Nauw, het zit namelijk zoot: mijn vriendin had laatst las van een enorme kiespijn, maar wel in het weekend. Dat was overigges weer is wat anders, want meestal heeft ze in het weekend hoofdpijn (en dan met name rond bedtijd), maar goed, dit terside.
Dus wij naargeestig op zoek naar een beschikbare tandarts in de buurt, bleek dat er wel een studio open was, maar wat bleek onze verbazing: het was een vrouwelijke tandarts met hoofddoek op, die ook alleen maar vrouwelijke patsjenten behandeld.
Maar goed, tot nu toe nog geen vuiltje aan de lucht, maar terwijl ze zo met die boor bezig was midden in de (van al het fruittella-gesnoep door en door ver-)rotte kies van mijn vriendin, vliegt ineens prongeluk die hoofddoek af en wikkeld zich om de sneldraaiende boor heen, waardoor de tandarts ineens schrok en verkeerd boorde, met een enorm bloedbad tot gevolg.
Het leek wel je reinste kruising tussen een flimpje van Mr Bean en deel 168 van Friday the 13th (Fatima takes Grunn').
Klacht: hoofddoeken horen niet op de werkplek.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens:
http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..