Kuteinde inderdaad.quote:Op zaterdag 10 december 2016 21:18 schreef Greys het volgende:
Ik ben geloof ik de enige die nog keek, maar wat zonde van dat einde. Zo abrupt. Wat gaat Aart nu doen dan?
Ik moet drie afleveringen kijkenquote:Op zaterdag 10 december 2016 22:37 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Kuteinde inderdaad.
En Aart gaat dood
Dan let ik zeker teveel op details want er stonden allemaal belgische treinen op het spoor.quote:Op zaterdag 10 december 2016 22:09 schreef golfer het volgende:
[..]
Begraafplek langs het spoor was niet in België maar in Nederland en wat wel vreemd was is dat ie zonder beveiligers een wildvreemde gaat ontmoeten.
Ik zou green kruis op m'n graf willen. En moslims al helemaal niet.quote:Op zaterdag 10 december 2016 22:31 schreef Ole het volgende:
Einde was inderdaad wel erg EO. Zeker met hetgene ze vlak erna uitzonden.
Dordrecht loopt nog bijna jaarlijks onder water. Bepaalde kades dan. In belang van de scheepvaart wordt de Maeslandtkering dan niet gesloten, maar het water komt wel hoog genoeg dat het in Dordt onder loopt (en vaak ook nog de huizen in).quote:Op zaterdag 10 december 2016 23:24 schreef la_perle_rouge het volgende:
Ik vond het merendeels een goede serie. Wel was het water inderdaad onrealistisch "schoon", op zijn minst drijven er toch vuilniszakken, hondendrollen e.d. rond, en een heleboel auto;s. En na de overstroming begint het eigenlijk pas, terwijl de serie ineens afgelopen was. Hoe vindt een ieder zijn huis terug? En je ziet een shot van een baggerscheppende graafmachine, terwijl na zo'n ramp overal blubber ligt, kijk maar eens na een overstroming in België of Frankrijk, daar zit alles wat onder water zat onder een laag blubber, verticale muren ook.
En één protesterende gevangenbewaarder, dat is nogal onNederlands, (O ja, ook nog een fles tegen zijn hoofd in een opvang).
Ik dacht overigens dat die Turkse man ook niet echt blij zou zijn met een kruis op het graf van vrouw en kinderen... met alle atheïsten in ons land vraag ik me sowieso af of die kruisjes wel realistisch zijn.
Maar toch, ik denk dat we er best wel eens over na mogen denken in dit land dat veel van wat van belang is voor het goed functioneren onder de zeespiegel ligt. Bij die gesprongen waterleiding in Amsterdam moesten ze een heel ziekenhuis evacueren omdat de noodstroomvoorziening in de kelder zat. In hoeveel onmisbare voorzieningen is dat inmiddels aangepast? Zo'n serie maakt de risico's wel erg duidelijk... we hebben toch allemaal inmiddels gecheckt of we onze voeten droog houden? Volgens de genoemde site zou hier 4 meter water staan, maar Dordrecht is in 1953 ook ondergelopen, en ik heb gehoord dat je hier toen met laarzen door de straat kon.
Ja, dat weet ik, mensen hebben in de binnenstad ook vaak een kano of roeiboot tegen het plafond in de gang hangen. Maar Dordrecht is wel wat meer dan alleen een prachtig centrum: bij de watersnoodramp van 1953 bleef het water niet netjes in Zeeland, zoals bijna iedereen denkt, en stond alles hier blank, ook de negentiende eeuwse schil en alles daarbuiten, de Krispijntunnel helemaal ondergelopen hebben we volgens mij na '53 niet meer meegemaakt. (Ik woon hier pas sinds '82). De bordjes op bepaalde hoeken met de tekst: "Tot hier stond het water in 1953" hangen echt wel fors hoger dan dat bijna-jaarlijkse overstromingspeil,quote:Op zondag 11 december 2016 09:27 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Dordrecht loopt nog bijna jaarlijks onder water. Bepaalde kades dan. In belang van de scheepvaart wordt de Maeslandtkering dan niet gesloten, maar het water komt wel hoog genoeg dat het in Dordt onder loopt (en vaak ook nog de huizen in).
Geldt ook voor kades in Vlaardingen en op Noordereiland in Rotterdam.
Zie bijv. dit bericht uit 2015.
http://www.rijnmond.nl/ni(...)orgt-voor-hoog-water
Er is ook niet echt nog weer zo'n weersituatie als in 1953 geweest en als die er komt sluiten ze de Maeslandtkering wel. Dat jaarlijks onderlopen is net het randje van het toelaatbare kennelijk (met economische afwegingen), maar wel mooi balen voor mensen die daar wonen.quote:Op zondag 11 december 2016 11:53 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik, mensen hebben in de binnenstad ook vaak een kano of roeiboot tegen het plafond in de gang hangen. Maar Dordrecht is wel wat meer dan alleen een prachtig centrum: bij de watersnoodramp van 1953 bleef het water niet netjes in Zeeland, zoals bijna iedereen denkt, en stond alles hier blank, ook de negentiende eeuwse schil en alles daarbuiten, de Krispijntunnel helemaal ondergelopen hebben we volgens mij na '53 niet meer meegemaakt. (Ik woon hier pas sinds '82). De bordjes op bepaalde hoeken met de tekst: "Tot hier stond het water in 1953" hangen echt wel fors hoger dan dat bijna-jaarlijkse overstromingspeil,
Ja, het werd wel een beetje afgeraffeld. Ook die Sonja, die nog koffers en alles inpakt, en dan tijdens de 100 meter naar de auto ineens het diametraal tegenovergestelde besluit neemt, nadat haar koffer al is ingeladen, bizar, dat. En hoe het verder in die gevangenis is gegaan, daar is helaas ook nooit op teruggekomen. Er moest kennelijk hoe dan ook voor iedereen ineens een happy end aan komen.quote:Op zondag 11 december 2016 10:14 schreef Mishu het volgende:
Wij vonden het een slecht abrupt einde. Helaas, want het was een serie die hoopvol begon. Ik was inderdaad meer geïnteresseerd in de opbouw erna. Ook vond ik het wel erg toevallig dat iedereen 'opeens' zijn eigen kant op ging. Dat meisje wat naar Berlijn ging![]()
Ook de parodie op de moslimterrorist vond ik slecht
Ja en een beetje slecht verzonnen zogenaamde 'plottwist' eindes.quote:Op zondag 11 december 2016 14:04 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ja, het werd wel een beetje afgeraffeld. Ook die Sonja, die nog koffers en alles inpakt, en dan tijdens de 100 meter naar de auto ineens het diametraal tegenovergestelde besluit neemt, nadat haar koffer al is ingeladen, bizar, dat. En hoe het verder in die gevangenis is gegaan, daar is helaas ook nooit op teruggekomen. Er moest kennelijk hoe dan ook voor iedereen ineens een happy end aan komen.
brussel dat onze kont ownt was anders best beangstigend.quote:Op maandag 5 december 2016 15:25 schreef Idisrom het volgende:
Ik vind met name de EU-druk op de samenwerking België-Nederland zo vlak na de ramp ongeloofwaardig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |