quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:06 schreef Pascalus het volgende:
Volgende week krijgen we weer die carnavalsclowns op de tribune volgens mij.
antigenot
Nee, hoor.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:06 schreef Pascalus het volgende:
Volgende week krijgen we weer die carnavalsclowns op de tribune volgens mij.
antigenot
Gaat allebei niet gebeuren.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:12 schreef Brammess het volgende:
Als ADO en Sparta morgen winnen staat Excelsior onderaan
Cocu spaart hem.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat Zinchenko nooit in de basis staat.
Zei je niet dat PSV punten ging verspelen. Je jinxed altijd stijn gvd ffs amaiiquote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Jammer dat Zinchenko nooit in de basis staat.
Ik zie NEC nog steeds wel kans maken op een goal.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:13 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Zei je niet dat PSV punten ging verspelen. Je jinxed altijd stijn gvd ffs amaii
Stijn staat meer bekend om zijn voetbal weetjes dan zijn voorspellend vermogen.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:13 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Zei je niet dat PSV punten ging verspelen. Je jinxed altijd stijn gvd ffs amaii
Raar dat ik dan boven je sta in de Eredivisietoto.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:14 schreef Coco. het volgende:
[..]
Stijn staat meer bekend om zijn voetbal weetjes dan zijn voorspellend vermogen.
Nee want ik ben in beide slechtquote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:15 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Raar dat ik dan boven je sta in de Eredivisietoto.
Minder La Liga kijken.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:15 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik ben na vanavond wel ''ik krijg een hand op mijn rug dus ik ga liggen'' moe.
Ach, alsof ik een 2-1 voor PSV niet zie aankomen. Ik zie genoeg uitbraakmogelijkheden voor NEC waar ze gewoon net wat kwaliteit tekort voor komen. Alleen lees ik hier alweer posts als ''DIT IS GESPEELD'' etc etc.quote:
Ik zal je een geheimpje verklappen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh.
Real Madrid v Espanyol was een verschrikkelijke wedstrijd maar Gijon v Atléti was wel leuk hoor.quote:
Dit is gespeeld is ook onzin ja.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:17 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ach, alsof ik een 2-1 voor PSV niet zie aankomen. Ik zie genoeg uitbraakmogelijkheden voor NEC waar ze gewoon net wat kwaliteit tekort voor komen. Alleen lees ik hier alweer posts als ''DIT IS GESPEELD'' etc etc.
3 min 3 koolsquote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Real Madrid v Espanyol was een verschrikkelijke wedstrijd maar Gijon v Atléti was wel leuk hoor.
Groetjes.
Sevilla scoorde net een leuke goal.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Real Madrid v Espanyol was een verschrikkelijke wedstrijd maar Gijon v Atléti was wel leuk hoor.
Groetjes.
Ik zap straks wel mee.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sevilla scoorde net een leuke goal.
Je hebt trouwens PSV op winst staan in de toto voorspellingquote:
En?quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:20 schreef Coco. het volgende:
[..]
Je hebt trouwens PSV op winst staan in de toto voorspelling
quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zal je een geheimpje verklappen.Ja eens. Maar dat dit psv 3e staat is voor niemand te begrijpen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb net een wedstrijd gezien tussen twee subtoppers in onze competitie, dat kon ook echt niet.quote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:21 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja eens. Maar dat dit psv 3e staat is voor niemand te begrijpen.
Ok Haags. Tot morgen. Het wordt een gedenkwaardige dag morgen. 1 van de 2 van de 365 dagen in het jaar dat we gezworen vijanden zullen zijn. Gelukkig duurt dat maar tot half 7 morgenavondquote:Op zaterdag 18 februari 2017 21:21 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik ga kappen met kijken, geen zin meer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |