Daarom is dit ook raar. En wellicht nep nieuws. Hij zal niet de eerste en laatste politicus die liegt.quote:Op woensdag 14 december 2016 10:29 schreef MichaelScott het volgende:
Je kan er veel van zeggen maar hij is tenminste wel bereid zijn beleid ook zelf uit te voeren. Het grootste deel van de politici zal dat niet doen.
Wordt de wereld ook echt beter van als dit soort idioten denken dat ze politieman, rechter en beul tegelijk kunnen zijn naast een publieke functie als burgemeester of president.quote:Op woensdag 14 december 2016 10:29 schreef MichaelScott het volgende:
Je kan er veel van zeggen maar hij is tenminste wel bereid zijn beleid ook zelf uit te voeren. Het grootste deel van de politici zal dat niet doen.
Waar gehakt wordt vallen spaanders. Hoeveel onschuldigen leggen niet het loodje door drugsgeweld? Het radicaal uitroeien van het drugsprobleem is het enige wat helpt. Of het legaliseren. Alles daar tussenin is dweilen met de kraan open. Duerte snapt dat.quote:Op woensdag 14 december 2016 10:49 schreef Ericr het volgende:
[..]
Wordt de wereld ook echt beter van als dit soort idioten denken dat ze politieman, rechter en beul tegelijk kunnen zijn naast een publieke functie als burgemeester of president.
Zag er gisteren nog een reportage over hoe ze daar drugshandelaren aanpakken. Regelmatig legt een onschuldige omstander het loodje, tot kinderen aan toe.
Je zou natuurlijk ook kunnen proberen de oorzaak van het drugsgebruik aan te pakken. Maar dat is stukken minder stoer natuurlijk. Collateral damage ftw!quote:Op woensdag 14 december 2016 10:51 schreef LXIV het volgende:
[..]
Waar gehakt wordt vallen spaanders. Hoeveel onschuldigen leggen niet het loodje door drugsgeweld? Het radicaal uitroeien van het drugsprobleem is het enige wat helpt. Of het legaliseren. Alles daar tussenin is dweilen met de kraan open. Duerte snapt dat.
Wat is die oorzaak dan? En is die zo eenvoudig aan te pakken?quote:Op woensdag 14 december 2016 10:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je zou natuurlijk ook kunnen proberen de oorzaak van het drugsgebruik aan te pakken. Maar dat is stukken minder stoer natuurlijk. Collateral damage ftw!
En niemand zal onder de indruk zijn.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:07 schreef Villas__Rubin het volgende:
Zit echt te denken om die als tattoo te nemen, en dan de hele dag boos en bruut te gaan kijken naar iedereen.
quote:Op woensdag 14 december 2016 11:07 schreef Villas__Rubin het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn lijfspreuk!Met deze uitspraak is hij sowieso al eeuwig God!
Nee oké, maar dan heb ik het toch geprobeerd.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:08 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En niemand zal onder de indruk zijn.
Hij vindt dat de wet niet geldt voor hem. En dat is best beangstigend.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:07 schreef Villas__Rubin het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn lijfspreuk!Met deze uitspraak is hij sowieso al eeuwig God!
Ik gok dat zaken als armoede en uitzichtloosheid de oorzaken zijn. Of dat in de Filipijnen eenvoudig op te lossen weet ik niet, maar mensen om zeep helpen zal daar zeker niet bij helpen.quote:Op woensdag 14 december 2016 10:53 schreef LXIV het volgende:
[..]
Wat is die oorzaak dan? En is die zo eenvoudig aan te pakken?
Ik denk dat die problemen inderdaad de basis vormen. Dat is niet zo snel op te lossen. Door drugs radicaal uit te roeien wordt in ieder geval een stap in de goede richting gezet.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:09 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik gok dat zaken als armoede en uitzichtloosheid de oorzaken zijn. Of dat in de Filipijnen eenvoudig op te lossen weet ik niet, maar mensen om zeep helpen zal daar zeker niet bij helpen.
Het is alleen jammer dat we toch al een halve eeuw kunnen zien dat dat voor geen meter werkt. Mensen zullen toch wel drugs blijven gebruiken, of het nou mag of niet.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:10 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik denk dat die problemen inderdaad de basis vormen. Dat is niet zo snel op te lossen. Door drugs radicaal uit te roeien wordt in ieder geval een stap in de goede richting gezet.
Nog alcohol gedronken recentelijk ?quote:Op woensdag 14 december 2016 11:10 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik denk dat die problemen inderdaad de basis vormen. Dat is niet zo snel op te lossen. Door drugs radicaal uit te roeien wordt in ieder geval een stap in de goede richting gezet.
Jij?quote:Op woensdag 14 december 2016 11:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nog alcohol gedronken recentelijk ?
Nee. Ben dan ook voor legalisering van alle "drugs"quote:
lekker autistisch antwoord weerquote:Op woensdag 14 december 2016 11:13 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee. Ben dan ook voor legalisering van alle "drugs"
Ik mis de juiste interpunctie.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:20 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
lekker autistisch antwoord weer
Woehaaaaaaaquote:Op woensdag 14 december 2016 11:23 schreef jogy het volgende:
Voor het idee is op zich nog wel iets te zeggen
Wordt Ajax weer leeg gekochtquote:Op woensdag 14 december 2016 11:26 schreef LievePoetin het volgende:
Hij is bezig met een grote schoonmaak
Als je de nuance weghaalt zou ik inderdaad ook zo reageren.quote:
Jij geeft vaak antwoord op vragen zonder een vraag fatsoenlijk te lezen. Zo gericht op jezelf ben je. Egocentristje.quote:
Er zitten grenzen aan dat argument. In ieder geval als je internationaal geaccepteerd wil blijven qua handel en andere zaken. Ja in principe is een land soeverein, andere landen mogen er wel iets van vinden en er ook naar handelen omdat deze ook soeverein zijn.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:32 schreef Munktar het volgende:
Een democratisch gekozen leider, wie zijn wij om over hem te oordelen?
We moeten ophouden om ons meten andere landen te bemoeien en ons moraal op te leggen
Dit is nogal kleinerend voor een groot ego.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:30 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Jij geeft vaak antwoord op vragen zonder een vraag fatsoenlijk te lezen. Zo gericht op jezelf ben je. Egocentristje.
Als het ons niet zint moeten we alle handel stoppen, dat doen we niet wat dat kost ons geld...quote:Op woensdag 14 december 2016 11:34 schreef jogy het volgende:
[..]
Er zitten grenzen aan dat argument. In ieder geval als je internationaal geaccepteerd wil blijven qua handel en andere zaken. Ja in principe is een land soeverein, andere landen mogen er wel iets van vinden en er ook naar handelen omdat deze ook soeverein zijn.
True enough, men zal terughoudend zijn maar bij alle nieuwe zaken zal de fillipijnen lager op de lijst staan van gegadigde landen en waar men kan zal ook de bestaande business verhuizen. Er is geen tekort aan lage loon landen.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:35 schreef Munktar het volgende:
[..]
Als het ons niet zint moeten we alle handel stoppen, dat doen we niet wat dat kost ons geld...
Heb JIJ een groot ego? Whaha gvd, waar is dát in hemelsnaam op gebaseerd dan?quote:Op woensdag 14 december 2016 11:34 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dit is nogal kleinerend voor een groot ego.
Ik ben een FOK!ker. Ik mag, kan en zal over iedereen oordelen.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:32 schreef Munktar het volgende:
Een democratisch gekozen leider, wie zijn wij om over hem te oordelen?
We moeten ophouden om ons meten andere landen te bemoeien en ons moraal op te leggen
"wel niet?"quote:Op woensdag 14 december 2016 11:39 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Heb JIJ een groot ego? Whaha gvd, waar is dát in hemelsnaam op gebaseerd dan?![]()
Als jij een groot ego hebt, laat dat maar zien wat voor een illusie het ego eigenlijk wel niet is zeg.
Ik denk dat dit de methode moet zijn om met 'schurken' staten om te gaan.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:38 schreef jogy het volgende:
[..]
True enough, men zal terughoudend zijn maar bij alle nieuwe zaken zal de fillipijnen lager op de lijst staan van gegadigde landen en waar men kan zal ook de bestaande business verhuizen. Er is geen tekort aan lage loon landen.
Mensen die nogal wat moeite hebben om voor zichzelf te denken hebben een voorliefde voor "stoere sterke mannelijke" politici.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:49 schreef Re het volgende:
je bent gewoon lichtelijk of zwaar mentaal beperkt als je voor deze man bent, waar komt die voorliefde voor megalomane narcisten vandaan. Gebrek aan volwaardig leven?
Elke drugsgebruiker/dealer heeft de kans gehad zich te melden, dat was het proces. Wel een beetje summier maar goed hij doet er in ieder geval wat aan. Hij heeft blijkbaar gezien dat de softe aanpak daar niets hielp.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:22 schreef Twiitch het volgende:
Mensen zonder proces afmaken en je bevolking ophitsen om vooral hetzelfde te doenAls je daarvoor juicht ben je echt niet goed in je hoofd. Maar ja, FOK!
Die mongool en de Filipijnen die hem adoreren komen zichzelf sowieso nog wel tegen, het land heeft geen enkele toegevoegde waarde op het wereldtoneel dus met deze koers krijg je straks een paria-staat, misschien kijkt Uncle Sam dan lekker de andere kant op wanneer China de hele zaak annexeert
Wel lief dat je hem stoer en sterk vindt.quote:Op woensdag 14 december 2016 11:52 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Mensen die nogal wat moeite hebben om voor zichzelf te denken hebben een voorliefde voor stoere sterke mannelijke politici.
Is die er uberhaubt geweest dan?quote:Op woensdag 14 december 2016 12:05 schreef LievePoetin het volgende:
[..]
Elke drugsgebruiker/dealer heeft de kans gehad zich te melden, dat was het proces. Wel een beetje summier maar goed hij doet er in ieder geval wat aan. Hij heeft blijkbaar gezien dat de softe aanpak daar niets hielp.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |