quote:Kiki Bertens hoopt dat een injectie in de achillespees haar aanhoudende klachten zal verhelpen. Ze speelt vrijdag en zaterdag in Den Haag met het Fed Cup-team tegen Wit-Rusland.
"De voet van Kiki voelt nu weer geweldig", zei Fed Cup-teamcaptain Paul Haarhuis dinsdag op een persconferentie in Den Haag, waarbij onder meer het AD aanwezig was. Bertens werkte eerder op de dag zonder problemen een training af.
Medio januari moest de huidige nummer acht van de wereldranglijst zich vanwege de kwetsuur afmelden voor het WTA-toernooi van Adelaide. Vervolgens kon ze wel in actie komen op de Australian Open, waar ze de vierde ronde haalde.
Haarhuis is verheugd dat hij weer over zijn kopvrouw kan beschikken. Sinds 2017 kwam Bertens niet meer in actie voor het Fed Cup-team. "Ik ben blij dat Kiki deze week tijd neemt voor de Fed Cup, want eigenlijk past dit nooit geweldig in haar planning", aldus Haarhuis.
De 28-jarige Bertens moet Nederland vertegenwoordigen in de Fed Cup om komende zomer naar de Olympische Spelen te mogen.
Ook Arantxa Rus, Lesley Pattinama-Kerkhove, Indy de Vroome en dubbelspecialist Demi Schuurs zijn opgenomen in de selectie voor het duel met Wit-Rusland, waar Aryna Sabalenka en Aliaksandra Sasnovich de blikvangers zijn. De winnaar van de tweestrijd plaatst zich voor de Fed Cup Finals (14-19 april in Boedapest).
Stukje scharenquote:Op donderdag 6 februari 2020 16:48 schreef borisz het volgende:
Kieks doet het voor Demi
https://www.nu.nl/tennis/(...)ezen.html?redirect=1
Niet in het najaar, in april al...quote:Op vrijdag 7 februari 2020 14:10 schreef de_boswachter het volgende:
Eindelijk landentennis zoals het hoort ipv die ATP meuk. Of krijgen we straks ook zo'n belabberde week in het najaar bij de vrouwen?
quote:Er zijn twaalf deelnemende landen in de Wereldgroep eindfase. Acht van hen zijn de winnende landen uit de kwalificatieronde. De andere vier zijn de vrijgestelde landen. In de week van 14–19 april 2020 strijden zij om de beker in de Hongaarse hoofdstad Boedapest. Na een groepsronde volgen de halve finales en de finale. De twee finalisten mogen een jaar later naar de eindfase; de volgende acht landen zullen dan aantreden in de kwalificatieronde; de twee laagst-scorende landen degraderen naar hun regionale groep.
Rooowbinquote:Op vrijdag 7 februari 2020 14:39 schreef de_boswachter het volgende:
Haase in beeld.. zag die me er een potje slecht uit zeg....
Hebben die grietjes nou allemaal een pak aan uit solidariteit voor Demi? (Teamfoto). Trek gewoon een geil jurkje aan joh, wereldsquote:Op vrijdag 7 februari 2020 14:28 schreef de_boswachter het volgende:
Demi al paar keer vol in beeld, pooooh.
En voor de eerste keer in 2 jaar kotsen voor de wedstrijd zei ze.quote:
Schouderklopje en sussende woordjes van Tamaela en alles was weer goed!quote:Op vrijdag 7 februari 2020 16:26 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
[..]
En voor de eerste keer in 2 jaar kotsen voor de wedstrijd zei ze.
Who knows, ze heeft een goed jaar gehad + Sabalenka is op gravel minder...quote:
Goede game van Rus maar dit is kansloos. Sabalenka slaat 30k per uur te hard voor Rusquote:Op vrijdag 7 februari 2020 17:06 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Verschil tussen beiden is te groot. Tenminste, in deze eerste set. En Saba raakt alles precies goed en hard.
Edit: mooie jinx, NL breakt terug.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |