Stenders gaf tijdens de Bonanza al een keer aan dat er wat losjes omgegaan is met de term "meest gedraaid vanaf 1960" omdat er anders inderdaad niets recents in deze lijst zou staan. Het zijn dus gewoon veel gedraaide Veronica nummers.quote:Op vrijdag 1 september 2023 08:58 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ik snap de lijst ook niet. Ze zeggen dat ze gewoon hebben geturfd hoe vaak ze een liedje hebben gedraaid op Veronica sinds het ontstaan van de zender. Maar hoe kunnen er dan liedjes uit 2020+ zo hoog staan? Is noodgeval zo belachelijk veel gedraaid dat het bijna in de top 50 staat en dus meer is gedraaid dan honderden klassiekers uit de jaren 70 die pakweg 40 jaar langer op de radio te luisteren waren.
Ik had de hele lijst in de hogere regionen dus vol verwacht met liedjes uit de 70s en 80s en betrekkelijk weinig uit de 90s en 00s.
Dit is dan wel weer een beproefde Stenders-tactiek. De Top 1000 AT werkt ook met wegingsfactoren.quote:Op vrijdag 1 september 2023 14:32 schreef ddx het volgende:
Ik hoorde vandaag ook iets over ook op basis hoe oud een liedje is blabla.
Dus een liedje van 1 jaar oud en 50 keer gedraaid, dan zou een nummer van 20 jaar oud 1000 keer gedraaid moeten worden om gelijk te staan.
Een goede mix tussen vertrouwde nummers en geschikte nieuwe muziek kan prima werken. Het lijstje dat Stenders in z'n brief noemt, is best een goede indicatie. Het achterwege laten van shit als Snelle, Suzan & Freek en dat soort generieke bagger ook. De overkill aan dat soort muziek is juist iets dat bij Radio 2 storend is.quote:Op donderdag 31 augustus 2023 09:21 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Dat heeft Stenders wel geprobeerd met Veronica, hij wilde van er de muzikale vrijplaat van maken,
Was leuk om naar te luisteren.
Het werkt blijkbaar niet want de luistercijfers gingen naar beneden.
Inmiddels hoor je weer steeds vaker de grijsgedraaide klassiekers voorbij komen en in het kader van de verhuizing op FM alleen maar grijsgedraaide klassiekers, de 'Housewarming Hitlijst' genaamd.
We gaan zien wat het wordt met de overgang naar Mediahuis en de nieuwe frequenties maar het is niet hoopgevend.
Tot 2 maal toe volledig mislukt in de middag bij 3FM die Frank Hoitjesquote:Op vrijdag 8 september 2023 23:54 schreef Abrikozentaart het volgende:
https://www.spreekbuis.nl(...)enoemd-als-opvolger/
Geen Rick meer in de morgen
quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:54 schreef Abrikozentaart het volgende:
https://www.spreekbuis.nl(...)enoemd-als-opvolger/
Geen Rick meer in de morgen
Paar keer beluisterd en het had wel een hoog wappie gehaltequote:Op zaterdag 9 september 2023 14:58 schreef dwerg het volgende:
Dat kan natuurlijk een aantal redenen hebben. Ik heb begrepen dat het niet zo goed gaat met de gezondheid van z’n vader. Maar het kan ook zijn dat ze bij Veronica toch niet zitten te wachten op een dj die elke dag minstens een half uur van z’n programma gebruikt als Zendtijd voor 1 Politieke Partij.
Hm, dan was het kennelijk toch een hint van hem laatst. Daar leek uit te klinken dat z'n ochtendshow van korte duur zou zijn.quote:Op vrijdag 8 september 2023 23:54 schreef Abrikozentaart het volgende:
https://www.spreekbuis.nl(...)enoemd-als-opvolger/
Geen Rick meer in de morgen
Bron: https://radiowereld.nl/me(...)-van-radio-veronica/quote:Rob Stenders per direct gestopt als zenderbaas van Radio Veronica
september 26, 2023 14:08
Rob Stenders is per direct gestopt als zenderbaas van Radio Veronica. Dat bevestigt Mediahuis aan Adformatie. Stenders zou zijn functie hebben neergelegd wegens ‘gezondheidsredenen’. Sinds vorige week zit hij ziek thuis. Verwacht wordt dat hij in de loop van de week zijn werkzaamheden als deejay weer hervat.
Stenders stond sinds april 2021 samen met Caroline Brouwer aan het roer van Radio Veronica. Onder hun leiding ging het station compleet op de schop en werd het een ‘muzikale vrijplaats voor muziekliefhebbers’.
Eerder dit jaar werd Radio Veronica overgenomen door Mediahuis, die begin juli bij de veiling maar liefst 21,83 miljoen euro neertelde voor het FM-kavel voor Veronica.
De luistercijfers van Radio Veronica zijn sinds het aantreden van Stenders echter nog niet gestegen. Sterker nog, bij de voor adverteerders belangrijkste doelgroep 20-49 jaar is het marktaandeel flink gezakt tot onder de 3%.
Onlangs zei Stenders in een interview artistiek tevreden te zijn over de zender, maar commercieel gezien niet. Ook hoopte hij in de ingeslagen weg door te mogen gaan met Veronica. Aan die droom lijkt nu een einde gekomen te zijn.
Het zendermanagement wordt voorlopig waargenomen door Brouwer. Mediahuis gaan de komende periode op zoek naar een nieuwe zendermanager voor Radio Veronica.
Rob een beetje kennende komt de exacte reden nog wel boven water…quote:Op dinsdag 26 september 2023 17:54 schreef InTrePidIvity het volgende:
Tikkeltje teleurstellend, zeker nadat hij best veel dj’s heeft binnengehaald. Zijn ze zelf ook bij natuurlijk, maar ik denk dat bijv. Frank en Sander vooral om Rob naar Veronica zijn gegaan.
Ook al zullen de omstandigheden wel flink veranderen onder de nieuwe eigenaars, jammer dat hij nu niet doorzet. Ben benieuwd hoe Caroline dit trekt.
JOE is naast Qmusic de tweede zender van DPG Media. Het radiostation is op 1 september van start gegaan. Onlangs werd al bekend dat Dennis Ruyer in de vroege middag op JOE gaat presenteren.quote:Radio-dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga verlaten Radio 538 om de ochtendshow van de nieuwe radiozender JOE te verzorgen. Het duo zal vijf dagen in de week te horen zijn.
"Na bijna twintig jaar met de luisteraar terug in de auto van werk te hebben gezeten, gaan we op JOE met ze opstaan", vertelt Swijnenberg, die "ontzettend blij" is met de overstap.
"We gaan op JOE doen wat we altijd al het liefst doen: met zijn tweeën een dagelijkse show maken. Ik ben ontzettend blij en trots dat wij ons steentje mogen bijdragen aan het station", vult Lantinga aan.
Swijnenberg en Lantinga waren tot vorig jaar samen te horen in een dagelijkse middagshow. Talpa, dat eigenaar van Radio 538 is, besloot vorig jaar dat de dj's hun gezamenlijke show alleen nog op vrijdagmiddag mochten presenteren. Swijnenberg was vervolgens van maandag tot en met donderdag solo op Radio 538 te horen en Lantinga op Radio Veronica.
Andere Sander is toch tijdelijk de vervanger van Rob?quote:Op donderdag 28 september 2023 13:54 schreef InTrePidIvity het volgende:
Edwin Evers zo in de Bonanza; weet alleen niet of hij nou te gast is of invalt voor Rob.
Ben heel benieuwd, de magie van Coen & Sander in de middag was toch wel een beetje uitgewerkt. Het schijtlollige van Sander (woordgrapjes, innuendo, enz.) verveelt me al een tijdje, ook in zijn show op Veronica. Hoop dat hij (of Coen) dat een beetje kan indammen.quote:Op donderdag 28 september 2023 13:39 schreef franklop het volgende:
Crosspost;
Sander Lantinga gaat weg en een ochtendshow doen op JOE met Coen Swijnenberg;
[..]
JOE is naast Qmusic de tweede zender van DPG Media. Het radiostation is op 1 september van start gegaan. Onlangs werd al bekend dat Dennis Ruyer in de vroege middag op JOE gaat presenteren.
Dat dacht ik ook, maar ik meen dat Martijn Muijs hem net als zodanig aankondigde.quote:Op donderdag 28 september 2023 13:56 schreef franklop het volgende:
[..]
Andere Sander is toch tijdelijk de vervanger van Rob?
Volgens mij valt Evers niet meer in sinds Veronica niet meer onder Talpa valt.
We horen het over een minuutje of 2.quote:Op donderdag 28 september 2023 13:58 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook, maar ik meen dat Martijn Muijs hem net als zodanig aankondigde.
Spannend! Dit topic is al in tijden niet zo levendig geweest...quote:Op donderdag 28 september 2023 13:59 schreef franklop het volgende:
[..]
We horen het over een minuutje of 2.
Weet ook niet of ik daar naartoe zou switchen van de 538 ochtend af. In de middag had het prima geweest denk ik.quote:Op donderdag 28 september 2023 13:57 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Ben heel benieuwd, de magie van Coen & Sander in de middag was toch wel een beetje uitgewerkt. Het schijtlollige van Sander (woordgrapjes, innuendo, enz.) verveelt me al een tijdje, ook in zijn show op Veronica. Hoop dat hij (of Coen) dat een beetje kan indammen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |