SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
Van die types die blijven doorgaan tot ze er 1 mogen houden.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:16 schreef oh-oh het volgende:
Ik hoop oprecht dat ze er zo door aangeslagen zijn dat ze nooit meer een kind nemen....
Link?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:17 schreef Amarantha het volgende:
Baby logeerde al een tijdje bij oma.
Je zal zien dat mensen met dit niveau zodra het over een paar jaar bij wonder goed gaat zo blij zijn dat ze het gewoon opnieuw doen hoor. Die kijken niet terug, alleen in het nu.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:16 schreef oh-oh het volgende:
Ik hoop oprecht dat ze er zo door aangeslagen zijn dat ze nooit meer een kind nemen....
Dat laatste..quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:17 schreef summer2bird het volgende:
Dit is triest voor beide partijen.
Michelle heeft echt geen idee wat ze met haar dochter moet en Milene wordt er de dupe van.
Maar om nu toch maar even heel erg hun best doen weet ik ook niet. Ben bang dat ze zo weer terug vallen.
Dat hoop ikquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:19 schreef Amarantha het volgende:
Ik denk dat het nog wel eens een lange strijd kan worden om haar weer terug te krijgen.
Dat dus. En als de hulp in de huishouding vertrekt is het binnen een maand weer een bende in huis.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat laatste..
Ook met een opgeruimd huis en geld is er nog 80% niet in orde..
Je weet gewoon dat op een dag al die begeleiding eraf valt. En dan..quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:18 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat laatste..
Ook met een opgeruimd huis en geld is er nog 80% niet in orde..
Sterilisatie aubquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:19 schreef Pisces29 het volgende:
En graag verplicht anticonceptie tot ze 30 is.
Daarom hoop ik nog meer op een "hoe gaat het nu?" aflevering met haar erbij. Ben wel benieuwd hoe dit verhaal gaat aflopen. Maar denk als er nog zo'n aflevering komt dat ze wel contact zoeken met haar.quote:
Dat.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:19 schreef Amarantha het volgende:
Ik denk dat het nog wel eens een lange strijd kan worden om haar weer terug te krijgen.
Denk het ook. Jammer dat we dit niet snel te zien zullen krijgen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:19 schreef Amarantha het volgende:
Ik denk dat het nog wel eens een lange strijd kan worden om haar weer terug te krijgen.
Als ze in bed net zo apathisch is als op de bank kan dat nog wel een tijdje duren.quote:
quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:21 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Als ze in bed net zo apathisch is als op de bank kan dat nog wel een tijdje duren.
Hopelijk wil ze niet meer neuken omdat dat zoveel pijn doetquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:21 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Als ze in bed net zo apathisch is als op de bank kan dat nog wel een tijdje duren.
Hahaha.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:21 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Als ze in bed net zo apathisch is als op de bank kan dat nog wel een tijdje duren.
Met een gebrek aan hechting krijgen ze dat kind ook nooit meer terug. Dat kind heeft straks als peuter zware gedragdsproblemen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:20 schreef oh-oh het volgende:
Nou ja goed, zo lang zij er zo apathisch bij blijft hangen komt dat kind gelukkig helemaal niet terug , of die kerk zich er nou mee bemoeit of niet. Het is sneu voor ze, maar het zou nog sneuer zijn als die baby weer daar moet gaan wonen.
Elke keer denk ik serieus weer "erger dan dit gaat het echt niet worden". BNN stelt me telkens niet teleur.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:22 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Met een gebrek aan hechting krijgen ze dat kind ook nooit meer terug. Dat kind heeft straks als peuter zware gedragdsproblemen.
Geen emoties niks niet.
Ineens is een smaakloze tokkie uit eerdere afleveringen niet erg meer
Daar kan een kerel nog wel op hoor. Dat kale joch prikt hem erin en is klaar na een minuutquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:21 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Als ze in bed net zo apathisch is als op de bank kan dat nog wel een tijdje duren.
"Misschien moet je nog een keer zwanger worden".quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:23 schreef Chai het volgende:
Wat zou de kerk aanraden mbt anticonceptie bij hen? Hopelijk zijn ze modern genoeg om het in dit geval wel aan te raden.
Ze zijn getrouwd dus van God mag er meer komen qua kinderenquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:23 schreef Chai het volgende:
Wat zou de kerk aanraden mbt anticonceptie bij hen? Hopelijk zijn ze modern genoeg om het in dit geval wel aan te raden.
Het gezin is de hoeksteen van de samenleving, niet het pleeggezin, want dan komt er geen nieuwe christen bij.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:24 schreef Amarantha het volgende:
[..]
"Misschien moet je nog een keer zwanger worden".
Ik heb ook nog nooit een moeder een kind zo emotieloos vast zien houden.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:24 schreef oh-oh het volgende:
Kijk die tokkies die trekken die jongen op hun manier toch wel groot hoor, dat kan jouw manier niet zijn maar soit. Met deze twee is bij elkaar echt zoveel mis, dat kan gewoon simpelweg niet goed gaan.
Jawel. weet alleen niet of dat op tv komt.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:24 schreef Amarantha het volgende:
Maar even serieus. Erger dan dit kan het niet worden toch?
Bij BNN kan allesquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:24 schreef Luchtbel het volgende:
Ben ik zo truttig dat ik echt niet snap dat dit wordt uitgezonden
Domme mensen produceren veel kerkse volgelingen. De kerk don't give no fuck.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:23 schreef Chai het volgende:
Wat zou de kerk aanraden mbt anticonceptie bij hen? Hopelijk zijn ze modern genoeg om het in dit geval wel aan te raden.
Waarom ging ze uit huis? Ik heb even gemist.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:25 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit een moeder een kind zo emotieloos vast zien houden.
Hoe oud was ze toen ze uit huis ging, 16?
http://www.telegraaf.nl/b(...)jskoud_balkon__.htmlquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:24 schreef Amarantha het volgende:
Maar even serieus. Erger dan dit kan het niet worden toch?
Ja deze aflevering was wel echt ziek. Vond Patty nog prima te doen trouwens.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:24 schreef Amarantha het volgende:
Maar even serieus. Erger dan dit kan het niet worden toch?
Ja pff ik las het laatst.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:26 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)jskoud_balkon__.html
Dit kind wordt geen volgeling in een pleeggezin hoor.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:26 schreef Mozy het volgende:
[..]
Domme mensen produceren veel kerkse volgelingen. De kerk don't give no fuck.
Je kan er van verzekerd zijn dat zij de instanties nog tot in den treure achter zich aan hebben, dat uit-huis-geplaatst stempel poets je niet zo even weg (en maar goed ook).quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:17 schreef summer2bird het volgende:
Dit is triest voor beide partijen.
Michelle heeft echt geen idee wat ze met haar dochter moet en Milene wordt er de dupe van.
Maar om nu toch maar even heel erg hun best doen weet ik ook niet. Ben bang dat ze zo weer terug vallen.
Patty met haar knuffels, die probeerde op het eind nog complimenten en liefde te geven in die trieste situatie. Idd prima gedaanquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:27 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ja deze aflevering was wel echt ziek. Vond Patty nog prima te doen trouwens.
Fairpoint alleen de kerk is zo anti anti-conceptie die gaan dat zelfs niet aanraden ook al weten ze bij de kerk ook heel goed dat deze mensen een te laag niveau hebben om een baby levend te houden.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:27 schreef Chai het volgende:
[..]
Dit kind wordt geen volgeling in een pleeggezin hoor.
En oma laten logeren zodat de baby wel voeding krijgt.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:27 schreef potjecreme het volgende:
Niet je bed uitkomen voor de nachtvoeding......
Vast wel.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:28 schreef potjecreme het volgende:
Zou de baby al lang met een vuile luier in het bedje hebben gelegen?
Was te druk thuis. Geloof ik.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:26 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Waarom ging ze uit huis? Ik heb even gemist.
Door de hulpverlening niet dat zij daar zelf om hebben gevraagd.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:28 schreef Amarantha het volgende:
[..]
En oma laten logeren zodat de baby wel voeding krijgt.
Ik vraag me meer af hoe vaak ze geen voeding heeft gekregen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:28 schreef potjecreme het volgende:
Zou de baby al lang met een vuile luier in het bedje hebben gelegen?
Goede vraag. Geen eten geen vieze luier.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vraag me meer af hoe vaak ze geen voeding heeft gekregen.
Godzijdank () woont ze elders nu.
Dat is ook mijn angst.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:25 schreef Amarantha het volgende:
Jaaaa ik voorspel nu dat bij een terugblik aflevering ze sowieso nog een kind heeft gekregen en dat die andere nog niet thuis woont.
Ja en ze snapte niet eens het verband tussen een niet groeiende baby en het niet willen opstaan om voer te geven.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vraag me meer af hoe vaak ze geen voeding heeft gekregen.
Godzijdank () woont ze elders nu.
Zoiets of zelf een stoornis.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:30 schreef Cathmar het volgende:
Die Michelle heeft nooit geleerd wat houden van is. Ik geloof echt dat ze gewoon niet weet hoe het moet met zo'n baby. Heel jammer toch dat het ze niet lukt.
Vermoed ik ook. Ze weet gewoon oprecht niet wat ze wil doen en heeft ook geen instinct om aan te spreken.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:30 schreef Cathmar het volgende:
Die Michelle heeft nooit geleerd wat houden van is. Ik geloof echt dat ze gewoon niet weet hoe het moet met zo'n baby. Heel jammer toch dat het ze niet lukt.
Ik denk dat daar echt wel een relatie is te leggen met IQ hoor.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zoiets of zelf een stoornis.
Heeft niks met IQ te maken.
ja en nee. In dit geval is het ook het lage IQ.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:31 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zoiets of zelf een stoornis.
Heeft niks met IQ te maken.
Nou ja misschien wel, maar er speelt zoveel daar...quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:32 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ik denk dat daar echt wel een relatie is te leggen met IQ hoor.
Ja het schort en kiert aan alle kanten bij dat gezin. De kerk, de ouders, het niveau, de onderlinge relatie.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:33 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nou ja misschien wel, maar er speelt zoveel daar...
Er klopte ook niks. Behalve dat ruime huis voor begeleid wonen
Geen geld meer hebben voor eten. Echt alles was mis.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:34 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ja het schort en kiert aan alle kanten bij dat gezin. De kerk, de ouders, het niveau, de onderlinge relatie.
Zag er op de foto's blij en gezond uit. Hopelijk rijmt dat met de werkelijkheid.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:36 schreef Cathmar het volgende:
Och die baby. Vreselijk. Hoop dat ze ergens liefdevol verzorgd wordt.
De ouders van een vriend van mij hadden een crisisopvang. Een al en liefde dat gezin. Iedereen werkte mee om pleegkinderen het naar hun zin te maken. En heel veel andere pleeggezinnen zijn net zo.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zag er op de foto's blij en gezond uit. Hopelijk rijmt dat met de werkelijkheid.
Helaas haalt dat nooit het nieuws. Zijn ook echt veel lieve en goede gezinnen waar kinderen worden geplaatst.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:40 schreef Mozy het volgende:
[..]
De ouders van een vriend van mij hadden een crisisopvang. Een al en liefde dat gezin. Iedereen werkte mee om pleegkinderen het naar hun zin te maken. En heel veel andere pleeggezinnen zijn net zo.
Dan zouden ze er nog bij in de buurt komen. Hoe hard ook, voor de baby beter. Ouders verder weg en schop onder de kont, en nu afwachten of het lukt.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:40 schreef potjecreme het volgende:
Hopelijk is de baby al bij een vast pleeggezin. Ook veelzeggend dat er niet voor een netwerkplaatsing is gekozen.
netwerkplaatsing? Is dat iemand uit omgeving van ouders?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:40 schreef potjecreme het volgende:
Hopelijk is de baby al bij een vast pleeggezin. Ook veelzeggend dat er niet voor een netwerkplaatsing is gekozen.
Jaquote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:51 schreef computergirl het volgende:
[..]
netwerkplaatsing? Is dat iemand uit omgeving van ouders?
Helemaal mee eens.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 22:00 schreef oh-oh het volgende:
Je moet het bont maken hoor, willen ze een baby zo jong idd helemaal weghalen uit haar eigen omgeving, maar dat was hier toch wel duidelijk nodig.
En ze snapten ook duidelijk niet wat ze verkeerd deden, konden ze niks aan doen, het was niet eens perse onwil denk ik, gewoon geen enkel besef.
quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:23 schreef Chai het volgende:
Wat zou de kerk aanraden mbt anticonceptie bij hen? Hopelijk zijn ze modern genoeg om het in dit geval wel aan te raden.
Ik wou dat ik kon zeggen dat de kerk allang niet meer zo ouderwets is dat ze geen anticonceptie promoot (ik was insider), maar helaas durf ik dat voor deze gemeenschap niet te zeggen. Als ik zie hoe ze zitten te bidden aan dat bed, en te zingen in de kerk, *ril*. Ze denken dat ze het goed bedoelen, maar ze zijn te naïef en ze willen te graag vergevingsgezind zijn. Ze zijn blind voor de werkelijkheid. Op zich zullen ze niet tegen anticonceptie zijn (anticonceptie die voorkomt dat eicellen worden bevrucht. Anticonceptie die innesteling van bevruchte eicellen tegengaat is natuurlijk wel abortus), maar ze zullen het stel ook een tweede en derde kans willen geven, want Jezus gaf mensen ook een tweede kans. Oordeelt niet opdat gij niet geoordeeld worde.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:28 schreef Mozy het volgende:
[..]
Fairpoint alleen de kerk is zo anti anti-conceptie die gaan dat zelfs niet aanraden ook al weten ze bij de kerk ook heel goed dat deze mensen een te laag niveau hebben om een baby levend te houden.
Patty heeft aangegeven morgen contact met haar op te nemen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 21:42 schreef Amarantha het volgende:
Als iemand haar FB kan vinden dan weten we vast ook wel of baby weer thuis woont.
Ben benieuwd. Ik ben echt zo nieuwsgierig. (En ik niet alleen, ik denk veel mensen)quote:Op dinsdag 10 januari 2017 23:09 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Patty heeft aangegeven morgen contact met haar op te nemen.
Ik denk dat die baby nog steeds niet terug is en dat voorlopig ook zo blijft.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 23:12 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ben benieuwd. Ik ben echt zo nieuwsgierig. (En ik niet alleen, ik denk veel mensen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |