ik ben een stoere, sterke manquote:Op donderdag 29 september 2016 18:22 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
als jij het kan moet rez het toch helemaal overleven
Wtfquote:
Veel plezierquote:Op donderdag 29 september 2016 18:28 schreef Kaas- het volgende:
Maar goed, tijd om te slijmen, hard om slechte grappen te lachen en stiekem handjobs onder de tafel te geven om m'n toekomst veilig te stellen, want diner en aansluitend borrel met wat oud-collega's en TK-leden. En daarna borrel met Mortaxx, dat weet 'ie alleen nog niet. GrGr
En je telefoon heeft het al zo moeilijk deze week.quote:Op donderdag 29 september 2016 18:21 schreef Rezania het volgende:
[..]
Maar mijn labjournaal en telefoon wel.
quote:Op donderdag 29 september 2016 18:33 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
En je telefoon heeft het al zo moeilijk deze week.
Bewaar dan nog ff zo'n stiekume handjob voor mortaxxquote:Op donderdag 29 september 2016 18:28 schreef Kaas- het volgende:
Maar goed, tijd om te slijmen, hard om slechte grappen te lachen en stiekem handjobs onder de tafel te geven om m'n toekomst veilig te stellen, want diner en aansluitend borrel met wat oud-collega's en TK-leden. En daarna borrel met Mortaxx, dat weet 'ie alleen nog niet. GrGr
ik begeef mij echt niet in zo'n slangennestquote:Op donderdag 29 september 2016 18:38 schreef Peter het volgende:
[..]
Bewaar dan nog ff zo'n stiekume handjob voor mortaxx
quote:Op donderdag 29 september 2016 19:59 schreef Rezania het volgende:
En, ik ben weer een broekmaat omlaag gegaan.
quote:
quote:Op vrijdag 30 september 2016 09:05 schreef Rezania het volgende:
En, ik ben weer een broekmaat omhoog gegaan.
Nu de 2x fruit nog?quote:Op donderdag 29 september 2016 20:42 schreef Rezania het volgende:
[..]
Was gewoon gezond. 200 g groente.
Languit op de bank met chips en Franse kaas?quote:Op donderdag 29 september 2016 20:40 schreef TwisterNederland het volgende:
Heb me net de tyfus ingelopen. Was wel lekker![]()
Nu even kijken wat ik ga doen. Iemand tips?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |