Heb je je al aangemeld als vrijwilliger?quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:11 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ja, de meeste mensen hebben ook echt het geld om een historisch pand te kopen en op te knappen.
Ik zoek nog vrijwilligers om mijn flat op te ruimen.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Heb je je al aangemeld als vrijwilliger?
Ik wel. Kijken of er nog wat socialistisch te nivelleren valt tussen zijn rijkdom en mijn lege portemonnee.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Heb je je al aangemeld als vrijwilliger?
Jouw flat is geen erfgoedquote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:15 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik zoek nog vrijwilligers om mijn flat op te ruimen.
Zou terecht zijnquote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:16 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik wel. Kijken of er nog wat socialistisch te nivelleren valt tussen zijn rijkdom en mijn lege portemonnee.
Hij heeft dit landgoed pas dit jaar gekocht. Daarvoor had van Dam een ander landgoed, maar datquote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:12 schreef Murdera het volgende:
Hij liet dat eerder door studenten opknappen toch?
Van Dam is toch SP aanhanger tegenwoordig?quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:17 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Zou terecht zijnjatten wat je jatten kan
Die zal dan geen bezwaar hebben als zijn resources herverdeeld worden bij anderen.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:18 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Van Dam is toch SP aanhanger tegenwoordig?
Geen gezeik iedereen even armquote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:19 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Die zal dan geen bezwaar hebben als zijn resources herverdeeld worden bij anderen.
Even logeren op zijn landgoed, moet kunnen.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:20 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Geen gezeik iedereen even arm
Is dat een harde vereiste dan?quote:
Jawel hoor. Maar ik denk dat je minder mensen gaat vinden die er onbaatzichtig energie in willen steken.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:23 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En dan heb je geen recht op mensen die je helpen?
Ik had Pim graag geholpen.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:24 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Jawel hoor. Maar ik denk dat je minder mensen gaat vinden die er onbaatzichtig energie in willen steken.
Andere mensen zo goedkoop mogelijk laten werken voor verrijking van jezelf. Socialisme is toch prachtigquote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:25 schreef LelijKnap het volgende:
En het eigenlijke karakter vd socialist is wederom bevestigd.
Oh..valt nog mee hoor, had je ze moeten horen als een prominent VVD-er dit zou doenquote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:32 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed, het feit dan mensen zich vrijwillig inzetten voor het behoud van erfgoed en daar plezier uit halen dat kunnen enkele zuurpruimpjes hier zich uiteraard niet voorstellen. Die kunnen alleen maar achter hun veilige pc'tje kankeren en doen verder ook geen hol.
Ik begrijp het niet zo goed, maar als die mensen dat leuk vinden om te doen, dan moeten ze dat gewoon blijven doen.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:32 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed, het feit dan mensen zich vrijwillig inzetten voor het behoud van erfgoed en daar plezier uit halen dat kunnen enkele zuurpruimpjes hier zich uiteraard niet voorstellen. Die kunnen alleen maar achter hun veilige pc'tje kankeren en doen verder ook geen hol.
daar dacht ik eerst ook aanquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |