die gaan ze ook pittenquote:Op zondag 2 oktober 2016 10:01 schreef S95Sedan het volgende:
Ric moet nu ook reageren en pitten anders zit hij straks achter raikonnen als zn banden het nirt volhouden
quote:Op zondag 2 oktober 2016 10:01 schreef THEFXR het volgende:
waarom gaat kimi banden halen als ie maar 11r op hard had????
Daarom dus, undercut proberenquote:Op zondag 2 oktober 2016 10:01 schreef S95Sedan het volgende:
Ric moet nu ook reageren en pitten anders zit hij straks achter raikonnen als zn banden het niet volhouden
Wel lekker spannend door de verschillende tactieken zoquote:
Mwehehe. Hard gaat misschien vooraan toch iets minder hard mee. Hadden de Duitse commentatoren toch gelijk?quote:
Alsof ze die dit seizoen niet gaan pakken.quote:Op zondag 2 oktober 2016 10:03 schreef _DeMoN_ het volgende:
Trouwens, mocht ROS 4e eindigen en HAM 1e, dan heeft Mercedes de constructors championship binnen voor dit seizoen. Ook wat dat betreft is het nu erg spannend voor Mercedes.
Twee Red Bulls op het podium zit er in ieder geval wel dik in ja. Het liefste 1 en 2 natuurlijk danquote:
Door zijn softs was Max idd ook erg snel heen..quote:Op zondag 2 oktober 2016 10:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Dat is wel heel erg vroeg bij Hamilton, dan zou je zeggen dat het voor Max ook lastig wordt.
Max heeft 8 ronde nieuwere banden dan Ham.quote:Op zondag 2 oktober 2016 10:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Dat is wel heel erg vroeg bij Hamilton, dan zou je zeggen dat het voor Max ook lastig wordt.
die rijdt hem wel uit. Max is goed in bandenmanagementquote:Op zondag 2 oktober 2016 10:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Dat is wel heel erg vroeg bij Hamilton, dan zou je zeggen dat het voor Max ook lastig wordt.
Maar ze moeten er nog twintig..quote:Op zondag 2 oktober 2016 10:04 schreef Justevo het volgende:
[..]
Max heeft 8 ronde nieuwere banden dan Ham.
Ze kunnen Ric beter pitten... hij kan dan nog voor Rai uitkomenquote:Op zondag 2 oktober 2016 10:05 schreef VacaLoca het volgende:
Benieuwd of Ricciardo binnenkom, teamorder krijgt of dat ze elkaar tijd gaan kosten
Halen ze zo wel weg daar, paar rondjes.quote:Op zondag 2 oktober 2016 10:05 schreef VacaLoca het volgende:
Benieuwd of Ricciardo binnenkom, teamorder krijgt of dat ze elkaar tijd gaan kosten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |