Nederlanders;quote:THURSDAY
09h00 - 11h00
UCI Course Inspection
14h00 - 16h00
Official Training
FRIDAY
09h00 - 12h00
Riders Confirmation
10h00 - 12h00
Official Training
14h00 - 16h00
Official Training
17h00 - 17h30
Team Managers Meeting
SATURDAY
09h00 – 10h30
Official Training
11h00
2017 UCI Men Juniors Cyclo-cross World Championships
11h45 – 12h30
Official Training
13h00
2017 UCI Women Under 23 Cyclo-cross World Championships
14h00 - 14h30
Official Training
15h00
2017 UCI Women Elite Cyclo-cross World Championships
SUNDAY
09H00 - 10H30
Official Training
11h00
2017 UCI Men Under 23 Cyclo-cross World Championships
12h15 - 14h30
Official Training
15h00
2017 UCI Men Elite Cyclo-cross World Championships
quote:Veldrijdster Thalita de Jong kan als gevolg van haar val in de wereldbekerwedstrijd in Hoogerheide haar wereldtitel zaterdag in het Luxemburgse Bieles niet verdedigen.
Bondscoach Gerben de Knegt had De Jong, die bij haar val op de harde grond haar knie blesseerde, nog wel geselecteerd. Na een scan bleek het rijden van het WK onhaalbaar: De Jong heeft een spierscheuring in haar bovenbeen en daarmee is het crossseizoen voor haar vroegtijdig ten einde.
Geëmotioneerd hoorde de wereldkampioene het oordeel van de dokter aan. "Ik ging hier toch naartoe met de hoop op een beetje goed nieuws. Dat het misschien een verrekking was of alleen een kneuzing", aldus De Jong. "Het voelde vanochtend bij het opstaan ook wel beter. Nu moet er toch een streep door."
zo neem je een bochtquote:
team GB 112quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:44 schreef Mani89 het volgende:
Hoe staat de medaljespiegel er nu voor?
tong80 is een eenzame zuipende kluizenaarquote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:44 schreef DeeBee het volgende:
WIJ ZIJN DE BESTE!
[..]
Zei m'n vrouw vannacht ook. /tong80
#jankster!quote:
Geil joh, die klodders op d'r gezicht.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:48 schreef Mani89 het volgende:
Haal eens een handdoekje over haar gezicht.
Interviewer vroeg of ze voor iemand reed, toen noemde ze een 'Annefleur' ofzo waar ze mee reed (oud teamgenoot denk), niet dat ze met haar aan het daten was ofzo.quote:
MTB-ster die paar jaar geleden is overleden bij een wedstrijd (of training, weet ik zo niet meer) jaquote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:51 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Interviewer vroeg of ze voor iemand reed, toen noemde ze een 'Annefleur' ofzo waar ze mee reed (oud teamgenoot denk), niet dat ze met haar aan het daten was ofzo.
Ja: https://mpora.com/mountai(...)-world-cup-annefleurquote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:52 schreef Marcoss het volgende:
[..]
MTB-ster die paar jaar geleden is overleden bij een wedstrijd (of training, weet ik zo niet meer) ja
http://www.nu.nl/sport/38(...)leden-valpartij.htmlquote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:51 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Interviewer vroeg of ze voor iemand reed, toen noemde ze een 'Annefleur' ofzo waar ze mee reed (oud teamgenoot denk), niet dat ze met haar aan het daten was ofzo.
Die Belgische jankerd die 4e werd is wel van de dames. Ze doet het met een Nederlandse elite dame.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:51 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Interviewer vroeg of ze voor iemand reed, toen noemde ze een 'Annefleur' ofzo waar ze mee reed (oud teamgenoot denk), niet dat ze met haar aan het daten was ofzo.
Ze wilde dit eigenlijk opdragen aan Annefleur Kalvenhaar denk ik, maar kwam er niet helemaal goed uit.quote:
Dat zijn Laura en Maud. Dit ging over Annefleur Kalvenhaar.quote:
Kapteijns?quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:53 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Dat zijn Laura en Maud. Dit ging over Annefleur Kalvenhaar.
Misschien is Steven de Jongh er al met zijn handdoekje overheen geweest.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:50 schreef tja77 het volgende:
[..]
Geil joh, die klodders op d'r gezicht.
Zou wel goed gek zijn als ze een dooie als girlfriend had.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ze wilde dit eigenlijk opdragen aan Annefleur Kalvenhaar denk ik, maar kwam er niet helemaal goed uit.
Dit is heel matige satire.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:54 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zou wel goed gek zijn als ze een dooie als girlfriend had.
Cant straks 4equote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:57 schreef buzz1291 het volgende:
En nog geen Belg op het podium gezien in hun nationale volkssport
Britse trashquote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:01 schreef tja77 het volgende:
Die Richards is een geile nozem volgens mij.
Check die bovenlip.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:08 schreef tja77 het volgende:
[..]
Die lust er wel pap van.
[ afbeelding ]
Een aanwijzing voor dopinggebruik.quote:
Ben je ook zo naar je vriendin?quote:Op zaterdag 28 januari 2017 13:25 schreef Mani89 het volgende:
[..]
De machtigste man van de wereld is een respectloze troll. Er bestaan geen regels meer.
Die kan sowieso niks terug zeggen.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:20 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ben je ook zo naar je vriendin?
Ik denk niet dat Mani een vriendin heeft.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:20 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ben je ook zo naar je vriendin?
Necrofilie?quote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:23 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Die kan sowieso niks terug zeggen.
Sinds Trump president is, sluit ik niets meer uit op deze wereld.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Mani een vriendin heeft.
Goed dat je de grap nog even uitlegt.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Mani een vriendin heeft.
En jij ook.quote:
https://www.google.nl/amp(...)en.amp?client=safariquote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:43 schreef Szura het volgende:
@AnnDeCraemer
Dat #WoutVanAert ferm in mijn achting is gedaald na zijn goedkope sneer 'Vraag het aan Kevin. Hij kan het toch zo goed uitleggen #bieles2017
Waar gaat dit precies over?
Dat was tijdens zo'n persconferentie, waar Van Aert en Pauwels beide aanwezig waren. Ging natuurlijk over het feit dat Pauwels z'n controleformulier op twitter had gezet en daardoor natuurlijk de vragen aan Van Aert, bijvoorbeeld waarom hij dacht dat Pauwels dat had gedaan. Toen de goedkope sneer dat ze dat dan maar aan Pauwels zelf moesten vragen, want die jongen komt altijd zo lekker uit z'n woorden.quote:Op zaterdag 28 januari 2017 14:43 schreef Szura het volgende:
@AnnDeCraemer
Dat #WoutVanAert ferm in mijn achting is gedaald na zijn goedkope sneer 'Vraag het aan Kevin. Hij kan het toch zo goed uitleggen #bieles2017
Waar gaat dit precies over?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |