Lickytung bestaat!quote:Op maandag 26 september 2016 19:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die twee heb ik ook nog nooit gezien. Helemal nergens, ooit. Twijfel aan hun bestaan.
Klopt, mijn vriend heeft hem uit een ei gekregen.quote:
En natuurlijk mew en mewtwo... en dan nog een paar die je alleen zult krijgen als je internationaal reist.quote:Op maandag 26 september 2016 19:40 schreef Nattekat het volgende:
Articuno, Zapdos en Moltres zijn de echte mythen
Voor altijd lege plekken in de pokedex
Dratini candy kun je nooit genoeg hebben denk ik. Dragonite is gewoon de beste pokemon voor gyms. (Van de pokemon die je ook bij elkaar kunt sparen.)quote:Op maandag 26 september 2016 19:50 schreef Nattekat het volgende:
Ik voel echt een leegte nu
Mijn doel was de afgelopen weken om dratini's te sparen. Nu weet ik het even niet meer. Misschien het bij elkaar sparen van candy om de pokedex te vullen...
Het vliegende spaghetti monster komt best vaak uit eitjes hoorquote:Op maandag 26 september 2016 19:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Die twee heb ik ook nog nooit gezien. Helemal nergens, ooit. Twijfel aan hun bestaan.
Dat zijn geen gatenquote:Op maandag 26 september 2016 19:50 schreef Molurus het volgende:
[..]
En natuurlijk mew en mewtwo... en dan nog een paar die je alleen zult krijgen als je internationaal reist.
Nog steeds nooit gezienquote:Op maandag 26 september 2016 19:54 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Het vliegende spaghetti monster komt best vaak uit eitjes hoor
Blauwe spaghetti is toch al dubieus.quote:
Heb ik 3 van uit een 5km ei gekregen. Maar die Tangela echt nog nooit, laat staan dat ik die ooit in het wild tegenkom.quote:
Eigenlijk moet ik hem even uppen.. maar zo dicht bij lvl 24 en dan vliegt die stardust er al doorheen voor de nuttiger exemplarenquote:
Ok...Mr. Noodle is een leukere naam dan Nattekat voor dezequote:Op maandag 26 september 2016 19:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Heb ik 3 van uit een 5km ei gekregen. Maar die Tangela echt nog nooit, laat staan dat ik die ooit in het wild tegenkom.
Ja dat doe ik ook, maar dat genereert niet zoveel traffics als 5 bots + snipes + location feedersquote:Op maandag 26 september 2016 20:08 schreef Nattekat het volgende:
Ik bot met 10 bots, om een pokemonkaart te maken
Let op, je kan dit maar één keer doen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |