Ik ben dan weer zo'n goedzakje dat denkt aan misschien onder andere naam opgenomen oid?quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:20 schreef Poesopstokje het volgende:
Even voor de goede orde;
Er zijn inderdaad twijfels over het verhaal/ de verhalen van MA. Vanmorgen is dit eens grondig uitgezocht door middel van informatie die MA zelf heeft verstrekt hier in het topic.
Er is gebeld met het ziekenhuis waar zij zou verblijven, aan de telefoon werd echter duidelijk dat zij sinds juni niet meer opgenomen is geweest.
Dit was vóór het incident met de patiënt.
Andere ziekenhuizen in de omgeving hadden haar niet in het systeem staan.
Verder zijn er nog andere dingen die opvielen, maar dat laat ik even in het midden.
Dat verhaal was geverifieerd.quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:23 schreef computergirl het volgende:
Kan me niet voorstellen dat je zks gaat bellen voor zoiets eigenlijk.
Ik heb geen moment Groningen gebeld of er wel iemand lag met opvallend veel poezenkaartjes
Dat, maar ergens ook heel sneu dat iemand zo slecht zit dat dit de manier lijkt om aandacht te krijgen.quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:23 schreef Lienekien het volgende:
Ik vind het lullig voor iedereen hier die haar heeft proberen te steunen in de tijd dat ze hier kwam.
Ik dacht dat ik ziek was (psychisch dus), maar twijfelen aan een verhaal (oké dat kan) en van alles erover opzoeken of het wel klopt vind ik persoonlijk best ziek.quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:20 schreef Poesopstokje het volgende:
Even voor de goede orde;
Er zijn inderdaad twijfels over het verhaal/ de verhalen van MA. Vanmorgen is dit eens grondig uitgezocht door middel van informatie die MA zelf heeft verstrekt hier in het topic.
Er is gebeld met het ziekenhuis waar zij zou verblijven, aan de telefoon werd echter duidelijk dat zij sinds juni niet meer opgenomen is geweest.
Dit was vóór het incident met de patiënt.
Andere ziekenhuizen in de omgeving hadden haar niet in het systeem staan.
Verder zijn er nog andere dingen die opvielen, maar dat laat ik even in het midden.
Ah. Hij kent de Miss_Jones gate duidelijk nietquote:Op vrijdag 18 november 2016 15:26 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik ziek was (psychisch dus), maar twijfelen aan een verhaal (oké dat kan) en van alles erover opzoeken of het wel klopt vind ik persoonlijk best ziek.
Ik dacht ook eens: ze maakt wel heel veel mee. Maar ik heb van dichtbij meegemaakt dat er zulke personen zijn, die (al dan niet tijdelijk) een pechvogel zijn en kort achter elkaar telkens iets hebben. Maar ik heb nooit getwijfeld aan haar verhaal.
Ik ben blij dat dit uitgezocht is. Ik had zelf ook al een tijdje twijfels en heb een paar keer nagedacht om hierover contact op te nemen met een beheerder, maar ik had niet echt onderbouwde twijfels. Bovendien vond ik het heel lullig, omdat ik tegelijkertijd ook veel sympathie voelde voor MA.quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:20 schreef Poesopstokje het volgende:
Even voor de goede orde;
Er zijn inderdaad twijfels over het verhaal/ de verhalen van MA. Vanmorgen is dit eens grondig uitgezocht door middel van informatie die MA zelf heeft verstrekt hier in het topic.
Er is gebeld met het ziekenhuis waar zij zou verblijven, aan de telefoon werd echter duidelijk dat zij sinds juni niet meer opgenomen is geweest.
Dit was vóór het incident met de patiënt.
Andere ziekenhuizen in de omgeving hadden haar niet in het systeem staan.
Verder zijn er nog andere dingen die opvielen, maar dat laat ik even in het midden.
Zo zaten meer mensen.. maar uiteindelijk werd het allemaal té vaag en hebben we het uitgezocht, met dit als resultaat.quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:36 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Ik ben blij dat dit uitgezocht is. Ik had zelf ook al een tijdje twijfels en heb een paar keer nagedacht om hierover contact op te nemen met een beheerder, maar ik had niet echt onderbouwde twijfels. Bovendien vond ik het heel lullig, omdat ik tegelijkertijd ook veel sympathie voelde voor MA.
Mwah ansich, er werd op mijn afdeling ook gezocht naar een Houdjemondquote:Op vrijdag 18 november 2016 15:23 schreef computergirl het volgende:
Kan me niet voorstellen dat je zks gaat bellen voor zoiets eigenlijk.
Ik heb geen moment Groningen gebeld of er wel iemand lag met opvallend veel poezenkaartjes
Niet alleen haar naam, maar ook de geboortedatum én bekend adres zijn geverifieerd door het ziekenhuis..quote:Op vrijdag 18 november 2016 16:23 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ik hoop en denk nog steeds dat het niet klopt. Vannelle (en ik mocht van haar mee lezen) heeft al best lang contact via pm en dm. Veel persoonlijke dingen over en weer verteld. Ik heb nog gebeld met het ziekenhuis. Maar op dit moment ligt er niemand met die naam werd er gezegd. Verdere informatie mocht er niet gegeven worden. Wat logisch is. Maar het zegt nog steeds niks. Misschien is dat haar echte naam niet. Of is ze wel net overgeplaatst. Ik kan me echt niet voorstellen dat het allemaal verzonnen is. Waarom zou je? Het dm contact met Tom komt op mij iig heel betrouwbaar over.
Oh kom op zeg. Jij zou ook beter moeten weten aangezien je ook bij MissJones actief was.. Hoe genaaid voelden we ons toen? Daar gingen immers ook anderen updaten voor haar. Bleek ze ook allemaal zelf te doen.quote:Op vrijdag 18 november 2016 16:23 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ik hoop en denk nog steeds dat het niet klopt. Vannelle (en ik mocht van haar mee lezen) heeft al best lang contact via pm en dm. Veel persoonlijke dingen over en weer verteld. Ik heb vandaag nog gebeld met het ziekenhuis. Maar op dit moment ligt er niemand met die naam werd er gezegd. Verdere informatie mocht er niet gegeven worden. Wat logisch is. Maar het zegt nog steeds niks. Misschien is dat haar echte naam niet. Of is ze wel net overgeplaatst. Ik kan me echt niet voorstellen dat het allemaal verzonnen is. Waarom zou je? Het dm contact met Tom komt op mij iig heel betrouwbaar over.
Ik ken Miss Jones idd niet. Ik ga dan ook met niemand van een forum een band aan, ik mag overigens iedereen hier in CZ (ook Pos, die mij niet mag) en natuurlijk zijn er personen die ik leuker vind dan anderen. Maar een band zoals met irl vriendinnen kan ik me moeilijk voorstellen. Ik voel me dan ook niet genaaid mocht het verhaal van MA waar zijn (of niet, net hoe je het bekijkt).quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:31 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ah. Hij kent de Miss_Jones gate duidelijk niet
Het komt vaker voor en je voelt je zo vreselijk genaaid als je daar achterkomt als je dacht dat je een band had![]()
Ik ben blij dat er bij sommige een belletje ging rinkelen.
Sommige mensen zijn helaas zo ziek. Ik hoop echt van harte dat als het wel allemaal verzonnen is is dat ze goeie psychische hulp krijgt.quote:Op vrijdag 18 november 2016 17:01 schreef Adriane het volgende:
Het is inderdaad heel veel wat ze allemaal meemaakt. Net zoals anderen verwacht ik niet dat iemand dit allemaal verzint.
Zou je dit echt doen voor alleen een beetje aandacht?
Dat hoop ik ook.quote:Op vrijdag 18 november 2016 17:08 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn helaas zo ziek. Ik hoop echt van harte dat als het wel allemaal verzonnen is is dat ze goeie psychische hulp krijgt.
Ik heb tot vandaag niemand verteld dat ik twijfels had. Ik snap wel dat je het moeilijk vond.quote:Op vrijdag 18 november 2016 17:14 schreef Disana het volgende:
Ik heb het vanaf het begin ongeloofwaardig gevonden, mede omdat we elders op Fok! ook eens de fake zieke Mata Hari hadden aan wie ook kaartjes werden gestuurd. Ik heb mijn ongeloof bij een enkeling geuit in dm, en dat werd me niet in dank afgenomen door iedereen. Het is een van de redenen waarom ik ben gestopt met hier te posten. Ik vind het dus fijn, alhoewel tragisch voor haar, dat het is uitgekomen.
Ja, het was moeilijk voor de twijfelaars. De verwikkelingen van haar en al haar familie in het buitenland waren zonder uitzondering heftig en overheersend, dus het was logisch dat er veel werd meegeleefd. Daar ga je niet zo snel tegenin.quote:Op vrijdag 18 november 2016 17:35 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb tot vandaag niemand verteld dat ik twijfels had. Ik snap wel dat je het moeilijk vond.
Oorsuizen lijkt mij ontzettend irritant en flink beperkend. Ik ben best benieuwd in hoeverre dat je leven beïnvloed.quote:Op vrijdag 18 november 2016 19:01 schreef Persefoneia het volgende:
Ik lees hier meer dan dat ik berichten plaats.
Vind dat ook vaak lastig omdat ik van velen lees over lichamelijke klachten, voor mij is mijn oorsuizen mijn grote beperking en de duizelingen vanwege gedoe met mijn oren.
Ook ik moet bekennen dat ik mijn twijfels had over MA. Maar goed, het is internet, ik zit achter mijn toetsenbord de berichten te lezen. Wie er aan de andere kant berichten tikt weet ik niet. Is het allemaal waar, dan is het in en in triest wat haar overkomt.
Mocht het allemaal een leugen zijn, is het ook triest, misschien nog wel triester.
Helaas is dit het gevolg van het fenomeen internet.
Ook moet ik eerlijk bekennen, ik wilde LP een kaartje sturen maar er kwam prive het nodige op mijn pad waardoor ik hem nog niet heb kunnen zpuersturen. (heb het kaartje met postzegel hier zelfs liggen). Misschien heb ik daardoor ook een rare indruk gegeven, heb tenslotte wel iemand via dm om de persoonlijke gegevens gevraagd.
Verder heb ik zoiets 'de tijd zal het leren'. Zou het wel erg jammer vinden als hierdoor onenigheid komt in dit topic.
quote:Op zaterdag 19 november 2016 08:32 schreef dananana het volgende:
Lurker hier.. wil even vannelle een steuntje geven. Kan me voorstellen dat dit voor jou een hele rottige situatie is. Je bent zo te lezen enorm betrokken (geweest) met ma en tom. Bij jou is het niet alleen via fok in je leven maar ook nog daarbuiten.
Lijkt me lastig nu in een soort niemandsland te zitten (watis nou de waarheid? Is dit een gemeen persoon of iemand met zorgelijk psychische klachten of is het wel allemaal waar?)
Ik vind dat je goede punten maakt in je post en waardeer hoe je ma en de lezers hier hebt willen helpen met de updates.
Iets meer empathie zou in dit topic niet misstaan denk ik.
Wilde ik toch even kwijt
Tnx! Dat is het ook. Ik heb alle dm´s en pm´s mee mogen lezen en dat waren er heel veel. En heel persoonlijk met veel details. Kan me echt niet voorstellen dat dat allemaal fake is/was.quote:Op zaterdag 19 november 2016 09:18 schreef McLaura het volgende:
[..]
De hele soap verbaast mij niet. Vanaf dag 1 al zo'n vreemd gevoel.
Neemt niet weg dat ik de hele situatie nogal vervelend vind voor voor vannelle en Ingrid. Natuurlijk verdedigen zij MA, het zal je maar gebeuren dat je zo ineens aan het twijfelen wordt gebracht. MA heeft de schijn behoorlijk tegen, maar ik hoop voor Ingrid en vannelle dat er in elk geval nog wel duidelijkheid komt. In welke vorm dan ook.
En als je dat wel doet, zoals ik deed, krijg je de volle laag. Want dat van jou is niks, MA, die had pas echt wat voor de HAP! Alsof het hier gaat om wie het allerergste heeft...quote:Op zaterdag 19 november 2016 10:18 schreef superkimmi het volgende:
Ik wil ff zeggen dat ik al heel lang geleden gestopt ben met MA 'steunen' omdat ik de vermoedens dus al had. Dus niet iedereen is van steunen in 1x omgeslagen naar 'ik wist het al'. Daarbij voelen de mensen die het wel geloven dat het nep is zich óók gekwetst, ik wel in ieder geval. Want dit topic heeft best vaak erg in het teken van MA gestaan en sommigen hebben moeite gehad met het posten van hun problemen (ik wel iig) want MA denderde eroverheen met ergere dingen..
Niet iedereen kan dat zo makkelijk. ik ben op mn kwetsbaarst als ik hier post over mn ziekte.quote:Op zaterdag 19 november 2016 10:27 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
En als je dat wel doet, zoals ik deed, krijg je de volle laag. Want dat van jou is niks, MA, die had pas echt wat voor de HAP! Alsof het hier gaat om wie het allerergste heeft...
Mijn inziens gaat het daar dus niet om, en zouden mensen - o.a jij - zich er niks van aan moeten trekken dat er "iemand met ergere dingen overheen dendert", maar gewoon blijven posten over je eigen chronische ziekte.
Jammer, maar snap het wel. Als je over pm/dm je hart wilt luchten, die staat altijd openquote:Op zaterdag 19 november 2016 10:31 schreef Tink89 het volgende:
Ik heb alles gelezen en haak af. Word op deze manier gewoon niet blij van dit topic.
Op dit moment wordt niemand dat.quote:Op zaterdag 19 november 2016 10:31 schreef Tink89 het volgende:
Ik heb alles gelezen en haak af. Word op deze manier gewoon niet blij van dit topic.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Twiddel
Maandag krijg ik uitslagquote:Op zaterdag 19 november 2016 10:39 schreef Lienekien het volgende:
Welkom!
Slecht slapen is killing!
Heeft je slaaponderzoek nog iets opgeleverd: is er iets aan te doen?
Dat klinkt niet fijn, is daar al een onderzoek naar geweest? Hebben ze gezegd op welk punt er actie moet worden ondernomen?quote:Op zaterdag 19 november 2016 10:18 schreef superkimmi het volgende:
......dat ik me ook weer wat vrijer voel om te posten over mijn longen, die alleen maar achteruit lijken te gaan de afgelopen jaren..
Ik hoop ook dat je dat wel weer gaat lukken. Er straalt veel kracht en doorzettingsvermogen uit jouw posts. Ook herken ik mij soms in de spagaat tussen willen en gaan werken en om je lijf denken. En daar heb ik wat aan.quote:Op zaterdag 19 november 2016 10:29 schreef superkimmi het volgende:
[..]
Niet iedereen kan dat zo makkelijk. ik ben op mn kwetsbaarst als ik hier post over mn ziekte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |