Deze instelling lijkt rechtstreeks uit een Russisch weeshuis of slechte horrorfilm te komen. Ik zou hem in zo'n geval wel aandacht geven/gezelschap bieden en geruststellen, gewoon een slaapplek op de slaapkamer geven. Of hij is dement. Dementen kun je beter niet verhuizen. Investeer dan in oordopjes.quote:Op zondag 2 oktober 2016 06:32 schreef Daph_ het volgende:
We negeren dit gedrag, omdat als we eruit komen als hij zo krijst hij heeft wat hij wil (aandacht).
Is anders een heel logische gedachtegang. Als je slecht gedrag beloont, zet slecht gedraag zich voortquote:Op zondag 2 oktober 2016 06:52 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Deze instelling lijkt rechtstreeks uit een Russisch weeshuis of slechte horrorfilm te komen. Ik zou hem in zo'n geval wel aandacht geven/gezelschap bieden en geruststellen, gewoon een slaapplek op de slaapkamer geven. Of hij is dement. Dementen kun je beter niet verhuizen. Investeer dan in oordopjes.
Helemaal niet logisch maar harteloos en fucked up.quote:Op zondag 2 oktober 2016 07:10 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Is anders een heel logische gedachtegang. Als je slecht gedrag beloont, zet slecht gedraag zich voort
Dat mag jij vinden. Sterker nog, je mag nog 100 even slechte vergelijkingen maken om ons ervan te overtuigen. Maar je hoeft het niet als feit te presenteren als zelfs diverse experts het hier niet over eens zijn.quote:Op zondag 2 oktober 2016 07:44 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Helemaal niet logisch maar harteloos en fucked up.
Dachten ouders in de jaren 50/60 ook, dat een jammerend kind bij de ingang van het ziekenhuis voor opname aan het aandachtshoeren was. Ze gingen niet mee naar binnen want als ouder je huilende kind tot steun zijn in een enge situatie zou het kind alleen maar verpesten.
Een verhuizing is voor veel dieren een vergelijkbare situatie.
De ouders mochten niet mee, dat is een heel verschil!quote:Op zondag 2 oktober 2016 07:44 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Helemaal niet logisch maar harteloos en fucked up.
Dachten ouders in de jaren 50/60 ook, dat een jammerend kind bij de ingang van het ziekenhuis voor opname aan het aandachtshoeren was. Ze gingen niet mee naar binnen want als ouder je huilende kind tot steun zijn in een enge situatie zou het kind alleen maar verpesten.
Een verhuizing is voor veel dieren een vergelijkbare situatie.
Ze mochten wel mee.quote:Op zondag 2 oktober 2016 08:47 schreef halfway het volgende:
[..]
De ouders mochten niet mee, dat is een heel verschil!
Dat ts en timmmmm ervan uitgaan dat de kat onterecht aan het aandachtshoeren is en dus genegeerd moet worden.quote:
misschien is de kat terecht aan het aandachtshoeren.quote:Op zondag 2 oktober 2016 09:07 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dat ts en timmmmm ervan uitgaan dat de kat onterecht aan het aandachtshoeren is en dus genegeerd moet worden.
Ik maak ts nergens voor uit, bro, beheers jezelf.quote:Op zondag 2 oktober 2016 08:44 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat mag jij vinden. Sterker nog, je mag nog 100 even slechte vergelijkingen maken om ons ervan te overtuigen. Maar je hoeft het niet als feit te presenteren als zelfs diverse experts het hier niet over eens zijn.
Lekker TS uitmaken voor harteloos en fucked up of zeggen dat ze uit een slechte horrorfilm komt omdat ze toevallig een andere mening heeft...
Ik ga ervan uit dat de kat gewoon van slag of ongelukkig is door de verhuizing en wat extra steun kan gebruiken of naar de dierenarts moet of dement is. Katten spelen geen psychologische spelletjes die genegeerd moeten worden. Die verdenking alleen al vind ik bizar. Een kat is een kat en leeft oprecht.quote:Op zondag 2 oktober 2016 09:09 schreef computergirl het volgende:
[..]
misschien is de kat terecht aan het aandachtshoeren.
Heb je zelf een kat?
Ik ken de hele kat in kwestie niet, noch de situatie dus ik ga nergens vanuit. De enige hier die van dingen uitgaat en met overdreven termen gooit op basis van een vrij summiere OP ben jij.quote:Op zondag 2 oktober 2016 09:07 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dat ts en timmmmm ervan uitgaan dat de kat onterecht aan het aandachtshoeren is en dus genegeerd moet worden.
wie zegt dat het psychologische spelletjes zijn dan? Niemand hier denkt dat de kat TS aan het foppen is hoor.quote:Op zondag 2 oktober 2016 09:23 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat de kat gewoon van slag of ongelukkig is door de verhuizing en wat extra steun kan gebruiken of naar de dierenarts moet of dement is. Katten spelen geen psychologische spelletjes die genegeerd moeten worden. Die verdenking alleen al vind ik bizar. Een kat is een kat en leeft oprecht.
Ik ga niet eens in op die eerste opmerking.quote:Op zondag 2 oktober 2016 06:52 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Deze instelling lijkt rechtstreeks uit een Russisch weeshuis of slechte horrorfilm te komen. Ik zou hem in zo'n geval wel aandacht geven/gezelschap bieden en geruststellen, gewoon een slaapplek op de slaapkamer geven. Of hij is dement. Dementen kun je beter niet verhuizen. Investeer dan in oordopjes.
Je bent al van mening veranderd want dit is geen "negeren" van "slecht gedrag" meer maar je openstellen voor de signalen van het beest.quote:Op zondag 2 oktober 2016 09:26 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik ken de hele kat in kwestie niet, noch de situatie dus ik ga nergens vanuit. De enige hier die van dingen uitgaat en met overdreven termen gooit op basis van een vrij summiere OP ben jij.
En als ik dan toch een conclusie moet trekken op basis van de OP, zou ik gokken dat het beestje gewoon nog even moet wennen aan de nieuwe omgeving. Dat kan ie niet zonder zijn eigenaar doen, maar 's nachts wel prima op eigen houtje.
Ik zou hem wel in de woonkamer laten, wat Dagonet ook zegt. TS geeft aan veel liefde en aandacht aan het beest te geven (zoals een russisch weeshuis toch?) en dat zal, zo ik vermoed, vooral in de woonkamer gebeuren. Daar zit de kat dus het meest en zal ie zich dus begrijpelijk het meest op het gemak voelen.
quote:Op zondag 2 oktober 2016 09:31 schreef Daph_ het volgende:
Dus als meneer zit te krijsen (ongewenst gedrag) moet ik dat belonen door hem aandacht te geven? Dan gaat het krijsen nooit ophouden natuurlijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |