quote:Op maandag 7 november 2016 12:08 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als je nou eens leert lezen, zou je zien dat ik het niet bagatelliseer, maar alleen de reactie van Vejinovic niet handig vind.
Jouw woorden.quote:Vejinovic moet ook niet zo overdrijven hoor
Selectief knippen idiootquote:Op maandag 7 november 2016 12:09 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Jouw woorden.
Vind het een grove schande, JUIST na wat al wat is voorgevallen bij hem thuis.
Precies wat ik hierboven zeg dus.quote:Vejinovic moet ook niet zo overdrijven hoor (los van het feit dat het dieptriest is). Een paar Twitter berichtjes en meneer gaat publiekelijk er aandacht aan geven. Dat is ook gewoon dom natuurlijk
Wat slaat op de rest. Dat jij het basisschool niveau lezen niet ontstegen bent kan ik weinig aan doen.quote:Op maandag 7 november 2016 12:13 schreef Elan het volgende:
Selectief knippenJe begint je relaas met die woorden.
Wat een figuur ben jij zeg, gadverdamme.
Godverdomme.quote:Op maandag 7 november 2016 12:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
Kongolo niet eerder als volgend jaar weer in actie.
Wat dacht je van tegen Man U dan mag Botteghin ook niet meedoen.quote:Op maandag 7 november 2016 12:14 schreef Elan het volgende:
[..]
Godverdomme.
Nelom er in, komt niet goed.
Als je primair van mening bent dat iemand overdrijft bagatelliseer je toch?quote:Op maandag 7 november 2016 12:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat slaat op de rest. Dat jij het basisschool niveau lezen niet ontstegen bent kan ik weinig aan doen.
Gast, moet ik het je nou echt letterlijk uitleggen? Ben je echt zo stom?quote:Op maandag 7 november 2016 12:17 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je primair van mening bent dat iemand overdrijft bagatelliseer je toch?
En waarom zou hij er in godsnaam geen sjoege aan mogen geven in de media.
Karsdorp-Tapia-El Ahmadi-Woudenberg it isquote:Op maandag 7 november 2016 12:15 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Wat dacht je van tegen Man U dan mag Botteghin ook niet meedoen.
En Van Beek is ook nog niet fit.
Wie hebben we verder nog als cv die Dammers toch of is die verhuurd?quote:Op maandag 7 november 2016 12:21 schreef Typisch het volgende:
[..]
Karsdorp-Tapia-El Ahmadi-Woudenberg it is
Twee inschuivende cvs alles.
Eens wat betreft Vejinovic. Natuurlijk is het kut en triest dat je 'anoniem' dat soort berichten krijgt, maar hij is echt niet de enige op de wereld. Immers had er waarschijnlijk een hele bundel van kunnen uitbrengen.quote:Op maandag 7 november 2016 11:59 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Vejinovic moet ook niet zo overdrijven hoor (los van het feit dat het dieptriest is). Een paar Twitter berichtjes en meneer gaat publiekelijk er aandacht aan geven. Dat is ook gewoon dom natuurlijk.
Die kon het tegen Cambuur (dacht ik) al niet aan.quote:Op maandag 7 november 2016 12:22 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Wie hebben we verder nog als cv die Dammers toch of is die verhuurd?
Gelukkig mag hij zelf bepalen hoe hij een en ander interpreteert aangezien het zijn persoon aangaat.quote:Op maandag 7 november 2016 12:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gast, moet ik het je nou echt letterlijk uitleggen? Ben je echt zo stom?
Ik zeg: Vejinovic overdrijft het door er zoveel aandacht aan te geven. Even later (lezen!) zeg ik dat dat niet slim is omdat ie dan weer volledig de aandacht op zich heeft. Ik zeg dus niet dat hij dat niet mag, ik zeg alleen dat IK dat niet slim vind.
Als je had kunnen lezen had je gezien dat ik tussen haakjes al zeg dat het dieptriest is. Maar zoals ik al vermoedde; jij kan niet lezen. Maakt niet uit hoor, Typisch zegt altijd dat ik ook niet kan lezen, dus je bent in goed gezelschap.quote:Op maandag 7 november 2016 12:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Gelukkig mag hij zelf bepalen hoe hij een en ander interpreteert aangezien het zijn persoon aangaat.
Jouw debiele mening doet niet af aan de feiten dat het in en in triest gedrag is.
Exact ja. Als ie daadwerkelijk bedreigingen thuis had gehad was het een ander verhaal geweest, in mijn ogen.quote:Op maandag 7 november 2016 12:23 schreef Oldground het volgende:
[..]
Eens wat betreft Vejinovic. Natuurlijk is het kut en triest dat je 'anoniem' dat soort berichten krijgt, maar hij is echt niet de enige op de wereld. Immers had er waarschijnlijk een hele bundel van kunnen uitbrengen.
Zo lang je anoniem op zo'n manier bereikbaar bent, zullen deze berichten er tussen zitten. Dan is het aan jou op welke manier je daarmee omgaat. Op deze manier er aandacht aan schenken, zorgt alleen maar voor negatieve afleiding.
quote:Op maandag 7 november 2016 08:59 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ik roep juist al vanaf het begin van het seizoen wekelijks dat ik er nog niet in geloof, en dat er met name in de breedte te weinig kwaliteit in de selectie zit
Niet helemaal, hij is verhuurd geweest aan Cambuur.quote:Op maandag 7 november 2016 12:23 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die kon het tegen Cambuur (dacht ik) al niet aan.
Het is dan natuurlijk wel typisch Feyenoord om het eerste verlies tegen de nummer laatst te krijgen.quote:Op maandag 7 november 2016 12:53 schreef GwaiLow het volgende:
Tja, wat moeten we er van zeggen. Dit hadden we toch allemaal wel een klein beetje zien aankomen? Je wint een tijdje alles, af en toe door goed spel, af en toe door hard werken en af en toe met geluk, maar uiteindelijk kan het niet mee blijven zitten. Dan moet het spel echt beter zijn
Vaak zit dan bij jullie ineens alles tegen, nu weer die blessure van Kongolo, gedoe met Tonny, verliezen tegen GAE..quote:Op maandag 7 november 2016 12:55 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het is dan natuurlijk wel typisch Feyenoord om het eerste verlies tegen de nummer laatst te krijgen.
Als je ziet hoe ze die wedstrijd spelen, roepen ze het volledig over zichzelf af. Zelfde als de wedstrijd in Luhansk, niks aan de hand totdat Botteghin lijp gaat doen.quote:Op maandag 7 november 2016 13:00 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Vaak zit dan bij jullie ineens alles tegen, nu weer die blessure van Kongolo, gedoe met Tonny, verliezen tegen GAE..
Daar doe je GAE wat te kort, die hadden eigenlijk gewoon 3/4-0 moeten winnen gezien de kansen in de 2e helft. Hoewel ze natuurlijk niet voor niks laatste staan.quote:Op maandag 7 november 2016 13:01 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Als je ziet hoe ze die wedstrijd spelen, roepen ze het volledig over zichzelf af. Zelfde als de wedstrijd in Luhansk, niks aan de hand totdat Botteghin lijp gaat doen.
Heb je gezien hoe die kansen zijn ontstaan? Door belachelijk slecht spel bij ons vooral, niks ten nadele van GAE, die hebben inderdaad gespeeld naar hun mogelijkheden.quote:Op maandag 7 november 2016 13:04 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Daar doe je GAE wat te kort, die hadden eigenlijk gewoon 3/4-0 moeten winnen gezien de kansen in de 2e helft. Hoewel ze natuurlijk niet voor niks laatste staan.
El Ahmadi nog meer denk ik. Maar dan nog was het niet Eredivisiewaardig, en dat wil wat zeggen...quote:
quote:"Zou Rick Karsdorp zaterdag Chelsea-Everton hebben gezien? Of vond hij het verstandiger zich te concentreren op Randy Wolters? Laat ik, voordat we op Ricks zaterdagmiddag ingaan, eerst zeggen wie Karsdorp is: de robuuste en snelle rechtsback van Feyenoord en Oranje. Rick is aanstaande woensdag dus de directe tegenstander van Eden Hazard en zondag stond Go Ahead Eagles-Feyenoord op het programma, dus hij zal wel in een Deventer hotel hebben gezeten en niks van Chelsea hebben meegekregen."
"Aangezien ik Chelsea-Everton wél op de televisie zag, en na de wedstrijd in een diepe roes van extase tuimelde, een bedwelming die het hele weekeinde duurde, kan ik u niet veel vertellen over de klasse en actuele vorm van Randy Wolters, zondag de directe tegenstander van Karsdorp. Wel las ik vanochtend in de krant dat Go Ahead Eagles zeer verdiend van Feyenoord had gewonnen. Misschien heeft Karsdorp Wolters onderschat."
"Vandaag meldt Rick zich in het trainingskamp van Oranje. Ik denk aan zijn voorbereiding op de krachtmeting met Hazard, in de vorm van zijn leven en tien klassen beter dan Wolters. Hoe doe je dat, zo'n voorbereiding? Welke adviezen geeft bondscoach Blind aan Karsdorp? 'Niks van die Hazard aantrekken, gewoon je eigen spel spelen'? Hoe gaat dat er in 's hemelsnaam op het veld uitzien, woensdag? Het betreft een vriendschappelijke wedstrijd met weinig inzet en veel wissels, maar ik verheug me toch enorm op dit duel, een ouderwetse Holland-België, Derby der Lage Landen, de virtuozen tegen de klompen, Hazard vs Karsdorp."
Yep, z'n vervanger werkt helemaal op de lachspieren. Maar goed sinds ik hoorde dat Blind Kuwas heeft benaderd, kijk ik nergens meer van op.quote:Op maandag 7 november 2016 13:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Jammer voor Jan dat Karsdorp woensdag gewoon lekker thuis zit.
quote:Op maandag 7 november 2016 13:57 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Yep, z'n vervanger werkt helemaal op de lachspieren. Maar goed sinds ik hoorde dat Blind Kuwas heeft benaderd, kijk ik nergens meer van op.
Ik ben al lang blij dat ik niet meer in Brussel werk.quote:Op maandag 7 november 2016 13:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]. Mooi he. Ik zit woensdag avond in Utrecht met mijn werkgever leuke dingen te doen, hoop dat we de kroeg induiken om het NL Elftal op hun muil te zien gaan
Is Van Beek over 3 weken dan nog steeds niet fit? Die traint toch al vanaf de vorige interlandbreak weer mee?quote:Op maandag 7 november 2016 12:28 schreef Oldground het volgende:
Dit zijn de keuzes voor Man United-uit:
Sven Van Beek, Terence Kongolo, Jan-Arie van der Heijden, Rick Karsdorp, Renato Tapia, Bart Nieuwkoop, Lucas Woudenberg, Miguel Nelom, Eric Botteghin, Wessel Dammers, Mats Knoester, Tyrell Malacia, Boyd Reith
Heeft weer een terugslag gehad in z'n herstel.quote:Op maandag 7 november 2016 14:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Is Van Beek over 3 weken dan nog steeds niet fit? Die traint toch al vanaf de vorige interlandbreak weer mee?
Het is al over 2 weken. Verwacht het na die terugval niet eerlijk gezegd.quote:Op maandag 7 november 2016 14:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Is Van Beek over 3 weken dan nog steeds niet fit? Die traint toch al vanaf de vorige interlandbreak weer mee?
Kon het in het stadion niet heel goed zien maar dat was toch ook gewoon rood?quote:Op maandag 7 november 2016 14:06 schreef DonRaja het volgende:
Oh wow, ik zie nu pas dat Blind Berghuis ook heeft opgeroepen. Zal wel vanwege zijn fantastische spel tegen GAE zijn geweest.
Nelom weer op linksquote:Op maandag 7 november 2016 12:28 schreef Oldground het volgende:
Dit zijn de keuzes voor Man United-uit:
Sven Van Beek, Terence Kongolo, Jan-Arie van der Heijden, Rick Karsdorp, Renato Tapia, Bart Nieuwkoop, Lucas Woudenberg, Miguel Nelom, Eric Botteghin, Wessel Dammers, Mats Knoester, Tyrell Malacia, Boyd Reith
Ik kan het je niet zeggen, gebeurde op een moment dat mijn stream dood was. Sjaak vond het geen rood, hmf wel. Hoop dat het helpt.quote:Op maandag 7 november 2016 14:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Kon het in het stadion niet heel goed zien maar dat was toch ook gewoon rood?
2,5, maar oké, dat is niet best. Volgens mij zou ie oorspronkelijk al aan het eind van de zomer weer fit zijn, raar dat het zo lang duurt.quote:Op maandag 7 november 2016 14:44 schreef Oldground het volgende:
[..]
Het is al over 2 weken. Verwacht het na die terugval niet eerlijk gezegd.
Hoeveel wedstrijden heeft hij nu überhaupt op het veld gestaan, de afgelopen zes maanden?quote:Op maandag 7 november 2016 14:06 schreef DonRaja het volgende:
Oh wow, ik zie nu pas dat Blind Berghuis ook heeft opgeroepen. Zal wel vanwege zijn fantastische spel tegen GAE zijn geweest.
Tja er zijn natuurlijk ook niet echt veel opties, ik ben ook geen fan van hem maar ik denk dat Blind iedereen wel in overweging neemtquote:Op maandag 7 november 2016 15:00 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Hoeveel wedstrijden heeft hij nu überhaupt op het veld gestaan, de afgelopen zes maanden?
Snap echt niks van Blind.
Dan stel je geen 4-3-3 op, zo moeilijk is het niet.quote:Op maandag 7 november 2016 15:03 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Tja er zijn natuurlijk ook niet echt veel opties, ik ben ook geen fan van hem maar ik denk dat Blind iedereen wel in overweging neemt
Met welke spitsen wil jij dan gaan spelen?quote:Op maandag 7 november 2016 15:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dan stel je geen 4-3-3 op, zo moeilijk is het niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |