Okquote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
60 op de snelweg, zelfs in deze omstandigheden, is niet veilig. Je kan je klok erop gelijk zetten dat je aan alle kanten met een flink snelheidsverschil wordt ingehaald.
Ja? Hoe waren de omstandigheden dan?quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:03 schreef Nattekat het volgende:
60 op de snelweg, zelfs in deze omstandigheden, is niet veilig.
Ja, echt? Ook over de vluchtstrook? En tegenliggers, die een rondje om je heen draaien?quote:Je kan je klok erop gelijk zetten dat je aan alle kanten met een flink snelheidsverschil wordt ingehaald.
Je kan zelf geen inschatting maken..? Best link om dan toch de weg op te gaan..quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:05 schreef Cat22 het volgende:
Ik knalde vanmorgen ook met 80 km/u de snelweg op. Rijtje medeweggebruikers inhalend die 60 reden in een treintje. Dat kon prima vond ik, tot ik het eerste setje gekreukte auto's tegen kwam. Drie setjes gekreukt blik later reed ik er met 35 km/u voorbij, net als de rest van het verkeer
Ik houd van sneeuw, maar die ijzel mag mooi weg blijven.
Dus tochquote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:07 schreef Infection het volgende:
Dode door gladheid op A15
http://www.telegraaf.nl/b(...)_gladheid_A15__.html
IJzel zie je niet he? Toen ik de snelweg opging was er gestrooid en geveegd en het eerste stuk was prima te doen.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:15 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Je kan zelf geen inschatting maken..? Best link om dan toch de weg op te gaan..
Ze waarschuwen overal voor plaatselijke gladheid, met een beetje gezond verstand kun je zelf ook zonder die waarschuwing bedenken dat de omstandigheden niet ideaal zijn..quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:18 schreef Cat22 het volgende:
[..]
IJzel zie je niet he? Toen ik de snelweg opging was er gestrooid en geveegd en het eerste stuk was prima te doen.
Hmm, mijn koplamp zag er zo uit vanochtend.. dat moet toch wel een teken zijn hoor...quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:18 schreef Cat22 het volgende:
[..]
IJzel zie je niet he? Toen ik de snelweg opging was er gestrooid en geveegd en het eerste stuk was prima te doen.
Tja, dat is het verraderlijke van plaatselijke gladheid. Er is gestrooid, het ziet er begaanbaar uit, je voelt genoeg grip. Het sterkt je vertrouwen om met een redelijk tempo door te rijden, totdat er een ijsplaat op de weg ligt en dan ben je eigenlijk al te laat.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:18 schreef Cat22 het volgende:
[..]
IJzel zie je niet he? Toen ik de snelweg opging was er gestrooid en geveegd en het eerste stuk was prima te doen.
Het verraderlijke aan die ijsplaat is helaas dat je je daar nooit op kan voorbereiden. Je verliest je grip en dan is het klaar. Daarom raden ze het ook aan om überhaupt niet de weg op te gaan.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:26 schreef zoem het volgende:
[..]
Tja, dat is het verraderlijke van plaatselijke gladheid. Er is gestrooid, het ziet er begaanbaar uit, je voelt genoeg grip. Het sterkt je vertrouwen om met een redelijk tempo door te rijden, totdat er een ijsplaat op de weg ligt en dan ben je eigenlijk al te laat.
IJZendoornquote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:07 schreef Infection het volgende:
Dode door gladheid op A15
http://www.telegraaf.nl/b(...)_gladheid_A15__.html
Maar volgens jou kun je prima met 100 overal langs knallen.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het verraderlijke aan die ijsplaat is helaas dat je je daar nooit op kan voorbereiden. Je verliest je grip en dan is het klaar. Daarom raden ze het ook aan om überhaupt niet de weg op te gaan.
Terecht stukjequote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:35 schreef d.k. het volgende:
http://www.ed.nl/extra/we(...)-snelwegen-1.6817446
Iets over met 130 km per uur over de snelweg knallen vanochtend
De KNMI doet het nooit goed. Waarschuwen ze niet krijgen ze kritiek, waarschuwen ze en er komt niets zijn het ineens paniekzaaiers. Maar goed dat ze hebben gewaarschuwd afgelopen nacht er zijn alsnog 300+ ongelukkig gebeurt.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:34 schreef Glijdt_licht het volgende:
KNMI zwakt de codes nu wel snel af in het westen. Ze lijken best geleerd te hebben van ongeloofwaardige berichten uit het verleden..
Naja, die auto heeft toch winterbanden? Hoe kan dat nou!quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:07 schreef Infection het volgende:
Dode door gladheid op A15
http://www.telegraaf.nl/b(...)_gladheid_A15__.html
Ons prachtige Twentequote:Op zaterdag 7 januari 2017 15:19 schreef Koelkastje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als de borden aan staan ja en de massa zich daar wel aan houdt? Welnee. Je praat echt onzin.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
60 op de snelweg, zelfs in deze omstandigheden, is niet veilig. Je kan je klok erop gelijk zetten dat je aan alle kanten met een flink snelheidsverschil wordt ingehaald.
Mooiquote:Op zaterdag 7 januari 2017 15:19 schreef Koelkastje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als de borden aan staan, heb ik er veel meer begrip voor. Alleen miste dat deel in het verhaal.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 15:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Als de borden aan staan ja en de massa zich daar wel aan houdt? Welnee. Je praat echt onzin.
Dat is altijd zo. Ik zou graag een verbod op vegen willen zien..quote:Op zaterdag 7 januari 2017 15:20 schreef MaLo het volgende:
Wel grappig, bij mensen die hun stoepje niet geveegd hebben maar gewoon de sneeuw hebben laten liggen, is het totaal niet glad. Waar wel geveegd is, heeft de ijzel zich aan de stoep gehecht en is het baggerglad.
Dat koekblikje is geen auto.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:49 schreef Falco het volgende:
[..]
Naja, die auto heeft toch winterbanden? Hoe kan dat nou!
quote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:27 schreef aloa het volgende:
Ensemble gfs is weer kouder.
[ afbeelding ]
Volgens mij word je zelfs verantwoordelijk gehouden voor letselschade als iemand voor je huis op de stoep uitglijdt.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:29 schreef aloa het volgende:
Volgens mij is het zelfs verplicht om je stoep voor je huis schoon te houden. Maar daar houd geen mens zich aan uiteraard
Oh, nou vreselijk dat geveeg! Hier in de straat ook, toen ik om 09.00 uur uit het raam keek hadden diversen hun stoepje al schoongeveegd. De rest doet het dan ook niet. En het is niet dat het hier een drukke straat in een stad is of zo waar de hele dag mensen lopen. Het is een klein straatje in een dorpje van niks, waar per dag 2 mensen voorbij lopen of zo. En dan wetende dat het 's avonds al weer weg is gedooidquote:Op zaterdag 7 januari 2017 15:41 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Dat is altijd zo. Ik zou graag een verbod op vegen willen zien..
ITT een verplichting erop.
Maar sneeuw op zich is ook helemaal niet eng. Ijzel wel
Onzinquote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:33 schreef DemonRage het volgende:
[..]
Volgens mij word je zelfs verantwoordelijk gehouden voor letselschade als iemand voor je huis op de stoep uitglijdt.
Nee was ooit wel verplicht. Maar niet meer. Het is namelijk 'verplichte arbeid' en dat is verboden.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:29 schreef aloa het volgende:
Volgens mij is het zelfs verplicht om je stoep voor je huis schoon te houden. Maar daar houd geen mens zich aan uiteraard
Ik zit al jaren zonder gas.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:40 schreef tralalala het volgende:
Whehe, mijn ouders zitten zonder gas.
Staat gewoon in menig gemeente verordening hoor.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:43 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Nee was ooit wel verplicht. Maar niet meer. Het is namelijk 'verplichte arbeid' en dat is verboden.
En sowieso geveegde stoepen zijn gewoon veel gevaarlijker.
Tenzij je dr ff een handje zand / zout achteraan gooitquote:Op zaterdag 7 januari 2017 16:43 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
En sowieso geveegde stoepen zijn gewoon veel gevaarlijker.
Stond.. het is namelijk verdwenenquote:Op zaterdag 7 januari 2017 17:10 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Staat gewoon in menig gemeente verordening hoor.
Ik lees het ja.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 17:14 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Stond.. het is namelijk verdwenen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |