'Maar toch....' heb ik ook altijd (wij hebben er nogal veel, dus hier komt het wat bovenmatig voor dat we moeten beslissen wat te doen). Maar als je met de beste intenties en naar eer en geweten je beslissingen neemt, dan is het altijd goed!quote:Op woensdag 23 november 2016 13:13 schreef ChipsZak. het volgende:
Dank je wel. Ik hoop inderdaad dat we het beste hebben gedaan/gaan doen. Ik weet bijna zeker van wel, maar toch
.
Ja, dat is ook zoquote:Op woensdag 23 november 2016 13:15 schreef Queller het volgende:
[..]
'Maar toch....' heb ik ook altijd (wij hebben er nogal veel, dus hier komt het wat bovenmatig voor dat we moeten beslissen wat te doen). Maar als je met de beste intenties en naar eer en geweten je beslissingen neemt, dan is het altijd goed!
Duidelijk verhaal. Veel sterkte straksquote:Op woensdag 23 november 2016 13:19 schreef ChipsZak. het volgende:
Ja, dat is ook zo. De DA zei dat als het haar kat was, ze het ook had laten aflopen..
Ja en nu? Uiteindelijk in laten slapen is de oplossing.quote:Op woensdag 23 november 2016 13:06 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Waar heb jij het over dan? TS is een paar dagen verder.
JIj hebt het over 1,5 jaar en nu kom je met nog meer bullshitquote:Op woensdag 23 november 2016 13:40 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Ja en nu? Uiteindelijk in laten slapen is de oplossing.
Als iets niet direct te behandelen is of er maar mee door laten kwakkelen moet je knopen door hakken en niet onnodig laten lijden.
Sterkte met alsnog in laten slapen van je poes, en de dierenarts schrijft wel en raad aan om het " even aan te kijken " maar ondertussen loopt de rekening op.
Erg sensitief ben je niet, hè. Jemig.quote:Op woensdag 23 november 2016 13:44 schreef Rozevla het volgende:
Plus, als het je niet bevalt wat mijn mening is op een forum waar iedereen zijn kijk erop mag geven moet je het lekker in je dagboek schrijven.
naar menselijke maatstaven omgedacht heeft je kat volgens mij zo ongeveer een zware hartaanval en dubbele longembolie gehad.quote:Op woensdag 23 november 2016 13:14 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Hoe ontzettend sneu he. Paar dagen daarvoor zat ze nog gewoon d'r luie ding te doen en zo nu en dan te spelen enzo.
.
Dus jij mag alles zeggen maar daar mag niet op gereageerd worden? Zo werkt dat niet he, Mao.quote:Op woensdag 23 november 2016 13:44 schreef Rozevla het volgende:
Plus, als het je niet bevalt wat mijn mening is op een forum waar iedereen zijn kijk erop mag geven moet je het lekker in je dagboek schrijven.
Maoquote:Op woensdag 23 november 2016 14:15 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Dus jij mag alles zeggen maar daar mag niet op gereageerd worden? Zo werkt dat niet he, Mao.
Dag
quote:Op woensdag 23 november 2016 14:22 schreef Valerie. het volgende:
'je hebt gedaan wat het beste is' kon mij ook niet echt helpen, maar zo is het wel.
En jij bent sowieso één van de betere voor de dieren natuurlijk, dus ik hoop wel dat je dat zelf ook gelooft en niet twijfelt aan jezelf.
Ik hoop dat je nog een paar mooie laatste minuten met haar hebt.
Ik moest toch ook opzouten?quote:Op woensdag 23 november 2016 14:15 schreef Valerie. het volgende:
[..]
Dus jij mag alles zeggen maar daar mag niet op gereageerd worden? Zo werkt dat niet he, Mao.
Dag
Jullie hebben haar nog gefotografeerd jaren geleden, al wilde ze telkens naar buiten toenquote:
Kippenvel en een brok in m'n keel na het lezen.quote:Op woensdag 23 november 2016 14:42 schreef ChipsZak. het volgende:
Eerder deze maand, samen. Super flatteuze foto voor Youri ook![]()
[ afbeelding ]
Denk niet dat dat nog lukt..quote:Op woensdag 23 november 2016 14:43 schreef ferrari_rood het volgende:
Je hebt ook wel kans dat ze uit zichzelf inslaapt. Nu ze in haar vertrouwde omgeving is.
Het is een poes toch?
Ja, is een poes.quote:Op woensdag 23 november 2016 14:43 schreef ferrari_rood het volgende:
Je hebt ook wel kans dat ze uit zichzelf inslaapt. Nu ze in haar vertrouwde omgeving is.
Het is een poes toch?
Het is al 14:45quote:[b]Op woensdag 23 november 2016 14:44 schreef Valerie. het volgende:[/
b]
[..]
Denk niet dat dat nog lukt..
Daar moest ik ook aan denken, dat viel niet meequote:Op woensdag 23 november 2016 14:42 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Jullie hebben haar nog gefotografeerd jaren geleden, al wilde ze telkens naar buiten toen![]()
Dank je
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |