Spaniels zijn wel tofquote:Op zondag 29 januari 2017 09:40 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Jezus das pas kut
Jij bent toch meer type jachthond man
Hoe laat beginnen ze? Ajax is tegelijkertijd.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:45 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Vandaag de grote dag stinho
Als van aert wint ga je dan weer eens ouderwets met iets gooien?
3 uurquote:Op zondag 29 januari 2017 09:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hoe laat beginnen ze? Ajax is tegelijkertijd.
Wel gruwelijk hard moeten lachen om het Sporza-commentaar bij de zege van dat mens gisteren. Als je dat alleen zou hebben gehoord, was je nooit te weten gekomen dat Vos materiaalpech had.
Ik heb de beelden niet gezien, maar ik vind het altijd vreselijke onzin om een hele fapsessie te houden op een wielrenner die bijstand van god nodig had om de prijs te pakken. Ik kan je vertellen dat mijn bloed stiekem daarvan gaat koken.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:51 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ach ja cant reed wel goed gisteren
Zit je dat vrijwillig te kijken?quote:Op zondag 29 januari 2017 09:52 schreef opperkleurder het volgende:
Vrienden, het is goed dat ik nog niet heb ontbeten. Pechtold sprak net bij WNL op zondag.
De D66 is bewezen een compleet overbodige partij geworden in het radicale gevecht tussen links en rechts.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:52 schreef opperkleurder het volgende:
Vrienden, het is goed dat ik nog niet heb ontbeten. Pechtold sprak net bij WNL op zondag.
Ja, kijk dat vrij vaak eigenlijk. Jammer dat Rick Nieman er niet is, deze vrouw kan er weinig van.quote:
Ging natuurlijk over de 500 euro. Kwam er een beetje op neer, ja we roepen het nu, maar beloven kunnen we het natuurlijk alleen als we 76 zetels halen.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De D66 is bewezen een compleet overbodige partij geworden in het radicale gevecht tussen links en rechts.
We moeten wat in het land der visielozenquote:Op zondag 29 januari 2017 09:54 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ging natuurlijk over de 500 euro. Kwam er een beetje op neer, ja we roepen het nu, maar beloven kunnen we het natuurlijk alleen als we 76 zetels halen.
Je verkiest dus een wedstrijdje van Ajax die ze toch wel winnen boven het wk veldrijden met de epische poels-aert knokpartij?quote:
Ajax gaat punten verspelen vandaag. Dat wil iedereen graag zien.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:56 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Je verkiest dus een wedstrijdje van Ajax die ze toch wel winnen boven het wk veldrijden met de epische poels-aert knokpartij?
Ik kreeg laatst voor het eerst briefje van 100. Die dingen zijn echt bizar groot steken uit je portemonneequote:Op zondag 29 januari 2017 09:54 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ging natuurlijk over de 500 euro. Kwam er een beetje op neer, ja we roepen het nu, maar beloven kunnen we het natuurlijk alleen als we 76 zetels halen.
Op eurosport finale tennisquote:Op zondag 29 januari 2017 09:55 schreef Ajacied422 het volgende:
Zo maar effe pissen, ontbijt maken en De Tafel Van Kees maar aanzwengelen.
Wie weet nou of het episch wordt. Er is vaak genoeg weer gedoe als een ketting die losschiet bij Mathieu of Van Aert.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:56 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Je verkiest dus een wedstrijdje van Ajax die ze toch wel winnen boven het wk veldrijden met de epische poels-aert knokpartij?
200 en 500 zijn nog groter. Toen de euro net uit kwam hebben een aantal mensen hier slim op ingespeeld door grotere portemonnees te verkopen. Daarna bleek dat er nooit wat groters dan 50 euro uit de muur komt.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:57 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik kreeg laatst voor het eerst briefje van 100. Die dingen zijn echt bizar groot steken uit je portemonnee
quote:Op zondag 29 januari 2017 09:56 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ajax gaat punten verspelen vandaag. Dat wil iedereen graag zien.
Dit parcours is soberso episch. Dit wordt genot johquote:Op zondag 29 januari 2017 09:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wie weet nou of het episch wordt. Er is vaak genoeg weer gedoe als een ketting die losschiet bij Mathieu of Van Aert.
Nou ik heb daar echt wakker van gelegen ja.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Schaken in de spits, dus maak je borst maar nat.
Bij mij tussen de 500jes er ook echt maar 2/3e ofzo inquote:Op zondag 29 januari 2017 09:57 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik kreeg laatst voor het eerst briefje van 100. Die dingen zijn echt bizar groot steken uit je portemonnee
We zijn al lang blij dat we er 11 op kunnen stellen met Eredivisie ervaring.quote:Op zondag 29 januari 2017 09:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Schaken in de spits is heerlijk dubbelzinnig.
Jack:"wat is het probleem colbert, heren?"quote:Op zondag 29 januari 2017 09:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Schaken in de spits is heerlijk dubbelzinnig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |