienen HAD IK MAAR WEER GEWOON EEN TELEFOON MET KNOPJES!!!
Geen probleem! Kijk naar de nieuwste S8+ en https://www.gsmpunt.nl/ho(...)_HINfXle4aAt8l8P8HAQquote:Op dinsdag 21 februari 2017 09:13 schreef tailfox het volgende:
Binnenkort een grote beurs waar de meeste namen wel staan.
Zover ik weet staat apple er alleen niet.
Maar waar kijk jij naar uit?
Plaats hier alle rumour specs en alles over telefoons wat je hoopt dat er komt
Ik heb mijn hoop op de blackberry mecury.
Want fysieke toetsen zijn handig en dan kan ik lekker makkelijk emuleren
hoe hoe?quote:Op vrijdag 5 mei 2017 20:43 schreef CPS2000 het volgende:
Ik heb de KEYone sinds maandag in huis en hij stelt niet teleur! Nougat loopt lekker vlot en hij zit barstensvol handige functies. Typen is nog even wennen maar dat komt ook al.
M'n e-penis is dan groter dan die van anderenquote:Op zondag 7 mei 2017 20:08 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Wat moet je in godsnaam met 8GB RAM op een telefoon?
Fijn voor jou. Dat is geen antwoord op mijn vraag.quote:Op zondag 7 mei 2017 20:20 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
M'n e-penis is dan groter dan die van anderen
Het geeft mobiel internet een nieuwe dimensie, je kan een redelijke apache webserver erop draaienquote:Op zondag 7 mei 2017 20:08 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Wat moet je in godsnaam met 8GB RAM op een telefoon?
Goed, gebruikservaring is soepel en snel in vergelijking met de S6 die ik hiervoor had en batterijduur is geweldig. Toetsenbord voelt goed aan, moet nog steeds wel wennen aan het typen op een fysiek toetsenbord maar dit kostte met mijn Passport ook een week of twee. Verder is erg stevig gebouwd en voelt ie premium aan. En de shortcuts en swipebewegingen zijn ook erg handig.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |