Inderdaadquote:Op vrijdag 3 februari 2017 21:15 schreef MrBanaan1 het volgende:
Hoelaat is de kickoff nu? Half 1 of?
Ik weet vrij zeker dat het vorig jaar later wasquote:
Volgens de NFL app 00:30.quote:Op zaterdag 4 februari 2017 09:53 schreef Droopie het volgende:
Die kickoff is toch pas om 01.00 (ieder jaar herhalen dingen zich hier haha)
Op Fox NL is vanaf 19.00 al de originele amerikaanse voorbeschouwing.. Hoera.
Ik durfde het SuperBowl topic daarom niet te openen. En dan ook iets van a.s zondagnacht.quote:Op zaterdag 4 februari 2017 19:19 schreef heywoodu het volgende:
Is het niet handig om de TT even te wijzigen naar iets met de Super Bowl erin, zo met nog ruim een dag te gaan?![]()
Dan is dat een beetje up-to-date enzo
Omdat je zo aandringt.quote:Op zaterdag 4 februari 2017 19:19 schreef heywoodu het volgende:
Is het niet handig om de TT even te wijzigen naar iets met de Super Bowl erin, zo met nog ruim een dag te gaan?![]()
Dan is dat een beetje up-to-date enzo
De Red Bull ben ik dus vergeten...quote:Op zaterdag 4 februari 2017 20:06 schreef Droopie het volgende:
Morgen 4 blikken redbull, hotwings voor in de oven, 1 zak chips en 1 fles cola.
Spareribs om 01.30 bestellen en uiteraard is het allemaal veel te veel, maar het gaat om het idee
Zal Fox NL of Internationaal de half time uitzenden??quote:Op zaterdag 4 februari 2017 09:53 schreef Droopie het volgende:
Die kickoff is toch pas om 01.00 (ieder jaar herhalen dingen zich hier haha)
Op Fox NL is vanaf 19.00 al de originele amerikaanse voorbeschouwing.. Hoera.
Internationaal weet ik zeker. Fox NL ook wel maar daar heb je waarschijnlijk iedere keer als er reclame is dat ze terug naar de studio gaan.quote:Op zondag 5 februari 2017 01:09 schreef airportmadness het volgende:
[..]
Zal Fox NL of Internationaal de half time uitzenden??
Kan je niet de superbowl kopen op gamepass?quote:Op zondag 5 februari 2017 08:29 schreef Asschen_sukar het volgende:
Jammer dat het losse (en goedkopere) fox sports go abonnement niet meer bestaat, dat was nog wel leuk geweest om af te sluiten voor het programma dat ze de hele dag uitzenden. 15 euro voor een dagje gaat me dan weer een beetje te ver
De Us fox sports streamt vanavond trouwens zonder dat je in hoeft te loggen, moet je alleen wel even via een US vpn verbinding maken.
Ja, 25 dollarquote:Op zondag 5 februari 2017 09:38 schreef bambino het volgende:
[..]
Kan je niet de superbowl kopen op gamepass?
quote:Op zaterdag 4 februari 2017 20:06 schreef Droopie het volgende:
Morgen 4 blikken redbull, hotwings voor in de oven, 1 zak chips en 1 fles cola.
Spareribs om 01.30 bestellen en uiteraard is het allemaal veel te veel, maar het gaat om het idee
BBC1 vanaf half n.quote:Op zondag 5 februari 2017 10:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Is het op de 'gewone' Nederlandse TV nergens te zien? Of BBC of iets? Dus buiten FOX Sports..
Fox HD (het gewone tv kanaal) zend het uit met NL commentaarquote:Op zondag 5 februari 2017 10:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Is het op de 'gewone' Nederlandse TV nergens te zien? Of BBC of iets? Dus buiten FOX Sports..
Open kanaal van FOX toch?quote:Op zondag 5 februari 2017 10:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Is het op de 'gewone' Nederlandse TV nergens te zien? Of BBC of iets? Dus buiten FOX Sports..
Ik zie het ja, mooi, bedanktquote:Op zondag 5 februari 2017 11:02 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Fox HD (het gewone tv kanaal) zend het uit met NL commentaar
Thanksquote:Op zondag 5 februari 2017 11:06 schreef dz5b604 het volgende:
Under
Tails
Yes
No
Falcons
Falcons
Patriots
Yes
No
No
Yes
No
Patriots
Over
No
No
No
Yes
Coach
Clear
Als daar een Amerikaan zit, prima, anders is het lood om oud ijzer: Nederlander vs zo'n droge Brit wat hier natuurlijk ook niet bij past. Buiten dat het vorige keer op Fox gewoon prima was als je geen diehard NFL-kijker bentquote:Op zondag 5 februari 2017 11:26 schreef Droopie het volgende:
[..]
Heywoodu, gewoon Nee
Kijk dan BBC ofzo.
Maar NL commentaar nee
Ieder zijn eigen keuze natuurlijk.quote:Op zondag 5 februari 2017 11:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als daar een Amerikaan zit, prima, anders is het lood om oud ijzer: Nederlander vs zo'n droge Brit wat hier natuurlijk ook niet bij past. Buiten dat het vorige keer op Fox gewoon prima was als je geen diehard NFL-kijker bent
Ze leggen bijvoorbeeld best veel uit en voor iemand als ik is dat gewoon erg welkom, want bijvoorbeeld het reguliere NFL-commentaar is voor mij nauwelijks te volgen en dat heeft weinig met mijn Engels te makenquote:Op zondag 5 februari 2017 11:30 schreef Droopie het volgende:
[..]
Ieder zijn eigen keuze natuurlijk.
En dat laatste zit ook wat in.
Vorig jaar een Engelse verslaggever met een Amerikaanse deskundige.quote:Op zondag 5 februari 2017 11:56 schreef dz5b604 het volgende:
Weet iemand welk commentaar de BBC heeft? In ieder geval in de reclames hebben zij een studiosegment (wat leuker is dan wachten zoals bij FOX 2, vorig jaar kwam zelfs Goodell nog even langs), maar kan me niet meer herinneren of ze het 'echte' commentaar hebben of hun eigen mensen.
dat wordt dan weer zappen tussen BBC en Fox Sports 2quote:Op zondag 5 februari 2017 12:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vorig jaar een Engelse verslaggever met een Amerikaanse deskundige.
Ze hebben amerikaans commentaar. Gewoom het FOX commentaar met joe buck.quote:Op zondag 5 februari 2017 11:56 schreef dz5b604 het volgende:
Weet iemand welk commentaar de BBC heeft? In ieder geval in de reclames hebben zij een studiosegment (wat leuker is dan wachten zoals bij FOX 2, vorig jaar kwam zelfs Goodell nog even langs), maar kan me niet meer herinneren of ze het 'echte' commentaar hebben of hun eigen mensen.
Super Bowl 51, als compromis danquote:Op zondag 5 februari 2017 14:49 schreef MrBanaan1 het volgende:
Zo. Klaar voor. Zometeen nog even naar de winkel voor wat Red Bull enzo ja. M&M's, Skittles, brownies, bier. Alles ligt klaar. In de rust schaal nacho's in de oven gooien, komt helemaal goed.
Zometeen maar eens de laptop gereedmaken voor de streams, eens kijken of ie er zin in heeft
Ik zal vanavond/vannacht niet veel posten hier, hooguit soms mobiel. Zit gezellig met mensen samen dus dan ga ik niet met de laptop voor me Fokken![]()
Veel plezier iedereen alvast, benieuwd na alle nabeschouwingen
Oh, en trouwens, maak van de TT dan opznminst Super Bowl LI
Dat mag.quote:Op zondag 5 februari 2017 15:56 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Ik houd alleen de officile benaming aan hoor, zoals de NFL het zelf noemt.
Dat boeit echt niemandquote:Op zondag 5 februari 2017 15:56 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Ik houd alleen de officile benaming aan hoor, zoals de NFL het zelf noemt.
Overquote:Op dinsdag 31 januari 2017 11:01 schreef bambino het volgende:
Length of National Anthem Over/Under 110 seconds
Coin flip Heads/Tails
1st commercial after kickoff is a beverage Yes/No
Team to score first, wins Yes/No
Which team will get the first penalty
Which team will commit the first turnover
Which team will be the first to challenge
Score in first 6,5 minutes Yes/No
Will either team score in the last 2,5 minutes Yes/No
Half time performer gets wardrobe mallfunction Yes/No
Defensive/Special team TD Yes/No
40yd TD pass in 2nd half (either team) Yes/No
Which team to score first in 3rd quarter
How many interceptions Over/Under 2,5
50+ yd FG Yes/No
Last team to score wins Yes/No
OT Yes/No
QB will be MVP
Who will MVP thank first Coach/Family/God/No one/Other
Color gatorade : clear/lime-green/yellow/orange/red/blue/purple
En Troy Aikmanquote:Op zondag 5 februari 2017 13:05 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ze hebben amerikaans commentaar. Gewoom het FOX commentaar met joe buck.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |