Met de verkochte remasters betalen ze de hoofdontwikkelstudio om ze die tijd te geven een echte nieuwe game te maken. Kleine nietszeggende studio blij met relatief goedkope port-opdracht, grote studio blij want ze kunnen hun mensen blijven betalen zonder eigen inkomsten op dat momentquote:Op maandag 31 oktober 2016 12:31 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Ehm...Waar zeg ik dat ze dat verplicht zijn. Ik vind het verdienmodel gewoon niet zo fris en de manier waarop die opgeknapte games gehyped worden bij het leven.
Iemand uitschelden omdat hij Skyrim de beste game ooit vindt. Wat maakt jou het uit?quote:Op maandag 31 oktober 2016 11:15 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
En leg mij eens uit wat daar shallow aan is dan studentje
Ja maar wat is het probleem? Jij zit er niet op te wachten en dat is toch prima? Je hoeft het niet te kopen. Het is voor mensen die het niet gespeeld hebben.quote:Op maandag 31 oktober 2016 11:35 schreef NothingHappened het volgende:
Ik vind dat remastergelul maar een heel bedenkelijk verdienmodel. Ieder z'n meug hoor, maar ik had na vijf jaar uitmelken van het Skyrimconcept en daar valt naar mijn mening ook de Elder Scrolls online onder, toch wel iets nieuws verwacht. Ik zit eigenlijk niet meer te wachten op die opgelapte rotzooi, die continu gerefurbishte ouwe troep überhaupt, maar zo te lezen, en dat is verder prima, ben ik een van de weinige.
Gast, voor 2020 moet je sowieso geen nieuwe ES verwachten. Er zijn nog andere AAA games waar Bethesda aan werkt. TES 6 komt waarschijnlijk met een nieuwe engine op de PS5.quote:Op maandag 31 oktober 2016 12:02 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Ik maak me er ook niet echt druk om, anders dan dat ik (misschien onterecht) verwacht had dat er op zijn minst wel iets concreets bekend zou zijn van een nieuwe ES.
De meeste 'remasters' zijn slap. 30 fps Skyrim op een ps4 in 2016 alsjeblieft zeg. Daar moet je niet meer dan een paar tientjes voor neer willen leggen.quote:Op maandag 31 oktober 2016 14:22 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Ja maar wat is het probleem? Jij zit er niet op te wachten en dat is toch prima? Je hoeft het niet te kopen. Het is voor mensen die het niet gespeeld hebben.
Het is ook niet zo dat Bethesda door deze remaster geen nieuwe games maakt. 98% van hun focus is op nieuwe games.
Het maakt mij niks uitquote:Op maandag 31 oktober 2016 14:21 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Iemand uitschelden omdat hij Skyrim de beste game ooit vindt. Wat maakt jou het uit?
Er zullen genoeg mensen zijn die Skyrim de beste game ooit vinden, het heeft niet voor niks iets van een 93 op metacritic.
FF heeft altijd al goeie story gehad dus dan mag ik het van deze ook verwachten.quote:Op maandag 31 oktober 2016 02:38 schreef Pheno het volgende:
Oh vertel, na 10 uur spelen weet ik nog maar te weinig van het verhaal om het 'goed' te noemen
Ja want Candycrush is net zo geliefd als Skyrim en staat een 92 op metacritic en is door velen bekroond tot game of the year... yeah rightquote:Op maandag 31 oktober 2016 14:36 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Het maakt mij niks uit. Ik scheld niemand uit? Ik vind het alleen zielig als je Skyrim serieus de beste game ooit vind. Dat mag toch ook? Net zoals iemand die Candy Crush of Farm Simulator het beste spel ooit zou vinden.
Bethesda bestaat dan ook uit meerdere onderdelen. Natuurlijk ontkennen ze alles, dat deden ze met Fallout 4 ook. Maar ik kan me zo voorstellen dat ze al een tijdje met een nieuwe engine bezig zijn. Of eindelijk verstandig worden en Unreal pakkenquote:Op maandag 31 oktober 2016 14:25 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Gast, voor 2020 moet je sowieso geen nieuwe ES verwachten. Er zijn nog andere AAA games waar Bethesda aan werkt. TES 6 komt waarschijnlijk met een nieuwe engine op de PS5.
Nee want dan hadden ze er een groot deel van het team op moeten zetten en zou dat ten kostte gaan van nieuwe games.quote:Op maandag 31 oktober 2016 14:31 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
De meeste 'remasters' zijn slap. 30 fps Skyrim op een ps4 in 2016 alsjeblieft zeg. Daar moet je niet meer dan een paar tientjes voor neer willen leggen.
.
Ze hadden het gewoon goed aan moeten pakken en zelf meer verbeteringen moeten doorvoeren.
Ik heb het over de studio achter Fallout 3, Onlivion, Skyrim enz. niet uitgever Bethesda.quote:Op maandag 31 oktober 2016 14:40 schreef Pheno het volgende:
[..]
Bethesda bestaat dan ook uit meerdere onderdelen. Natuurlijk ontkennen ze alles, dat deden ze met Fallout 4 ook. Maar ik kan me zo voorstellen dat ze al een tijdje met een nieuwe engine bezig zijn. Of eindelijk verstandig worden en Unreal pakken
Van mij mag het, ES Online is nog steeds wel leuk om te doen. Niet Skyrim-leuk, maar sfeervol genoeg om verder te spelen.quote:Op maandag 31 oktober 2016 14:47 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Ik heb het over de studio achter Fallout 3, Onlivion, Skyrim enz. niet uitgever Bethesda.
Er is een interview met Todd Howard uit 2016 waarin die duidelijk zegt dat zijn studio eerst met 2 andere projecten bezig is voor TES. Ik zeg het maar want heb het idee dat veel mensen al binnen een paar een een nieuwe TeS verwachten en dan van een koude kermis thuiskomen. Er was ook een interview met Pete Hines waarin die zegt dat Bethesda geen studio is van 2 franchises en nu iets anders wil doen.:P
Een van de twee moet TES Legends zijn. Doe daar al 2 maanden mee aan de beta. Is een soort hearthstone. Best vermakelijk maar niet echt TES imho.quote:Op maandag 31 oktober 2016 14:47 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Ik heb het over de studio achter Fallout 3, Onlivion, Skyrim enz. niet uitgever Bethesda.
Er is een interview met Todd Howard uit 2016 waarin die duidelijk zegt dat zijn studio eerst met 2 andere projecten bezig is voor TES. Ik zeg het maar want heb het idee dat veel mensen al binnen een paar een een nieuwe TeS verwachten en dan van een koude kermis thuiskomen. Er was ook een interview met Pete Hines waarin die zegt dat Bethesda geen studio is van 2 franchises en nu iets anders wil doen.:P
quote:"Thanks for your support. Thanks for your commitment. Farewell."
Dus jou mening bepaald of iemand een game goed moet vinden of niet? De titel beste game ooit is sowieso behoorlijk subjectief, dus waarom zou je daar vraagtekens bij zetten? En het zelfs zielig noemenquote:Op maandag 31 oktober 2016 14:36 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Het maakt mij niks uit. Ik scheld niemand uit? Ik vind het alleen zielig als je Skyrim serieus de beste game ooit vind. Dat mag toch ook? Net zoals iemand die Candy Crush of Farm Simulator het beste spel ooit zou vinden.
Gewoon je Playstation verplaatsen.quote:Op maandag 31 oktober 2016 15:15 schreef satecl het volgende:
Ik ga deze maand verhuizen van een appartement naar een woning met 2 verdiepingen. En aangezien ik nu ook rekening moet houden met een vriendin kan het natuurlijk gebeuren dat ik even boven moet gamen i.p.v. de woonkamer. Nu lijkt mij dit een prima oplossing:
https://www.playstation.com/nl-nl/explore/playstation-tv/
Mensen ervaringen mee? Het enige wat het moet doen is het streamen van mij PS4 beneden naar mijn gameroom op de 1e verdieping.
EDIT: Hmm ik lees dat het een lag heeft en maar in 720p streamt. Jammer.
Everybody's Gone To The Rapture geeftie een foutmelding als ik um aanclickquote:Op dinsdag 1 november 2016 16:52 schreef Jungle_Jim het volgende:
De plus games zijn te downloaden btw
Natuurlijk is het subjectief, maar daar mag ik toch wel mijn vraagtekens bij zetten?quote:Op dinsdag 1 november 2016 13:58 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Dus jou mening bepaald of iemand een game goed moet vinden of niet? De titel beste game ooit is sowieso behoorlijk subjectief, dus waarom zou je daar vraagtekens bij zetten? En het zelfs zielig noemen
Ja dat is DE oplossing natuurlijkquote:Op dinsdag 1 november 2016 17:57 schreef maxburger het volgende:
De frustratie in het laatste stuk van de COD4 Remastered missie One Shot, One Kill op Veteran niveau heeft me er uiteindelijk toe gedreven om m'n PS4 te formatteren en te verkopen. Geen games meer voor mij.
En niet meer te koop.quote:Op maandag 31 oktober 2016 15:15 schreef satecl het volgende:
Ik ga deze maand verhuizen van een appartement naar een woning met 2 verdiepingen. En aangezien ik nu ook rekening moet houden met een vriendin kan het natuurlijk gebeuren dat ik even boven moet gamen i.p.v. de woonkamer. Nu lijkt mij dit een prima oplossing:
https://www.playstation.com/nl-nl/explore/playstation-tv/
Mensen ervaringen mee? Het enige wat het moet doen is het streamen van mij PS4 beneden naar mijn gameroom op de 1e verdieping.
EDIT: Hmm ik lees dat het een lag heeft en maar in 720p streamt. Jammer.
Reviews waren ook niet veelbelovend. Had waarschijnlijk weggegooid geld geweest.quote:Op dinsdag 1 november 2016 18:27 schreef Catch22- het volgende:
[..]
En niet meer te koop.
Ik wou ook zo'n ding. Ps4 staat in de gameroom en hangt aan een Beamer. Zou t wel chill vinden om hem ook in de woonkamer te kunnen gebruiken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |