Vanaf maandag 3 oktober, 19:19, RTL5.quote:Nicolette Kluijver presenteert deze dagelijkse realitygameshow waarin honderd mensen de strijd met elkaar aangaan. Ze verblijven in een woning die bedoeld is voor slechts vier personen. Het gebrek aan ruimte en faciliteiten zorgt meteen voor de nodige ontberingen: schaarste aan voedsel, gebrek aan hygiëne en privacy zetten het deelnemersveld van het begin af aan onder druk. In deze snelkookpan vindt een overlevingsstrijd plaats die bol staat van geheime opdrachten, uitdagingen verleidingen en het wegsturen van deelnemers. Degene die na vijftig dagen als laatste overblijft, wint de pot met het overgebleven huishoudgeld. De deelnemers krijgen een huishoudpot van 100.000 euro. Hoe zuiniger de groep leeft, hoe meer geld er overblijft... voor the last (wo)man standing.
Dag 9/10 zitten we nu ongeveer dacht ik.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 19:46 schreef SLP_ het volgende:
[..]
2 televisieweken, hoeveel ''echte'' dagen zijn dat?
Wickyquote:Op dinsdag 25 oktober 2016 19:48 schreef ato het volgende:
Wie zitten in de gevaren zone?
Donald, Michelle en ?
Wel slim, zodra het enige comfort weg is zullen ze er sneller doorheen zitten met als gevolg meer irritaties, conflicten en huis verlatingenquote:Op dinsdag 25 oktober 2016 19:51 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar die beelden uit de preview, dat ze het hekwerk slopen en de bankstellen naar buiten gooien én wat de aanleiding daar voor is.
Ja is ook raar die beelden zien wij toch ook al een week?quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 19:51 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar die beelden uit de preview, dat ze het hekwerk slopen en de bankstellen naar buiten gooien én wat de aanleiding daar voor is.
Lijkt me wel een naaistreekquote:Op dinsdag 25 oktober 2016 19:56 schreef SLP_ het volgende:
[..]
Wel slim, zodra het enige comfort weg is zullen ze er sneller doorheen zitten met als gevolg meer irritaties, conflicten en huis verlatingenOpgestookt door de rijschoolhouder?
Winky 'kende' ik dan weer wel.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:37 schreef mtchel112 het volgende:
Ik heb volgens mij (kan ook aan mij liggen) 2 personen deze aflevering gezien die ik nog nooit heb gezien. Ergens aan het begin een donker meisje en Wicky.
Zij hebben de minste stemmen gekregen en lopen kans om door de huisbaas weggestuurd te worden.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 23:27 schreef Froh het volgende:
wat betekent het eigenlijk als ze in de gevaren zone zitten?
ah thnks voor de uitleg. Ik denk dat RTL wel iets meer uit dit programma kan halen. Het voelt nog allemaal iets goedkoop en afgevlakt aan (vergeleken met de gouden kooi). Ook moeten ze zsm ophouden met het aanpassen van de hoofdprijs. Hoofdprijs is een ton. Als er neits van overblijft waarom zou ik dan gaan kijken naar deze kanslozen opvang? En wat is die onzin met exorbitante bedragen betalen voor boodschappen enzo?quote:Op woensdag 26 oktober 2016 11:10 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Zij hebben de minste stemmen gekregen en lopen kans om door de huisbaas weggestuurd te worden.
Hoeveel er weg moeten wordt middels een spelletje bepaald.
Snap ik ook niet. Gewoon ALTIJD he.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 19:57 schreef Froh het volgende:
Waarom laten ze nicolette van die domme 'vlotte' hoedjes op doen?
Is Larissa eruit? Ik heb het vandaag niet gevolgd, maar dat is jammer vond haar wel leuk ( 1 van de zeer weinig vrouwen, die leuk is)quote:
Je bent in de war. Dit was dat vadsige schreeuw mokkel.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 21:14 schreef ato het volgende:
[..]
Is Larissa eruit? Ik heb het vandaag niet gevolgd, maar dat is jammer vond haar wel leuk ( 1 van de zeer weinig vrouwen, die leuk is)
Jezus nee zegquote:Op woensdag 26 oktober 2016 22:03 schreef natasja230 het volgende:
Oh god, de beschrijving van de aflevering van vrijdag: "De deelnemers krijgen de keuze om oud-deelnemers Angelique, Tessa en Marcel terug te halen in huis. Of ze dat doen?"
het moet gekker en gekker omdat er weinig meer aan is. Stompzinnige spelletjes, de praatstok, alles om er nog wat van te maken.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 22:03 schreef natasja230 het volgende:
Oh god, de beschrijving van de aflevering van vrijdag: "De deelnemers krijgen de keuze om oud-deelnemers Angelique, Tessa en Marcel terug te halen in huis. Of ze dat doen?"
Ja dan ben ik zeker in de war.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 21:49 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Je bent in de war. Dit was dat vadsige schreeuw mokkel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |