net wat gekeken. Niet echt cabaret inderdaadquote:Op zondag 4 december 2016 01:37 schreef SideEffect het volgende:
[..]
http://www.voorveghter.nl(...)een-meesterverteller
Dit vond ik hele mooie show van hem al is deze wat minder cabaret
Vind Ronald Goedemondt altijd wel lachenquote:Op zondag 4 december 2016 01:45 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
net wat gekeken. Niet echt cabaret inderdaad
Jawel, we zijn een deel van de soap wat KLB SC heetquote:
Wanneer gaan ze weer op afscheidstournee?quote:Op zondag 4 december 2016 02:04 schreef Mister-Bradge het volgende:
Damn dat nieuwe Stones albumBLUUEESS
2017 gaan ze weer verder met tour.quote:Op zondag 4 december 2016 02:05 schreef Remqo het volgende:
[..]
Wanneer gaan ze weer op afscheidstournee?
Als ze hier komen, wil het wel eens zien.quote:Op zondag 4 december 2016 02:09 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
2017 gaan ze weer verder met tour.
Ze hebben nu 2012-13-14-15 en 16 flink getoured. 2017 schijnt toch écht hun laatste te worden omdat Charlie Watts het niet meer trekt door z`n rugklachten (Meen iets van arthritis in z`n rug)
2014 waren ze op Pinkpop en in Werchter.quote:Op zondag 4 december 2016 02:10 schreef Remqo het volgende:
[..]
Als ze hier komen, wil het wel eens zien.
Ik ben gelukkig niet zo van de festivalsquote:Op zondag 4 december 2016 02:13 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
2014 waren ze op Pinkpop en in Werchter.
Verwacht wel dat ze in 2017 weer naar de normale zalen gaan en niet naar de grote festivals.
(Zou ook wel de cirkel rond maken, blues album > kleine zaaltjes > Nieuw album > afscheid)
Ik ook niet, laatste keer was Axl/DC in Werchter, en toen heb ik besloten om nooit meer naar een festival te gaan, tenzij opeens Little Richard, Chuck Berry en Jerry Lee Lewis besluiten met z`n 3e op te treden, dus dat zegt genoegquote:Op zondag 4 december 2016 02:17 schreef Remqo het volgende:
[..]
Ik ben gelukkig niet zo van de festivals
We zouden een goed team vormen in een popquiz, intro's raden en allesquote:Op zondag 4 december 2016 02:26 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Dat valt echt heel erg mee, ik weet er net genoeg van om een beetje oke mee te kunnen praten
Dat denk ik ook wel, intro's raden ben ik wel oke in, zolang het geen hele obscure nummers zijn.quote:Op zondag 4 december 2016 02:28 schreef Remqo het volgende:
[..]
We zouden een goed team vormen in een popquiz, intro's raden en alles
Mijn specialiteit ligt in de 80's, en ook de foute nummers uit die tijdquote:Op zondag 4 december 2016 02:32 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Dat denk ik ook wel, intro's raden ben ik wel oke in, zolang het geen hele obscure nummers zijn.
quote:Op zondag 4 december 2016 02:40 schreef Mister-Bradge het volgende:
Jaren 80 waren de tofste jaren qua muziek.
Talk Talk, Depeche Mode, Wham, Duran Duran, Milli Vanilli, Modern Talking, wat had je nog meer? Rick Astley
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |