Langkamptwitter:JamesTylerESPN twitterde op vrijdag 14-10-2016 om 22:13:35So many things to mock about this Emre Mor/Sebastian Langkamp "fracas" https://t.co/oV5WmiHv2z reageer retweet
PSV maakt geen schijn van kans.quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 15:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Geen Ribéry tegen PSV.
Niet dat het wat uitmaakt.
Het is wel strafbaar om dit te zeggen in het PSV-topic.quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 15:58 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
PSV maakt geen schijn van kans.
Gewoon talent.quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 16:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat voor snoepjes heeft die jongen gekregen?
Alweer zes goals in Bundesliga/CL.
twitter:MessiMinutes twitterde op zaterdag 15-10-2016 om 18:22:39Awful news for Breel Embolo, as @s04 confirmed their record signing has broken his ankle after a tackle from Augsbu… https://t.co/6g5iGU1itr reageer retweet
RB is een ziekte.quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:05 schreef Wicky15 het volgende:
RB Leipzig is best wel een leuk ploegje![]()
Maar als hafcfan dit leest wordt hij boos, dus ik moet oppassen.
5-0quote:Op zondag 16 oktober 2016 19:47 schreef MCH het volgende:
2. Bundesliga is ook wel een lollercompetitie. Degradant Stuttgart krijgt met 6-0 op de broek van promovendus Dresden.
Bedankt weer Viking voor deze heerlijke open deur. Ik hap verder nietquote:Op zondag 16 oktober 2016 23:08 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Zoals de meeste clubs die leuke spelers hebben
Geen probleem!quote:Op zondag 16 oktober 2016 23:17 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Bedankt weer Viking voor deze heerlijke open deur. Ik hap verder niet
Die van Feyenoord ja. Leipzig boeit me nietquote:Op maandag 17 oktober 2016 00:17 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Weet ik toch. Vier de 3 puntjes maar mooi.
Daar doelde ik ook opquote:Op maandag 17 oktober 2016 00:21 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Die van Feyenoord ja. Leipzig boeit me niet
Tijd voor KNVB om mee te kijken in Duitsland. Echt verbazend hoe star ze zijn in het toelaten van nieuwe mensen bij cursussen. Er is meer dan genoeg talent in Nederland, met mensen die opgegroeid zijn met Coerver-methode en speelstijl van Cruijff... Als ze dan de kans krijgen om wetenschap erbij te zetten, mensen die niks anders doen dan tegenstanders analyseren, nieuwe dingen verzinnen...quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 12:21 schreef Ajacied422 het volgende:
http://www.vi.nl/premium-(...)-laptoptrainer-1.htm
Goed stuk over de nieuwe generatie voetbaltrainers in Duitsland.
Op de sportvoorpagina van Süddeutsche vandaag ook een goed artikel met die strekking. Ik vind zelf dat de systemen (extreem hoog staan bij de offensieve/dubbele viererkette bij de defensieve clubs) een grote rol spelen. Wat Hertha en Köln doen vind ik bijvoorbeeld niet om aan te zien. Een schande! Leipzig, Dortmund is prachtig.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 12:21 schreef Ajacied422 het volgende:
http://www.vi.nl/premium-(...)-laptoptrainer-1.htm
Goed stuk over de nieuwe generatie voetbaltrainers in Duitsland.
Prachtig van Dortmund zeg. Met de 2e begroting zo presteren. Beetje respect voor Hertaquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 14:27 schreef XL het volgende:
[..]
Op de sportvoorpagina van Süddeutsche vandaag ook een goed artikel met die strekking. Ik vind zelf dat de systemen (extreem hoog staan bij de offensieve/dubbele viererkette bij de defensieve clubs) een grote rol spelen. Wat Hertha en Köln doen vind ik bijvoorbeeld niet om aan te zien. Een schande! Leipzig, Dortmund is prachtig.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 15:41 schreef hafcfan het volgende:
Dortmund is echt walgelijk bezig. Wat verneuken ze het weer vroeg in de competitie
Dit is echt kut ook. Pfffquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 15:41 schreef hafcfan het volgende:
Dortmund is echt walgelijk bezig. Wat verneuken ze het weer vroeg in de competitie
Bartra kan er he-le-maal niks van.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:12 schreef WethouderHekking het volgende:
Weer een verloren jaar voor Borussia Terwijl ze toch weer een behoorlijk elftal hebben staan.
Jammer ja. Gelukkig toch nog een puntje.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:12 schreef WethouderHekking het volgende:
Weer een verloren jaar voor Borussia Terwijl ze toch weer een behoorlijk elftal hebben staan.
Begroting speelt geen rol in het systeem dat je speelt. Tuchel doet het briljant. Het is nog veel sneller dan vorig jaar. Het afbraakvoetbal van Hertha doet het voor mij niet. Twee weken geleden, thuis tegen de nummer 17, HSV, de hele wedstrijd met 9 man achter de bal. Geen wonder dat er geen hond komt kijken!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 15:55 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Prachtig van Dortmund zeg. Met de 2e begroting zo presteren. Beetje respect voor Herta
Ik zie Hoffenheim nooit zo veel spelen, maar ik zag dat ze vierde staan. Is het leuk om te zien voetballen met die 29-jarige trainer?quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 20:39 schreef XL het volgende:
[..]
Begroting speelt geen rol in het systeem dat je speelt. Tuchel doet het briljant. Het is nog veel sneller dan vorig jaar. Het afbraakvoetbal van Hertha doet het voor mij niet. Twee weken geleden, thuis tegen de nummer 17, HSV, de hele wedstrijd met 9 man achter de bal. Geen wonder dat er geen hond komt kijken!
Ja, wat mij betreft een stuk attractiever dan bij Hertha of Köln.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 20:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik zie Hoffenheim nooit zo veel spelen, maar ik zag dat ze vierde staan. Is het leuk om te zien voetballen met die 29-jarige trainer?
Volgens media: jaquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 20:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik zie Hoffenheim nooit zo veel spelen, maar ik zag dat ze vierde staan. Is het leuk om te zien voetballen met die 29-jarige trainer?
Als het niet uitmaakt of je puntloos laatste wordt niet neequote:Op zaterdag 22 oktober 2016 20:39 schreef XL het volgende:
[..]
Begroting speelt geen rol in het systeem dat je speelt. Tuchel doet het briljant. Het is nog veel sneller dan vorig jaar. Het afbraakvoetbal van Hertha doet het voor mij niet. Twee weken geleden, thuis tegen de nummer 17, HSV, de hele wedstrijd met 9 man achter de bal. Geen wonder dat er geen hond komt kijken!
Klopt, en er waren vandaag 42.500 toeschouwers op de tribunes bij deze nieuwe volksclub.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 19:07 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Leipzig staat na morgen dus tweede.
Yep.quote:Op zondag 23 oktober 2016 18:36 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Klopt, en er waren vandaag 42.500 toeschouwers op de tribunes bij deze nieuwe volksclub.
Jij bent nogal raar bezig. Herta fans zijn stukken blijer dan die van Dortmund dat weet ik wel zeker. Echt briljant dat Dortmund hoorquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 20:39 schreef XL het volgende:
[..]
Begroting speelt geen rol in het systeem dat je speelt. Tuchel doet het briljant. Het is nog veel sneller dan vorig jaar. Het afbraakvoetbal van Hertha doet het voor mij niet. Twee weken geleden, thuis tegen de nummer 17, HSV, de hele wedstrijd met 9 man achter de bal. Geen wonder dat er geen hond komt kijken!
Dat hele halfvolle stadion van ze is tevreden denk je, dat ze met 42% balbezit tegen de nummer laatst er uit een dood spelmoment er na 80 minuten met mazzel eentje inleggen en dan in de laatste minuten de 2-0 counteren. Jongens wat een voetbalgoden!quote:Op zondag 23 oktober 2016 19:08 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Jij bent nogal raar bezig. Herta fans zijn stukken blijer dan die van Dortmund dat weet ik wel zeker. Echt briljant dat Dortmund hoor
Ja, een raar clubje dat Hertha. Vreemd eigenlijk, voor een stad als Berlijn. Maar dat stadion helpt ook niet echt. Vreselijke bak.quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:14 schreef XL het volgende:
[..]
Dat hele halfvolle stadion van ze is tevreden denk je, dat ze met 42% balbezit tegen de nummer laatst er uit een dood spelmoment er na 80 minuten met mazzel eentje inleggen en dan in de laatste minuten de 2-0 counteren. Jongens wat een voetbalgoden!
Nee Dortmund doet het geweldig. Het gaat om de prestaties Frits. Snap echt niet waar je Dortmund geruk vandaan komt. Ze presteren ver onder de maatquote:Op zondag 23 oktober 2016 20:14 schreef XL het volgende:
[..]
Dat hele halfvolle stadion van ze is tevreden denk je, dat ze met 42% balbezit tegen de nummer laatst er uit een dood spelmoment er na 80 minuten met mazzel eentje inleggen en dan in de laatste minuten de 2-0 counteren. Jongens wat een voetbalgoden!
Dit hele forum vraagt zich hetzelfde af wat betreft jouw geonaneer inzake Heracles Almelo.quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:21 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Snap echt niet waar je Dortmund geruk vandaan komt.
Dortmund speelt met matig spelersmateriaal in de europese top mee, omdat ze heel brutaal en met een heel gaaf systeem spelen. Wat Klopp nu met Liverpool doet, dat is niet nieuw. Dat deed hij bij Mainz, dat deed hij bij BVB en nu doet hij het weer. Tuchel zette het bij Mainz voort, verbetert het nu bij BVB en is de volgende coach van Liverpool. Dit is voor mij het voetbal van de toekomst, het positiespel blijft voorbehouden aan ploegen met 100den miljoenen budget. De kleintjes die mee blijven doen gaan hoog staan en pressie spelen.quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:21 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Nee Dortmund doet het geweldig. Het gaat om de prestaties Frits. Snap echt niet waar je Dortmund geruk vandaan komt. Ze presteren ver onder de maat
Voor Duitse begrippen hebben ze echt geen matig materiaal. Alleen Bayern heeft betere spelers. Als je dan nu ziet hoeveel puntverlies ze al hebben en dat vroeg in het seizoen. Dan doen ze toch zeker wat niet goed.quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:29 schreef XL het volgende:
[..]
Dortmund speelt met matig spelersmateriaal in de europese top mee, omdat ze heel brutaal en met een heel gaaf systeem spelen. Wat Klopp nu met Liverpool doet, dat is niet nieuw. Dat deed hij bij Mainz, dat deed hij bij BVB en nu doet hij het weer. Tuchel zette het bij Mainz voort, verbetert het nu bij BVB en is de volgende coach van Liverpool. Dit is voor mij het voetbal van de toekomst, het positiespel blijft voorbehouden aan ploegen met 100den miljoenen budget. De kleintjes die mee blijven doen gaan hoog staan en pressie spelen.
Wat is het statement dat je probeert te maken. Oprechte waardering? Of wil je zeggen dat het niet vol zat (want de zondagwedstrijden nemen vaak amper fans mee, dus ik ga ervan uit dat het vol zat in de thuisvakken). Knap tegen Werder. Geloof dat alleen Augsburg wat leeg zat.quote:Op zondag 23 oktober 2016 18:36 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Klopt, en er waren vandaag 42.500 toeschouwers op de tribunes bij deze nieuwe volksclub.
Ik denk dat we het hier niet eens zijn:quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:33 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Voor Duitse begrippen hebben ze echt geen matig materiaal. Alleen Bayern heeft betere spelers. Als je dan nu ziet hoeveel puntverlies ze al hebben en dat vroeg in het seizoen. Dan doen ze toch zeker wat niet goed.
Dat is dan ook de reden waarom in Duitsland hoofdzakelijk op vrijdag en zaterdag wordt gespeeld? Vanwege de afstanden ofzo die uitsupporters moeten overbruggen?quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:33 schreef XL het volgende:
[..]
... (want de zondagwedstrijden nemen vaak amper fans mee, dus ik ga ervan uit dat het vol zat in de thuisvakken).
Nee, dat is traditie. Vanwege commercie is er de vrijdagavond en de zondag. Waarbij met name de zondagwedstrijden over grote afstanden geen uitfans hebben. Vele rijden met campers hun team achterna en op zondagen kun je dan niet terugrijden, moet je maandag vrij voor nemen en dat gaat te ver.quote:Op zondag 23 oktober 2016 22:08 schreef n1ek- het volgende:
[..]
Dat is dan ook de reden waarom in Duitsland hoofdzakelijk op vrijdag en zaterdag wordt gespeeld? Vanwege de afstanden ofzo die uitsupporters moeten overbruggen?
Nou, Mönchengladbach tegen VFB Stuttgart en FC Nürnberg tegen Schalke 04 lijken mij ook erg interessante duels.quote:Op maandag 24 oktober 2016 21:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Nog weinig genot. Alleen Köln - Hoffenheim een strijd tussen revelaties.
Lekker vroeg gaan. Hapje gutbürgerlich eten bij Hehnerhof en daar makkelijk parkeren. Over het weiland naar het stadion, als een prof, zonder file weer weg na de wedstrijd.quote:
Ook maar eens proberen dan. Laatste twee keren hebben we daar echt beide keren ongeveer een uur op de parkeerplaats gestaanquote:Op dinsdag 25 oktober 2016 13:17 schreef XL het volgende:
[..]
Lekker vroeg gaan. Hapje gutbürgerlich eten bij Hehnerhof en daar makkelijk parkeren. Over het weiland naar het stadion, als een prof, zonder file weer weg na de wedstrijd.
Je moet er (zeker bij avondwedstrijden) wel vroeg zijn. Bovendien duidelijk maken dat je de wedstrijd in het stadion kijkt en lang voor de wedstrijd weg bent (want de tafels zijn allemaal gereserveerd voor stamgasten die daar kijken.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 16:03 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Ook maar eens proberen dan. Laatste twee keren hebben we daar echt beide keren ongeveer een uur op de parkeerplaats gestaan
Nou ja, goed was het niet. Wel mooi hoe Stuttgart achterin openmaakt na 80 minuten (waarvan veel met achterstand) en hoe 3 minuten later borussia scoort.quote:
Ik heb genoten kerel! Voetbal was inderdaad niet zo best. Ik heb ook weinig tot geen verstand van deze clubs in tegen stelling tot jij, maar is Hermann altijd zo slecht? De fans om mij heen uiten echt alle kritiek op hem. Qua fans vond ik het echt een toffe ervaring. Het is zeer jammer dat de Bundesliga nu vol zit met Leverkussen, Wolfsborg, Hoffenheim enzovoort maar de traditieclubs hebben nog steeds een fantastische sfeerquote:Op dinsdag 25 oktober 2016 22:48 schreef XL het volgende:
[..]
Nou ja, goed was het niet. Wel mooi hoe Stuttgart achterin openmaakt na 80 minuten (waarvan veel met achterstand) en hoe 3 minuten later borussia scoort.
Vond het raar dat het zo moeizaam gaat met Stuttgart in de tweede bundesliga. Het is me nu echter wel duidelijk waarom.
Hopelijk vond je het toch leuk!
Bedankt voor de tips. Was er wel ruim tijd. 2 uur van te voren, maar toch geparkeerd bij p4 voor 5 euro. Moest na die tijd zo'n 20 minuten wachten. Zal de volgende x doen wat jij zei. Ben van plan om er snel weer heen te gaan. Zeer aardige mensen ook overal. De bratwurst was echt goddelijk ook. Prima bier. Niks te klagen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 13:17 schreef XL het volgende:
[..]
Lekker vroeg gaan. Hapje gutbürgerlich eten bij Hehnerhof en daar makkelijk parkeren. Over het weiland naar het stadion, als een prof, zonder file weer weg na de wedstrijd.
BMG is echt leuk jaquote:Op woensdag 26 oktober 2016 02:26 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips. Was er wel ruim tijd. 2 uur van te voren, maar toch geparkeerd bij p4 voor 5 euro. Moest na die tijd zo'n 20 minuten wachten. Zal de volgende x doen wat jij zei. Ben van plan om er snel weer heen te gaan. Zeer aardige mensen ook overal. De bratwurst was echt goddelijk ook. Prima bier. Niks te klagen.
Nog wat bier staan tanken bij het hockeystadion voor? Schijnt nu ook een fanplatz met veel biertentjes naast het stadion te zijn gemaakt.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 02:26 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips. Was er wel ruim tijd. 2 uur van te voren, maar toch geparkeerd bij p4 voor 5 euro. Moest na die tijd zo'n 20 minuten wachten. Zal de volgende x doen wat jij zei. Ben van plan om er snel weer heen te gaan. Zeer aardige mensen ook overal. De bratwurst was echt goddelijk ook. Prima bier. Niks te klagen.
Leverkusen heeft toch ook veel last van blessures en randzaken? Hij kan vaak pas in de tweede seizoenshelft op stoom komen.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 08:33 schreef de_boswachter het volgende:
Heerlijk die uitschakeling van Bayer Leverkusen door Sportfreunde Lotte (RL West) trouwens
Ik gun het de coach van Leverkusen alleen niet, vind het op de een of andere manier wel een geschikte vent. Ben alleen bang dat hij het einde van deze week niet haalt...
Sandhausen idem dito. Sinds ik er ben geweest volg ik deze club een beetje waar mogelijk. Prachtig dat zo'n kleine club in zo'n klein dorp met relatief beperkte middelen 2e BL kan spelen.
Vanavond vind ik Nurnberg - Schalke het mooiste affiche. Kijken hoe Dave Bulthuis stand houdt. Rest niet zo heel veel bijzonders i.m.o.
Ik vind 2. BL kijken op de Alter Markt of Hehnerhof wat authenthieker en leuker dan rond het stadion, waarbij het ene het andere niet uitsluit.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 08:26 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nog wat bier staan tanken bij het hockeystadion voor? Schijnt nu ook een fanplatz met veel biertentjes naast het stadion te zijn gemaakt.
Ben er al een tijdje niet geweest, toch wel lastig om aan kaarten te komen ondanks dat ik Mitglied ben. Moet er op tijd bij zijn anders 50 euro per stuk ofzo.
Waar kan ik dat vinden XL ?quote:Op woensdag 26 oktober 2016 09:04 schreef XL het volgende:
Borussia heeft sinds deze maand ook een zweitmarkt. Seizoenkaarthouders kunnen kaarten inleveren (geld terug), die worden officieel opnieuw verkocht tegen de 'echte' prijs. Daar heb ik al Nordkurve staplaatsen voor topwedstrijden kunnen kopen.
Bedoelde eerder bier tanken voor en/of na de wedstrijd. Vind dat altijd wel gezellig als het goed weer is. In de winter rij ik liever meteen op huis aan.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 09:08 schreef XL het volgende:
[..]
Ik vind 2. BL kijken op de Alter Markt of Hehnerhof wat authenthieker en leuker dan rond het stadion, waarbij het ene het andere niet uitsluit.
Kaarten is heel moeilijk dit seizoen. Je hebt echt connecties naar een seizoenskaart nodig.
Ja, ik kan op de fiets. 15kmquote:Op woensdag 26 oktober 2016 09:17 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Bedoelde eerder bier tanken voor en/of na de wedstrijd. Vind dat altijd wel gezellig als het goed weer is. In de winter rij ik liever meteen op huis aan.
Woon jij eigenlijk ook ergens in de buurt van Monchengladbach ?
Zweitmarkt.borussia.de geloof ikquote:Op woensdag 26 oktober 2016 09:13 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Waar kan ik dat vinden XL ?
Thanks ! Helaas nog geen wedstrijden waar ik uit kan kiezen.quote:
Het zijn mensen die niet kunnen, dus vaak laatste moment. Bovendien alleen voor uitverkochte wedstrijden, dus misschien is Frankfurt nog niet helemaal uitverkocht. Zal wel uitverkocht raken, dus in de gaten houden of Zuid al bijna vol zit.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 09:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Thanks ! Helaas nog geen wedstrijden waar ik uit kan kiezen.
Weet jij op elke termijn men normaal gesproken wedstrijden aanbied ? Want vrijdag speelt men bijv. thuis tegen Frankfurt maar zie niets staan.
Bij hockey stadion inderdaad staan zuipen. Heerlijk man.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 08:26 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nog wat bier staan tanken bij het hockeystadion voor? Schijnt nu ook een fanplatz met veel biertentjes naast het stadion te zijn gemaakt.
Ben er al een tijdje niet geweest, toch wel lastig om aan kaarten te komen ondanks dat ik Mitglied ben. Moet er op tijd bij zijn anders 50 euro per stuk ofzo.
Dat nummer geef ik een 6,5/10.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 03:16 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
BMG is echt leuk ja
Sowieso, Elf vom Niederrhein vind ik echt genieten![]()
hahaha, altijd gezellig daar.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 12:58 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Bij hockey stadion inderdaad staan zuipen. Heerlijk man.
Dat is altijd nog beter dan de 1 / 10 die ik aan het lied van Bayern Munchen geef. Zitten gewoon stukken Engelse tekst inquote:
Ik vind die van Koln wel goddelijk.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 13:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dat is altijd nog beter dan de 1 / 10 die ik aan het lied van Bayern Munchen geef. Zitten gewoon stukken Engelse tekst in
Stonden ook allemaal boodschappen karretjes waar iedereen zijn bier in flikkerde. Wat een genot zegquote:Op woensdag 26 oktober 2016 13:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
hahaha, altijd gezellig daar.
Jaar of 7 geleden ofzo daar op een zomer zaterdagavond echt tot 21:00 ofzo met Hamburger SV fans staan zuipen. Mega gezellig. Ook gewoon iedereen door elkaar.
Mooiste vind ik nog dat men soms kratten met bier uit de auto's laadt om die vervolgens langs de kant te gaan opzuipen
Duitsers
quote:Op woensdag 26 oktober 2016 13:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dat is altijd nog beter dan de 1 / 10 die ik aan het lied van Bayern Munchen geef. Zitten gewoon stukken Engelse tekst in
quote:Op woensdag 26 oktober 2016 19:03 schreef XL het volgende:
Clubliederen in Duitsland zijn allemaal goed. Ga binnenkort naar Duisburg, die is ook zo ongelofelijk Duits slecht dat het weer mooi wordt
Walldorf is gewoon Regionalliga Sudwest, 4e niveau.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 20:20 schreef MCH het volgende:
Volgende slachtoffer: Darmstadt vliegt eruit tegen Walldorf (10e divisie ofzo)
Je snapt me wel pik, club uit de kelder van het Duitse voetbal knikkert hoge club uit de beker.quote:Op donderdag 27 oktober 2016 11:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Walldorf is gewoon Regionalliga Sudwest, 4e niveau.
Schakelden vorige ronde nog GJVB uit met Bochum.
Hadden tot de 65ste minuut meer balbezit dan darmstadt.quote:Op donderdag 27 oktober 2016 11:00 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Walldorf is gewoon Regionalliga Sudwest, 4e niveau.
Schakelden vorige ronde nog GJVB uit met Bochum.
quote:Op donderdag 27 oktober 2016 12:32 schreef XL het volgende:
[..]
Hadden tot de 65ste minuut meer balbezit dan darmstadt.
Wil je geen streekderby meer?quote:Op donderdag 27 oktober 2016 19:23 schreef TvhN het volgende:
[..]Ik hoop ook zo dat Darmstadt degradeert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |