Goed zo, geen kwaad met kwaad vergelden.quote:Op donderdag 17 november 2016 13:30 schreef wolfrolf het volgende:
bronson heeft zo vaak gehaat op mijn tts
En toch zeg ik: terechte tt
quote:Op donderdag 17 november 2016 13:30 schreef wolfrolf het volgende:
bronson heeft zo vaak gehaat op mijn tts
En toch zeg ik: terechte tt
Yup.quote:Op donderdag 17 november 2016 13:35 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Goed zo, geen kwaad met kwaad vergelden.
Overigens wel een bazentrack van Metallica: Fight fire with fire
Sersjee is het met me eens
Family Guyquote:
Ik moest wel lachen na alle posts in dit topic toen John Mayer werd aangekondigdquote:Op vrijdag 18 november 2016 08:32 schreef Bronson het volgende:
OMG OMG OMG OMG de nieuwe single van John Mayer wordt zo gedraaid!!11!!1![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bazenseriequote:
nicequote:Op vrijdag 18 november 2016 08:32 schreef Bronson het volgende:
OMG OMG OMG OMG de nieuwe single van John Mayer wordt zo gedraaid!!11!!1![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik moet bekennen dat ik hem de hele week al continu op 3fm heb staan. Bevalt prima.quote:Op vrijdag 18 november 2016 08:54 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik moest wel lachen na alle posts in dit topic toen John Mayer werd aangekondigd![]()
Ik vind het 3fm van deze week best prima. Michiel als ik naar het werk ga, Sander als ik naar huis rijd en deze week ook nog Michiel 's avonds. Dikke prima![]()
Alleen mis ik domien wel een klein beetje
Stenders heeft over het algemeen een goede muzieksmaak, maar inderdaad ook totaal bizarre en vreselijke nummers die hij dan helemaal te gek vindt. Zo draaide hij vroegah op 3FM het nummer Block Party van Lisa Lopesquote:Op vrijdag 18 november 2016 10:19 schreef Bronson het volgende:
[..]
Ik moet bekennen dat ik hem de hele week al continu op 3fm heb staan. Bevalt prima.
Uiteraard mis ik nu een hoop legendarische klassiekers bij Gekdom en Stenders. Maar Pietertje, de soms onverklaarbare nummers bij Stenders en Wouter vd Goes in het algemeen doet mij hem op 3 laten.
Crap Special zal binnenkort wel weer een 3FM Presents concert aankondigen...quote:Op vrijdag 18 november 2016 11:10 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Ja, stop nu maar eens met het ieder uur draaien van Amigo
idemquote:Op vrijdag 18 november 2016 11:24 schreef Bronson het volgende:
Candy Shop.![]()
![]()
![]()
Ik ging hier hard als puber op.
Blink182 is baasquote:Op vrijdag 18 november 2016 11:54 schreef Bronson het volgende:
Dit als stevige track.![]()
Amerikaanse kleuterrock.
Wat is RW12quote:Op vrijdag 18 november 2016 12:17 schreef Bronson het volgende:
[..]
Neen, stond tijdens het gehele optreden op RW12 metop mijn gezicht.
Hoiquote:Op vrijdag 18 november 2016 12:24 schreef minthy het volgende:
[..]
Hele wilde gok;Rock Werchter 2012?
Tenzij het Ruftende Willem 12 is, denk ik het wel!quote:Op vrijdag 18 november 2016 12:27 schreef minthy het volgende:
[..]
Hoi!!![]()
![]()
Maar had ik je vraag nou goed?!
Ik had 's ochtends altijd Ekdom aanstaan als alternatief voor Giel, maar nu staat de radio tot 14 uur op 3FM. Ik schakel nog wel naar Stenders voor twee urrtjes, maar dan weer terug naar 3.quote:Op vrijdag 18 november 2016 10:19 schreef Bronson het volgende:
[..]
Ik moet bekennen dat ik hem de hele week al continu op 3fm heb staan. Bevalt prima.
Uiteraard mis ik nu een hoop legendarische klassiekers bij Gekdom en Stenders. Maar Pietertje, de soms onverklaarbare nummers bij Stenders en Wouter vd Goes in het algemeen doet mij hem op 3 laten.
Ik moet zo eerst m'n nieuwe id-kaart halen, dan fiets ik jouw kant op. Geef me een kwartiertje.quote:Op vrijdag 18 november 2016 12:34 schreef wolfrolf het volgende:
neoz ik heb wel trek in een bakkie koffie
Duurt langquote:Op vrijdag 18 november 2016 12:45 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik moet zo eerst m'n nieuwe id-kaart halen, dan fiets ik jouw kant op. Geef me een kwartiertje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |