Ik zeg niet dat je je aan het systeem dient te houden. En juist daarom moet je de lasten en lusten verdelen. Ik heb het steeds over een grijs gebied. Dat is prima maar legt wel meer werkdruk op die bepaalde lijnen. En accepteer dat er zo nu en dan iets mis gaat.quote:Op vrijdag 23 december 2016 19:23 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Ik vind het echt ontzettend verbazingwekkend dat iemand met een punkeravatar en "Fuck the System" als ondertitel zich zo krampachtig aan het systeem probeert vast te houden :S
En ik ben het daar volledig mee eens maar ik heb net uitgelegd hoe je die werkdruk in ieder geval gedeeltelijk kan afwentelen. En dan komt daar een 'ja zal wel, jij weet niet gast'-reactie op terug. Lekker makkelijk. <insert verhaal over wij hebben ook scholen in die wijk in Gouda>quote:Op vrijdag 23 december 2016 19:29 schreef Cherna het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat je je aan het systeem dient te houden. En juist daarom moet je de lasten en lusten verdelen. Ik heb het steeds over een grijs gebied. Dat is prima maar legt wel meer werkdruk op die bepaalde lijnen. En accepteer dat er zo nu en dan iets mis gaat.
Nee, dat zeg ik juist niet Ik zeg dat je als werknemer gewoon die opgelegde verantwoordelijkheid niet moet nemen en eerder moet escaleren. Volgens mij is dit ook precies de enige reden waarom vakbonden nog bestaansrecht hebben, omdat ze in dit soort gevallen achter de werknemer moeten gaan staan.quote:Het punt is dat jij alle verantwoording bij een partij wil leggen namelijk NS terwijl ik het juist bij de maatschappij leg. Eea heeft ook te maken met bezuinigingen in de zorg.
Lijkt me een goed plan, alleszins beter dan de huidige verdeling waarbij alle lasten bij de reiziger liggen...quote:Op vrijdag 23 december 2016 19:29 schreef Cherna het volgende:
[..]
En juist daarom moet je de lasten en lusten verdelen.
Welke lasten liggen allemaal bij de reiziger.quote:Op vrijdag 23 december 2016 19:51 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Lijkt me een goed plan, alleszins beter dan de huidige verdeling waarbij alle lasten bij de reiziger liggen...
De reizigerquote:Op vrijdag 23 december 2016 19:51 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Lijkt me een goed plan, alleszins beter dan de huidige verdeling waarbij alle lasten bij de reiziger liggen...
Het hele vervoersbewijs is zodanig ingericht dat in geval van twijfel de kosten/bewijslast altijd bij de reiziger ligt, terwijl die het minste invloed erop heeft.quote:Op vrijdag 23 december 2016 19:53 schreef Cherna het volgende:
[..]
Welke lasten liggen allemaal bij de reiziger.
Deze inderdaad. De getoonde wisselstand van de Engelsman maakt het verhaal aannemelijk.quote:Op vrijdag 23 december 2016 17:28 schreef Cherna het volgende:
[..]
Een foto op L1 laat zien dat er een rijweg is ingesteld voor de leeg matetrieel trein. Maar goed het onderzoek moet dit alles nog maar uitwijzen. Dus blijft het inderdaad speculeren waar het fout is gegaan.
Er is meer dan NS met hun gek personeel waarom treinen te laat zijn en er verstoringen plaats vinden. Als je denkt dat alle problemen te maken hebben met personeel dat de lusten en lasten wil verdelen waar ik niet tot behoor maar andere collega's wel begrijp dan houd het op.quote:Op vrijdag 23 december 2016 19:57 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Het hele vervoersbewijs is zodanig ingericht dat in geval van twijfel de kosten/bewijslast altijd bij de reiziger ligt, terwijl die het minste invloed erop heeft.
En die leuke afwisselende trajecten die de diva's eisen zorgen ervoor dat bij problemen op het spoor in Oost-Nederland in de ochtend tot in de avondspits het treinverkeer tot ver in het westen ontregeld is en vice versa.
Sorry maar als een van mijn scholen een onvoldoende krijgt van de inspectie dan trek ik me dat persoonlijk aan, ik lig er niet wakker van maar ik ga zeker mijn best doen om bij te dragen aan een beter resultaat.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:01 schreef Cherna het volgende:
[..]
Er is meer dan NS met hun gek personeel waarom treinen te laat zijn en er verstoringen plaats vinden. Als je denkt dat alle problemen te maken hebben met personeel dat de lusten en lasten wil verdelen waar ik niet tot behoor maar andere collega's wel begrijp dan houd het op.
Ditquote:Op vrijdag 23 december 2016 19:57 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Deze inderdaad. De getoonde wisselstand van de Engelsman maakt het verhaal aannemelijk.
[ afbeelding ]
Jammer dat je me nu opeens allerlei beweringen in de mond lijkt te willen leggen die ik niet heb gedaan, dan houdt het inderdaad op.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:01 schreef Cherna het volgende:
[..]
Er is meer dan NS met hun gek personeel waarom treinen te laat zijn en er verstoringen plaats vinden. Als je denkt dat alle problemen te maken hebben met personeel dat de lusten en lasten wil verdelen waar ik niet tot behoor maar andete collega's wel begrijp dan houd het op.
Waarom denk je dat ik deze bewoordingen kies?quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:04 schreef Cherna het volgende:
[..]
Dit
Maar ik pas hier maar op met wat ik zeg. 😊
Geloof mij nu maar dat het overgrote deel van het personeel zijn uiterste best doet. Wat denk je nu zelf dat ik express treinen laat verzuipen. Helaas word het mij steeds moeilijker gemaakt om in een grijs gebied te werken door de strenge regelgeving die is toegenomen sinds we met meerdere vervoerders van hetzelfde spoor gebruik moeten maken.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:04 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Sorry maar als een van mijn scholen een onvoldoende krijgt van de inspectie dan trek ik me dat persoonlijk aan, ik lig er niet wakker van maar ik ga zeker mijn best doen om bij te dragen aan een beter resultaat.
Ik wéét dat er bijna alleen maar zeer toegewijde mensen bij het spoor werken. Daarom verbaast dit keurslijfgezever me ook best wel.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:07 schreef Cherna het volgende:
[..]
Geloof mij nu maar dat het overgrote deel van het personeel zijn uiterste best doet. Wat denk je nu zelf dat ik express treinen laat verzuipen. Helaas word het mij steeds moeilijker gemaakt om in een grijs gebied te werken door de strenge regelgeving die is toegenomen sinds we met meerdere vervoerders van hetzelfde spoor gebruik moeten maken.
Kijk, persoonlijk zou ik meer willen maar de regelgeving beperkt ons steeds meer. Ook dat speelt wel een rol. I&l en T heeft de regelgeving enorm aangescherpt. Daar heb ik persoonlijk wel moeite mee.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:16 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Ik wéét dat er bijna alleen maar zeer toegewijde mensen bij het spoor werken. Daarom verbaast dit keurslijfgezever me ook best wel.
Ik betwist niet dat er zeer toegewijde mensen bij het spoor werken, maar ik vrees dat de verhouding tussen het aantal zeer toegewijde mensen en de mensen die er met de pet naar gooien heel wat minder rooskleurig is dan jij nu voorstelt. Anders zou ik de conducteurs wel vaker zien dan alleen als ze op hun fluitje blazen bij het sluiten van de deur.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:16 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Ik wéét dat er bijna alleen maar zeer toegewijde mensen bij het spoor werken.
Je hoeft er geen diep respect voor te heben. Iemand die klaagt over salaris en scundaire arbeidsvoorwaarden bij NS zou zich moeten schamen. Natuurlijk heb je zoiets als kantine praat.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:17 schreef DeaDLocK2K het volgende:
En trouwens diep respect voor die mensen, want ik weet precies hoe het is om in een bedrijf te werken dat denkt te weten wat het beste is voor z'n mensen, maar waarvan de klanten ook denken te weten wat het beste is voor diezelfde mensen.
Hoi, het vroeger was alles beter, leuker, meer, breder, samen, etc geldt voor de hele spoorwegsector. En toch ligt niet de hele spoorwegsector met grote regelmaat al stakend op z'n gat. Omdat werknemers bij andere (voormalige spoor) bedrijven blijkbaar wel om kunnen gaan met verandering en de daarbij behorende perikelen. Het is geen 1980 meer, NS in die vorm bestaat niet meer. Dan kun je wel gaan staken en heel hard roepen dat het allemaal kut is, maar het is nou eenmaal een gegeven dat de wereld verandert, dus ook je werkpakket. Het wordt bij de reizigers gewoon niet meer geaccepteerd dat doordat de machinisten een pretpakket eisen, een kleine verstoring uitwaaiert over het hele land. Laat staan dat je ervoor gaat staken!quote:Op donderdag 22 december 2016 23:33 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
De lokale-vervoerders-doen-het-ook troefkaart hebben we nou zo onderhand ook wel een keer gezien. Slap argument. Je moet je eens voorstellen hoe het is voor een gemiddelde machinist. Twintig jaar terug reed diegene alle treinen in Nederland. Alle reizigerstreinen in ALLE uithoeken van het land. Alle goederentreinen. Alle werktreinen. Rangeren op emplacementen van noord tot zuid. Door bemoeienis van de politiek (), van regionaal tot Europees niveau, is dat werkpakket flink kleiner geworden. Goederentreinen en werktreinen zijn volledig afgestoten en daarmee is een HEEL groot deel van de variatie in het vak als machinist al verloren gegaan. 'Machinist' bestaat eigenlijk bijna niet meer, je bent tegenwoordig enkel machinist reizigers of machinist goederen, zelden beide.
En dat begrijp ik nou wel weer.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:21 schreef Cherna het volgende:
[..]
Kijk, persoonlijk zou ik meer willen maar de regelgeving beperkt ons steeds meer. Ook dat speelt wel een rol. I&l en T heeft de regelgeving enorm aangescherpt. Daar heb ik persoonlijk wel moeite mee.
Alle seinen daar uitgerust met ATB-Vv?quote:Op vrijdag 23 december 2016 19:57 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Deze inderdaad. De getoonde wisselstand van de Engelsman maakt het verhaal aannemelijk.
[ afbeelding ]
Net als Duvel begrijp ik dit, maar deze regels worden dus wel voornamelijk door NS en ProRail bedacht waarna IL&T ze omzet in regelgeving. Gevalletje "Dat hebben ze daar bedacht (maar zonder mij had het niet bestaan) /manager die een impopulaire maatregel aan 'zijn' mensen moet gaan uitleggen.quote:Op vrijdag 23 december 2016 20:21 schreef Cherna het volgende:
[..]
Kijk, persoonlijk zou ik meer willen maar de regelgeving beperkt ons steeds meer. Ook dat speelt wel een rol. I&l en T heeft de regelgeving enorm aangescherpt. Daar heb ik persoonlijk wel moeite mee.
Nou... het heeft ook te maken met de algemene trend dat er niet meer wordt geaccepteerd dat aan sommige activiteiten risico's kleven. Dan wordt al snel gekozen voor "niet" in plaats van het (geringe) risico te accepterenquote:Op vrijdag 23 december 2016 21:10 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Net als Duvel begrijp ik dit, maar deze regels worden dus wel voornamelijk door NS en ProRail bedacht waarna IL&T ze omzet in regelgeving. Gevalletje "Dat hebben ze daar bedacht (maar zonder mij had het niet bestaan) /manager die een impopulaire maatregel aan 'zijn' mensen moet gaan uitleggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |