Door zijn eieren te klutsen toch?quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 11:48 schreef Nattekat het volgende:
Weet je al hoe je een Exeggutor dood krijgt?
Belangrijke informatie voor een gym hier.
2 dagen geleden voor het eerst gelukt om in een rijdende bus een Pokie aan een gym toe te voegen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 11:45 schreef DaMart het volgende:
Tijdens een rondje fietsen in 2 gyms een Pokemon kunnen bijplaatsen... binnen 5 minuten was hij er alweer uit.... Vervolgens een level 5 gym naar level 6 getraind en een bijna dode level 1 gym naar level 2 getraind. Meteen 20 coins geclaimd... inmiddels staat er nog 1 Pokemon in een gym...
Wel meteen een bag upgrade gekocht van de muntjes. En langzaamaan krijg ik dat gymgebeuren ook een heel klein beetje onder de knie
.
Heb je toevallig gyms bezocht ondertussen? Want elke pokemon die je in gyms tegen komt telt ie nu ook meequote:Op zaterdag 8 oktober 2016 14:53 schreef Debsterr het volgende:
The fuck, ik keek naar mijn Pokédex en zie ineens 103/107. Uhhh, hoezo zou ik er 4 gezien hebben waar ik niets van weet? Blijken het ook nog een Snorlax, Gyrados, Poliwrath en Exeggutor te zijn. Blijkbaar allemaal gemist terwijl ik boodschappen aan het doen was en 'm op battery save mode in m'n broekzak had zitten?!
Oh echtquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 14:54 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Heb je toevallig gyms bezocht ondertussen? Want elke pokemon die je in gyms tegen komt telt ie nu ook meeEn in gyms tref je vaak Snorlax, Gyrados, Exeggutor aan
quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 15:32 schreef admiraal_anaal het volgende:
Kijkduin is stom![]()
Allemaal kneusjes die van alles roepen en dan stroom het plein weer leeg om allemaal teleurgesteld terug te komen
quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 14:54 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Heb je toevallig gyms bezocht ondertussen? Want elke pokemon die je in gyms tegen komt telt ie nu ook meeEn in gyms tref je vaak Snorlax, Gyrados, Exeggutor aan
En dan roepen ze Charizard, gaat maar een klein groepje lopen want niemand gelooft het meer, blijkt ie er echt te zittenquote:
quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 15:56 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
En dan roepen ze Charizard, gaat maar een klein groepje lopen want niemand gelooft het meer, blijkt ie er echt te zitten![]()
Ik zie het, jaquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 14:54 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Heb je toevallig gyms bezocht ondertussen? Want elke pokemon die je in gyms tegen komt telt ie nu ook meeEn in gyms tref je vaak Snorlax, Gyrados, Exeggutor aan
Heb hetzelfde, bij mij schijn ik nu een Dragonite gezien te hebben, tof, vaarwel 100%quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 16:30 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik zie het, ja.
Dat is best irritant... ben ik mijn 100%-score van gezien vs gevangen kwijt.
Ik mag op zoek naar een Snorlax, Lapras, Weezing en Exeggcutorquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 16:34 schreef Nattekat het volgende:
Nou... tijd dat ik een Blastoise en Exeggutor vind
Hoefde gisteren nog maar 2 koffings voor een Weezing. Zit in de kroeg, kijk ff op mijn telefoon, wilde Weezing. Zonder snelle pokemap geen zin om doelloos door de binnenstad te lopen, dus geef het netjes op. Spawnt ie in mijn avatar, precies waar ik zit. Hebbesquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 16:39 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik mag op zoek naar een Snorlax, Lapras, Weezing en Exeggcutor.
Stiekem haat ik dat een beetjequote:Op zaterdag 8 oktober 2016 16:55 schreef AlphaEntropyOmega het volgende:
[..]
Hoefde gisteren nog maar 2 koffings voor een Weezing. Zit in de kroeg, kijk ff op mijn telefoon, wilde Weezing. Zonder snelle pokemap geen zin om doelloos door de binnenstad te lopen, dus geef het netjes op. Spawnt ie in mijn avatar, precies waar ik zit. Hebbes
117/118
Ja!quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 18:24 schreef admiraal_anaal het volgende:
Iemand nog interesse in het bagger wat ik vandaag uit de pokestops haal![]()
[ afbeelding ]
Herkenbaarquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 17:06 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Stiekem haat ik dat een beetje
Wanneer je echt je best aan het doen bent om die candies te verzamelen en dan als je er bijna bent heb je die evolutie te pakken
Of nog irritanter, dat je hem eindelijk voor elkaar hebt en dat je ze dan overal ziet rondrennen in het wild
Hahahahaquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 18:24 schreef admiraal_anaal het volgende:
Iemand nog interesse in het bagger wat ik vandaag uit de pokestops haal![]()
[ afbeelding ]
Damn en ik kom om in die lijken dingenquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:18 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Triest...
Ik heb echt al heel lang geen revive gekregen. Sinds ik actief ben gaan gymmen heb ik er 3 gekregen. Tegen minstens 100 pokeballen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:24 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Damn en ik kom om in die lijken dingen![]()
![]()
Als ik ze kon overdragen....
Als je veel gymbattles doet, krijg je veel ballen, doe je veel jagen en vangen, krijg je juist veel potions.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb echt al heel lang geen revive gekregen. Sinds ik actief ben gaan gymmen heb ik er 3 gekregen. Tegen minstens 100 pokeballen.
Slaat echt nergens op
Ik dacht dat dat enkel psychologisch was.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:35 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Als je veel gymbattles doet, krijg je veel ballen, doe je veel jagen en vangen, krijg je juist veel potions.
Dan baal je nu echt als je een keer een gym tegenkomt waar een wereldreiziger een regio-exclusieve pokemon in heeft gezet... dat blijft je dan achtervolgen als je je pokedex opentquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 16:34 schreef AlphaEntropyOmega het volgende:
[..]
Heb hetzelfde, bij mij schijn ik nu een Dragonite gezien te hebben, tof, vaarwel 100%
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. ik stond daar op wacht bij die portal om bloklinks tegen te gaan.
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
Dat laatste viel mij ook op vanochtend op de fiets, iets om in de gaten te houden.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:42 schreef Vanyel het volgende:
Het slaat ook nergens op als je t mij vraagt.
Ben ik de enige die sinds de laatste update veel meer geregistreerde kilometers heeft? Lijkt wel of ie beter registreert bij lopen/fietsen, maar vooral ook meer meepikt als ik in de auto zit. Welkome wijziging.
Ik heb een geweldig probleem met revives.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:47 schreef Rabieluh het volgende:
Heb ik verder nog iets gemist vandaag qua ontwikkelingen?.
Minder vaak je pokemon laten sterven.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb een geweldig probleem met revives.
Gisteren alles opgemaakt in de training tegen Vaporeon en vandaag bleek een Lapras even iets lastigerquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:49 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Minder vaak je pokemon laten sterven.
Extra reden om m'n Tauros ergens te droppenquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:40 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dan baal je nu echt als je een keer een gym tegenkomt waar een wereldreiziger een regio-exclusieve pokemon in heeft gezet... dat blijft je dan achtervolgen als je je pokedex opent.
Lapras blijven hufters.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 20:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gisteren alles opgemaakt in de training tegen Vaporeon en vandaag bleek een Lapras even iets lastiger
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |