SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kom een kijkje nemen op onze facebookpagina van Stichting Queri.
https://www.facebook.com/thuiszorgvoordieren/
Heb nog geen datum, Hopelijk ligt die vandaag of morgen in de bus.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 11:15 schreef MarieAlice het volgende:
Wanneer moet je nu eigenlijk naar de gyn, LPFAN?
Ow, dat is dus geen kwestie van gewoon bellen en datum?quote:Op donderdag 13 oktober 2016 11:22 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Heb nog geen datum, Hopelijk ligt die vandaag of morgen in de bus.
Mijn epo is verhoogd voor mijn HB en moet meer bloeddrukmedicijnen slikken.
Nee, huisarts regelt het en dan krijg je een oproep.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 11:26 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Ow, dat is dus geen kwestie van gewoon bellen en datum?
Doe maar rustig aan dan.
quote:Op donderdag 13 oktober 2016 14:38 schreef LPFAN het volgende:
Heb ik een oproep van het ziekenhuis in de brievenbus liggen, is het van de poli revalidatieDaar heb ik helemaal niks te zoeken, is dus denk ik wat mis gegaan lol. Zo maar ff naar de huisarts, ff uitleg vragen.
Nou idd jaquote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:08 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]![]()
Ik belde de poli plastische chirurgie vandaag. Assistente vraagt: 'Waar word je aan geopereerd?' Ik: 'Aan een sinus pilonidalis.' Assistente: 'Nou, dan heb je vast niet de juiste afdeling gebeld. Daar heeft een plastisch chirurg niks mee te maken.'![]()
Geeft maar weer aan dat het niet echt een standaard ingreep is. Maar ze kan ook gewoon vragen in plaats van meteen doen alsof ik dom ben.
Argh, irritant ja... Lekker dat de huisarts jou het op laat lossen ook.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:15 schreef LPFAN het volgende:
Allebei niet meer te bereiken, morgen maar proberen. Gedoe
quote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:40 schreef Poesopstokje het volgende:
Even een kusknuffhartje voor iedereen
Ik lees wel mee, maar het gaat hier op alle fronten kut dus ik blijf even afwezig verder.
Nou idd ja.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:29 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Argh, irritant ja... Lekker dat de huisarts jou het op laat lossen ook.
Aahh wat rot zegquote:Op donderdag 13 oktober 2016 17:04 schreef houdjemond het volgende:
Bleh, mijn mams dr hbA1c is WEER gestegen![]()
. Kan wel janken en anders zij wel.
Sterktequote:Op donderdag 13 oktober 2016 17:04 schreef houdjemond het volgende:
Bleh, mijn mams dr hbA1c is WEER gestegen![]()
. Kan wel janken en anders zij wel.
Jij ook sterktequote:Op donderdag 13 oktober 2016 17:16 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Aahh wat rot zeg
Van hoe hoog naar hoe hoog is hij gegaan dan? Sterkte voor jullie
Hier ook weer een schommeldag. Van 10.4 naar 4.7 binnen een half uur vanmiddagEn een kwartier later terwijl ik niks gegeten had weer gestegen naar 7.8. En daarna weer gedaald. Ik snap het echt niet maar 6 punten zakken binnen een half uur vind ik wel erg veel
En ook al schiet ik niet uit naar 15/20 en terug zoals sommigen, omdat mijn lichaam dit al niet gewend is voel ik me wel doodop en beroerd hiervan
En het wakkert mn angsten alleen maar meer aan. Durf gewoon amper te bewegen hierdoor (had ff 5-10 minuten actief meegedaan tijdens PMT)
Heb dit effe gemist en had ook geen idee wat het is, dus gegoogled. Een haarnestcyste in de bilspleet. Volgens internet. Ik zou dan ook eerder aan een proctoloog denken.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:08 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]![]()
Ik belde de poli plastische chirurgie vandaag. Assistente vraagt: 'Waar word je aan geopereerd?' Ik: 'Aan een sinus pilonidalis.' Assistente: 'Nou, dan heb je vast niet de juiste afdeling gebeld. Daar heeft een plastisch chirurg niks mee te maken.'![]()
Geeft maar weer aan dat het niet echt een standaard ingreep is. Maar ze kan ook gewoon vragen in plaats van meteen doen alsof ik dom ben.
Er is zelfs een sinus pilonidalis-topic, waar ik ook actief in ben.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 20:02 schreef Gia het volgende:
[..]
Heb dit effe gemist en had ook geen idee wat het is, dus gegoogled. Een haarnestcyste in de bilspleet. Volgens internet. Ik zou dan ook eerder aan een proctoloog denken.
Maar inderdaad hoeft ze niet zo te reageren. De patiënte zal toch zelf wel weten bij welke specialist zij moet zijn.
Dikkequote:Op donderdag 13 oktober 2016 22:48 schreef houdjemond het volgende:
En om de dag compleet te maken, brief van het UWV.
Sociaal Medisch verpleegkundige gaat mij bellen, over werkbespreking.
Ik herhaal het even, hetzelfde bedrijf dat mij vorige MAAND afkeurde om te werken, gaat mij bellen, om te praten over werk..
Ja ik doe wel hahahaquote:
Geloof ik ja, vind het echt belachelijk.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 22:52 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ja ik doe wel hahaha, maar ik ben zo verdomde klaar hiermee, met alles eigenlijk.
Oke dan! Balen wel van je vermoeidheidquote:Op donderdag 13 oktober 2016 23:30 schreef PrisTheShiz het volgende:
Ik ben moe![]()
Iedere keer als ik denk dat het goed gaat. Boem vermoeidheid terug.
Op het werk was iedereen dik tevreden. Beoordelingsgesprek was![]()
Ja is denk ik stress.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 23:32 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Oke dan! Balen wel van je vermoeidheid
Mag je ook zeker trots op zijn!quote:Op donderdag 13 oktober 2016 23:37 schreef PrisTheShiz het volgende:
[..]
Ja is denk ik stress.
Maar ben wel trots op mezelf dat ik vanuit een Burnout toch weer ben opgeklommen. Chronisch ziek zijn en fulltime werken valt niet altijd mee.
Gelukkig erkennen sommige collega's dat nu ook.
WTFquote:Op donderdag 13 oktober 2016 22:48 schreef houdjemond het volgende:
En om de dag compleet te maken, brief van het UWV.
Sociaal Medisch verpleegkundige gaat mij bellen, over werkbespreking.
Ik herhaal het even, hetzelfde bedrijf dat mij vorige MAAND afkeurde om te werken, gaat mij bellen, om te praten over werk..
Rot van die vermoeidheidquote:Op donderdag 13 oktober 2016 23:30 schreef PrisTheShiz het volgende:
Ik ben moe![]()
Iedere keer als ik denk dat het goed gaat. Boem vermoeidheid terug.
Op het werk was iedereen dik tevreden. Beoordelingsgesprek was![]()
Fijn dat alles geregeld is en dat is idd al snelquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 10:53 schreef LPFAN het volgende:
Zo alles geregeld qua gedoe. Heb 24 oktober een afspraak. Das behoorlijk snel al
Hopelijk blijft het nu goedquote:Op vrijdag 14 oktober 2016 18:44 schreef Sylvana het volgende:
Ik denk dat zich insuline heeft opgehoopt onder mn huid (spuitplek)
Want nu met mn nieuwe setje zit ik gewoon op 5.6
Plek onder andere setje voelde ook hard aan toen ik pleister verwijderde. Dus denk dat daar aan heeft gelegen.
Fijn dat het werkt!quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 19:10 schreef vannelle het volgende:
Na de verhuizing ook van apotheek gewisseld en ik krijg nu Oxycodon van Teva ipv Sandoz.
En dat is helemaal niet erg!
Ook al klinkt het vreemd, ik heb het idee dat deze beter werkt ondanks dat de werkzame stof hetzelfde is.
Vanmiddag een slaapkamer gewit en de pijn valt reuze mee.![]()
Sterker nog: Ik ga zo nog 1 muur doen.
En ja, dat kan met kunstlicht want het is een andere kleur dan er nu op zit, het contrast is dus groot.
Maar dat zijn details, belangrijkste is dat deze Oxy heel goed lijkt te werken.
Ik heb iets wat vaker voorkomt, maar vergelijkbaar is qua problematisch gebied. Hidradenitis suppurativa.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 20:25 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Er is zelfs een sinus pilonidalis-topic, waar ik ook actief in ben.![]()
Maar ja, het is een heel naar probleem, waar ik al twee keer aan geopereerd ben, maar nu is de bedoeling dat het voor eens en voor altijd over is. Maar wordt een grote operatie, met risico's dat de wond weer openscheurt e.d. en dat je dus alsnog terug bij af bent (met een open wond die vanzelf dicht moet groeien). En als het hiermee weg is, wil dat trouwens niet zeggen dat het in de toekomst wegblijft. Het wordt steeds meer als een chronische ziekte gezien.
Oftewel, allemaal niet zo rooskleurig en ik zie er dus erg tegenop. Ook die opname in het ziekenhuis en dat ik pas na de operatie hoor of ik 1 of 7 nachten moet blijven.![]()
Groot gelijk. Als je huis vies en rommelig wordt kom je qua gevoel in een neerwaartse spiraal en ligt het gevaar van een depressie op de loer.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 19:28 schreef LPFAN het volgende:
Ik heb weer hulp gevraagd voor mijn huishouden. Ik ben bang dat ik een terugval krijg, dat ik het niet doe en mijn huis vies en rommelig wordt, want ik ben zo ontzettend moe dat het me niet lukt om het te doen. Wil die terugval voor zijn, dus weer hulp ingeschakeld, Ze komt maandag langs om dingen te bespreken.
Waarom kan ze niet meer krijgen dan?quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 19:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Groot gelijk. Als je huis vies en rommelig wordt kom je qua gevoel in een neerwaartse spiraal en ligt het gevaar van een depressie op de loer.
Een fris en schoon huis is voor ons cz-en, veel beter.
Maar ja, hoeveel hulp kun je tegenwoordig krijgen?
Mijn moeder is 75 en kan door een tia niet hoog en niet laag werken. Dus, niet op een trapje en niet onderin de kastjes.
Ze heeft slechts 3 uur hulp in de twee weken!
Dat ken ik en is denk ik inderdaad vergelijkbaar. Dat ontstaat toch ook op plekken waar de huid tegen elkaar aan zit, zoals liezen, oksels, dat soort plekken. Dat is natuurlijk ook het geval met je bilspleet. Hoewel het zich bij mij de eerste keer openbaarde echt op mijn stuitje, maar toen ze gingen snijden bleek het ook al verder naar onder en naar boven te zitten. Het loopt ook nog door in mijn rug bij mij...quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 19:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik heb iets wat vaker voorkomt, maar vergelijkbaar is qua problematisch gebied. Hidradenitis suppurativa.
Had het vroeger alleen een enkele keer in de lies en tussen bil en bovenbeen. Na een totaalruptuur is dit doorgedrongen naar dat lidtekenweefsel, waardoor endorectale fistels ontstonden in het perineum. Het blijft een probleem dat steeds weer terugkomt. Ook hierbij kunnen onderhuidse gangetjes ontstaan.
Dus ik leef met je mee.
Succes met de operatie.
Klopt, ik merk bij mezelf dat een schoon huis veel prikkelarmer is. Bovendien liggen er dan niet overal taken die eigenlijk nog moeten gebeuren, wat weer stress oplevert.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 19:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Een fris en schoon huis is voor ons cz-en, veel beter.
Stom dat je daardoor dan weer een paar dagen ontregeld bent.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 18:44 schreef Sylvana het volgende:
Ik denk dat zich insuline heeft opgehoopt onder mn huid (spuitplek)
Want nu met mn nieuwe setje zit ik gewoon op 5.6
Plek onder andere setje voelde ook hard aan toen ik pleister verwijderde. Dus denk dat daar aan heeft gelegen.
Kan ze niet betalen. Ze heeft alleen AOW. Daar doe je niet veel mee. Ze had voorheen 3 uur per week en is gekort met de keukentafelgesprekken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2016 19:54 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Waarom kan ze niet meer krijgen dan?
quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 10:31 schreef LPFAN het volgende:
Blegh naald zit niet lekker vandaag, krijg de hele tijd steken.. hij zit wel goed in het vat en de drukken zijn goed maar bah.
quote:
quote:
Als je je zorgen maakt moet je bellen.quote:Op maandag 17 oktober 2016 13:46 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Even hier maar, om slowchat niet teveel te "verzieken":
Ik heb eens nagekeken, en ik bloed al vanaf 29 september. Ik heb zo'n 9 maanden de prikpil gehad (3, misschien zelfs 4 keer geweest), en besloten ermee te stoppen ivm niet eens een klein beetje wil om ook maar iets te doen in bed.
Op de dag dat ik 'm had moeten halen - 29 september dus - begon ik lichtjes bloed te verliezen. In eerste instantie dacht ik aan een doorbraakbloeding. Maar nu is het overgegaan in echte ongesteldheid. Alleen wat zo raar is: soms zit de tampon maar een kwart- of halfvol (na bijv 6-8 uur), soms zit ie na 3-4 uur hartstikke vol en ben ik bijna aan het doorlekken.![]()
Ik heb ook elke dag nog buikpijnkrampen, ik ben geen aansteller/niet kleinzerig, maar m'n gezicht vertrekt wel van de pijn.
Moet ik de dokter bellen?
Heb gebeld. Maar ik ben zo slecht in uitleggen wat ik bedoel.quote:Op maandag 17 oktober 2016 14:19 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Als je je zorgen maakt moet je bellen.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:03 schreef Aspergermeisje het volgende:
Bij alles wat goed zou zijn voor de migraine, zit het autisme in de weg. Dat frustreert me even enorm momenteel.Het is een vicieuze cirkel, waar ik momenteel nog geen uitgang uit zie.
Voorbeeld om te illustreren wat ik bedoel: zaterdag kreeg ik twee uur voor een feestje migraine.
Wat ik dan eigenlijk moet doen is:
- Alles uit mijn handen laten vallen.
- Naar bed gaan met medicijnen.
- Maar zien of en wanneer ik me goed genoeg voel om naar het feestje te gaan.
Wat ik deed is:
- Doorgaan met dingen regelen vanuit bed, zodat het hoe, wat, waar, wanneer van het feestje duidelijk is (als het niet duidelijk is heb ik ook stress).
- Me klaarmaken voor het feestje, want stel dat de hoofdpijn op tijd over is, dan moet ik wel mijn afspraken nakomen.
- Vijf minuten van tevoren aangekleed en wel en nog met lichte hoofdpijn uit bed springen en gaan met die banaan. Ik vind het namelijk heel lastig om een bestaande situatie binnen te stappen, dus ik wil er dan op tijd zijn.
Al die dingen zorgen ervoor dat het veel langer duurt, voordat de medicijnen werken. Bovendien kwam de migraine binnen 24 uur weer terug, wat snel is.
Leuk toch dat je feestjes hebt! Alleen jammer dat je zo'n migraine er van krijgt iddquote:Op maandag 17 oktober 2016 17:56 schreef Aspergermeisje het volgende:
En ondertussen denk ik: welke autist gaat er ook naar een feestje...Veel te hooggegrepen sociaal gezien, veel te veel prikkels, laat naar bed dus doorbreking van de structuur, enzovoort. Maar ik ben zo blij dat ik eindelijk feestjes heb gevonden waar ik graag naartoe ga met mensen die mij ook leuk vinden.
En ik heb dat positieve sociale contact ook echt nodig.
Maarja, dan een weekend vol migraine dus.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:56 schreef Aspergermeisje het volgende:
En ondertussen denk ik: welke autist gaat er ook naar een feestje...Veel te hooggegrepen sociaal gezien, veel te veel prikkels, laat naar bed dus doorbreking van de structuur, enzovoort. Maar ik ben zo blij dat ik eindelijk feestjes heb gevonden waar ik graag naartoe ga met mensen die mij ook leuk vinden.
En ik heb dat positieve sociale contact ook echt nodig.
Maarja, dan een weekend vol migraine dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is bij jou alleen wel wat lastiger door de factor migraine denk ik. Hoe gaat het nu met de hoofdpijn?
quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:59 schreef LPFAN het volgende:
Ik krijg weer huishoudelijke hulp, het is nu even wachten op de indicatie en toestemming van de gemeente. Vanmorgen hele huis zelf gedaan en ik ben helemaal kapot nu.
Niet lang meer, Het is al in gang gezet.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:09 schreef MarieAlice het volgende:
[..]voor huishoudelijke hulp! Hoe lang zou dat nog wachten zijn?
Rust nu maar even dan.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:11 schreef superkimmi het volgende:
ik kom iedereen even een dikke knuffel brengen! Druk druk druk en mijn verkoudheid (die begin september is begonnen) lijkt alleen maar erger te worden dus momenteel zit ik vooral op het werk of in bed. Maar ik denk wel aan jullie hoor
quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:11 schreef superkimmi het volgende:
ik kom iedereen even een dikke knuffel brengen! Druk druk druk en mijn verkoudheid (die begin september is begonnen) lijkt alleen maar erger te worden dus momenteel zit ik vooral op het werk of in bed. Maar ik denk wel aan jullie hoor
De onvoorspelbaarheid van migraine is ook gewoon lastig.quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:03 schreef Aspergermeisje het volgende:
Bij alles wat goed zou zijn voor de migraine, zit het autisme in de weg. Dat frustreert me even enorm momenteel.Het is een vicieuze cirkel, waar ik momenteel nog geen uitgang uit zie.
Voorbeeld om te illustreren wat ik bedoel: zaterdag kreeg ik twee uur voor een feestje migraine.
Wat ik dan eigenlijk moet doen is:
- Alles uit mijn handen laten vallen.
- Naar bed gaan met medicijnen.
- Maar zien of en wanneer ik me goed genoeg voel om naar het feestje te gaan.
Wat ik deed is:
- Doorgaan met dingen regelen vanuit bed, zodat het hoe, wat, waar, wanneer van het feestje duidelijk is (als het niet duidelijk is heb ik ook stress).
- Me klaarmaken voor het feestje, want stel dat de hoofdpijn op tijd over is, dan moet ik wel mijn afspraken nakomen.
- Vijf minuten van tevoren aangekleed en wel en nog met lichte hoofdpijn uit bed springen en gaan met die banaan. Ik vind het namelijk heel lastig om een bestaande situatie binnen te stappen, dus ik wil er dan op tijd zijn.
Al die dingen zorgen ervoor dat het veel langer duurt, voordat de medicijnen werken. Bovendien kwam de migraine binnen 24 uur weer terug, wat snel is.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:08 schreef MarieAlice het volgende:
[..]Weet ik, maar als ik bijvoorbeeld binnen mijn woonproject kijk, dan ben ik bijna de enige die vrienden heeft, een eigen bedrijf heeft, de universiteit heeft afgerond, enzovoort. Ik functioneer het 'hoogst' van iedereen denk ik. En dan denk ik soms dat dat weleens mee zou kunnen spelen in mijn migraine. Ik doe gewoon veel dingen die hooggegrepen en moeilijk voor me zijn (dat voel ik zelf ook, niet alleen vergeleken met anderen). Maar ik werk bijvoorbeeld maar 8 uur per week, terwijl er ook mensen zijn die 40 uur per week werken, daarnaast sporten, zelf hun boodschappen doen en zelf schoonmaken. Dus wat dat betreft functioneer ik weer het laagst. Ik ben het minst actief van de hele verdieping. Mijn vraag is dan dus: zou ik meer kunnen als ik minder veeleisende dingen zou doen/er minder verwachtingen van me zouden zijn (want je ziet het autisme niet, dus er zijn veel verwachtingen)?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is bij jou alleen wel wat lastiger door de factor migraine denk ik. Hoe gaat het nu met de hoofdpijn?
Hoofdpijn is weg nu. Voel wel dat ik heel rustig aan moet doen anders komt het weer terug.
Bah! Die duurt al lang. Beterschap!quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:11 schreef superkimmi het volgende:
ik kom iedereen even een dikke knuffel brengen! Druk druk druk en mijn verkoudheid (die begin september is begonnen) lijkt alleen maar erger te worden dus momenteel zit ik vooral op het werk of in bed. Maar ik denk wel aan jullie hoor
Fijn!quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:59 schreef LPFAN het volgende:
Ik krijg weer huishoudelijke hulp, het is nu even wachten op de indicatie en toestemming van de gemeente. Vanmorgen hele huis zelf gedaan en ik ben helemaal kapot nu.
Daar heb je gelijk in dat die keuze niet elke keer hetzelfde hoeft te zijn. Dat is ook nog eens lastig: ik wou dat er gewoon een protocol was dat ik elke keer toe kon passen.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:14 schreef Adriane het volgende:
[..]
De onvoorspelbaarheid van migraine is ook gewoon lastig.
Want wat doe je? Toch naar het feest en de consequenties accepteren of zorgen dat de aanval goed aangepakt wordt?
Die keuze hoeft niet elke keer dezelfde keuze te zijn.
Was het feest het waard? Of is het handig dat je de volgende keer wel verstandig bent?
Vaak weet je achteraf pas het antwoord.
Had je nu eigenlijk al een nieuwe huisarts?quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:21 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in dat die keuze niet elke keer hetzelfde hoeft te zijn. Dat is ook nog eens lastig: ik wou dat er gewoon een protocol was dat ik elke keer toe kon passen.
Het feestje was het wel waard, maar ik heb de consequenties niet echt geaccepteerd als ik eerlijk ben, want ik heb vannacht medicatie ingenomen, met de smoes naar mezelf: het is na 12 uur, dus een nieuwe week.Nu mag ik deze week dus in principe geen Imigran meer, wat ik niet vol ga houden, dus ga ik deze week hoogstwaarschijnlijk over mijn medicatielimiet heen.
Ja, maar nog geen kennis mee gemaakt. Kon 31 oktober pas.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:24 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Had je nu eigenlijk al een nieuwe huisarts?
Dat is natuurlijk ook een manier. Ik kan naar het feestje, want dan neem ik de medicatie van volgende week. Niks mis mee.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:21 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in dat die keuze niet elke keer hetzelfde hoeft te zijn. Dat is ook nog eens lastig: ik wou dat er gewoon een protocol was dat ik elke keer toe kon passen.
Het feestje was het wel waard, maar ik heb de consequenties niet echt geaccepteerd als ik eerlijk ben, want ik heb vannacht medicatie ingenomen, met de smoes naar mezelf: het is na 12 uur, dus een nieuwe week.Nu mag ik deze week dus in principe geen Imigran meer, wat ik niet vol ga houden, dus ga ik deze week hoogstwaarschijnlijk over mijn medicatielimiet heen.
Wat duurt dat toch allemaal lang in NL zeg... hier bel je gewoon naar ene huisarts en twee dagen later kan je langsgaan.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:32 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Ja, maar nog geen kennis mee gemaakt. Kon 31 oktober pas.
Op zich heeft dat medicatielimiet daar niks mee te maken (meer het onbegrip van de vorige huisarts). Dat limiet komt van de neuroloog en daar geloof ik ook in. Als ik bij elke aanval die ik heb medicatie in zou nemen, heb ik binnen de kortste keren medicatieafhankelijke hoofdpijn. Alleen maakte de huisarts er heel strak 1 per week van, terwijl ik van de neuroloog nog een 2e in nood mocht nemen.
Klopt, en ik moet ook nog maar even genieten van de tijd die ik nog heb, want na mijn operatie ben ik sowieso een tijdje beperkt in waar ik kan gaan en staan.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:35 schreef Adriane het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook een manier. Ik kan naar het feestje, want dan neem ik de medicatie van volgende week. Niks mis mee.
En een keer over de medicatie limiet gaan is ook niks mis mee.
Je huisarts is nogal (te) streng daarmee heb ik eerder begrepen.
Ja, dat wordt vervelend. Ik ben nu beperkt. Mag niet fietsen, niet autorijden, geen huishoudelijke klussen en ik verveel me dood. Ik wandel wat en lig veel. Nog minimaal 2,5 week. Nog even doorbijten dus.quote:Op maandag 17 oktober 2016 19:10 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Klopt, en ik moet ook nog maar even genieten van de tijd die ik nog heb, want na mijn operatie ben ik sowieso een tijdje beperkt in waar ik kan gaan en staan.
Overigens is de kans ook groot dat er daarna medicatieafhankelijke hoofdpijn overblijft, omdat die dan steeds onderdrukt wordt door de pijnstillers voor de napijn van de operatie. Dat was na de vorige operaties ook.
Ja, ik kan het me voorstellen. Sterkte nog. Ik moet ook veel liggen en lopen daarna, en weinig zitten.quote:Op maandag 17 oktober 2016 20:39 schreef Adriane het volgende:
[..]
Ja, dat wordt vervelend. Ik ben nu beperkt. Mag niet fietsen, niet autorijden, geen huishoudelijke klussen en ik verveel me dood. Ik wandel wat en lig veel. Nog minimaal 2,5 week. Nog even doorbijten dus.
Ik heb zo'n grijper en een handveger en blik met een steel gekocht bij de action of Blokker ofzo. Heel handig, want ik merk dat ik door de pijn enzo onhandiger ben en dus ook meer laat vallen.quote:Op maandag 17 oktober 2016 21:02 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Ja, ik kan het me voorstellen. Sterkte nog. Ik moet ook veel liggen en lopen daarna, en weinig zitten.
Liet vandaag het dopje van de douchegel vallen in de douche, en toen dacht ik: dat is dan dus een probleem. Zulke kleine dingetjes die ik nu zonder nadenken doe. Dan moet ik de douchegel maar op z'n kop zetten en wachten tot er iemand is die dat dopje op kan rapen. Want bukken kan echt niet de eerste tijd.
Gelukkig heb ik een nieuwe koelkast kunnen kopen!Eentje die de koelkast boven heeft (en de diepvries onder), dus dan hoef ik niet te bukken als ik daar iets in wil zetten of uit wil halen.
Hoeveel weken in totaal nu, samen met de resterende 2,5? Bij mij was het 3 tot 6 maanden, is gewoon echt niet leuk meer hoorquote:Op maandag 17 oktober 2016 20:39 schreef Adriane het volgende:
[..]
Ja, dat wordt vervelend. Ik ben nu beperkt. Mag niet fietsen, niet autorijden, geen huishoudelijke klussen en ik verveel me dood. Ik wandel wat en lig veel. Nog minimaal 2,5 week. Nog even doorbijten dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 17 oktober 2016 20:39 schreef Adriane het volgende:
[..]
Ja, dat wordt vervelend. Ik ben nu beperkt. Mag niet fietsen, niet autorijden, geen huishoudelijke klussen en ik verveel me dood. Ik wandel wat en lig veel. Nog minimaal 2,5 week. Nog even doorbijten dus.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:09 schreef MarieAlice het volgende:
Beetje gezeurHeel logische gevoelens en gedachten, met het antwoordHet komt zo het komt. En waarschijnlijk voor een groot deel ook nog vanzelf. Je hoeft niet zoveel. Oefen eens op een opgetrokken wenkbrauw, zonder woorden en laat de omgeving zijn / haar eigen repliek maar bedenken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je vindt je weg wel weer. Zodra jij gewend bent aan je nieuwe ik, volgt je omgeving vanzelf.![]()
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:09 schreef MarieAlice het volgende:
Beetje gezeur.Het is geen gezeur! Dikke knuffelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geef het tijd, het zal vast wel beter worden.
Kom een kijkje nemen op onze facebookpagina van Stichting Queri.
https://www.facebook.com/thuiszorgvoordieren/
Een neefje van me heeft autisme, asperger, net als jij. En die is zo lief en sociaal!quote:Op maandag 17 oktober 2016 17:56 schreef Aspergermeisje het volgende:
En ondertussen denk ik: welke autist gaat er ook naar een feestje...Veel te hooggegrepen sociaal gezien, veel te veel prikkels, laat naar bed dus doorbreking van de structuur, enzovoort. Maar ik ben zo blij dat ik eindelijk feestjes heb gevonden waar ik graag naartoe ga met mensen die mij ook leuk vinden.
En ik heb dat positieve sociale contact ook echt nodig.
Maarja, dan een weekend vol migraine dus.
Tot de controle over 2,5 week is het 7 weken.quote:Op maandag 17 oktober 2016 23:55 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Hoeveel weken in totaal nu, samen met de resterende 2,5? Bij mij was het 3 tot 6 maanden, is gewoon echt niet leuk meer hoor
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:09 schreef MarieAlice het volgende:
Beetje gezeur.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze hadden geen stoffer en blik die groot genoeg was om mij op te vegenquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 08:48 schreef Adriane het volgende:
[..]
Tot de controle over 2,5 week is het 7 weken.
Afhankelijk daarvan kan het verlengd worden.
Nee, het is echt niet leuk.
Ik word er zelfs wat depri van.
3 tot 6 maanden? Dan kun je helemaal opgeveegd worden
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:09 schreef MarieAlice het volgende:
Beetje gezeur.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 09:08 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Ze hadden geen stoffer en blik die groot genoeg was om mij op te vegen![]()
Netjes!quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 09:10 schreef LPFAN het volgende:
voor iedereen.
Shuntflow vandaag weer gehad, 2400 mlMooi gelijk gebleven dus.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 00:09 schreef MarieAlice het volgende:
Beetje gezeur.Ik herken de onhandigheid en het woorden kwijt zijn. Die onhandigheid schijnt bij mij momenteel te komen van m'n menstruatie? Dat zei iemand op het andere topic, dacht eerst dat het een grapje was.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar dat woorden kwijt zijn duurt bij mij ook voort. Het is een stuk minder hevig dan bij jou. Maar toch moet mijn vriend zo vaak invullen wat ik bedoel, zijn er zulke lange stiltes als ik dus zoek naar een woord.
________________________________
Zometeen dokter, kijken wat die zegt over het lange ongesteld zijn en of er überhaupt een anticonceptie geschikt is...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
@LPFAN:voor de flow! En
geduld is helaas niet een van mijn sterke punten.
@weethetevennietmeer:daar heb je gelijk in. (En drie tot zes maanden is echt wel heel lang
) (en die van die stoffer en blik was naais
)
@Adriane: dat lijkt me zo ongelofelijk lang nog... heb je nog een beetje afleiding? Soms denk ik dat verveling een van de meest deprimerende dingen in het leven is...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Jaimy_Luca: er is wel bewijs dat vrouwen verstrooider zijn tijdens hun menstruatie, maar dat gaat niet van Rosy the riveter naar Gastonne Lagaffe. Succes bij de dokter.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 11:07 schreef Aspergermeisje het volgende:
@MarieAlice, ik denk dat veel van ons herkennen wat je schrijft. Als je gedurende je leven een chronische ziekte krijgt of een ongeluk krijgt, moet je je aanpassen aan de nieuwe situatie, wat heel moeilijk is. De situatie en de omstandigheden kunnen ook steeds weer veranderen, waardoor je opnieuw dat proces door moet (waar ik momenteel een beetje in zit). Ik zeg altijd dat acceptatie niet iets is dat je bereikt en dat dan blijft voor de rest van je leven. Dat is een golvende beweging, die omhoog en omlaag kan. Niet dat dit je verder helpt, maar ik hou altijd van verklaringen.![]()
![]()
...
Vannacht weer migraine gehad.Drie dagen achter elkaar is niet goed.
6 uur tot 4 dagen, maar door werkende medicatie vaak korter. Kan dus zijn dat dit één aanval was die af en toe onderdrukt was door medicatie.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 11:43 schreef MarieAlice het volgende:
[..]![]()
Bij jou is migraine dan in aanvallen van een paar uur, als ik het goed begrijp?
Mja, het is inderdaad aanpassen en weer aanpassen en weer aanpassen. In zekere zin geldt dat natuurlijk ook voor mensen die niet ziek zijn, we leven nu eenmaal niet op een eiland en zelfs daar kan het ineens beginnen regenen.
Ik hou ook van verklaringen
Ik heb het eens gegoogled en idd: sommige vrouwen zijn onhandiger tijdens hun menstruatie. Ik ben het momenteel dus (ongesteld en onhandig), had dat nog nooit gelinkt aan elkaar. Ik ga er voortaan op letten, want word nu immers weer ongesteld.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 11:18 schreef MarieAlice het volgende:
@Jaimy_Luca: er is wel bewijs dat vrouwen verstrooider zijn tijdens hun menstruatie, maar dat gaat niet van Rosy the riveter naar Gastonne Lagaffe. Succes bij de dokter.
Waarom met je ouders?quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 12:30 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Ik heb het eens gegoogled en idd: sommige vrouwen zijn onhandiger tijdens hun menstruatie. Ik ben het momenteel dus (ongesteld en onhandig), had dat nog nooit gelinkt aan elkaar. Ik ga er voortaan op letten, want word nu immers weer ongesteld.
________________________________
Wat doktersbezoek betreft: Ik moet eind deze week toch bloedprikken, heeft de dokter gelijk bloedarmoede aan gekruist. Maandag kan ik dan daarvoor bellen.
Wat de anticonceptie betreft: er is uitgekomen dat een sterilisatie het beste is voor mij. Dat word dus even babbelen met mijn vriend. En wellicht later met mijn ouders.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 11:18 schreef MarieAlice het volgende:
@Adriane: dat lijkt me zo ongelofelijk lang nog... heb je nog een beetje afleiding? Soms denk ik dat verveling een van de meest deprimerende dingen in het leven is...Ik ben het helemaal met je eens. Ik vind het lastig om afleiding te vinden. Alles verveelt snel. En ik ben snel mijn concentratie kwijt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar zometeen ga ik lekker even stukje wandelen met een vriendin.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 12:45 schreef Adriane het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens. Ik vind het lastig om afleiding te vinden. Alles verveelt snel. En ik ben snel mijn concentratie kwijt.
Maar zometeen ga ik lekker even stukje wandelen met een vriendin.WandelseSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kom een kijkje nemen op onze facebookpagina van Stichting Queri.
https://www.facebook.com/thuiszorgvoordieren/
Ik neem aan dat hun ook wel zouden willen weten (al weten ze dat wel), dat ze van ons geen kleinkinderen zullen krijgen?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 12:47 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Ik neem aan dat hun ook wel zouden willen weten (al weten ze dat wel), dat ze van ons geen kleinkinderen zullen krijgen?Het kwam over alsof je toestemming wou vragen, vandaar dat ik het vroeg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kom een kijkje nemen op onze facebookpagina van Stichting Queri.
https://www.facebook.com/thuiszorgvoordieren/
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 12:45 schreef Adriane het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens. Ik vind het lastig om afleiding te vinden. Alles verveelt snel. En ik ben snel mijn concentratie kwijt.
Maar zometeen ga ik lekker even stukje wandelen met een vriendin.Have fun!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Misschien TED-talks kijken? Een sjaal breien? Een denkbeeldige renovatie of herdecoratie uitvoeren?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 13:04 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Have fun!![]()
Misschien TED-talks kijken? Een sjaal breien? Een denkbeeldige renovatie of herdecoratie uitvoeren?Ja, de verbouwing uitdenken is inderdaad een goed idee. Nu de loterij nog winnenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Welkom!quote:Op donderdag 20 oktober 2016 11:57 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
Ik ben nieuw in dit topic dus ik zal me even kort voorstellen.
Ik ben 26, heb chronische ziekte van Lyme en ga binnenkort het huis uit.
Door dat laatste ben ik een beetje na gaan denken hoe ik dat zo makkelijk mogelijk voor mezelf kan maken aangezien ik weinig energie over heb.
Zo lijkt zo'n robotstofzuiger me wel heel tof maar misschien een beetje overdone. Wel ga ik op de dagen dat ik vrij ben dubbel koken, zodat als ik gewerkt heb zo een bord in de magnetron kan zetten.
Welke 'trucjes' gebruiken jullie nog meer om het huishouden niet te zwaar te maken?
Kijk, dat is mooi.quote:Op donderdag 20 oktober 2016 10:18 schreef LPFAN het volgende:
Bloeddruk is redelijk normaal vandaagKan merken dat de pil uit mijn systeem begint te trekken, voel me een heel stuk beter.
Ik heb een man!quote:Op donderdag 20 oktober 2016 11:57 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
Welke 'trucjes' gebruiken jullie nog meer om het huishouden niet te zwaar te maken?
Welkom hier!quote:Op donderdag 20 oktober 2016 11:57 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
Ik ben nieuw in dit topic dus ik zal me even kort voorstellen.
Ik ben 26, heb chronische ziekte van Lyme en ga binnenkort het huis uit.
Door dat laatste ben ik een beetje na gaan denken hoe ik dat zo makkelijk mogelijk voor mezelf kan maken aangezien ik weinig energie over heb.
Zo lijkt zo'n robotstofzuiger me wel heel tof maar misschien een beetje overdone. Wel ga ik op de dagen dat ik vrij ben dubbel koken, zodat als ik gewerkt heb zo een bord in de magnetron kan zetten.
Welke 'trucjes' gebruiken jullie nog meer om het huishouden niet te zwaar te maken?
quote:Op donderdag 20 oktober 2016 10:18 schreef LPFAN het volgende:
Bloeddruk is redelijk normaal vandaagKan merken dat de pil uit mijn systeem begint te trekken, voel me een heel stuk beter.
quote:Op donderdag 20 oktober 2016 12:48 schreef Adriane het volgende:
[..]
Ja, de verbouwing uitdenken is inderdaad een goed idee. Nu de loterij nog winnen
Details, details.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goeie tips, bedankt!quote:Op donderdag 20 oktober 2016 13:28 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Welkom hier!
Wat truukjes betreft, ik heb er wel enkele maar hoe nuttig ze zijn voor jou, weet ik ook niet.
-beperk het aantal keer dat je boodschappen gaat doen, doe dat met een boodschappenlijst en ga op de minst drukke momenten. Hier is dat dus 1 keer per maand voor drank, toiletpapier en keukenrol, afwasmiddel, cornflakes, pasta en rijst en aardappels, diepvriesgroenten, diepvriesvlees (of naar de beenhouwer en dan invriezen), ... en dat dan liefst op vrijdagavond zo'n half uur voor sluitingstijd. De rest van de maand ga ik een keer per week, ook met een lijstje, voor fruit, yoghurt, brood, beleg,... ook telkens op vrijdagavond.
-kook niet alleen voor twee dagen, maar zelfs voor weken, door soep, spaghettisaus,... in te vriezen of groenten op voorhand te snijden en in porties in te vriezen. Of diepvriesgroenten kopen en in porties doen. Dan kom je thuis, gooi je drie zakjes groenten in de wok, nog een stuk vlees en je bent klaar in 15 minuten.
-als je het echt te druk hebt: laat de boodschappen aan huis brengen. In de winkelnstaan kan soms echt doodvermoeiend zijn.
-probeer altijd meteen alles op z'n plek te leggen. De was meteen in de kast, de boodschappen meteen weggezet, geen drie dagen afwas in de keuken, het brood terug in de broodtrommel. Veel minder werk als je echt wil gaan schoonmaken.
-doe je schoenen uit in huis. Serieus. Veel minder vuil.
-hou het weekend in principe schoonmaak- en boodschappenvrij, als dat gaat. Als het door de week niet lukt om alles te doen, kan je dingen in het weekend doen, als het wel lukt, heb je een heel weekend om dingen te doen die je wil doen. Ik doe dat omdat ik dan liever drie dagen echt stikkapot ben als ik in mijn zetel plof, dan dat ik mijn halve weekend nog moet poetsen en niet uitgerust ben op maandag.
-Verdeel het huis in zones: je laat je robotstofzuiger als het gaat elke dag je hele huis doen (of om d etwee dagen, maar katten hier) en poetst dan op maandag bv de slaapkamer en het bureau, op woensdag de badkamer en het toilet, op vrijdag de gang, de keuken en de woonkamer. En als het dan niet lukt, kan je het altijd nog in het weekend doen.
-maak het makkelijk om schoon te maken: hoe minder beeldjes en foto's en kaarsjes op je kasten en hoe minder open rekken hoe gemakkelijker het is om af te stoffen. Borden en glazen zonder zevenhonderd tierlantijntjes zijn makkelijker af te wassen.
-Vraag hulp. Iemand die een keer in de twee weken langskomt, een vriend die je kan helpen de stoelen op tafel te zetten, iemand om de ruiten te kuisen, iemand om de strijk te doen.
-Laat de wasmachine snachts draaien, hang 's morgens op, schud daarbij eerst de kleren goed uit en hang mooi open. Een blouse op een hanger, bijvoorbeeld. Desnoods hang je het als het droog is in de badkamer terwijl je doucht of een bad neemt. Veel minder strijkwerk.
-zorg dat die delen van je huis waar andere mensen komen netjes zijn. De woonkamer, de keuken, het toilet. Als het dan toch niet lukt om alles bij te houden, schaam je je niet dood als er onverwacht iemand langskomt.
ik heb hem nog niet gekocht hoor dus ik zou hem eventueel achterwege kunnen laten.quote:Op donderdag 20 oktober 2016 13:42 schreef Lienekien het volgende:
Kleed gewoon lekker houden. Schoenen uit en een bord onder je boterham en dat kleed wordt echt niet vies.
Ramen wassen zou ik gewoon niet doen.
Bwah, als je dat leuk en gezellig vindt, zou ik dat gewoon doen. Zoals Lienekien zegt, een bord onder je boterham en schoenen uit (en oppassen met drank, vooral dingen uitschenken) en dat is zo geen probleem.quote:Op donderdag 20 oktober 2016 13:49 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
[..]
ik heb hem nog niet gekocht hoor dus ik zou hem eventueel achterwege kunnen laten.
T word waarschijnlijk een flat dus wel lekker alles gelijkvloers
Trappen kunnen echt killing zijn op een slechte dag
Welkom!quote:Op donderdag 20 oktober 2016 11:57 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
Ik ben nieuw in dit topic dus ik zal me even kort voorstellen.
Ik ben 26, heb chronische ziekte van Lyme en ga binnenkort het huis uit.
Door dat laatste ben ik een beetje na gaan denken hoe ik dat zo makkelijk mogelijk voor mezelf kan maken aangezien ik weinig energie over heb.
Zo lijkt zo'n robotstofzuiger me wel heel tof maar misschien een beetje overdone. Wel ga ik op de dagen dat ik vrij ben dubbel koken, zodat als ik gewerkt heb zo een bord in de magnetron kan zetten.
Welke 'trucjes' gebruiken jullie nog meer om het huishouden niet te zwaar te maken?
None takenquote:Op donderdag 20 oktober 2016 14:24 schreef Lienekien het volgende:
Die tip van 's nachts de wasmachine draaien en 's ochtends ophangen: nee. Nee omdat je daar je buren geen plezier mee doet, een wasmachine die 's nachts staat te centrifugeren. En nee omdat je beter je was direct kunt ophangen als die klaar is, want zo voorkom je het beste dat je moet strijken.
No offence, MA.
Dus je bent niet ziek volgens het UWV?? Moet niet gekker worden.quote:Op donderdag 20 oktober 2016 13:33 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
Bedankt voor de gastvrije ontvangst en alle tips!
Hulp inhuren word helaas te duur. Ik kan ongeveer 3 à 4 dagen in de week werken en chronische lyme word helaas nog niet erkend door het uwv.
Ik krijg dus geen aanvulling op mijn loon dus zal echt goedkoop moeten leven.
Een standaard boodschappenlijstje is wel een slim idee. Ik mag ook af en toe de auto van m'n moeder lenen, had al bedacht dat ik dan een hoop dingen zoals wasmiddel kan inslaan.
Welkom!quote:Op donderdag 20 oktober 2016 11:57 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
Ik ben nieuw in dit topic dus ik zal me even kort voorstellen.
Ik ben 26, heb chronische ziekte van Lyme en ga binnenkort het huis uit.
Door dat laatste ben ik een beetje na gaan denken hoe ik dat zo makkelijk mogelijk voor mezelf kan maken aangezien ik weinig energie over heb.
Zo lijkt zo'n robotstofzuiger me wel heel tof maar misschien een beetje overdone. Wel ga ik op de dagen dat ik vrij ben dubbel koken, zodat als ik gewerkt heb zo een bord in de magnetron kan zetten.
Welke 'trucjes' gebruiken jullie nog meer om het huishouden niet te zwaar te maken?
Ja, lullig is dat. Je zou zeggen dat ze kijken naar je functioneren, maar in de realiteit is het nog steeds zo dat wanneer je een onverklaarde ziekte hebt (volgens UWV) je niet afgekeurd wordt. Of bijvoorbeeld gedwongen wordt tot behandeling (cognitieve gedragstherapie is erg populair wat dat betreft...).quote:Op donderdag 20 oktober 2016 14:57 schreef Adriane het volgende:
[..]
Dus je bent niet ziek volgens het UWV?? Moet niet gekker worden.
quote:Op donderdag 20 oktober 2016 16:18 schreef Aspergermeisje het volgende:
Ik heb nu vijf dagen achter elkaar migraine gehad.Elke dag aan het einde van de middag kwam het op. Nu voelt het nog redelijk goed, gelukkig, want ik ga zo op ziekenbezoek. Volgende week heb ik maar één afspraak staan en dat ga ik lekker zo houden. Verder een beetje opruimen in huis en zorgen dat ik goed eet en beweeg.
Pff 5dagen wat een ellende. Rustig aan inderdaadquote:Op donderdag 20 oktober 2016 16:18 schreef Aspergermeisje het volgende:
Ik heb nu vijf dagen achter elkaar migraine gehad.Elke dag aan het einde van de middag kwam het op. Nu voelt het nog redelijk goed, gelukkig, want ik ga zo op ziekenbezoek. Volgende week heb ik maar één afspraak staan en dat ga ik lekker zo houden. Verder een beetje opruimen in huis en zorgen dat ik goed eet en beweeg.
quote:Op donderdag 20 oktober 2016 16:18 schreef Aspergermeisje het volgende:
Ik heb nu vijf dagen achter elkaar migraine gehad.Elke dag aan het einde van de middag kwam het op. Nu voelt het nog redelijk goed, gelukkig, want ik ga zo op ziekenbezoek. Volgende week heb ik maar één afspraak staan en dat ga ik lekker zo houden. Verder een beetje opruimen in huis en zorgen dat ik goed eet en beweeg.
quote:Op donderdag 20 oktober 2016 11:57 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
Welke 'trucjes' gebruiken jullie nog meer om het huishouden niet te zwaar te maken?
quote:Op donderdag 20 oktober 2016 17:45 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
@jaimy_luca ik word ook net pas wakker van mijn middagdutje hoor![]()
Ja het is te belachelijk voor woorden dat ik officieel 'gezond' ben, zelfs met een advocaat lukte het niet om steun te krijgen.
Heb het maar los gelaten.
@aspergermeisje, sterkte met je migraines!
Nog ff over het huishouden, Bij mij heeft de WMO geregeld dat ik huishoudelijke hulp krijg, Misschien kan je daar iets regelen ook?quote:Op donderdag 20 oktober 2016 17:45 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
@jaimy_luca ik word ook net pas wakker van mijn middagdutje hoor![]()
Ja het is te belachelijk voor woorden dat ik officieel 'gezond' ben, zelfs met een advocaat lukte het niet om steun te krijgen.
Heb het maar los gelaten.
@aspergermeisje, sterkte met je migraines!
ook als je officieel helemaal gezond bent?quote:Op donderdag 20 oktober 2016 19:32 schreef LPFAN het volgende:
[..]
[..]
Nog ff over het huishouden, Bij mij heeft de WMO geregeld dat ik huishoudelijke hulp krijg, Misschien kan je daar iets regelen ook?
Ja.quote:Op donderdag 20 oktober 2016 20:19 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
[..]
ook als je officieel helemaal gezond bent?
Dat ligt echt aan je persoonlijke situatie én aan je eigen gemeente.. Lijkt mij dat als je gezond bent dat je het dan niet krijgt.quote:Op donderdag 20 oktober 2016 20:19 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
[..]
ook als je officieel helemaal gezond bent?
quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 02:56 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Dat ligt echt aan je persoonlijke situatie én aan je eigen gemeente.. Lijkt mij dat als je gezond bent dat je het dan niet krijgt.
Hier gaat het de afgelopen weken echt slecht, pijnmedicatie helpt niet..
Oh dat is wel al goed!quote:Op donderdag 20 oktober 2016 18:01 schreef Ferry_76 het volgende:
Update van 'mijn' kant: Nog steeds wachten op een diagnose, maar wel advies van de arts voor de gemeente om mijn vriendin een invalidekaart te geven.
Is dit tijdelijk zo slecht of blijft het zo totdat je onder het mes gaat?quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 02:56 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Dat ligt echt aan je persoonlijke situatie én aan je eigen gemeente.. Lijkt mij dat als je gezond bent dat je het dan niet krijgt.
Hier gaat het de afgelopen weken echt slecht, pijnmedicatie helpt niet..
Staat compleet los van onder het mes gaan helaas... Zit al aan de zwaarste medicatie die er is..quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 13:47 schreef Adriane het volgende:
[..]
Is dit tijdelijk zo slecht of blijft het zo totdat je onder het mes gaat?
Hoe dan ook ontzettend k*t.
Dus nu moet je maar wachten tot de pijn zakt? Pfft, kom je de dag en nacht een beetje door?quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 14:14 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Staat compleet los van onder het mes gaan helaas... Zit al aan de zwaarste medicatie die er is..
quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 14:14 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Staat compleet los van onder het mes gaan helaas... Zit al aan de zwaarste medicatie die er is..
Wat fijn dat je hoofd helderder (was dat geen piersonage in Pluk van de Petteflet?) is!quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 22:00 schreef caroro het volgende:
Zo ffies bijgelezen, en nu wil ik even knuffels uitdelen voor een ieder die hem nodig heeft![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
. Wat is chronisch ziek zijn toch gewoon k*t. Al die muren waar je keer op keer tegenaan loopt BAH!!
Zelf heb ik gelukkig op dit moment (voor zolang het duurt natuurlijk) best in een goede periode. Wel extra pijn door het afbouwen van de Lyrica, maar met mijn neurostimulator en wat extra paracetamol kan ik het redelijk onder controle houden. Het is alleen nog te bezien of ik helemaal kan stoppen want ik merk nu hoeveel die Lyrica eigenlijk doet voor de messcherpe randen van de pijn. Maar mijn hoofd is zoveel helderder, en ik klink niet langer alsof ik straalbezopen ben.
Wauw!!!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
Thanks! Ben nu aan het wachten op groen licht. Moet zo dialyseren en wordt morgenvroeg geopereerd als het kan. Net 12 buisjes bloed afgenomen pfff.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:22 schreef vannelle het volgende:
[..]
Wauw!!!
Da's goed nieuws!
Veel succes meid
Thanks!quote:
Thanks!quote:
Thanks!quote:
Oooooh *fingers crossed* succes!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:27 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Thanks! Ben nu aan het wachten op groen licht. Moet zo dialyseren en wordt morgenvroeg geopereerd als het kan. Net 12 buisjes bloed afgenomen pfff.
Wow! Spannend! Heel veel succes!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
Wauwwwww!!! Heel veel Succes!! Ga duimen voor jequote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
Super! Ik duim voor je!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
JEETJE!!!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
morgen pas? Is het van levende donor?quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:27 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Thanks! Ben nu aan het wachten op groen licht. Moet zo dialyseren en wordt morgenvroeg geopereerd als het kan. Net 12 buisjes bloed afgenomen pfff.
Ik denk dat ze vanochtend, dus nu bedoelt.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 08:56 schreef computergirl het volgende:
[..]
morgen pas? Is het van levende donor?
Voor een levende donor word je vast niet 's nachts je bed uitgebeld.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 08:56 schreef computergirl het volgende:
[..]
morgen pas? Is het van levende donor?
aha, dan zijn ze nu aan het opereren waarschijnlijk - tering wat spannendquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 09:14 schreef Adriane het volgende:
[..]
Ik denk dat ze vanochtend, dus nu bedoelt.
Wat onwijs spannend. Veel succes LP.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
Fijn Poes! Het is in ieder geval doorgegaan. Ik vind het echt spannend.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:16 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik heb contact met LP's moeder.
Ze weten nog niks helaas.. LP is rond 07.30 onder het mes gegaan.
Ik houd jullie op de hoogte!
Ik ook!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:23 schreef Adriane het volgende:
[..]
Fijn Poes! Het is in ieder geval doorgegaan. Ik vind het echt spannend.
Jaaaa echt stuiteren hier haha. Ben opeens klaarwakker toen ik je berichtje lasquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik ook!![]()
Wat een rollercoaster opeens, jeetje..
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:16 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik heb contact met LP's moeder.
Ze weten nog niks helaas.. LP is rond 07.30 onder het mes gegaan.
Ik houd jullie op de hoogte!
O wow!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
Haar operatie zal een uur of vier duren gok ik. Dan naar recovery, kijken of alles stabiel is en dan familie inlichten. Dus met een beetje geluk is er snel meer info.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:16 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik heb contact met LP's moeder.
Ze weten nog niks helaas.. LP is rond 07.30 onder het mes gegaan.
Ik houd jullie op de hoogte!
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:16 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik heb contact met LP's moeder.
Ze weten nog niks helaas.. LP is rond 07.30 onder het mes gegaan.
Ik houd jullie op de hoogte!
Oh wat heerlijk voor jequote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
expertquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 10:39 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Haar operatie zal een uur of vier duren gok ik. Dan naar recovery, kijken of alles stabiel is en dan familie inlichten. Dus met een beetje geluk is er snel meer info.
Wow, geweldig!!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
Al was het bij mij half drie voor mijn ouders iets hoordenquote:
Psst. Het is LPFAN, niet LPFFAN.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 12:48 schreef -sabine- het volgende:
Alle geluk LPFfan.
Fijn dat je iedereen op de hoogte houdt POS. Top!
Wat fijn dat er donoren zijn. 👍
Bij mijn longen duurde de operatie 16 uur terwijl er in een folder 8 uur stond wat achteraf voor mijn situatie niet bleek te gelden. Het is toch een spannend moment en lastig te voorspellen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 13:37 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Al was het bij mij half drie voor mijn ouders iets hoorden
Zekerquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 13:55 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Bij mijn longen duurde de operatie 16 uur terwijl er in een folder 8 uur stond wat achteraf voor mijn situatie niet bleek te gelden. Het is toch een spannend moment en lastig te voorspellen.
ontzettend belangrijk.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 13:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Psst. Het is LPFAN, niet LPFFAN.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 16:33 schreef Poesopstokje het volgende:
Update
Moeder heeft om 13.00 telefoontje van de chirurg gehad, de operatie is geslaagd! LP lag toen nog op de uitslaapkamer.
Danx. Wat moet het spannend zijn voor alle betrokkenen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 16:33 schreef Poesopstokje het volgende:
Update
Moeder heeft om 13.00 telefoontje van de chirurg gehad, de operatie is geslaagd! LP lag toen nog op de uitslaapkamer.
Nu om 16.30 weet moeder nog niet of ze al wakker is en hoe het gaat. LP heeft aangegeven geen bezoek te willen.
Ja hoor, dat had ik zelf ook al in m'n hoofd.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 16:47 schreef -sabine- het volgende:
[..]
Danx. Wat moet het spannend zijn voor alle betrokkenen.
Kaartjes?
Wil/kun jij iig mij een seintje en adres geven als ze kaartjes wil ontvangen.
Geweldig goed nieuws.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 16:33 schreef Poesopstokje het volgende:
Update
Moeder heeft om 13.00 telefoontje van de chirurg gehad, de operatie is geslaagd! LP lag toen nog op de uitslaapkamer.
Nu om 16.30 weet moeder nog niet of ze al wakker is en hoe het gaat. LP heeft aangegeven geen bezoek te willen.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 16:33 schreef Poesopstokje het volgende:
Update
Moeder heeft om 13.00 telefoontje van de chirurg gehad, de operatie is geslaagd! LP lag toen nog op de uitslaapkamer.
Nu om 16.30 weet moeder nog niet of ze al wakker is en hoe het gaat. LP heeft aangegeven geen bezoek te willen.
Mooi! Dat is stap 1. Nu de volgende. Het blijft voorlopig nog wel spannend.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 16:33 schreef Poesopstokje het volgende:
Update
Moeder heeft om 13.00 telefoontje van de chirurg gehad, de operatie is geslaagd! LP lag toen nog op de uitslaapkamer.
Eerste horde genomenquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 16:33 schreef Poesopstokje het volgende:
Update
Moeder heeft om 13.00 telefoontje van de chirurg gehad, de operatie is geslaagd! LP lag toen nog op de uitslaapkamer.
Nu om 16.30 weet moeder nog niet of ze al wakker is en hoe het gaat. LP heeft aangegeven geen bezoek te willen.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:41 schreef Sylvana het volgende:
Update:
LP is wakkerZe ligt op een gewone afdeling, geen IC.
Ze is erg moe maar verder gaat het goed
Ze reageert al weer zelf op de app dus
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:41 schreef Sylvana het volgende:
Update:
LP is wakkerZe ligt op een gewone afdeling, geen IC.
Ze is erg moe maar verder gaat het goed
Ze reageert al weer zelf op de app dus
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:41 schreef Sylvana het volgende:
Update:
LP is wakkerZe ligt op een gewone afdeling, geen IC.
Ze is erg moe maar verder gaat het goed
Ze reageert al weer zelf op de app dus
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:41 schreef Sylvana het volgende:
Update:
LP is wakkerZe ligt op een gewone afdeling, geen IC.
Ze is erg moe maar verder gaat het goed
Ze reageert al weer zelf op de app dus
quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:50 schreef Poesopstokje het volgende:
Sylvana en ik gaan morgen langs, dan regelen we ook wel even een adres als LP dat oké vindt
Ghi, lurker hier! Wat onwijs tof voor je! Heel veel succes met je herstel en ik duim voor je!quote:
Wat geweldig LPFAN. Heel veel sterkte en succes!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:27 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Thanks! Ben nu aan het wachten op groen licht. Moet zo dialyseren en wordt morgenvroeg geopereerd als het kan. Net 12 buisjes bloed afgenomen pfff.
Fabuleuze eerste post operatieve postquote:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJAJAJAquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:41 schreef Sylvana het volgende:
Update:
LP is wakkerZe ligt op een gewone afdeling, geen IC.
Ze is erg moe maar verder gaat het goed
Ze reageert al weer zelf op de app dus
Hey kanjer! Super dat de operatie gelukt is.quote:
Top!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 17:41 schreef Sylvana het volgende:
Update:
LP is wakkerZe ligt op een gewone afdeling, geen IC.
Ze is erg moe maar verder gaat het goed
Ze reageert al weer zelf op de app dus
En waar mag de kaart heen?quote:
Hier nog 1 die heel moe is en op t werk nog een schildklier patiënt die heel moe is.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 18:54 schreef sararaats het volgende:
[..]
Hey kanjer! Super dat de operatie gelukt is.
Knuffie vanuit Belgie!
Ik ben weer extreem moe of ligt het gewoon aan het weer?
Gisteren bloedonderzoek schildklier gehad maar wacht nog op resultaten.
Jeej! Super om van je te horen! *doet vreugdedansje*quote:
oh ja? Ik dacht dat ze de defecte exemplaren er wel uit zouden halenquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 19:28 schreef Cat22 het volgende:
LP heeft nu gewoon drie nieren(denk ik)
Zolang die niet in de weg zitten halen ze ze er meestal niet uit. Is toch weer een extra belasting voor het lichaam als je dat doet. En donornieren worden sowieso lager geplaatst dan de eigen nieren. Is handiger voor het maken van de aansluitingen dacht ik.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 20:07 schreef computergirl het volgende:
[..]
oh ja? Ik dacht dat ze de defecte exemplaren er wel uit zouden halen
oh jaquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 21:45 schreef Cat22 het volgende:
Moet trouwens wel denken aan een ander stel mensen wat nu groot verdriet heeft![]()
Om eerlijk te zijn had ik toen mijn lief overleed graag reacties zoals hier op het forum gezien, van de mensen die haar organen kregen en hun omgeving.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 21:45 schreef Cat22 het volgende:
Moet trouwens wel denken aan een ander stel mensen wat nu groot verdriet heeft![]()
Ja dat is wel de keerzijde jaquote:Op zaterdag 22 oktober 2016 21:45 schreef Cat22 het volgende:
Moet trouwens wel denken aan een ander stel mensen wat nu groot verdriet heeft![]()
Dat blijft voor mij ook lastig, heb nu maar een "eigen" dodenherdenking en een dag later transplantatiedag gemaakt.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 21:45 schreef Cat22 het volgende:
Moet trouwens wel denken aan een ander stel mensen wat nu groot verdriet heeft![]()
Ik weet heel zeker dat er toen heel veel mensen blij zijn geworden ook al heb je dat niet van hun gehoord of gelezen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 21:47 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn had ik toen mijn lief overleed graag reacties zoals hier op het forum gezien, van de mensen die haar organen kregen en hun omgeving.Zou mij heel veel deugd gedaan hebben. Maar ik snap wel wat je bedoelt, denk ik.
Dit soort reacties zijn er geweest. Zeker weten. En ook bij hen is er het besef dat jij verdriet hebt om het verlies van je lief.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 21:47 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn had ik toen mijn lief overleed graag reacties zoals hier op het forum gezien, van de mensen die haar organen kregen en hun omgeving.Zou mij heel veel deugd gedaan hebben. Maar ik snap wel wat je bedoelt, denk ik.
Wat een mooiequote:Op zondag 23 oktober 2016 01:51 schreef vannelle het volgende:
[..]
Ik weet heel zeker dat er toen heel veel mensen blij zijn geworden ook al heb je dat niet van hun gehoord of gelezen.
Je overleden lief heeft zeker een leven gered en dat is een mooie gedachte toch?
Dat je geen feedback kreeg kun je mss. vergelijken met de volgende vraag:
Als er een boom omvalt in het bos en er is niemand in de buurt, maakt dat dan wel lawaai?
Geloof me, het maakt lawaai ook al heb je het zelf niet gehoord.
Het heeft wel degelijk impact.
@LP: Succes met je herstel en hopelijk gaat je nieuwe nier het goed doen, ik gun het je enorm!
Die confrontatie heb ik persoonlijk ook nog niet aangedurfd. Het is psychisch nog steeds een enorme belasting om te praten over de periode rond de transplantatie zelf. Ook rondlopen met een cruciaal orgaan waar je de achtergronden niet van weet is best lastig maar ik ben helemaal bang om dingen te horen waarvan ik kan schrikken. Nu kijk is gewoon hoe het gaat op dit moment, als ik dingen zou horen waarvan ik schrik dan is het niet mogelijk het te vergeten. Ik merk wel dat dat dus steeds beter gaat en hoop eigenlijk dat als het vijf jaar na de transplantatie is dat ik een brief kan sturen, bij mij heeft dat dus zeker niets te maken met gebrek aan dankbaarheid tav de donor en zijn/haar familie.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 21:47 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn had ik toen mijn lief overleed graag reacties zoals hier op het forum gezien, van de mensen die haar organen kregen en hun omgeving.Zou mij heel veel deugd gedaan hebben. Maar ik snap wel wat je bedoelt, denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Spannend! Zijn er nog veel tussenstappen f kan het dan ineens allemaal heel snel gaan?quote:Op zondag 23 oktober 2016 12:32 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Het verhaal heeft 2 (of meerdere) kanten, voor alles is wat te zeggen, valt niet mee. Soms kun je daar beter niet teveel over nadenken.
Dinsdag heb ik weer een meldplicht in het ziekenhuis, stap 1 richting de operatie![]()
Buisjes bloed, hartfilmpje, gesprek met anethesist en zo?quote:Op zondag 23 oktober 2016 12:32 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Dinsdag heb ik weer een meldplicht in het ziekenhuis, stap 1 richting de operatie![]()
Precies ja, als het goed is dan is stap 2 de operatie.. Weet dinsdag meer! Dank je welquote:Op zondag 23 oktober 2016 15:44 schreef vannelle het volgende:
[..]
Buisjes bloed, hartfilmpje, gesprek met anethesist en zo?
Succes iig!!
Komt voor elkaar.quote:Op zondag 23 oktober 2016 18:20 schreef Sylvana het volgende:
Zo, ik zit weer in de trein naar huis. Samen met Poes bij LPFAN geweest. Ze was heel helder, maar wel ontzettend moe. Ze heeft helaas wel veel pijn. En moet nog veel overgeven door narcose. Dus eten durft ze nu niet echt. We hebben haar een kattenagenda en een kattenkaartje gegeven
Zou leuk zijn als jullie ook kattenkaartjes zouden sturen!
Voor het adres moeten jullie bij Poes zijn
Succes!quote:Op zondag 23 oktober 2016 12:32 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Het verhaal heeft 2 (of meerdere) kanten, voor alles is wat te zeggen, valt niet mee. Soms kun je daar beter niet teveel over nadenken.
Dinsdag heb ik weer een meldplicht in het ziekenhuis, stap 1 richting de operatie![]()
Doe ikquote:Op zondag 23 oktober 2016 18:20 schreef Sylvana het volgende:
Zo, ik zit weer in de trein naar huis. Samen met Poes bij LPFAN geweest. Ze was heel helder, maar wel ontzettend moe. Ze heeft helaas wel veel pijn. En moet nog veel overgeven door narcose. Dus eten durft ze nu niet echt. We hebben haar een kattenagenda en een kattenkaartje gegeven
Zou leuk zijn als jullie ook kattenkaartjes zouden sturen!
Voor het adres moeten jullie bij Poes zijn
Ze had het zelf over minimaal 9 dagen, en mocht ze eerder naar huis mogen dan wil ze je vast dr thuisadres wel gevenquote:Op zondag 23 oktober 2016 19:00 schreef computergirl het volgende:
Al enig idee hoe lang ze in zks moet blijven? Ik pas einde deze week tijd om leuk kaartje op te snuffen
quote:Op zondag 23 oktober 2016 19:12 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik heb iedereen op de laatste pagina ge-DM't.
Kaartje gaat zoekenquote:Op zondag 23 oktober 2016 18:57 schreef Poesopstokje het volgende:
Hè ik zitGelijk hele DM box vol
![]()
Ik ga even rustig koffie drinken en peuter straks naar boven werken.
Daarna ga ik een rondje DM's doen. Wie geen DM heeft gehad vanavond mag mij even DM-enWie weet vergeet ik iemand.
Dan ben je al verder dan wij, wij moeten nog een kaartje kopen maar ook dat komt helemaal goed.quote:Op zondag 23 oktober 2016 19:46 schreef Aspergermeisje het volgende:
Pijn in m'n hand.Niet meer gewend om met een pen te schrijven. Eens kijken of het me lukt om het kaartje morgen op de post te doen (meestal kom ik weer thuis met de post nog in mijn tas namelijk).
quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:21 schreef Poesopstokje het volgende:
KAARTJES UPDATE!!
Godzijdank hebben we ons aller Nizno, zij heeft me er op gewezen dat het doorgegeven adres niet klopt![]()
Bij deze;
UMCG
*Achternaam* en *voornaam*
Afdeling ** Kamer **
Postbus 11120
9700 CC Groningen
Nieuwe aanmelders krijgen een JUISTE DM van me
Sorry!quote:
Scheelt dat ik zelf een kaartenset heb ontwikkeld voor dit soort situaties.quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:20 schreef vannelle het volgende:
[..]
Dan ben je al verder dan wij, wij moeten nog een kaartje kopen maar ook dat komt helemaal goed.
Vond het trouwens een enorm aangename verrassing om te lezen dat er ineens een donor was en de boel in gang gezet werd.
Ik hou wel van dat soort berichten.
Ze vindt visite vast gezelligquote:Op zondag 23 oktober 2016 20:31 schreef Leandra het volgende:
Ik denk echt dat het niet handig is dat de afdeling en het kamernummer hier staan, gezien de mod even afwezig is, heb ik even de vrijheid genomen dat aan te passen in de post van POS en FANN
Ja, en ik zou graag gaan als het geen honderdheelveelkilometer verderop was, maar ik heb net wat te vaak op FOK! gezien dat mensen daar iets te nieuwsgierig naar warenquote:Op zondag 23 oktober 2016 20:32 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ze vindt visite vast gezellig![]()
Maar de mensen die een DM hebben gehad kunnen dus het postbusnummer e.d. aanpassen. Naam en afdeling/kamer blijft gelijk.
Is dat serieus voor gekomen?quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:33 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, en ik zou graag gaan als het geen honderdheelveelkilometer verderop was, maar ik heb net wat te vaak op FOK! gezien dat mensen daar iets te nieuwsgierig naar waren
Yep, iemand die zich zo ongeveer aangemeld had om bij een user op ziekenhuisbezoek te gaan....quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:34 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Is dat serieus voor gekomen?![]()
Bedankt voor het aanpassen
Wauw, bizarquote:Op zondag 23 oktober 2016 20:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Yep, iemand die zich zo ongeveer aangemeld had om bij een user op ziekenhuisbezoek te gaan....
Geeft niksquote:Op zondag 23 oktober 2016 20:29 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Sorry!
De verpleegsters hadden mij een folder meegegeven, ze wisten het adres zelf ook niet![]()
Gelukkig kwam Nizno er net achter dat Greetz het adres niet accepteert, daarna even gegoogled en toen kwam ze met het goede adres![]()
Gelukkigquote:Op zondag 23 oktober 2016 21:02 schreef FANN het volgende:
[..]
Geeft niks![]()
Ik heb er gewoon een papiertje overheengeplakt met het andere adres, kreeg de postzegel er
niet af
Ik ben erg benieuwd of mijn kaartje aankomt.quote:Op zondag 23 oktober 2016 21:02 schreef FANN het volgende:
[..]
Geeft niks![]()
Ik heb er gewoon een papiertje overheengeplakt met het andere adres, kreeg de postzegel er
niet af
Yesss eindelijk!! Ff bijlezen en heeeeeeeel hard duimen!quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 02:17 schreef LPFAN het volgende:
En toen werd ik wakker gebeld en lig ik in het umcg. Er is een niernu aan het wachten op groen licht.
Jeetje wat bizar zeg. Poes en ik zijn vanmiddag wel geweest maar dat was overlegd. Dat ga je toch niet zomaar onaangekondigd doen?quote:Op zondag 23 oktober 2016 20:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Yep, iemand die zich zo ongeveer aangemeld had om bij een user op ziekenhuisbezoek te gaan....
Niet alleen onaangekondigd, iemand die nog nooit een post op FOK! gedaan had... dan staat er dus iemand aan je bed waarvan je geen idee hebt wie het is, en dan ligt niet aan jou, dat ligt aan het feit dat die persoon letterlijk nooit een post heeft gedaan.quote:Op zondag 23 oktober 2016 22:07 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Jeetje wat bizar zeg. Poes en ik zijn vanmiddag wel geweest maar dat was overlegd. Dat ga je toch niet zomaar onaangekondigd doen?
Ik ben wel echt helemaal kapot nu. Gister BBQ en verjaardag gehad en vandaag dus naar het hoge noorden geweest. Was wel heel fijn om haar even te kunnen zien en spreken
En nu maar heel hard duimen dat het lichaam het accepteert
WTF dat is wel heel bizar zegquote:Op zondag 23 oktober 2016 22:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet alleen onaangekondigd, iemand die nog nooit een post op FOK! gedaan had... dan staat er dus iemand aan je bed waarvan je geen idee hebt wie het is, en dan ligt niet aan jou, dat ligt aan het feit dat die persoon letterlijk nooit een post heeft gedaan.
Lijkt me niet echt relaxed als je heel ziek in het ziekenhuis ligt.
Het was zo bizar dat ik de username nog weet.... 6 jaar later en al die zwangerschapshormonen en overgangshormonen en andere hormonenshitstormen later
Geen idee, ze heeft letterlijk nooit gepost.quote:Op zondag 23 oktober 2016 22:16 schreef Sylvana het volgende:
[..]
WTF dat is wel heel bizar zeg
Hoe haal je dat in je hoofd joh, dan spoor je echt niet![]()
Hebben ze diegene meteen op de PAAZ opgenomen?
Echt ongelofelijk hoor. Wat bezielt zo iemand? Oke een kaartje van een onbekende forummer oké. Maar waarom zou je dat in hemelsnaam willen op bezoek gaan bij een wildvreemdequote:Op zondag 23 oktober 2016 22:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Geen idee, ze heeft letterlijk nooit gepost.
Ze stuurde mij een PM dat ze wel mee wilde gaan op ziekenbezoek... het was echt zo bizar, en mijn alarmbellen sloegen gelijk op tilt.
Ze had toen overigens al kaartjes gestuurd, want wel het adres gekregen om kaartjes naartoe te sturen.... dus echt, wees voorzichtig met het doorgeven van dit soort dingen, er lopen echt hele vreemde mensen rond.
Nou, ik vond het al niet lekker dat het adres werd doorgegeven aan mensen die nog nooit gepost hadden, maar dat kan gebeuren.quote:Op zondag 23 oktober 2016 22:22 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Echt ongelofelijk hoor. Wat bezielt zo iemand? Oke een kaartje van een onbekende forummer oké. Maar waarom zou je dat in hemelsnaam willen op bezoek gaan bij een wildvreemde
Kattenkaartje it will be!quote:Op zondag 23 oktober 2016 18:20 schreef Sylvana het volgende:
Zo, ik zit weer in de trein naar huis. Samen met Poes bij LPFAN geweest. Ze was heel helder, maar wel ontzettend moe. Ze heeft helaas wel veel pijn. En moet nog veel overgeven door narcose. Dus eten durft ze nu niet echt. We hebben haar een kattenagenda en een kattenkaartje gegeven
Zou leuk zijn als jullie ook kattenkaartjes zouden sturen!
Voor het adres moeten jullie bij Poes zijn
Ow, dan kan het ineens wel snel gaan!quote:Op zondag 23 oktober 2016 18:24 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Precies ja, als het goed is dan is stap 2 de operatie.. Weet dinsdag meer! Dank je wel
Dan ben ik heel benieuwd naar je update, ik duim vreselijk hard voor goede verwachtingen en resultaten!quote:Op zondag 23 oktober 2016 18:24 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Precies ja, als het goed is dan is stap 2 de operatie.. Weet dinsdag meer! Dank je wel
quote:Op maandag 24 oktober 2016 20:33 schreef LPFAN het volgende:
Bedankt alvast voor de kaartjesErg lief!! Het gaat op zich wel, slaap erg veel en heb nog behoorlijk pijn maar wel uit bed geweest al. Morgen test met vloeistof om te kijken of de hele nier bebloed wordt
Ik duim dat de test goed is morgen!quote:Op maandag 24 oktober 2016 20:33 schreef LPFAN het volgende:
Bedankt alvast voor de kaartjesErg lief!! Het gaat op zich wel, slaap erg veel en heb nog behoorlijk pijn maar wel uit bed geweest al. Morgen test met vloeistof om te kijken of de hele nier bebloed wordt
quote:Op maandag 24 oktober 2016 20:33 schreef LPFAN het volgende:
Bedankt alvast voor de kaartjesErg lief!! Het gaat op zich wel, slaap erg veel en heb nog behoorlijk pijn maar wel uit bed geweest al. Morgen test met vloeistof om te kijken of de hele nier bebloed wordt
Goed om te horen. Voor nu sterkte en ook voor morgen natuurlijk.quote:Op maandag 24 oktober 2016 20:33 schreef LPFAN het volgende:
Bedankt alvast voor de kaartjesErg lief!! Het gaat op zich wel, slaap erg veel en heb nog behoorlijk pijn maar wel uit bed geweest al. Morgen test met vloeistof om te kijken of de hele nier bebloed wordt
Als je het zelf hebt meegemaakt heb je idd sneller begrip voor anderen die hetzelfde meemaken.quote:Op maandag 24 oktober 2016 12:28 schreef Aspergermeisje het volgende:
Mijn zusje heeft vanuit het niets in één week drie migraineaanvallen gehad. Daarvoor nog nooit gehad. Vreemd en super naar voor haar.
Wat voor mij wel fijn is, is dat ze alles bevestigd wat ik altijd voel. En dat dat dus niet meer gek is, maar dat het gewoon bij migraine blijkt te horen (wist ik wel, maar de rest van mijn gezin niet). Ik begin mezelf ook wat serieuzer te nemen. Dat ze bijvoorbeeld zegt: 'Ja, de hoofdpijn is wel over, maar ik ben zo allesverzengend moe en ik heb zo slecht geslapen en ik heb zo'n pijn in mijn nek.' Dan denk ik: jup... ik stel me dus niet aan dat ik zo slecht functioneer onder 3x migraine per week.
Ik vind het ook fijn dat ik haar kan steunen en dat ze dus in ieder geval vanuit mij geen onbegrip zal krijgen. Heb haar aangeraden om een hoofdpijndagboek bij te gaan houden en dat ze zo snel mogelijk naar een neuroloog moet gaan. Maar ergens hoop ik natuurlijk dat dit het was en dat ze nooit meer een aanval krijgt.
Ik stuur nog een kaartje hoor.quote:Op maandag 24 oktober 2016 20:33 schreef LPFAN het volgende:
Bedankt alvast voor de kaartjesErg lief!! Het gaat op zich wel, slaap erg veel en heb nog behoorlijk pijn maar wel uit bed geweest al. Morgen test met vloeistof om te kijken of de hele nier bebloed wordt
quote:Op maandag 24 oktober 2016 20:33 schreef LPFAN het volgende:
Bedankt alvast voor de kaartjesErg lief!! Het gaat op zich wel, slaap erg veel en heb nog behoorlijk pijn maar wel uit bed geweest al. Morgen test met vloeistof om te kijken of de hele nier bebloed wordt
Klopt, ze zei al dat ze zich nooit had in kunnen beelden dat het zo erg zou zijn.quote:Op maandag 24 oktober 2016 21:23 schreef vannelle het volgende:
[..]
Als je het zelf hebt meegemaakt heb je idd sneller begrip voor anderen die hetzelfde meemaken.
Werkt ook 2 kanten op denk ik, je zusje zal jou nu ook beter begrijpen denk ik.
Migraine lijkt me echt vreselijk, zou mooi zijn als dáár eens een blijvende oplossing voor komt.
Kom je in aanmerking voor dat medicijn dan?quote:Op maandag 24 oktober 2016 22:24 schreef Aspergermeisje het volgende:
[..]
Klopt, ze zei al dat ze zich nooit had in kunnen beelden dat het zo erg zou zijn.
Er is een preventief medicijn in ontwikkeling voor migraine. De testen zijn veelbelovend en het komt geloof ik over een jaar of 3 op de markt. Het wordt al getest in Leiden. Ik hoop echt dat dat gaat werken bij mij.
Spannend! Ik duim voor je.quote:Op maandag 24 oktober 2016 20:33 schreef LPFAN het volgende:
Bedankt alvast voor de kaartjesErg lief!! Het gaat op zich wel, slaap erg veel en heb nog behoorlijk pijn maar wel uit bed geweest al. Morgen test met vloeistof om te kijken of de hele nier bebloed wordt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |