Dat moet ook wel als je Bartra achterin hebt lopen.quote:Op zaterdag 5 november 2016 17:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
Die Aubameyang is wel lekker bezig zo te zien.
Zo slecht doet-ie het niet. Zo'n Ginter, dat is pas middelmaat.quote:Op zaterdag 5 november 2016 17:17 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat moet ook wel als je Bartra achterin hebt lopen.
Die met z'n tweeën opstellen is vragen om problemen inderdaad.quote:Op zaterdag 5 november 2016 17:21 schreef TvhN het volgende:
[..]
Zo slecht doet-ie het niet. Zo'n Ginter, dat is pas middelmaat.
Papastathopoulos compenseert gelukkig veel.quote:Op zaterdag 5 november 2016 17:22 schreef wimderon het volgende:
[..]
Die met z'n tweeën opstellen is vragen om problemen inderdaad.
Vorig jaar was hij nog de beste trainer van Duitsland, volgens de Duitse voetbalbond.quote:Op zondag 6 november 2016 12:42 schreef Ajacied422 het volgende:
Ontslag nummer 4.
De wegen van FC Ingolstadt en trainer Markus Kauczinski scheiden zich. Dat meldt de club, die voorlaatste staat in de Bundesliga, zondag op zijn Twitter-kanaal.
Tuurlijk! Het is mega wisselvallig dit seizoen. Herta speelde ook weer spuuglelijk.quote:Op zaterdag 5 november 2016 19:06 schreef MCH het volgende:
Zou XL ook mad zijn dat z'n cluppie keihard verslagen is door een nepclub gisteren.
'slechts'quote:Op zondag 6 november 2016 15:06 schreef XL het volgende:
Overigens 1 van de weinige wedstrijden die Borussia in een niet uitverkocht stadion speelt. Waren slechts 6000 borussen mee naar Berlijn, tegenover 40.000 hertha fans
Ze gaan daar ook wel eens met 2x zoveel man heen, omdat Hertha het stadion toch maar half kan vullen. Die verkopen alleen tegen Bayern en Dortmund uit, in die wedstrijden ook niet omdat Hertha zoveel fans heeftquote:
Zeker wel knap. Maar komt ook deels doordat Dortmund het tot nu toe laat afweten. Schalke begon ook slecht en Leverkusen doet het ook niet al te best. Die hadden al veel hoger kunnen en moeten staan.quote:Op maandag 7 november 2016 10:42 schreef XL het volgende:
maar Leipzig jongens, wat een prestatie!
Dat zijn gewoon heel veel jongens die vorig jaar 2. Bundeliga speelden. Totale waarde van de selectie volgens Transfermarkt.de is 81 miljoen. Dat is minder dan Ajax, PSV en vergelijkbaar met Feyenoord. Bayern gaat richting de 600 miljoen.
Natuurlijk, maar 6 verliespunten na 10 wedstrijden is zeer acceptabel. Daarmee kom je op 82 punten en was je vorig jaar tweede geworden.quote:Op maandag 7 november 2016 11:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Zeker wel knap. Maar komt ook deels doordat Dortmund het tot nu toe laat afweten. Schalke begon ook slecht en Leverkusen doet het ook niet al te best. Die hadden al veel hoger kunnen en moeten staan.
Zwaar en zwaar gedopeerd natuurlijk, maar het is wel weer eens wat anders.quote:
Ze zijn extreem fit inderdaad, maar misschien drinken ze allemaal van tevoren een blikje red bullquote:Op maandag 7 november 2016 13:14 schreef nostra het volgende:
[..]
Zwaar en zwaar gedopeerd natuurlijk, maar het is wel weer eens wat anders.
Ach, als Red Bull zonder schromen voor hun trainingscentrum de arts inhuurt die leiding gaf aan het DDR-dopingprogramma en dat van Dynamo... Misschien dat hij dat blikje dan geïntroduceerd heeft als een soort marginal gain.quote:Op maandag 7 november 2016 13:25 schreef XL het volgende:
[..]
Ze zijn extreem fit inderdaad, maar misschien drinken ze allemaal van tevoren een blikje red bull
Is dat zo? Hoe heet de beste man?quote:Op maandag 7 november 2016 13:30 schreef nostra het volgende:
[..]
Ach, als Red Bull zonder schromen voor hun trainingscentrum de arts inhuurt die leiding gaf aan het DDR-dopingprogramma en dat van Dynamo... Misschien dat hij dat blikje dan geïntroduceerd heeft als een soort marginal gain.
Bernd Pansold.quote:
Zou me niet verbazen, maar denk dat hetzelfde geldt voor clubs als Bayern, Barcelona, Real Madrid et cetera.quote:Op maandag 7 november 2016 13:14 schreef nostra het volgende:
[..]
Zwaar en zwaar gedopeerd natuurlijk, maar het is wel weer eens wat anders.
Natuurlijk. Daarom kan ik zo'n druktemakertje die alles een beetje opschudt ook wel prima waarderen.quote:Op maandag 7 november 2016 18:56 schreef TvhN het volgende:
[..]
Zou me niet verbazen, maar denk dat hetzelfde geldt voor clubs als Bayern, Barcelona, Real Madrid et cetera.
Volg jij St. Pauli goed genoeg om te zeggen waarom die stijf onderaan staan?quote:Op zondag 6 november 2016 14:23 schreef XL het volgende:
[..]
Tuurlijk! Het is mega wisselvallig dit seizoen. Herta speelde ook weer spuuglelijk.
Over St. Pauli hoor ik alleen als ik ik Hamburg in een taxi zitquote:Op maandag 7 november 2016 20:46 schreef MCH het volgende:
[..]
Volg jij St. Pauli goed genoeg om te zeggen waarom die stijf onderaan staan?
Probeerde de hele tijd te tellen hoeveel rode kaarten ze hadden, 1 of 2. Omdat ze na de 1-0 geen extra risico namen en niet naar voren speelde. Bleek dat ze nog gewoon met 11 warenquote:
....quote:Op maandag 7 november 2016 20:46 schreef MCH het volgende:
[..]
Volg jij St. Pauli goed genoeg om te zeggen waarom die stijf onderaan staan?
Ik meende dat St Pauli vorig seizoen ook al bijna onderaan stond, en na de winterstop ook even op degradatieplekken stond, maar dat was het seizoen ervoor.quote:
twitter:FCBayernEN twitterde op maandag 14-11-2016 om 17:00:30All-clear for @ArjenRobben! Our medical team have ruled out any serious injury and #Robben will be available for… https://t.co/qIOWMAMyWd reageer retweet
Dus niet. Jawel, mensen. Het is weer eens zover.quote:Op maandag 14 november 2016 17:10 schreef Bolasie het volgende:
twitter:FCBayernEN twitterde op maandag 14-11-2016 om 17:00:30All-clear for @ArjenRobben! Our medical team have ruled out any serious injury and #Robben will be available for… https://t.co/qIOWMAMyWd reageer retweet
Vidal en Costa ook nog twijfelachtig voor de toppert.twitter:FCBayernEN twitterde op vrijdag 18-11-2016 om 12:44:19.@MrAncelotti on squad news: "3 players are unavailable tomorrow. @Javi8martinez, @ArjenRobben and #Coman will miss… https://t.co/h4bjlNpCsg reageer retweet
Bij Dortmund is Reus ook weer uitgevallen op de training waar hij vandaag zijn rentree had kúnnen maken. Guerreiro is nog een vraagteken.quote:Op vrijdag 18 november 2016 15:43 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Dus niet. Jawel, mensen. Het is weer eens zover.Vidal en Costa ook nog twijfelachtig voor de toppert.twitter:FCBayernEN twitterde op vrijdag 18-11-2016 om 12:44:19.@MrAncelotti on squad news: "3 players are unavailable tomorrow. @Javi8martinez, @ArjenRobben and #Coman will miss… https://t.co/h4bjlNpCsg reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |