hahaha dacht dat je geen war wilde doe chillquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:31 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Twee dagen grote bek en nu opeens huilen. Wees dan een grote vent en houd dan een keer je bek gewoon ipv zo stoer te willen doen.
tranen met tuiten ongelooflijkquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:31 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Twee dagen grote bek en nu opeens huilen. Wees dan een grote vent en houd dan een keer je bek gewoon ipv zo stoer te willen doen.
quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:29 schreef Pensylvania het volgende:
dat moet dan les geven aan kinderen
Ja klopt maar wilde gewoon ff kwijt, ben uberchillquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:31 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
hahaha dacht dat je geen war wilde doe chill
Laatste dingetjes skyrim. Heb nu wel platiumtrophy maar moet van Dragonborn nog 3 missies ofzo.quote:
Ik maak mij daar ook een beetje zorgen over. En dan nog zo weinig betaald krijgen dat je in de horeca moet bijverdienen. Nee, dat zal geen kwaliteit zijn.quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:29 schreef Pensylvania het volgende:
dat moet dan les geven aan kinderen
ik geloof het meteen.quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:33 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja klopt maar wilde gewoon ff kwijt, ben uberchill
die jongen is max 16 of zo, srsquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:31 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Twee dagen grote bek en nu opeens huilen. Wees dan een grote vent en houd dan een keer je bek gewoon ipv zo stoer te willen doen.
Mooi. Volgend keer gewoon netjes mondje dicht als de volwassen aan het praten zijnquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:32 schreef Pensylvania het volgende:
[..]
tranen met tuiten ongelooflijk
kom kussenquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:33 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja klopt maar wilde gewoon ff kwijt, ben uberchill
weet nooit zo goed of ik dan mag praten ;squote:Op vrijdag 30 december 2016 11:33 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Mooi. Volgend keer gewoon netjes mondje dicht als de volwassen aan het praten zijn
wow hoeveel uurtjes?quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:33 schreef Pensylvania het volgende:
[..]
Laatste dingetjes skyrim. Heb nu wel platiumtrophy maar moet van Dragonborn nog 3 missies ofzo.
Je bent niet echt op de hoogte hèquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:33 schreef xcachet het volgende:
[..]
Ik maak mij daar ook een beetje zorgen over. En dan nog zo weinig betaald krijgen dat je in de horeca moet bijverdienen. Nee, dat zal geen kwaliteit zijn.
Ga jij nou maar leren voor je tentamens anders blijf je voor altijd een mbo sulletje.quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:33 schreef xcachet het volgende:
[..]
Ik maak mij daar ook een beetje zorgen over. En dan nog zo weinig betaald krijgen dat je in de horeca moet bijverdienen. Nee, dat zal geen kwaliteit zijn.
nee oke duidelijk, geef je het ff aan als ze er zijn?quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:33 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Mooi. Volgend keer gewoon netjes mondje dicht als de volwassen aan het praten zijn
Jij mag altijdquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:34 schreef zeer het volgende:
[..]
weet nooit zo goed of ik dan mag praten ;s
oehh laatste keer dat ik keek 120 maar dat s al een maand geleden. Vanavond ff checkenquote:
Niks mis meequote:Op vrijdag 30 december 2016 11:34 schreef HRC2020 het volgende:
[..]
Ga jij nou maar leren voor je tentamens anders blijf je voor altijd een mbo sulletje.
Nee bahquote:
hahaquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:35 schreef Pensylvania het volgende:
[..]
oehh laatste keer dat ik keek 120 maar dat s al een maand geleden. Vanavond ff checken
Heb ochtendademquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:36 schreef Pensylvania het volgende:
[..]
ah jammer. erg kinderachtig weer
ah ok probeer ik het vanavond nog een keerquote:
niks over mbo he, ik ben ook mboertquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:34 schreef HRC2020 het volgende:
[..]
Ga jij nou maar leren voor je tentamens anders blijf je voor altijd een mbo sulletje.
Ik doe het niet, ik doe het niet, ik doe het niet.quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:38 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
niks over mbo he, ik ben ook mboert
stfu, heb ook ff hbo gedaan hoorquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:40 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik doe het niet, ik doe het niet, ik doe het niet.
Nog ff iets beter slijmen, daar geil ik opquote:
Ik zei toch niksquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:41 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
stfu, heb ook ff hbo gedaan hoor
ff
normaal gesproken zou ik m'n hele lijf vervuilen met minimaal 3 verschillende soorten drugs maar morgenavond ben ik met cachetquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:42 schreef Chloroform het volgende:
Wat gaan jullie morgenavond doen eigenlijk
goed ideequote:
No offence hoor, maar klinkt echt als de meest suffe O&N ooit.quote:Op vrijdag 30 december 2016 11:43 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
normaal gesproken zou ik m'n hele lijf vervuilen met minimaal 3 verschillende soorten drugs maar morgenavond ben ik met cachet
samen gezellig doen, beetje eten, beetje drinken
Oh nee hoorquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:44 schreef Chloroform het volgende:
[..]
No offence hoor, maar klinkt echt als de meest suffe O&N ooit.
jouquote:Op vrijdag 30 december 2016 11:42 schreef Chloroform het volgende:
Wat gaan jullie morgenavond doen eigenlijk
Hard en vaakquote:
Rip, voor de zekerheidquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |