Vannacht sliep hij bijna 6 uurquote:Op maandag 26 december 2016 16:00 schreef Burdie het volgende:
11 uurKan ze even komen uitleggen aan Guppy hoe dat moet?
De instructie dat je eerst je eigen zuurstofmasker op moet zetten voordat je je kind daarmee helpt.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dé kerstoutfit van 2016:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik doe Flo inderdaad overdag ook een slaapzak aan, bewust zodat er ook overdag een slaapritueel is dat ook ergens anders of straks op het kdv herkenbaar is. Maar ergens anders slapen is vaak ook gewoon lastig.quote:Op maandag 26 december 2016 20:35 schreef Mies_poes het volgende:
Ik bedoelde voornamelijk overdag slapen. M. heeft daar bij andere mensen moeite mee, ze wil niet op mij, niet in de kinderwagen en niet op bed slapen.
Thuis krijgt ze 's avonds een slaapzak aan, misschien dat dat voor overdag dan ook werkt als we op visite zijn.
Oej Madivi wat zwaarquote:Op maandag 26 december 2016 04:27 schreef Madivi het volgende:
Hier is kerst niet echt een feestje. M'n ouders zijn een weekje op bezoek en normaal geeft mij dat een beetje ruimte, maar ik heb twee zwaan-kleef-aantjes die om alles huilen en alleen mama mag knuffelen, eten geven etc. Zo rot na (éindelijk) een bezoekje manueel therapeut horen dat kleinste het hele uur voluit ontroostbaar gekrijst heeft.
Kleinste heeft veel last van 5 tandjes die op doorkomen staan, de eerste is nu gelukkig door. Grootste is enorm aan het spoken snachts, ik slaap nu al aantal dagen maximaal 2 uur achter elkaar, kerstmoeheid heeft nieuwe dimensie.
James is in zijn sas begrijp ikquote:Op maandag 26 december 2016 09:17 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Madivi, hopenlijk kun je toch nog een beetje uitrusten tussendoor.
Nazil, beterschap voor je kleine hummel.
James heeft t wel weer naar zn zin thuis, lacht heel veel en begint met kraaienen hij dacht vanmorgen dat hij het omrollen wel kon oefenen.... 9 weken oud
De jaarlijkse jankbui van je moederquote:Op maandag 26 december 2016 09:35 schreef Chanty het volgende:
Nazil beterschap voor je uk
Gm wat fijn dat hij alweer vrolijker is
Madivi wat klinkt dat zwaar. Ook sneu vijf tanden
Hier is mevrouw ook wat uit haar hum dus er zal wel iets zijn. Denk eigenlijk dat het allemaal wat teveel is: naar Spanje en terug, paar dagen later kerst dus ook weer andere omgeving en dan hebben we over een week oud en nieuw. Ze doet het in principe fantastisch maar ze is momenteel wat humeuriger en slaapt slechter voor haar doen.
En hier was het een gebruikelijke kerst bij mijn ouders met de jaarlijkse jankbui van mijn moeder, geklaag over mijn vader waar ik dan als een soort relatietherapeut tussen zit, stress over het eten en oh ja... Het was ook best gezellig
Is dit een uitnodiging?quote:Op dinsdag 27 december 2016 13:59 schreef Miezziej het volgende:
mocht iemand willen komen is dat prima
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |