Leuk om te doen. Ik heb zelfs een Top 100 samengesteld, maar zend alleen de bovenste 50 uit.quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:41 schreef Tuned22 het volgende:
[..]
Zeker welje hebt er weer behoorlijk werk van gemaakt.
Dit dus.quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:41 schreef Tuned22 het volgende:
[..]
Zeker welje hebt er weer behoorlijk werk van gemaakt.
Om toch een beetje aan jullie klacht tegemoet te komen, staat er op 3 een formatie waarvan de naam 11 letters telt.quote:
Ze vonden dat er een act van 11 letters op #1 moest staan. De Pet Shop Boys waren dichtbij. In 2012 stonden ze ook op #3.quote:
Ze?quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:49 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ze vonden dat er een act van 11 letters op #1 moest staan. De Pet Shop Boys waren dichtbij. In 2012 stonden ze ook op #3.
Jij fan van de Pet Shop Boys? Dat had ik nou helemaaaaaal niet verwacht.quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:48 schreef Elfletterig het volgende:
![]()
03. Pet Shop Boys - Into Thin Air
Super is het zwakste album dat de Pet Shop Boys ooit uitgebrachten. Gelukkig staan er ook songs op die zich aan de middelmaat onttrekken; de reden om fan te zijn en te blijven. Into Thin Air is up there, tussen al die andere meesterwerkjes.
Overall zijn de Pet Shop Boys geweldig, maar de song van het jaar hebben ze bij mij al heel lang niet meer gescoord.quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:50 schreef Melting het volgende:
[..]
Ze?
Ik en Tuned zouden het stiekem verwacht hebben ja.
Ik moet me in mijn shows echt inhouden om niet nog veel meer van ze te draaien....quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:50 schreef Melting het volgende:
[..]
Jij fan van de Pet Shop Boys? Dat had ik nou helemaaaaaal niet verwacht.
Gewoon doenquote:Op zaterdag 31 december 2016 17:51 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik moet me in mijn shows echt inhouden om niet nog veel meer van ze te draaien....
quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:51 schreef Tuned22 het volgende:
[..]
Hee jarige Jobook namens mij nog gefeliciteerd
Zag het net pasquote:Op zaterdag 31 december 2016 17:52 schreef ToT het volgende:
[..]Thx!
En ook thx @ Tail, zie ik van een tijdje terug!
Thanksquote:
Graag gedaanquote:Op zaterdag 31 december 2016 17:59 schreef Melting het volgende:
Bedankt voor de verrassende muziekjes, 11.
Ah!quote:Op zaterdag 31 december 2016 17:56 schreef Tuned22 het volgende:
[..]
Ik lees nooit iets terug maar toevallig stond m'n foon nog op die pagina
Altijd nog beter dan niksquote:Op zaterdag 31 december 2016 17:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Ah!
Hee thx weer, 11!Voor die 9 minuten die ik heb meegekregen!
Insgelijks 11. En kijk uit met vuurwerk.quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
En ik wens iedereen een prettige jaarwisseling en alle goeds voor 2017.
Thx!quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:00 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Altijd nog beter dan niks
Geniet van je verjaardag verder![]()
En ik wens iedereen een prettige jaarwisseling en alle goeds voor 2017.
Leuk dat je meeluisterdequote:Op zaterdag 31 december 2016 18:01 schreef Tuned22 het volgende:
Ja namens mij ook bedankt voor de 3 kwartier ofzo
Normaal zit ik bij een groepje vrienden, maar eentje zit in het buitenland, de ander zit bij een vriendin thuis en nog een ander laat niks van zich horen. Ben bij m'n broer thuis uitgenodigd. M'n ouders zijn daar ook, dus het wordt een familie-aangelegenheid.quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:07 schreef Melting het volgende:
En wat zijn jullie plannen voor vanavond?
Ik ga naar mijn oudste broer en mijn schoonzus en neefje en 2 nichtjes. Altijd gezellig.
Ook gezellig.quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:09 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Normaal zit ik bij een groepje vrienden, maar eentje zit in het buitenland, de ander zit bij een vriendin thuis en nog een ander laat niks van zich horen. Ben bij m'n broer thuis uitgenodigd. M'n ouders zijn daar ook, dus het wordt een familie-aangelegenheid.
hopen dat ik het volhoud tot middernacht, in pyama op de bankquote:Op zaterdag 31 december 2016 18:07 schreef Melting het volgende:
En wat zijn jullie plannen voor vanavond?
Ik ga naar mijn oudste broer en mijn schoonzus en neefje en 2 nichtjes. Altijd gezellig.
Mijn ouders liggen meestal ook al voor 12 uur in bed.quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
hopen dat ik het volhoud tot middernacht, in pyama op de bank
ik ben net zo bejaardquote:Op zaterdag 31 december 2016 18:11 schreef Melting het volgende:
[..]
Mijn ouders liggen meestal ook al voor 12 uur in bed.
quote:
lekker onder een dekentje met een drankje er worden de hele nacht concerten uitgezondenquote:Op zaterdag 31 december 2016 18:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
hopen dat ik het volhoud tot middernacht, in pyama op de bank
ik ben nogal eens ziek deze periode, zo ook nu, al lijkt het ergste sinds een uurtje eindelijk voorbij te zijn. Maar anders was het een film en hapjes en bubbels geworden, dat halen we komende week wel een keertje in.quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:13 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Nee hoor.
Maar ieder kiest dat voor zichzelf.
Ik heb het een paar jaar geleden ook een keer gedaan.
Alleen dan dat geknal om middernacht.
Groot gelijk.quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:16 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik ben nogal eens ziek deze periode, zo ook nu, al lijkt het ergste sinds een uurtje eindelijk voorbij te zijn. Maar anders was het een film en hapjes en bubbels geworden, dat halen we komende week wel een keertje in.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |