Wat let je om dan minder te daten als je datemoe bent? Of is dat weer te simpel?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:40 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Juist niet, meer dates dan ooit. Maar dat maakt je dus datemoe.
Uiteraard. Hij heeft een vrouw nodig hè.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat let je om dan minder te daten als je datemoe bent? Of is dat weer te simpel?
Dan ontmoet je dus ook geen nieuwe mensen/dames. Ik wou het eigenlijk geleidelijk via werk of dagelijkse leven fixen, maar daar zijn de meeste juist al bezet...quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat let je om dan minder te daten als je datemoe bent? Of is dat weer te simpel?
Ja maa, ja maar, ja maar.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:47 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Dan ontmoet je dus ook geen nieuwe mensen/dames. Ik wou het eigenlijk geleidelijk via werk of dagelijkse leven fixen, maar daar zijn de meeste juist al bezet...
Oh ja.. Ik zal even met mijn toverstafje wapperen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:47 schreef Etsu het volgende:
[..]
Uiteraard. Hij heeft een vrouw nodig hè.
quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:50 schreef M1stral het volgende:
Deezer moet gewoon terug naar de enige vrouw in zijn leven, zijn moeder.
Zoals ik al zei, neem een sabbatical. Perfecte gelegenheid om even tot jezelf te komen en goed na te gaan waar het nu allemaal aan schort in je leven en hoe je daar verandering in kan brengen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:47 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Dan ontmoet je dus ook geen nieuwe mensen/dames. Ik wou het eigenlijk geleidelijk via werk of dagelijkse leven fixen, maar daar zijn de meeste juist al bezet...
Geld is er om uit te geven hè, wat heb je er anders voor plezier aan?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:42 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Inderdaad, staat niet op mijn prio-lijst zonder vast inkomen.
Ik kan me goed voorstellen dat vrouwen hier een stoffige gleuf van krijgen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:31 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Mwah, we koken en eten samen, daarna een filmpje kijken. Het is niet dat ik ze met een lege maag een uur later de deur uitzet als het even niet klikt.
Eens.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 07:05 schreef Kreator het volgende:
Als je 1 of 2x per week date, ligt je drempel ook veel te laag, buiten al je problemen om.
Dan ken je iemand niet. Dan moet een groot deel niet bij je passen.
Steek een keer wat meer energie in iemand voordat je afspreekt en misschien klikt het dan ook beter.
Als je alles met een hartslag bij je thuis uitnodigt, weet je zeker dat het niet gaat lukken.
En aangezien je toch nooit iets met welke tip dan ook doet:. Man man man...
Dat wil hij niet want dan moet hij er teveel tijd in steken. En zijn tijd is kostbaar want hij moet wel topics op fok kunnen openen he?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 08:02 schreef Cue_ het volgende:
Date dan gewoon 1X in de twee weken en gebruik de tijd die over is eens om zo'n meisje te leren kennen.
Dat is gezien je jarenlange zoektocht naar aansluiting en een vriendin dus duidelijk niet het gevalquote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:38 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Omdat aan het eind van de avond je nog alleen bent. En ik kan mezelf thuis ook prima vermaken in mijn eentje zonder lol te hebben met andere personen en met geld te smijten.
Hij kan beter zijn ogen en opnemend vermogen eens openen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 08:38 schreef Elvi het volgende:
[..]
Dat wil hij niet want dan moet hij er teveel tijd in steken. En zijn tijd is kostbaar want hij moet wel topics op fok kunnen openen he?
Dus het is wel oké dat die meiden geld voor niets uitgeven? Geen wonder dat er nooit eentje terug komtquote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:34 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Op een of andere manier stelt niemand dat voor nu. Misschien de tijd van het jaar? Van de zomer ontkom je er niet aan niet de stad in te duiken.
Ook komen ze altijd mijn kant op. De tijd dat ik naar iemand toe ben gereisd is sinds het aflopen van mijn studentenov niet voorgekomen. Ook daar merk ik dat ik het zonde vind om 20 euro te betalen voor een retourtje als je nooit meer wat van haar hoort, ook al had je zogenaamd een leuke avond. Achteraf denk je toch: shit, weer 20 euro weg zonder vervolgdates.
Deze instelling is verkeerd. Je moet het gewoon zien als een leuk avondje uit. Niet meer, niet minder. Dan ga je er een stuk ontspannener in.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:22 schreef naoomx het volgende:
Ik snap je. Ik hou zelf eigenlijk ook helemaal niet van daten. Veels te geforceerd & teveel gericht op hoeveel jullie op papier bij elkaar passen.
Het liefst zou ik hebben dat er gewoon vanzelf iets onstaat weetje, via een vriendengroep ofzo. Mja, vrees dat dat niet gaat gebeuren vanwege mijn struggles op sociaal gebied & de huidige datecultuur..
Maar je bent niet leuk.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:20 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik wil juist een soort bevestiging zoals hierboven staat, dat ik gewoon leuk ben. Dates regelen is het probleem niet, maar een tweede date scoren wel.
Veel te veel aandacht op FOK.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 09:40 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Zoals eerder in dit topic vermeld met de linkjes ga je het op een gegeven moment als investering zien. Dus wat heeft al die tijd mij daadwerkelijk opgeleverd?
En precies deze kille insteek maakt dat niemand een tweede date met je wil. Je bent berekenend, gierig en continu bezig met je eigen voordeeltjes. En dat straal je uit. Zelfs hier, zwart op wit.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 09:40 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Zoals eerder in dit topic vermeld met de linkjes ga je het op een gegeven moment als investering zien. Dus wat heeft al die tijd mij daadwerkelijk opgeleverd?
quote:Op dinsdag 10 januari 2017 09:40 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Zoals eerder in dit topic vermeld met de linkjes ga je het op een gegeven moment als investering zien. Dus wat heeft al die tijd mij daadwerkelijk opgeleverd?
Dit vooral.quote:
Ja, zo'n avondje is relaxed als je al een stel bent. Die meiden denken vast ook "Jezus, als dit al een date of 'iets leuks doen samen' moet voorstellen hoe ziet een normale avond er dan uit?"quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:35 schreef Etsu het volgende:
[..]
Vervelen die films je nooit? Er is toch meer dan alleen maar samen koken en filmpje kijken als date. Doe eens iets leuks en origineels.
Goed punt. Door film te kijken leer je elkaar niet kennen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 09:48 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ja, zo'n avondje is relaxed als je al een stel bent. Die meiden denken vast ook "Jezus, als dit al een date of 'iets leuks doen samen' moet voorstellen hoe ziet een normale avond er dan uit?"![]()
Maar er spelen natuurlijk nog wel veel meer problemen mee.
Ja, geld. Het mag allemaal niks kosten. Men moet ook maar naar hem komen. En naar de bios? Uit eten? Dat ze zelf maar doktquote:Op dinsdag 10 januari 2017 09:48 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Ja, zo'n avondje is relaxed als je al een stel bent. Die meiden denken vast ook "Jezus, als dit al een date of 'iets leuks doen samen' moet voorstellen hoe ziet een normale avond er dan uit?"![]()
Maar er spelen natuurlijk nog wel veel meer problemen mee.
Misschien zegt het juist iets dat je die bevestiging niet krijgt?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:20 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik wil juist een soort bevestiging zoals hierboven staat, dat ik gewoon leuk ben. Dates regelen is het probleem niet, maar een tweede date scoren wel.
+1quote:Op dinsdag 10 januari 2017 09:31 schreef Cat22 het volgende:
Samenvattend:
-de dames mogen geld lappen om naar jou toe te komen
-ze mogen eten/drinken wat jij in huis hebt (dus jouw voorkeur )
- ze mogen kijken naar films die jij hebt uitgezocht
Nee, je bent niet leuk
Kun je wel worden, maar dan moet je aan jezelf gaan werken. Door therapie.
D. heeft wel wat meer issues dan alleen zijn krenterigheid.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:03 schreef Yesse het volgende:
Mag ik eens iets geks voorstellen? Als het je om "de investering" gaat, waarom stel je dan niet eens wat voor dat je geen geld kost, wel eens "iets anders" is en wat niet thuis zitten is? Bijvoorbeeld een wandeling door een park of een bezoek aan een (gratis) museum of een winterse strandwandeling?
Niet dat je gaat luisteren naar dit advies, maar het binnen zitten en het standaard riedeltje herhalen werkt niet, je wilt niet de deur uit en geld investeren. Maar een beetje investering heb je nou eenmaal nodig om een vriendin te vinden.
En let vooral eens op de persoon in kwestie ipv "hopen dat ze me leuk vindt" .. Het gaat hem niet worden als jij hen totaal niet kent omdat je alleen maar bezig bent met jezelf.. Maar ik ben de 100e die dat zegt.
instellingquote:Op maandag 9 januari 2017 23:57 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
De date zelf is tegenwoordig steevast bij mij thuis zodat ik niks te verliezen heb qua tijd of geld als het voor de zoveelste keer niks is geworden.
Je bent gewoon niet leuk. Daarom krijg je die bevestiging niet.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 00:20 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik wil juist een soort bevestiging zoals hierboven staat, dat ik gewoon leuk ben. Dates regelen is het probleem niet, maar een tweede date scoren wel.
Deezer is nog nooit verliefd geweest, dus ik denk dit ook.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 09:36 schreef SonicVolcano het volgende:
Volgens mij wil je gewoon seks. Alleen dat.
Hij wil ook dat ze hem aan z'n handje mee de wijde wereld in neemt.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Deezer is nog nooit verliefd geweest, dus ik denk dit ook.
Ja maar stel dat het meisje dan tijdens die winterwandeling op het strand zegt dat ze wel wat warme chocomel zou lusten. DAT KOST GELD. DAT WIL DEEZER NIET.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:03 schreef Yesse het volgende:
Mag ik eens iets geks voorstellen? Als het je om "de investering" gaat, waarom stel je dan niet eens wat voor dat je geen geld kost, wel eens "iets anders" is en wat niet thuis zitten is? Bijvoorbeeld een wandeling door een park of een bezoek aan een (gratis) museum of een winterse strandwandeling?
Niet dat je gaat luisteren naar dit advies, maar het binnen zitten en het standaard riedeltje herhalen werkt niet, je wilt niet de deur uit en geld investeren. Maar een beetje investering heb je nou eenmaal nodig om een vriendin te vinden.
En let vooral eens op de persoon in kwestie ipv "hopen dat ze me leuk vindt" .. Het gaat hem niet worden als jij hen totaal niet kent omdat je alleen maar bezig bent met jezelf.. Maar ik ben de 100e die dat zegt.
Ja dan kan hij meeliften op haar contacten. Ik denk eigenlijk dat dat hem nog vies tegen zou vallen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:22 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Hij wil ook dat ze hem aan z'n handje mee de wijde wereld in neemt.
Denk ik ook ja.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:28 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ja dan kan hij meeliften op haar contacten. Ik denk eigenlijk dat dat hem nog vies tegen zou vallen.
Dat alles aan komt waaien, de miljoenen bij de vleet en de vrouwen bij de spleet.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:31 schreef K44S het volgende:
Ik ben enorm benieuwd wat D nou eigenlijk écht wil horen.
Maar goed, ik ga weer naar m'n eigen leven.
Nou, opgelost.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:35 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat alles aan komt waaien, de miljoenen bij de vleet en de vrouwen bij de spleet.
Om contacten op te bouwen, waar ik eventueel ongegeneerd tegenaan kan hangen op de bank/bed wat met 'normale' vrienden toch niet zo kan.quote:
Vind je dat een goede motivatie?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:43 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Om contacten op te bouwen, waar ik eventueel ongegeneerd tegenaan kan hangen op de bank/bed wat met 'normale' vrienden toch niet zo kan.
Dat kan waarschijnlijk nog het best met een huisdier. Is een hond niets voor je?quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:43 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Om contacten op te bouwen, waar ik eventueel ongegeneerd tegenaan kan hangen op de bank/bed wat met 'normale' vrienden toch niet zo kan.
Waarom negeer je de rest van de posts? Als je zo ook maar de helft van de tijd op je date reageert dan is het logisch dat ze hard weg rennenquote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:43 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Om contacten op te bouwen, waar ik eventueel ongegeneerd tegenaan kan hangen op de bank/bed wat met 'normale' vrienden toch niet zo kan.
Ben meer een kattenmens, maar heb niet de omstandigheid dat ie naar buiten zou kunnen.quote:Op dinsdag 10 januari 2017 10:46 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Dat kan waarschijnlijk nog het best met een huisdier. Is een hond niets voor je?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |