Snap de verbazing niet echt over de vorm van de tribunes. Dat is nou nét een aspect dat ze meenemen uit De Kuip: de befaamde, bijna typologische vorm die het midden houdt tussen een ellips en een rechthoek (zoals mooi beschreven in de cultuurhistorische analyse van Crimson uit 2012), die navolging kreeg in onder andere Barcelona en Madrid.quote:Op woensdag 7 december 2016 14:34 schreef Luni het volgende:
Terugkoppeling over zorgen sfeerelementen Feyenoord City
Foto’s en filmpjes van de sfeeracties georganiseerd door de sfeergroep van FSV De Feijenoorder worden over de gehele wereld bekeken. Denk bijvoorbeeld aan het doek tegen Sevilla, de sfeeractie bij de bekerfinale of natuurlijk het onvergetelijke megadoek.
Afgelopen zaterdag werden zorgen over de nieuwe stadionplannen van de sfeergroep op onze website gepubliceerd. In dat artikel werden punten benoemd die betrekking hebben tot sfeer in het stadion.
Over de afstand tot het veld, een voor supporters belangrijk element, ontstond discussie. Gisterenavond werd, bij de Vereniging van Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF), een presentatie gegeven door Frank Keizer van Feyenoord City. Daar werden de zorgen van de sfeergroep aangestipt op een van de slides.
Dat was aanleiding tot een interessante discussie die zich voortzette tot na het officiële deel van de vergadering. In de discussie met een vertegenwoordiging van de sfeergroepering bleek uiteindelijk dat de zorgen gegrond zijn. De afstand tot het veld is niet overal gelijk. Uit de tekeningen die zijn ingeleverd bij de gemeenteraad kan correct afgeleid worden dat supporters op de middenlijn verder van het veld komen te zitten. Iets dat werd onderschreven door Frank Keizer. Daarnaast klopt het dat de ringen in een nieuw stadion nauwelijks overhangen.
De toezegging is gedaan om te kijken hoe sfeerelementen die de beleving versterken, zoals we die kennen in De Kuip, verwerkt kunnen worden in de stadionplannen. Daaruit spreekt in ieder geval de intentie om de zorgen van de sfeergroepering te adresseren. Het sfeerteam blijft de plannen kritisch volgen.
Geheel in lijn met het vertrekpunt van de vereniging blijft FSV De Feijenoorder over deze en andere onderwerpen met Feyenoord City in gesprek. Voor wat betreft de sfeerelementen betrekken we daar ook vertegenwoordigers van onze sfeergroepen bij.
Vertrekpunt vereniging
We streven als supportersvereniging het beste voor Feyenoord na. Daarbij leveren we graag, namens onze leden, een constructieve, inhoudelijke en zorgvuldig onderbouwde bijdrage. In de toekomst is Feyenoord een financieel gezonde organisatie met alle faciliteiten die bijdragen aan sportief succes. Het stadion (nieuwbouw of vernieuwbouw) levert een zo groot mogelijke impuls aan het spelersbudget en supporters voelen zich er thuis.
Vanuit dit vertrekpunt kijken we naar de plannen. We zoeken mee naar de beste, meest gezonde optie voor Feyenoord en geven daaraan graag onvoorwaardelijke steun. Die steun moet helpen bij het realiseren van draagvlak voor besluiten die genomen gaan worden en is daarmee, zoals veelvuldig onderschreven door de Rotterdamse politiek, in belang van alle betrokken partijen.
Mocht je als supporter een vraag hebben schroom dan niet die aan de vereniging te stellen! Wij nemen die mee in de gesprekken met de projectorganisatie.
ik snap het wel. de kuip is de kuip omdat supporters zo dicht op het veld zitten. als je én minder dicht op het veld zit én de ring minder overhangt (daar zit je dus nog verser dan het veld dan dat je normaal in het stadiom al van het veld zit) is dat voor een groot deel wegquote:Op woensdag 7 december 2016 16:19 schreef Oldground het volgende:
[..]
Snap de verbazing niet echt over de vorm van de tribunes. Dat is nou nét een aspect dat ze meenemen uit De Kuip: de befaamde, bijna typologische vorm die het midden houdt tussen een ellips en een rechthoek (zoals mooi beschreven in de cultuurhistorische analyse van Crimson uit 2012), die navolging kreeg in onder andere Barcelona en Madrid.
Die minder overhangende tribunes is inderdaad wel jammer, maar om hetzelfde vloeroppervlak te krijgen, zal het stadion duurder worden (minder beschikbare ruimte onder de tribunes).
Dat laatste is naar mijn mening te overwegen, naar gelang de kostenstijging. Bovenste tribunes zullen dan wel steiler moeten worden.
Maar niet ieder nieuw stadion is per definitie lelijk, wmb. Ze kunnen claimen/proberen elementen uit de kuip mee te nemen, maar moeten vooral een mooi stadion neerzetten, en de ticketplaatsen rondom het veld goedkoop houden, bijvoorbeeld met railseats rondom het veldquote:Op donderdag 8 december 2016 08:09 schreef Dekatria het volgende:
Iedereen die denkt dat dat nieuwe stadion ook maar in de buurt gaat komen van de Kuip is redelijk naief. Gebouwd voor de knaken, gebouwd door de knaken.
In een tijd waarin alles duurder is én er veel strenger op de financiën gezeten wordt, vind ik het niet gek dat de betaalbaarheid en rendabiliteit centraal staat.quote:Op donderdag 8 december 2016 08:09 schreef Dekatria het volgende:
Iedereen die denkt dat dat nieuwe stadion ook maar in de buurt gaat komen van de Kuip is redelijk naief. Gebouwd voor de knaken, gebouwd door de knaken.
Tenzij Lucia de B aan mn infuus gaat rommelen, verwacht ik niet uitgeschakeld te worden vanavond.quote:Op donderdag 8 december 2016 08:53 schreef xminator het volgende:
Ha kakkerlakken, zijn jullie klaar om uitgeschakeld te worden vanavond?
Smakeloze grap. Daar mevrouw de B. vrij is gesproken.quote:Op donderdag 8 december 2016 08:58 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Tenzij Lucia de B aan mn infuus gaat rommelen, verwacht ik niet uitgeschakeld te worden vanavond.
Beetje luguber dit hoor, ongepast
Hoe heb je hier nog op kunnen reageren, ik had die crap gelijk verwijderd dacht ik.quote:Op donderdag 8 december 2016 08:58 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Tenzij Lucia de B aan mn infuus gaat rommelen, verwacht ik niet uitgeschakeld te worden vanavond.
Beetje luguber dit hoor, ongepast
Ja ik doe er gemiddeld wel zo'n 5 minuten over om een post te tikken op mijn mobiel met mijn dikke vingertjesquote:Op donderdag 8 december 2016 16:09 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Hoe heb je hier nog op kunnen reageren, ik had die crap gelijk verwijderd dacht ik.
19 uur klote tijdquote:Op donderdag 8 december 2016 07:50 schreef ace_eleven het volgende:
Match day![]()
Ik ga vanavond toch wel weer met goede hoop naar de Kuip. Hopelijk een snelle 1-0 en dan is alles mogelijk
Chagrijnig zitten wezen omdat Feyenoord niet door is.quote:Op donderdag 8 december 2016 17:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heb je daarna nog wat aan je avond.
Het is niet dat dat als een verrassing komt.quote:Op donderdag 8 december 2016 17:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Chagrijnig zitten wezen omdat Feyenoord niet door is.
Nope, maar verliezen is nooit leuk.quote:Op donderdag 8 december 2016 17:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Het is niet dat dat als een verrassing komt.
Kan er niet echt rouwig om zijn. Dit had je van te voren aan kunnen zien komen met Fenerbache en Man U in de poule. Gewoon pech gehad met de loting. Het enige verwijt dat je Feyenoord kunt maken, mochten ze eruit liggen, is dat ze uit niet van die Oekraïners gewonnen hebben, man wat waren die slecht zeg.quote:Op donderdag 8 december 2016 17:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Chagrijnig zitten wezen omdat Feyenoord niet door is.
Met een nederlaag kunnen jullie er meer vrede mee hebben dan als jullie met 1-0 winnen lijkt mequote:Op donderdag 8 december 2016 17:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nope, maar verliezen is nooit leuk.
Dat kan niet, omdat Ajax en AZ een veel betere coëfficiënt hebben omdat ze zoveel beter presteren in Europa.quote:Op donderdag 8 december 2016 18:01 schreef Pascalus het volgende:
Als Feyenoord nou in de poule van AZ of Ajax had gezeten en ze waren uitgeschakeld, dan zou ik toch wel een beetje mad alsook jelly zijn.
Dat was mijn punt niet maar oké.quote:Op donderdag 8 december 2016 18:02 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat kan niet, omdat Ajax en AZ een veel betere coëfficiënt hebben omdat ze zoveel beter presteren in Europa.
Ik niet eigenlijk. Dan maar eruit met 10 punten, ik kan gewoon niet goed tegen verlies. En ja ik weet het, als Fey supporter heb je genoeg kunnen wennen...quote:Op donderdag 8 december 2016 18:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Met een nederlaag kunnen jullie er meer vrede mee hebben dan als jullie met 1-0 winnen lijkt me
Dan ga je nog terugdenken aan die zure punten die je verspeeld hebt tegen Zorya Bedankt LuHanskquote:Op donderdag 8 december 2016 18:07 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik niet eigenlijk. Dan maar eruit met 10 punten, ik kan gewoon niet goed tegen verlies. En ja ik weet het, als Fey supporter heb je genoeg kunnen wennen...
Welnee, we gaan die EL toch niet winnen. Liever eruit met een overwinning dan. Voor hetzefde geld heb je zo'n einde als PSV...quote:Op donderdag 8 december 2016 18:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan ga je nog terugdenken aan die zure punten die je verspeeld hebt tegen Zorya Bedankt LuHansk
Ja maar jullie willen ook zo ver mogelijk komen lijkt me, Europese duels blijven toch het leukst.quote:Op donderdag 8 december 2016 18:10 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Welnee, we gaan die EL toch niet winnen. Liever eruit met een overwinning dan. Voor hetzefde geld heb je zo'n einde als PSV...
In Europa ben ik wat sneller tevreden.quote:Op donderdag 8 december 2016 18:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja maar jullie willen ook zo ver mogelijk komen lijkt me, Europese duels blijven toch het leukst.
Wat een onzinquote:Op donderdag 8 december 2016 18:42 schreef Pascalus het volgende:
Feijenoord in het uitshirt omdat Fener in het uitshirt moet (waar rood in zit) puur omdat de scheids een geel shirt aan wil hebben
Ik sowieso wel. Klotezooi was dat.quote:Op donderdag 8 december 2016 18:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan ga je nog terugdenken aan die zure punten die je verspeeld hebt tegen Zorya Bedankt LuHansk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |