De meeste ophef gaat dan ook niet over doping volgens mij maar over die hoeren en het synchroon aftrekken met De Jongh.quote:Op zaterdag 19 november 2016 15:20 schreef Ereinion het volgende:
Er staat in het boek van Dekker ook niets waar we niet al talloze andere voorbeelden van hadden uit andere ploegen.
Klopt, maar dat bedoel ik ook. Verhalen over zuip en neukpartijen, misbruik van slaappillen en andere drugs zijn niets nieuws. Zie Goumont, VDB of Boonen. Ik heb niks in dit boek gelezen waarvan iemand met kennis van de wielersport zou zeggen 'dat kan niet waar zijn'.quote:Op zaterdag 19 november 2016 15:42 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
De meeste ophef gaat dan ook niet over doping volgens mij maar over die hoeren en het synchroon aftrekken met De Jongh.
En dat hoeren en snoeren is ook niet vreemd in de populairste sport (voetbal).quote:Op zaterdag 19 november 2016 16:56 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Klopt, maar dat bedoel ik ook. Verhalen over zuip en neukpartijen, misbruik van slaappillen en andere drugs zijn niets nieuws. Zie Goumont, VDB of Boonen. Ik heb niks in dit boek gelezen waarvan iemand met kennis van de wielersport zou zeggen 'dat kan niet waar zijn'.
Nou nee, want als er wat pijnlijke details waren weggelaten had dat weinig uitgemaakt voor de verkoop lijkt me. Dekker zelf wilde bepaalde dingen (zoals het rukken met De Jongh) ook liever weglaten maar dat wilde Thijs niet.quote:
Met name z'n laatste punt bedoel ik dan. Als je totaal eerlijk bent wees dan ook eerlijk over de motieven voor het schrijven van dit boek (geld en aandacht) en kom niet aanzetten met 'een signaal naar de jeugd' oid.quote:Op zaterdag 19 november 2016 18:39 schreef wimderon het volgende:
[..]
Nou nee, want als er wat pijnlijke details waren weggelaten had dat weinig uitgemaakt voor de verkoop lijkt me. Dekker zelf wilde bepaalde dingen (zoals het rukken met De Jongh) ook liever weglaten maar dat wilde Thijs niet.
Sjoerd kan zich beter eens focussen op het onthullen van dopinggebruik bij Europacupwinnaars in plaats van dit makkelijke commentaar.
Joepie....twitter:LisandroAbel twitterde op zondag 20-11-2016 om 13:07:25UCI confirma la licencia profesional continental para el equipo colombiano Manzana Postobón. reageer retweet
Dat laatste zeggen Dekker en Thijs waarschijnlijk steeds tegen zichzelf om hun eigen geweten te sussen.quote:Op zaterdag 19 november 2016 21:50 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Met name z'n laatste punt bedoel ik dan. Als je totaal eerlijk bent wees dan ook eerlijk over de motieven voor het schrijven van dit boek (geld en aandacht) en kom niet aanzetten met 'een signaal naar de jeugd' oid.
Lijkt me juist tegenovergesteld. Dat soort verhalen, waardoor er extreem veel media-aandacht komt, zorgt ervoor dat een weinig nieuwswaardig boek door een groter publiek gekocht wordt.quote:Op zaterdag 19 november 2016 18:39 schreef wimderon het volgende:
[..]
Nou nee, want als er wat pijnlijke details waren weggelaten had dat weinig uitgemaakt voor de verkoop lijkt me. Dekker zelf wilde bepaalde dingen (zoals het rukken met De Jongh) ook liever weglaten maar dat wilde Thijs niet.
Sjoerd kan zich beter eens focussen op het onthullen van dopinggebruik bij Europacupwinnaars in plaats van dit makkelijke commentaar.
quote:BEAT, professionele wielerploeg met clubstructuur
De meeste professionele wielerploegen hebben een of meerdere grote sponsoren die de ploeg overeind houden. Vertrekt de sponsor, dan verdwijnt de ploeg. De nieuwe profploeg BEAT Cycling Club wil werken volgens een andere principe.
"In het huidige model kun je je als supporter moeilijk binden aan een ploeg", zegt Geert Broekhuizen, een van de initiatiefnemers van de nieuwe formatie. "Teams veranderen vaak van naam en het shirt verandert van kleur. Het is moeilijk je daaraan te binden. Wij willen een ploeg neerzetten voor de lange termijn."
BEAT Cycling Club wil een wielerploeg zijn met een clubstructuur, zoals hockey- en voetbalclubs. Een club met een eigen identiteit waar je als fan lid van kan worden. Als lid kun je dan onder meer meepraten over het beleid van de ploeg.
Bij reguliere wielerploegen verandert de naam mee met de belangrijkste sponsor. Zo heette de grootste Nederlandse ploeg in 2012 nog Rabobank, een jaar later Belkin en nu Lotto-Jumbo. En de ploeg van Tom Dumoulin die we nu kennen als Giant-Alpecin heette in 2011 nog Skil-Shimano en zal volgend jaar door het leven gaan als Team Sunweb.
Dat wil BEAT Cycling Club niet. De naam van de ploeg blijft altijd hetzelfde, ongeacht het aantal sponsoren en de hoeveelheid geld die ze inbrengen.
"Teams komen en gaan. Kijk naar Team Tinkoff, de ploeg van Peter Sagan. Het team verdwijnt en de renner gaat naar een nieuwe ploeg. We moeten, denk ik, juist naar een vaste basis, een club waar fans zich aan kunnen verbinden, zoals we dat ook zien bij andere sporten", zegt Broekhuizen.
In 2017 moet de basis worden gelegd voor de ploeg, die een jaar later wil debuteren in het peloton. Tot nu toe zijn er nog geen renners gecontracteerd voor BEAT, een naam die verwijst naar zowel competitie (to beat=verslaan) als gezondheid (heartbeat=hartslag).
http://nos.nl/artikel/2144364-beat-professionele-wielerploeg-met-clubstructuur.html
Is dat zo? Het lukt TLJ (en haar voorlopers) en Sky volgens mij anders best goed.quote:Op dinsdag 22 november 2016 00:22 schreef tdrone het volgende:
"In het huidige model kun je je als supporter moeilijk binden aan een ploeg"
Is dat niet eerder zo omdat die zich (al dan niet subtiel) verkopen als verkapte nationale teams en vooral die kaart trekken?quote:Op dinsdag 22 november 2016 11:10 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Is dat zo? Het lukt TLJ (en haar voorlopers) en Sky volgens mij anders best goed.
Leuk, maar het probleem is het verdienmodel in het wielrennen. Als er nou eens een fatsoenlijke inkomstenstroom uit tv-gelden, sponsoring voor wedstrijden, en ja, entreegeld zou zijn, dan was het een ander verhaal.quote:
Is dit echt? dethijs_@hotmail.com?quote:Op dinsdag 22 november 2016 00:08 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
Yes, ik heb nu het mailadres van Thijs.
De onmetelijk irritante Jaap Stalenburg bleef maar doorzeuren over dat Thijs geen hoor en wederhoor toegepast zou hebben.quote:Op dinsdag 22 november 2016 21:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Is dit echt? dethijs_@hotmail.com?
Wat is de context?
twitter:JaapStalenburg twitterde op donderdag 17-11-2016 om 09:55:54@chrisklomp @thijszonneveld @JacquesBrinkman Had hij het maar gezien. Kwam uit een selectief geheugen en gecheckt is er weinig. reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 17-11-2016 om 09:58:25@JaapStalenburg @chrisklomp @JacquesBrinkman Nu ben ik een beetje klaar met je leugens Jaap. Alles is gecheckt - waar mogelijk. reageer retweet
twitter:MartinKoning twitterde op donderdag 17-11-2016 om 15:09:14@JaapStalenburg @thijszonneveld @chrisklomp @JacquesBrinkman Handdoekje toewerpen is No Big Deal. Selectief H&W met MB is niet journalistiek reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 17-11-2016 om 15:24:10@MartinKoning Ik word hier heel moe van. Voor de 100e keer: MB heeft alle punten een voor een doorgestuurd gekregen. reageer retweet
twitter:BoogerdLive twitterde op zondag 20-11-2016 om 16:57:45@thijszonneveld @MartinKoning zo en zo niet alle punten! En ik mocht de anekdotes van die zogenoemde punten niet lezen! 3 kon ik op reageren reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:05:14@BoogerdLive @MartinKoning heb ik je mail gestuurd met 20 punten. Daarna weer lang telefonisch gesproken. reageer retweet
twitter:BoogerdLive twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:21:17@thijszonneveld @MartinKoning kan je ook mijn antwoord op die mail op twitter gooien #dtv reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:22:42@BoogerdLive @MartinKoning We hebben ze per telefoon besproken. reageer retweet
twitter:BoogerdLive twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:27:36@thijszonneveld @MartinKoning https://t.co/H1DTLxur5x reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:39:27@BoogerdLive @MartinKoning Precies, wat ik zeg. We hebben de punten besproken per telefoon. reageer retweet
twitter:BoogerdLive twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:43:41@thijszonneveld @MartinKoning alleen die drie punten per telefoon. reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:03:42@BoogerdLive @MartinKoning Op een rijtje: we hebben face to face gesproken bij VdValk. Daarna meerdere keren per telefoon. Daarna --> reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:05:14@BoogerdLive @MartinKoning heb ik je mail gestuurd met 20 punten. Daarna weer lang telefonisch gesproken. reageer retweet
twitter:TrampsLikeMe twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:04:44@BoogerdLive @thijszonneveld @MartinKoning hier moet schriftelijk bewijs van zijn. Zo ja Publiceren. https://t.co/Mng0SoLd77 reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:08:47@TrampsLikeMe @BoogerdLive @MartinKoning https://t.co/yCBDGwumGe reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:48:44@BoogerdLive @MartinKoning Verder wil ik je met alle liefde nog eens door het maakproces meenemen bij een biertje hoor. reageer retweet
waaronder de brief met deze 20 punten.quote:Op dinsdag 22 november 2016 21:52 schreef wimderon het volgende:
[..]
De onmetelijk irritante Jaap Stalenburg bleef maar doorzeuren over dat Thijs geen hoor en wederhoor toegepast zou hebben.
waaronder:
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:05:14@BoogerdLive @MartinKoning heb ik je mail gestuurd met 20 punten. Daarna weer lang telefonisch gesproken. reageer retweet
twitter:BoogerdLive twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:21:17@thijszonneveld @MartinKoning kan je ook mijn antwoord op die mail op twitter gooien #dtv reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:22:42@BoogerdLive @MartinKoning We hebben ze per telefoon besproken. reageer retweet
twitter:BoogerdLive twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:27:36@thijszonneveld @MartinKoning https://t.co/H1DTLxur5x reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:39:27@BoogerdLive @MartinKoning Precies, wat ik zeg. We hebben de punten besproken per telefoon. reageer retweet
twitter:BoogerdLive twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:43:41@thijszonneveld @MartinKoning alleen die drie punten per telefoon. reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:03:42@BoogerdLive @MartinKoning Op een rijtje: we hebben face to face gesproken bij VdValk. Daarna meerdere keren per telefoon. Daarna --> reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:05:14@BoogerdLive @MartinKoning heb ik je mail gestuurd met 20 punten. Daarna weer lang telefonisch gesproken. reageer retweet
twitter:TrampsLikeMe twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:04:44@BoogerdLive @thijszonneveld @MartinKoning hier moet schriftelijk bewijs van zijn. Zo ja Publiceren. https://t.co/Mng0SoLd77 reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:08:47@TrampsLikeMe @BoogerdLive @MartinKoning https://t.co/yCBDGwumGe reageer retweet
twitter:thijszonneveld twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:48:44@BoogerdLive @MartinKoning Verder wil ik je met alle liefde nog eens door het maakproces meenemen bij een biertje hoor. reageer retweet
Inderdaad. Bijv het punt 'je belt hem na zijn aanval op het werelduurrecord. Jullie spreken over een contract bij Roompot.' |quote:Op woensdag 23 november 2016 09:26 schreef Idisrom het volgende:
[..]
waaronder de brief met deze 20 punten.
[ afbeelding ]
Mar deze 20 punten zo op een lijstje sturen, vind ik not done.
Boogerd had gewoon het nawoord moeten schrijven. "Dit is allemaal bullshit. Groetjes Michael"quote:Op woensdag 23 november 2016 09:26 schreef Idisrom het volgende:
[..]
waaronder de brief met deze 20 punten.
[ afbeelding ]
Mar deze 20 punten zo op een lijstje sturen, vind ik not done.
Argon fietsen? Dat nieuws heb ik gemist.quote:Op woensdag 23 november 2016 16:43 schreef Pino112 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Astana 2017
quote:Wielerklassieker Gent-Wevelgem pakt in 2017 uit met een opvallende nieuwigheid: drie halfverharde wegen, die zich allemaal bevinden in Ploegsteert. Daar vond op kerst 1914 een toenadering plaats tussen de geallieerde en de Duitse troepen.
Gent-Wevelgem 2017 vindt plaats op 26 maart 2017. Dit jaar deed Dwars door het Hageland ook enkele halfverharde wegen aan, wat toen voor het nodige spektakel zorgde.
naar aanleiding hiervan is er dus in levende lijve gesproken. Lijkt me weinig mis mee dat je even een overzicht stuurt zodat Boogerd zich kan voorbereiden.quote:Op woensdag 23 november 2016 09:26 schreef Idisrom het volgende:
[..]
waaronder de brief met deze 20 punten.
[ afbeelding ]
Mar deze 20 punten zo op een lijstje sturen, vind ik not done.
Bij de laatste vijf punten (met name het 18-e punt) lijkt mij dat Thomas een afrekening met Michael wil vereffenen.quote:Op woensdag 23 november 2016 23:57 schreef rubbereend het volgende:
[..]
naar aanleiding hiervan is er dus in levende lijve gesproken. Lijkt me weinig mis mee dat je even een overzicht stuurt zodat Boogerd zich kan voorbereiden.
Als Thomas echt een rekening wilde vereffenen, had hij toen de UCI kwam die brief wel getekend waardoor Boogerd geen 2 maar 8 jaar geschorst zou zijn. Heeft ie niet gedaan.quote:Op donderdag 24 november 2016 05:24 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Bij de laatste vijf punten (met name het 18-e punt) lijkt mij dat Thomas een afrekening met Michael wil vereffenen.
En het laatste punt vind ik vreemd klinken. Thomas legt de verantwoordelijkheid voor zijn dopinggebruik bij zichzelf, en dus niet bij Michael..
quote:Wielerklassieker Gent-Wevelgem pakt in 2017 uit met een opvallende nieuwigheid: drie halfverharde wegen, die zich allemaal bevinden in Ploegsteert. Daar vond op kerst 1914 een toenadering plaats tussen de geallieerde en de Duitse troepen.
Gent-Wevelgem trekt opnieuw langs de Vlaamse Velden die ooit het decor waren van de Grote Oorlog. De wedstrijd maakt met haar parcours een eerbetoon aan de 600.000 slachtoffers die in de Westhoek vielen. Ter herdenking van de Kerstbestanden van 1914 wordt er een ommetje gemaakt door de Plugstreets in en rond Ploegsteert.
"Het gaat hier over 3 stroken, halfverharde wegen of anders genaamd Green Roads, met een totale afstand van 5,2 kilometer. De eerste twee stroken zijn licht hellend en bevinden zich in open vlakten waar de wind vrij spel zal hebben. Aan de ingang van de 2de strook ligt het Christmas Truce Monument dat de symboliek van de Kerstbestanden in 1914 weergeeft," zegt Hans De Clerq, sportief verantwoordelijke bij Gent-Wevelgem.
Gent-Wevelgem 2017 vindt plaats op 26 maart 2017. Dit jaar deed Dwars door het Hageland ook enkele halfverharde wegen aan, wat toen voor het nodige spektakel zorgde.
De Kerstbestanden van 1914
Het leven aan het Westfront in de winter van 1914 was bepaald geen pretje.Zowel de Duitsers als de geallieerden hadden zich ingegraven, nadat de oorlog in een patstelling was geraakt. Op Kerstavond in het jaar 1914 vroor het aan het Westfront. Er werden dan ook geen verdere offensieven verwacht. De beide kanten probeerden er het beste van te maken, met kerstboompjes, lampionnen en liedjes. De volgende dag, op Eerste Kerstdag, kwamen aan beide kanten van het front de soldaten hun loopgraven uit. In het volle zicht van de v?and werden velddiensten gehouden zonder dat er een schot werd gelost. Beide part?en zwaaiden naar elkaar en enkele moedige soldaten liepen het niemandsland in om elkaar te begroeten.
Tijdens geen enkel ander conflict is er ooit sprake geweest van een dergelijke spontane toenadering tussen de belegerden. Het is en blijft één van de meest merkwaardige fenomenen uit de krijgsgeschiedenis.
Eigenlijk is de voorkant redelijk irrelevant bij die truienquote:Op donderdag 24 november 2016 12:06 schreef TheArt het volgende:
En de nationale kampioenstruien:
[ afbeelding ]
Dit dus.quote:Op donderdag 24 november 2016 09:16 schreef TheArt het volgende:
[..]
Als Thomas echt een rekening wilde vereffenen, had hij toen de UCI kwam die brief wel getekend waardoor Boogerd geen 2 maar 8 jaar geschorst zou zijn. Heeft ie niet gedaan.
Ik zie totaal niet in wat er mis is met die mail.
quote:Op donderdag 24 november 2016 12:06 schreef TheArt het volgende:
En de nationale kampioenstruien:
[ afbeelding ]
Ja echt fantastisch, wat een prachtige kampioenentrui.quote:Op donderdag 24 november 2016 14:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Boh, die van Eritrea is een stuk beter geworden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |