Ik blijf maar spieken hier. Still going strong!quote:Op vrijdag 4 november 2016 20:29 schreef Burdie het volgende:
[..]
Goed onthouden. CTG en echo waren dusdanig goed dat we besloten hebben af te wachten, maandag gaan we weer terug als ik dan nog niet ben bevallen.
Ik vind het ergens wel spannend hoor, 42 weken voelt toch als een soort magische grens... Ik denk dat we daarna ook niet lang meer gaan wachten, ik voel me nu nog redelijk fit.quote:Op vrijdag 4 november 2016 20:32 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Wat fijn dat die ruimte er is, hup Guppy!
Ik was bij een drogist van de zomer toen ik zwanger was, en wilde zoute dropjes kopen. Of ze voor mij waren.quote:Op vrijdag 4 november 2016 20:40 schreef Logician2.0 het volgende:
Dank je![]()
waarom mag je geen dropjes? Of heb je ze gewoon toevallig niet in huis?
Burdie wat fijn dat dat zo kan, succes nog even
Dat is ook wel weer een uiterste zeg : o! Hij is dan iig wel goed op de hoogte van de voedingscentrum tabel :p.quote:Op vrijdag 4 november 2016 22:05 schreef Roomsnoes het volgende:
[..]
Ik was bij een drogist van de zomer toen ik zwanger was, en wilde zoute dropjes kopen. Of ze voor mij waren.
Hij wilde ze bijna niet meegeven, want dat was echt heel link in een zwangerschap, ofzo.
Mijn oudste had er net zo lief nog gezetenquote:Op zaterdag 5 november 2016 02:42 schreef _Duckietje_ het volgende:
Nog even Burdie(inclusief de dooddoener "er is er nog geen enkele tot zijn 18 blijven zitten
)
Ik ook, voorsl zoute. Had een irritant lage bloeddruk namelijk. Juist daarom was het zo stin dat die drogist wel even dacht te weten wat goed voor me was.quote:Op zaterdag 5 november 2016 11:26 schreef Logician2.0 het volgende:
Ik kreeg juist het advies van de gyn om dropjes te eten in mijn vorige zwangerschap![]()
quote:Op zaterdag 5 november 2016 11:41 schreef Stormqueen het volgende:
Arme burdie. Voeren ze hier de druk ook nog es op
Nou iddquote:Op zaterdag 5 november 2016 11:53 schreef Roomsnoes het volgende:
[..]
Ik ook, voorsl zoute. Had een irritant lage bloeddruk namelijk. Juist daarom was het zo stin dat die drogist wel even dacht te weten wat goed voor me was.
Och, ik klik het wel weg als ik er niet tegen kan hoorquote:Op zaterdag 5 november 2016 11:41 schreef Stormqueen het volgende:
Arme burdie. Voeren ze hier de druk ook nog es op
quote:Op zaterdag 5 november 2016 15:55 schreef WupWup het volgende:
Als Burdie de laatste post heeft, kun je er eigenlijk wel vanuit gaan dat er nog niks is, want anders gaat OUD wel los denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |