Meer met de TT: het oneindige datdoetieandersnooittopic, #1807.quote:Op vrijdag 4 januari 2019 15:51 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Wat heeft dit met de OP te maken? Het baasje heeft de hond immers gelijk in laten slapen.
Deze specifieke hond had al eerder een jongetje van dezelfde leeftijd gegrepen, blijkbaar. Dus de signalen waren er al heel lang.quote:Op vrijdag 4 januari 2019 16:28 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
In zoverre dat dit soort extreem gedrag vrijwel nooit uit het niets komt.
De honden die werkelijk zomaar ineens zo heftig aanvallen, vanuit prima sociaal gedrag naar dit gaan, op 1 hand te tellen zijn (wat dan eigenlijk altijd om acute en ernstige medische redenen gaat, als in die ene dikkert die niet dik is door teveel vreten).
Er zijn maar een beperkt aantal redenen waardoor er meer valt dan een enkele (ernstige) beet. Een werkelijk zomaar vanuit het niets komt eigenlijk alleen voor bij medische redenen en zoals al gezegd is dat vrij uitzonderlijk.
En bij medische redenen mag je ook al een heleboel afstrepen. Want deze hond ging op een willekeurig kind af. Er is hier geen sprake van acute pijn waardoor degene die op dat moment contact met de hond heeft gebeten wordt. Iedereen die op dat moment dichtbij genoeg is gebeten wordt. De hond ging op dat kind af, er is weinig reden om een acute medische reden te koppelen aan het kind (want de hond was niet in contact met dat kind, zocht het zelf op).
Dat deze eigenaar zijn/haar verantwoordelijkheid heeft genomen nu het ergste al gebeurd is is goed. Maar er moet gevraagd worden of dit voorkomen had kunnen worden.
Nu is er een kind ernstig gewond en een hond dood.
Ik acht de kans meer dan redelijk aanwezig dat deze hond al ernstige gedrags problemen had, waardoor hij nooit los had mogen lopen.
Een bullterrier is heel iets anders dan een staffordshire bullterrier (en staffordshire bullterriers zijn dan weer iets anders dan een Amerikaanse staffordshire terriėr). Iets dat de meeste journalisten niet helemaal lijken te snappen, zoals ook in het stukje hier boven...quote:Op maandag 7 januari 2019 21:49 schreef Straatcommando. het volgende:
Bullterriers zijn wel het ultieme tokkie ras, een ras dat door de mens doorgefokt is tot wat het nu is, een lelijk incestieus ding. Zoek maar eens op hoe die beesten er vroeger uitzagen.
Oh wat leuk miss ISIS .. ideale vechthond voor de peuterspeelzaal zo te horen.quote:Op dinsdag 8 januari 2019 07:12 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Een bullterrier is heel iets anders dan een staffordshire bullterrier (en staffordshire bullterriers zijn dan weer iets anders dan een Amerikaanse staffordshire terriėr). Iets dat de meeste journalisten niet helemaal lijken te snappen, zoals ook in het stukje hier boven...
Van alle bull-en-terriėr achtige honden is de bullterrier (hoewel 'bijzonder' qua uiterlijk) toch echt het minst tokkie. Dat zijn meer clowns geworden inmiddels, zowel in uiterlijk als gedrag.
Heb je interesse, Beathoven? Ik kan wel even voor je rond vragen onder bevriende fokkers als je wiltquote:Op dinsdag 8 januari 2019 07:18 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Oh wat leuk miss ISIS .. ideale vechthond voor de peuterspeelzaal zo te horen.
En idd dus.quote:Op vrijdag 4 januari 2019 17:45 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Deze specifieke hond had al eerder een jongetje van dezelfde leeftijd gegrepen, blijkbaar. Dus de signalen waren er al heel lang.
https://www.ed.nl/binnenl(...)rder-kind~a7fdad85d/
Niet echt. Alhoewel uiterlijk idd best wel verneukt is de bull terrier toch echt grotendeels een liefhebber hond. Weinig problemen ermee daardoor.quote:Op maandag 7 januari 2019 21:49 schreef Straatcommando. het volgende:
Bullterriers zijn wel het ultieme tokkie ras, een ras dat door de mens doorgefokt is tot wat het nu is, een lelijk incestieus ding. Zoek maar eens op hoe die beesten er vroeger uitzagen.
Afgezien van peuters omver kegelen omdat ze lomp zijn is de gemiddelde bull terrier daar prima geschikt voor.quote:Op dinsdag 8 januari 2019 07:18 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Oh wat leuk miss ISIS .. ideale vechthond voor de peuterspeelzaal zo te horen.
In dat bericht gaat het ook niet om een bullterrier maar om staffordshire bullterriers. zie de onderste regelquote:Op dinsdag 8 januari 2019 11:31 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Afgezien van peuters omver kegelen omdat ze lomp zijn is de gemiddelde bull terrier daar prima geschikt voor.
Bull terriers komen amper voor in de bijtlijsten. Er is dan ook bar weinig kromme (onverantwoorde) hobbyfok met die dieren.
Ja, er zijn uitzonderingen zoals dit bericht. Maar die zijn zelfs te vinden van teckels. En in die klasse zit het dan ook mbt dit ras.
quote:Op vrijdag 11 januari 2019 20:17 schreef deedeetee het volgende:
Deze x niet de hond maar de baas...
En ja uiteraard weer een pitbull tegenwoordig schijnen die stafford of gewoon terriėr te heten:')
Nee maar zijn baas welquote:Mijn hond doet niks
Dus die lui hebben geen hulp geboden en zijn zonder zich bekend te maken gevluchtquote:Op dinsdag 22 januari 2019 21:16 schreef maily het volgende:
Vrouw en hond gewond bij bijtincident Zoutelande
Maandagmiddag rond 17.00 uur is op het strand in Zoutelande, ter hoogte van overgang Duinstraatje, een inwoonster van de gemeente Veere gewond geraakt door een aanval van vier loslopende honden.
De vrouw gaat nog aangifte doen bij de politie. Zij is zelf gewond geraakt aan haar hand en haar hond heeft eveneens bijtwonden opgelopen. De vrouw heeft zich onder behandeling van de huisarts moeten stellen. Haar hond is nog onder behandeling van de dierenarts.
De honden, vermoedelijk gaat het om een bull terrier-achtige soort, waren volgens de politie waarschijnlijk onder de hoede van een Belgische man en vrouw die wellicht in Zoutelande verblijven. De man was kaal en in donkere kleding gekleed, van de vrouw is alleen bekend dat zij lang steil donker haar had.
Mensen die informatie hebben over de verblijfplaats van deze mensen en hun honden wordt verzocht hun informatie te delen met de politie. Dit kan via 0900-8844 of via 0800-7000 voor Meld Misdaad Anoniem. Ook een melding va WhatsApp behoort tot de mogeliijkheden.
Staat ¤90 boete op.quote:Op dinsdag 22 januari 2019 22:42 schreef Hathor het volgende:
Wat zijn er toch veel mensen die hun hond niet aangelijnd hebben, daar zou gewoon een hele vette boete op moeten staan.
Ahh dus toch, dat wist ik niet. Dan is het toch vreemd dat veel mensen gewoon hun hond los laten lopen, misschien weten ze niet dat er een boete op staat, net als ik.quote:
Naja de kans dat je een boete krijgt is over het algemeen vrij klein..quote:Op dinsdag 22 januari 2019 22:50 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ahh dus toch, dat wist ik niet. Dan is het toch vreemd dat veel mensen gewoon hun hond los laten lopen, misschien weten ze niet dat er een boete op staat, net als ik.
Maar de kans is altijd aanwezig, je kan de straat uitlopen en ineens tegenover een politie agent komen te staan. Ik zou dan toch dat risico niet nemen, die 90¤ kan ik wel beter besteden.quote:Op dinsdag 22 januari 2019 22:51 schreef madam-april het volgende:
[..]
Naja de kans dat je een boete krijgt is over het algemeen vrij klein..
https://www.rtvnoord.nl/n(...)nd-dood-in-Groningenquote:Politie schiet agressieve hond dood in Groningen
Een hondengeleider van de politie heeft dinsdagavond in de Boerhaavelaan in Groningen een agressieve hond doodgeschoten.
De politie werd gealarmeerd nadat in deze straat een man door zijn hond was gebeten.
De man is met verwondingen aan zijn gezicht naar het ziekenhuis gebracht. De dierenambulance heeft de hond weggebracht.
Gelukkig het eigen baasje gebeten.quote:Op dinsdag 22 januari 2019 23:54 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.rtvnoord.nl/n(...)nd-dood-in-Groningen
Mooi dood.
Oplossing is heel simpel. Voor het houden van een huisdier als een kat of hond gewoon eisen stellen.quote:Op woensdag 23 januari 2019 11:04 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Waarom sommige rassen nog steeds niet verboden zijn, is onbegrijpelijk. Of misschien moeten we particulier honden- en kattenbezit echt aan banden leggen ivm de overlast die er door veroorzaakt wordt.
Goeie compromis. En belasting voor kattenbezit en verplicht katten chippen.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:01 schreef tupper het volgende:
[..]
Oplossing is heel simpel. Voor het houden van een huisdier als een kat of hond gewoon eisen stellen.
Verplicht diploma, VOG, etc.
Hoe groter en potentieel gevaarlijker het die hoe zwaarder de curcus en de kosten.
Wil je zeg een doberman dan een curcus a 5k en een vergunningsaanvraag van nog eens 1000.
Dan sluit je de paupers al grotendeels uit uit.
Ik ben ook van mening dat honden gewoon altijd aangelijnd dienen te zijn. Los rondrennen doet die van ons lekker in de tuin en voor de rest zit ie aan de riem. En dat zouden meer mensen moeten doen. Al dat gelul over ja dan heb je je hond niet onder controle als je hem niet los kan laten lopen of weet ik wat voor bullshit ze verzinnen heb ik schijt aan. Het is een beest en beesten kunnen onberekenbaar zijn. En daarom zit die van ons aan een riem. Niet dat ie ook maar iemand een vlieg kwaad zou doen verder. Waarschijnlijk dan. Je kan het gewoon nooit weten met beesten.quote:Op dinsdag 22 januari 2019 22:42 schreef Hathor het volgende:
Wat zijn er toch veel mensen die hun hond niet aangelijnd hebben, daar zou gewoon een hele vette boete op moeten staan.
sowieso katten en honden verplicht chippen. Kun je tuig dat hun beest dumpt ook beter aanpakken.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:12 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Goeie compromis. En belasting voor kattenbezit en verplicht katten chippen.
Tsja, 'vrijheid, blijheid', blahblahyaddayadda. Je kent het wel.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:23 schreef tupper het volgende:
En je mag je ook afvragen of het wel verstandig is om een (groot) huisdier in de stad te houden.
Je kan een hond nog zo goed onder controle hebben, er is altijd het risico van een bepaalde "trigger", waardoor je de controle volledig kwijt bent. Dat kan een kat zijn, of een andere hond, een stel kinderen die met een bal aan het spelen zijn, een fietser, brommer of auto, of een paard in een wei, en zo zijn er nog tal van dingen waardoor een hond plots in een hele andere gemoedstoestand schiet en er als een dolle achteraan wil rennen, met alle gevolgen vandien. Een hond niet aanlijnen is gewoon onverantwoordelijk.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:19 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ben ook van mening dat honden gewoon altijd aangelijnd dienen te zijn. Los rondrennen doet die van ons lekker in de tuin en voor de rest zit ie aan de riem. En dat zouden meer mensen moeten doen. Al dat gelul over ja dan heb je je hond niet onder controle als je hem niet los kan laten lopen of weet ik wat voor bullshit ze verzinnen heb ik schijt aan. Het is een beest en beesten kunnen onberekenbaar zijn. En daarom zit die van ons aan een riem. Niet dat ie ook maar iemand een vlieg kwaad zou doen verder. Waarschijnlijk dan. Je kan het gewoon nooit weten met beesten.
Dus alle honden netjes aan de riem
Aanlijnplicht voor die kutbeesten. Als die haarbalkotsende galbak zo nodig naar buiten moet ga je er maar naast lopen.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:12 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Goeie compromis. En belasting voor kattenbezit en verplicht katten chippen.
Doe normaal.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:01 schreef tupper het volgende:
Wil je zeg een doberman dan een curcus a 5k en een vergunningsaanvraag van nog eens 1000.
Er wordt bij de gemeente een muilkorfgebod voor de hond aangevraagd.quote:SCHAGEN - De politie heeft aan ‘t Schip in Schagen een bijtgrage hond op heterdaad betrapt. Agenten waren in gesprek met de eigenaar van het dier, omdat deze eerder een vrouw had gebeten, toen het beest zijn tanden in één van de dienders zette.
De eigenaar was het eerdere voorval juist aan het ontkennen toen de seriebijter kleur bekende door de agent in zijn hand te bijten.
Muilkorf
De gebeten agent kwam met de schrik weg en hield er geen letsel aan over. Er wordt bij de gemeente een muilkorfgebod voor de hond aangevraagd.
Ik zie aan een goede post als die van Voss en onverschille posts hier al wie er verantwoord met het leven bezig is en wie niet. Ik hou kinderen ook op afstand van bepaalde katten als deze nogal met de nagels uithalen. Een oog heb je zo beschadigd. En zo hadden we een papegaai bij de familie die je hele vinger aan gort kon pikken. Zelf weleens bij een kennis geweest die de vechthond thuis gewoon even bij de kinderen liet snuffelen onder het mom van 'doet niets'. Ik heb daar toen wel met het zweet tussen m'n vingers gezeten, en ben er daarna ook nooit weer over de vloer geweest.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:50 schreef Hathor het volgende:
[..]
Je kan een hond nog zo goed onder controle hebben, er is altijd het risico van een bepaalde "trigger", waardoor je de controle volledig kwijt bent. Dat kan een kat zijn, of een andere hond, een stel kinderen die met een bal aan het spelen zijn, een fietser, brommer of auto, of een paard in een wei, en zo zijn er nog tal van dingen waardoor een hond plots in een hele andere gemoedstoestand schiet en er als een dolle achteraan wil rennen, met alle gevolgen vandien. Een hond niet aanlijnen is gewoon onverantwoordelijk.
twitter:Politie_Tilburg twitterde op zaterdag 15-06-2019 om 20:34:40Zojuist een jongetje van 11 jaar naar het ziekenhuis overgebracht omdat hij door een hond in het gezicht was gebeten. Dat gebeurde bij de vv VOAB in #Goirle. De hond, een bastaard Duitste Staander, is in beslag genomen en de politie doet nader onderzoek naar de toedracht. reageer retweet
Precies de reden waarom ik mijn hond nooit onbeheerd achter laat (bij kinderen). Kinderen kunnen de hond ook gaan pesten. Hond zit dan vast en kan geen kant uit. Hond kan ook losbreken of gestolen worden. Het is gewoon niet slim. Zeker niet in een drukke, chaotische situatie. Een hond blijft een dier en kan iemand niet verbaal wijsmaken dat ie moet oprotten als hij de grens overschrijdt.quote:Op zaterdag 15 juni 2019 21:49 schreef maily het volgende:
Jongetje (11) door hond in gezicht gebeten en moet naar ziekenhuis. Hond in beslag genomen
Een 11-jarig jongetje is zaterdagavond in Goirle in zijn gezicht gebeten door een hond. Dat gebeurde bij voetbalvereniging VOAB. Het kind werd naar het ziekenhuis gebracht.
Bij de voetbalvereniging werd zaterdagmiddag een toernooi gespeeld. Na afloop liepen de eigenaren de kantine binnen en legden ze de hond vast aan de riem. Volgens een woordvoerder van de politie liep het jongetje naar de hond toe om te spelen en is hij toen in zijn gezicht gebeten.
Eerdere meldingen
Rond halfnegen kwam de melding binnen bij de politie. Het jongetje werd gebeten door een bastaard Duitse Staander. De hond werd in beslag genomen door de politie. "We gaan kijken of er een melding is van eerder agressief gedrag van de hond", vertelt de woordvoerder. "Als dat zo is, kan de burgemeester besluiten om de hond te muilkorven of zelfs af te laten maken. Dat hangt dus af van mogelijk eerdere voorvallen."
Hoe het met het jongetje gaat, is niet bekend. De politie doet onderzoek naar het voorval.twitter:Politie_Tilburg twitterde op zaterdag 15-06-2019 om 20:34:40Zojuist een jongetje van 11 jaar naar het ziekenhuis overgebracht omdat hij door een hond in het gezicht was gebeten. Dat gebeurde bij de vv VOAB in #Goirle. De hond, een bastaard Duitste Staander, is in beslag genomen en de politie doet nader onderzoek naar de toedracht. reageer retweet
En dan ook nog mee naar binnen in de kantine ....quote:Op zaterdag 15 juni 2019 22:18 schreef deedeetee het volgende:
Of je laat je hond gewoon thuis. Ik begrijp niet mensen hun hond overal mee naartoe nemen. Bij een voetbaltoernooi is veel drukte. Wat moet je hond daarbij ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |