TS verkoopt niet. De gemiddelde directeur bij Philips weet echt niet hoe een ledlamp in elkaar wordt gezet.quote:Op dinsdag 22 november 2016 11:21 schreef JeMoeder het volgende:
Lijkt me niet meer dan logisch dat je nieuwe collega's de cursussen laat volgen die je ze ook laat verkopen.
Dit is alsof een medewerker van Phillips niet weet hoe een LED-lamp eruit ziet.
Nee, maar hij weet wel zo ongeveer wat een LED lamp inhoud. TS moet toch minimaal weten wat het bedrijf zo ongeveer doet?quote:Op dinsdag 22 november 2016 11:29 schreef nanuk het volgende:
[..]
TS verkoopt niet. De gemiddelde directeur bij Philips weet echt niet hoe een ledlamp in elkaar wordt gezet.
TS, als het zzper de cursus geeft kan je er toch heen, wel iets afzijdig houden en dat toelichten.
Zo een cursus kan je best veel nieuwe inzichten geven, maar voor je bij die inzichten komt moet je jezelf eerst helemaal bloot geven.quote:
Dat kan TS ook wel uit de folder halen. Secretaresse! Dit zijn toch meestal cursussen waar discretie erg belangrijk wordt gevonden. Dat ga je toch niet bij de eigen leidinggevende volgen. Waarom denk je dat die discretie zo van belang is?quote:Op dinsdag 22 november 2016 11:34 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Nee, maar hij weet wel zo ongeveer wat een LED lamp inhoud. TS moet toch minimaal weten wat het bedrijf zo ongeveer doet?
Oh, gek! Ik moest de kleur wel doorgeven, maar hoefde nog net niet de size van wat er in zit te vertellen.quote:Op dinsdag 22 november 2016 10:38 schreef Coritchando het volgende:
[..]
Ja hoor. Ik hoef nog net de kleur van mijn onderbroek niet door te geven. Maar ze vertellen me ook wat ik op LinkedIN of Facebook moet en mag zetten.
Precies. En als de baas voorbij gaat aan die discretie vraag ik me af wat voor bedrijfje het is. Komt niet professioneel over.quote:Op dinsdag 22 november 2016 11:51 schreef nanuk het volgende:
[..]
Dat kan TS ook wel uit de folder halen. Secretaresse! Dit zijn toch meestal cursussen waar discretie erg belangrijk wordt gevonden. Dat ga je toch niet bij de eigen leidinggevende volgen. Waarom denk je dat die discretie zo van belang is?
In het kader van vage cursussen.quote:Op dinsdag 22 november 2016 10:41 schreef Coritchando het volgende:
En zo kan ik er nog wel 50 noemen denk ik
Nou ja, met dat soort cursussen ben je meestal tien dagdelen verder. Terugkomdagen, persoonlijke coachingsessies, reflectiemomenten, de theorie, rollenspellen, feedback geven en krijgen en weet ik het allemaal.quote:Op dinsdag 22 november 2016 08:06 schreef Skv het volgende:
[..]
Niet 1 op 1 aan klanten nee, maar desalniettemin lijkt het me goed dat TS weet wat het bedrijf verkoopt. En kom op, het kost een middagje.
Een aantal kan ik me voorstellen, de rest moet je helemaal niet zo formaliseren.quote:Op dinsdag 22 november 2016 10:41 schreef Coritchando het volgende:
[..]
Denk aan:
Code of Conduct (elk jaar 2 maal)
Anti Bribery (elk jaar)
Information Protection
Mutual Respect ("je mag niet aan de billen van je vrouwelijke collega's zitten")
Use of Social Media
Protecting MobileDevices
Harrassment
Professional Behaviour Mutual Respect
En zo kan ik er nog wel 50 noemen denk ik
Tsjah, je hebt ermee te dealen als onderdeel van een Amerikaanse toko. Alles maar dan ook alles is geformaliseerd.quote:Op dinsdag 22 november 2016 13:00 schreef Andromache het volgende:
[..]
Een aantal kan ik me voorstellen, de rest moet je helemaal niet zo formaliseren.
Woon je ook in Amerika?quote:Op dinsdag 22 november 2016 13:09 schreef Coritchando het volgende:
[..]
Tsjah, je hebt ermee te dealen als onderdeel van een Amerikaanse toko. Alles maar dan ook alles is geformaliseerd.
En wat als je weigert (om jou moverende redenen op het gebeid van je persoonlijke levenssfeer)?quote:Op dinsdag 22 november 2016 07:58 schreef diginoob2 het volgende:
De werkgever wil me verplichten mee te doen aan hun eigen cursus Persoonlijk leiderschap.
Dat zou er nog bij moeten komen, dat TS er ook nog voor zou moeten betalenquote:Op dinsdag 22 november 2016 10:21 schreef MichelWuyts het volgende:
Sowieso moet je blij zijn dat je deze cursussen krijgt aangezien ze leerzaam zijn en voor jou blijkbaar gratis.
Precies. De meeste mensen vinden het kennelijk heerlijk om verplicht in hun eigen tijd een cursus te volgen waar ze weinig nut van denken te hebben. Ik ben het geheel met TS mee dat ze dit niet ziet zitten. Als observeerder erbij zijn, onder werktijd...OK.quote:Op dinsdag 22 november 2016 13:55 schreef r_one het volgende:
[..]
Dat zou er nog bij moeten komen, dat TS er ook nog voor zou moeten betalen
MichelWuyts gaat nog een stapje verder: TS moet ook blij zijn dat-ie de cursuskosten zélf niet hoeft te betalen.quote:Op dinsdag 22 november 2016 14:31 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Maar mee doen, en je prive leven bloot moeten leggen zodat dit binnen het bedrijf kan rondgaan? En daar je vrije dagen voor opgeven? Dacht het niet,
Duidelijk iemand die nog niet werkt. Tenzij als deurmat...quote:Op dinsdag 22 november 2016 14:33 schreef r_one het volgende:
[..]
MichelWuyts gaat nog een stapje verder: TS moet ook blij zijn dat-ie de cursuskosten zélf niet hoeft te betalen.
![]()
Wat een stompzinnige vergelijkingquote:Op dinsdag 22 november 2016 14:49 schreef loveli het volgende:
De tandartsassistente moet verplicht een wortelkanaalbehandeling ondergaan, want anderen die deze behandeling hebben gehad waren er heel blij mee. En ze moet blij zijn dat ze er niet voor hoeft te betalen.
Euh...
Ja en de assistente van de gynaecoloog moet verplicht ....quote:Op dinsdag 22 november 2016 14:49 schreef loveli het volgende:
De tandartsassistente moet verplicht een wortelkanaalbehandeling ondergaan, want anderen die deze behandeling hebben gehad waren er heel blij mee. En ze moet blij zijn dat ze er niet voor hoeft te betalen.
Euh...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |