abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 9 december 2016 @ 15:33:28 #211
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_167213820
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 december 2016 15:32 schreef Skv het volgende:

[..]

15 nieuwe? Uit China ofzo,
nee man kocht iedere 2 maanden een horloge. Werkte in Duitsland en kreeg af en toe wat geld extra. 15 doosjes boekjes labels alles.
  vrijdag 9 december 2016 @ 16:27:21 #212
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_167214886
Van de vrachtwagen gevallen? :')
Graag op anoniem
pi_167215537
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2016 05:14 schreef Michielos het volgende:
Wanneer ik een horloge koop, wil ik ook , ongeacht hoe goed de klok is, historie, pedigree , geschiedenis kopen en dat meevoelen zeg maar.

Dit is de reden dat, hoeveel bang voor buck je ook krijgt, ik nooit een Christopher Ward o.i.d. zal kopen en ook dit zal ik hoogstwaarschijnlijk niet kopen. Absolute Rip homages zal ik ook nooit kopen (Steinhart of de worst of them all, Invicta o.i.d.)

Het horloge hoeft voor mij geeneens duur te zijn, ik koop rustig een vostok van 50 euro ofzo, en deze zal vast minder hoogstaand zijn dan deze klok, maar ik koop dan ook een stuk geschiedenis, hoe de russen probeerden een russische submariner te maken en zelf hun eigen techniek verzonnen e.d.

Just my 2 cents, maar zo op zich zal het best prima zijn. Al had het een ETA uurwerk(proven workhorse movements), je zult echt geen garbage kopen ofzo :D
Achja ik kijk daar toch anders tegenaan. Kwalitatief gezien zit er zeer weinig verschil tussen jouw Tudor en mijn Steinhart OVR, alleen heb jij wel 6x zoveel betaald. De BB blijft toch ook een beetje een kopie van een Sub, maar daar wordt het gedoogd gezien Rolex eigenaar is. Mensen die Tudor kopen zijn over het algemeen mensen die eigenlijk een Rolex willen maar niet genoeg geld hebben om er 1 te halen. Middels cognitieve dissonantie heb je dat voor nu richting jezelf verantwoord. Al geldt dit allemaal niet voor de nieuwe modellen die voorzien zijn van in-house uurwerken van Tudor.

Verder vind ik het zelf wel een mooi horloge (al wel te duur voor een eenvoudige ETA), op die vintage leren band is ie nog mooier.

quote:
0s.gif Op dinsdag 29 november 2016 20:40 schreef CoolGuy het volgende:
Zo, vanavond het horloge voor mijn vriendin opgehaald, en ook maar direct gegeven. Het is een Rado Coupole. Simpel horloge, maar zij vond het prachtig, maar ik mocht 't niet kopen. Ik heb daar natuurlijk schijt aan, en heb het dus toch gekocht.

Dat werd met erg veel enthousiasme ontvangen :P :D

[ afbeelding ]
Ik mag hopen dat je er niet meer dan 500 euro voor betaald hebt (zoals ze nieuw op Chrono24 worden verkocht), anders is het echt zonde van je geld voor zo'n eenvoudig quartz uurwerk (Zwitsers of niet).

quote:
0s.gif Op donderdag 8 december 2016 16:36 schreef Worteltjestaart het volgende:

[..]

Nee, het is geen saffierglas wat er nu op zit maar mineraalglas. En dat gaat niet goed samen met een baksteen gemetselde muur.
Beide gaat niet goed samen met zo'n muur ;)

@Skv
Grappig weer terug bij de GMT Master II ;)

[ Bericht 9% gewijzigd door Sinergie op 10-12-2016 00:39:27 ]
pi_167226140
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 december 2016 15:33 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

nee man kocht iedere 2 maanden een horloge. Werkte in Duitsland en kreeg af en toe wat geld extra. 15 doosjes boekjes labels alles.
Je mist smaak en gevoel voor wat je had kunnen kopen. Ingersoll is troep.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_167226171
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 december 2016 17:05 schreef Sinergie het volgende:

[..]

Achja ik kijk daar toch anders tegenaan. Kwalitatief gezien zit er zeer weinig verschil tussen jouw Tudor en mijn Steinhart OVR, alleen heb jij wel 6x zoveel betaald. De BB blijft toch ook een beetje een kopie van een Sub, maar daar wordt het gedoogd gezien Rolex eigenaar is. Mensen die Tudor kopen zijn over het algemeen mensen die eigenlijk een Rolex willen maar niet genoeg geld hebben om er 1 te halen. Middels cognitieve dissonantie heb je dat voor nu richting jezelf verantwoord. Al geldt dit allemaal niet voor de nieuwe modellen die voorzien zijn van in-house uurwerken van Tudor.

Verder vind ik het zelf wel een mooi horloge (al wel te duur voor een eenvoudige ETA), op die vintage leren band is ie nog mooier.

[..]

Ik mag hopen dat je er niet meer dan 500 euro voor betaald hebt (zoals ze nieuw op Chrono24 worden verkocht), anders is het echt zonde van je geld voor zo'n eenvoudig quartz uurwerk (Zwitsers of niet).

@Skv
Grappig weer terug bij de GMT Master II ;)
Er zit ruim verschil tussen een Steinhart en een Tudor. ETA is verschillend afgewerkt, en rest van kast, bezel en band des te meer.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  zaterdag 10 december 2016 @ 04:48:05 #216
214682 Michielos
Rustige jongen
pi_167227715
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 december 2016 17:05 schreef Sinergie het volgende:

[..]

Achja ik kijk daar toch anders tegenaan. Kwalitatief gezien zit er zeer weinig verschil tussen jouw Tudor en mijn Steinhart OVR, alleen heb jij wel 6x zoveel betaald. De BB blijft toch ook een beetje een kopie van een Sub, maar daar wordt het gedoogd gezien Rolex eigenaar is. Mensen die Tudor kopen zijn over het algemeen mensen die eigenlijk een Rolex willen maar niet genoeg geld hebben om er 1 te halen. Middels cognitieve dissonantie heb je dat voor nu richting jezelf verantwoord. Al geldt dit allemaal niet voor de nieuwe modellen die voorzien zijn van in-house uurwerken van Tudor. Is het het geld 6x waard? Dat betwijfel ik, hoewel Tudor een gerenommeerd merk is en Steinhart niet.

Verder vind ik het zelf wel een mooi horloge (al wel te duur voor een eenvoudige ETA), op die vintage leren band is ie nog mooier.

ben ik het totaal niet mee eens :) Ik breek het in punten op, bear with me voor mijn motivatie :D !

a) Achja ik kijk daar toch anders tegenaan. Kwalitatief gezien zit er zeer weinig verschil tussen jouw Tudor en mijn Steinhart OVR,

Ik vind toch een wereld van verschil zitten tussen een overduidelijke homage(zelfs overduidelijke rip off ala invicta) en een horloge met prestige wat min of meer van Rolex afkomstig is (ik vond het persoonlijk speelgoed i.t.t. de tudor). Kwalitatief kun je over dubben, hoewel ik wel degelijk een overduidelijk verschil zie tussen de Ocean one van een vriend en de Tudor Heritage. Denk ook aan eventuele verkoop en waardevastheid. Tweedehands krijg je een Steinhart aan de straatstenen niet kwijt, een Tudor wel. Je hebt overigens ETA en ETA en de ETA in Tudor is Tudor/Rolex modified welk totaal niet te vergelijken is met de ETA in een Steinhart (mijne loopt gemiddeld +2 per dag, wat wel degelijk binnen COSC specs is en ik heb hem nog niet van mijn pols gehad de afgelopen maand)

B) De BB blijft toch ook een beetje een kopie van een Sub, maar daar wordt het gedoogd gezien Rolex eigenaar is

Het is een heritage van 2 modellen ( https://monochrome-watche(...)red-tudor-black-bay/) , waaronder niet de Rolex Sub, maar de Tudor Sub. De Tudor Sub is een oud model wat min of meer in dezelfde time periode als de Rolex Sub uitgebracht is, begin jaren 50. Het is dus geen kopie van een Rolex Submariner, maar een combinatie van 2 vintage Tudor modellen die uit dezelfde tijd als de Rolex Sub stammen.

c) Mensen die Tudor kopen zijn over het algemeen mensen die eigenlijk een Rolex willen maar niet genoeg geld hebben om er 1 te halen. Middels cognitieve dissonantie heb je dat voor nu richting jezelf verantwoord.

Een ontiegelijk oud cliche en ik zou me er in de jaren 80 in kunnen vinden (toen je nog tudor day dates voor 500 gulden zag).. (poor mans rolex cliche ) Sinds 2009 echter allang niet meer. Enig idee voor hoeveel geld de Tudor sub momenteel gaat? ik heb het geld voor een Rolex Sub, maar ik geil al jaren op een rode bezel ,snowflake hands en die smiley Self winding (en geen crown guards _O_ ). Welke Rolex heeft dit? Ik ken er geeneen maar ik kan het mis hebben. Ik zocht vooraleer ik de Black Bay kocht naar goedkopere alternatieven (Longines, C.Ward Trident pro e.d.), ik kon me in geen enkele echt schikken... Ik zie Tudor meer als het rebelse stiefbroertje van Rolex. Kwalitatief ofcourse iets minder, maar meer een "smart men's rolex ipv een poor man's rolex (2k+ is echt niet "poor man's imo). Volgens deze redenatie is een Submariner een "poor man's fifthy fathoms van Blanc Pain" en zo kan ik de redenatie tot ad absurdum doortrekken ;)

d) geldt dit allemaal niet voor de nieuwe modellen die voorzien zijn van in-house uurwerken van Tudor.

De inhouse movements van Tudor hebben zichzelf nog niet bewezen, een ETA is een proven workhorse. Als je erover nadenkt hebben veel luxe horloges een ETA (modified dus wederom niet te vergelijken met Stock ETA zoals in Steinharts), denk hierbij aan Longines, Breitling en Omega. Ik vind er niks mis mee en het is easy te servicen. Ik zie het niet echt als een downside en zeker niet bij een horloge zonder caseback zoals een Dive watch. Bij een Dresswatch zou ik veel eerder letten op inhouse movement.

e) Verder vind ik het zelf wel een mooi horloge (al wel te duur voor een eenvoudige ETA), op die vintage leren band is ie nog mooier.

Als je het te duur vind voor een "eenvoudig" ETA kijk je enkel naar movement en niet het totaalpakket. Je koopt niet enkel movement maar het hele pakket. De verpakking, de ervaring, de geschiedenis van een merk, de afwerking, de kwaliteit enz, ik heb de keuze echt 100% bewust gedaan, ook voor de ETA versie(de tudor roos als logo ipv het schild e.d.). En dan heb ik het nog niet over het gemodificeerde ETA uurwerk. Ik hoor je nu niet over de vintage Daytona met een standaard valjoux movement overigens. Wat vind je daar van dan? Enig idee voor hoeveel die gaan? Movement is niet alles, het is deel van een totaalpakket en bij een toolwatch verwacht ik een no nonsense horloge, bij een dresswatch ligt dat voor mij anders. Een JLC Ultra Thin tourbillon verwacht ik dan, weliswaar onbetaalbaar voor mij (een AP of een Sub is dat niet voor mij).

Je zegt het overigens wel al. Het is gewoon een mooie klok, als die klok dan 2500+, 3000+ of 6000+ kost, boeit mij persoonlijk niet heel veel. Ik kijk naar meer dan enkel movement (en ik vind Rolex echt top uurwerken afleveren, no hate at all al wil ik nog een Datejust hebben van Rolex en niet een sub ;) _O_ )

[ Bericht 1% gewijzigd door Michielos op 10-12-2016 05:39:01 ]
Michielos topics zijn als het eten van oesters.
  zaterdag 10 december 2016 @ 04:56:50 #217
214682 Michielos
Rustige jongen
pi_167227727
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 december 2016 00:22 schreef Skv het volgende:

[..]

Er zit ruim verschil tussen een Steinhart en een Tudor. ETA is verschillend afgewerkt, en rest van kast, bezel en band des te meer.
Ik kan dit niet vergelijken helaas (enkel met de ocean one), maar ga binnenkort eens naar een Steinhart boutique(als die in Aachen er nog is). Ik verwacht goed afgewerkte horloges , zeker voor de prijs, maar niet erg vergelijkbaar met Tudor. Tudor is wel een beetje love or hate denk ik, maar ik O+ en zonder hate naar andere merken :)

[ Bericht 6% gewijzigd door Michielos op 10-12-2016 05:26:34 ]
Michielos topics zijn als het eten van oesters.
pi_167235838
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 december 2016 04:56 schreef Michielos het volgende:

[..]

Ik kan dit niet vergelijken helaas (enkel met de ocean one), maar ga binnenkort eens naar een Steinhart boutique(als die in Aachen er nog is). Ik verwacht goed afgewerkte horloges , zeker voor de prijs, maar niet erg vergelijkbaar met Tudor. Tudor is wel een beetje love or hate denk ik, maar ik O+ en zonder hate naar andere merken :)
Tudor is een flinke slag duurder. Steinhart is juist geinig voor weinig, maar wel prima kwaliteit en goed uurwerk.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  zaterdag 10 december 2016 @ 20:59:36 #219
330313 Gary_Oak
Smell ya later!
pi_167241123


Ik zoek zo'n soort NATO: groen of zwart met een leren strip langs de gaatjes. Deze is van Alibaba en je moet er minstens 100 afnemen. :') Morellato maakt ze ook in de Jump-serie, maar die kosten ongeveer 40 euro op eBay. :') Kan iemand me helpen? En als jullie niets kunnen vinden: een NATO met andere leren accenten lijkt me ook wel leuk. :P

[ Bericht 10% gewijzigd door Gary_Oak op 10-12-2016 21:08:07 ]
  zondag 11 december 2016 @ 17:06:34 #220
214682 Michielos
Rustige jongen
pi_167259440
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 december 2016 16:45 schreef Skv het volgende:

[..]

Tudor is een flinke slag duurder. Steinhart is juist geinig voor weinig, maar wel prima kwaliteit en goed uurwerk.
dat verwacht ik ook, prima prijs en kwaliteit, alleen niet echt in dezelfde league. Ik hoop alleen dat Steinhart uit het "homage imago" gaat komen
Michielos topics zijn als het eten van oesters.
pi_167274622
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2016 17:06 schreef Michielos het volgende:

[..]

dat verwacht ik ook, prima prijs en kwaliteit, alleen niet echt in dezelfde league. Ik hoop alleen dat Steinhart uit het "homage imago" gaat komen
Nee, dat lukt ze niet. Onlangs releaseden ze nog een Rolex Paul Newton kloon. Hun hele concept is gebaseerd op gejat design in een iets groter en moderner jasje.

Daartegenover is de bouwkwaliteit ongeevenaard voor de prijzen die ze vragen. Eta, gebold saffierglas, solide links voor iets van 300 E.. best prima,
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 12 december 2016 @ 11:38:48 #222
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_167275672
quote:
1s.gif Op maandag 12 december 2016 10:31 schreef Skv het volgende:

[..]

Nee, dat lukt ze niet. Onlangs releaseden ze nog een Rolex Paul Newton kloon. Hun hele concept is gebaseerd op gejat design in een iets groter en moderner jasje.

Daartegenover is de bouwkwaliteit ongeevenaard voor de prijzen die ze vragen. Eta, gebold saffierglas, solide links voor iets van 300 E.. best prima,
Je krijgt waar voor je geld, dat sowieso. En mensen die hoogstens een paar honderd Euro aan een horloge uitgeven zal het ook aan de reet roesten wat een purist ervan denkt uiteraard.

Ik heb er geen problemen mee eerlijk gezegd. Uniek en origineel is leuk maar het is voor mij geen hoofdzaak.
Graag op anoniem
pi_167275981
quote:
9s.gif Op zaterdag 10 december 2016 20:59 schreef Gary_Oak het volgende:
[ afbeelding ]

Ik zoek zo'n soort NATO: groen of zwart met een leren strip langs de gaatjes. Deze is van Alibaba en je moet er minstens 100 afnemen. :') Morellato maakt ze ook in de Jump-serie, maar die kosten ongeveer 40 euro op eBay. :') Kan iemand me helpen? En als jullie niets kunnen vinden: een NATO met andere leren accenten lijkt me ook wel leuk. :P
Kun je er geen 100 kopen en de rest op marktplaats dumpen, wat kost dat daar per stuk 5 euro ofzo als je ze voor 10 verkoopt zit je nog goed.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_167276196
quote:
1s.gif Op dinsdag 29 november 2016 22:28 schreef Skv het volgende:

[..]


[..]

Toeval..

Mijn nieuwe aanwinst!


[ afbeelding ]
Waar let jij op bij zo'n aankoop ik heb een mooie zien liggen maar ik heb wel het idee dat het horloge al lange tijd in de etalage ligt hoeveel kwaad kan zoiets, ik zit niet op een servicebeurt te wachten ook al is het in de garantie. Dat geeft toch een beetje een "wel uit eten en naar de film maar niet mogen zoenen" dategevoel
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_167287694
Beste horloge liefhebbers, ik ben in het bezit van een Tissot PRC 100 automaat. Ik overweeg hem te verkopen omdat ik hem eigenlijk nooit meer draag. Ik heb alleen geen flauw idee wat ik er voor kan vragen. Hopelijk kunnen jullie me wat advies geven.

Het horloge is ongeveer 7 jaar oud. Er zitten wat krasjes op de kast (zijn die nog weg te poetsen?) , verder is het horloge nog in goede staat. Er zit een gloednieuw origineel bandje om (40 euro)
Destijds heb ik 850 euro voor het horloge betaald. Wat zou ik er nu voor kunnen vragen?

Als iemand hier interesse heeft om hem over te nemen hoor ik dat ook graag.



  maandag 12 december 2016 @ 23:48:50 #226
330313 Gary_Oak
Smell ya later!
pi_167292924
quote:
1s.gif Op maandag 12 december 2016 11:52 schreef vipergts het volgende:

[..]

Kun je er geen 100 kopen en de rest op marktplaats dumpen, wat kost dat daar per stuk 5 euro ofzo als je ze voor 10 verkoopt zit je nog goed.
Ik ben dan eerst 280 dollar kwijt en dan moet ik ze ook nog eens kunnen verkopen. Als jij nou 99 users vindt die ook die NATO willen. :D
  dinsdag 13 december 2016 @ 07:55:50 #227
70867 Jackal_Omega
Boeiend.................
pi_167295074
quote:
0s.gif Op maandag 12 december 2016 20:55 schreef Fve84 het volgende:
Beste horloge liefhebbers, ik ben in het bezit van een Tissot PRC 100 automaat. Ik overweeg hem te verkopen omdat ik hem eigenlijk nooit meer draag. Ik heb alleen geen flauw idee wat ik er voor kan vragen. Hopelijk kunnen jullie me wat advies geven.

Het horloge is ongeveer 7 jaar oud. Er zitten wat krasjes op de kast (zijn die nog weg te poetsen?) , verder is het horloge nog in goede staat. Er zit een gloednieuw origineel bandje om (40 euro)
Destijds heb ik 850 euro voor het horloge betaald. Wat zou ik er nu voor kunnen vragen?

Als iemand hier interesse heeft om hem over te nemen hoor ik dat ook graag.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Gezien de staat (kast lijkt best bekrast, alles is te fixen maar kost geld) en het feit dat ie zeer binnenkort een onderhoudsbeurt nodig zal hebben denk ik dat je max moet rekenen op een 300-350 euro. Is echter geen populair model dus voor hetzelfde geld blijf je er nog even mee zitten.
Het beste horlogeforum van Nederland
pi_167296524
quote:
1s.gif Op maandag 12 december 2016 12:01 schreef vipergts het volgende:

[..]

Waar let jij op bij zo'n aankoop ik heb een mooie zien liggen maar ik heb wel het idee dat het horloge al lange tijd in de etalage ligt hoeveel kwaad kan zoiets, ik zit niet op een servicebeurt te wachten ook al is het in de garantie. Dat geeft toch een beetje een "wel uit eten en naar de film maar niet mogen zoenen" dategevoel
Ik heb geen idee wat je nou vraagt. ;)
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_167298592
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 december 2016 10:17 schreef Skv het volgende:

[..]

Ik heb geen idee wat je nou vraagt. ;)
Ik heb er een beetje moeite mee dat een horloge al een tijd in de etalage bij een verkoper ligt. Lijkt mij niet echt bevoordelijk voor de bewegende delen. of maak ik me nu druk om niets.
Ik ben trouwens net terug van de juwelier heb de jlc omgehad.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_167298850
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 december 2016 12:27 schreef vipergts het volgende:

[..]

Ik heb er een beetje moeite mee dat een horloge al een tijd in de etalage bij een verkoper ligt. Lijkt mij niet echt bevoordelijk voor de bewegende delen. of maak ik me nu druk om niets.
Ik ben trouwens net terug van de juwelier heb de jlc omgehad.
Nee dat lijkt mij niet al te veel uitmaken. Weet ook niet wat je onder 'hele tijd' verstaat, en om wat voor horloge het gaat.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  dinsdag 13 december 2016 @ 12:42:41 #231
137360 mrPanerai
Bekende Belg!
pi_167298902
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 december 2016 12:27 schreef vipergts het volgende:

[..]

Ik heb er een beetje moeite mee dat een horloge al een tijd in de etalage bij een verkoper ligt. Lijkt mij niet echt bevoordelijk voor de bewegende delen. of maak ik me nu druk om niets.
Ik ben trouwens net terug van de juwelier heb de jlc omgehad.
Ik denk dat dat tegenwoordig wel meevalt, heel veel etalages worden 's nachts leeggehaald en in de safe gelegd. Qua manuele heb ik er eigenlijk geen idee van maar dat is toch een erg beperkte groep.
pi_167299014
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 december 2016 07:55 schreef Jackal_Omega het volgende:

[..]

Gezien de staat (kast lijkt best bekrast, alles is te fixen maar kost geld) en het feit dat ie zeer binnenkort een onderhoudsbeurt nodig zal hebben denk ik dat je max moet rekenen op een 300-350 euro. Is echter geen populair model dus voor hetzelfde geld blijf je er nog even mee zitten.
Bedankt voor je reactie Jackal! Dat is meer dan in ik gedachte had, ik zou ook wel genoegen nemen met minder. Heb je misschien ook nog een idee waar ik hem het beste te koop kan aanbieden? Internet/marktplaats of bij een juwelier misschien?
pi_167299419
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 december 2016 12:47 schreef Fve84 het volgende:

[..]

Bedankt voor je reactie Jackal! Dat is meer dan in ik gedachte had, ik zou ook wel genoegen nemen met minder. Heb je misschien ook nog een idee waar ik hem het beste te koop kan aanbieden? Internet/marktplaats of bij een juwelier misschien?
Marktplaats denk ik.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_167301195
quote:
7s.gif Op dinsdag 13 december 2016 12:40 schreef Skv het volgende:

[..]

Nee dat lijkt mij niet al te veel uitmaken. Weet ook niet wat je onder 'hele tijd' verstaat, en om wat voor horloge het gaat.
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 december 2016 12:42 schreef mrPanerai het volgende:

[..]

Ik denk dat dat tegenwoordig wel meevalt, heel veel etalages worden 's nachts leeggehaald en in de safe gelegd. Qua manuele heb ik er eigenlijk geen idee van maar dat is toch een erg beperkte groep.
Bedankt beide, ik ben wezen kijken voor een Jeager-LeCoultre master control ultra thin reserve de marche.
Met tijd bedoel ik meer dan een jaar lijkt mij niet dat ze dat soort dingen maandelijks verkopen

[ Bericht 2% gewijzigd door vipergts op 13-12-2016 15:30:08 ]
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
  dinsdag 13 december 2016 @ 14:54:28 #235
137360 mrPanerai
Bekende Belg!
pi_167301303
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 december 2016 14:48 schreef vipergts het volgende:

[..]

[..]

Bedankt beide, ik ben wezen kijken voor een jeager lecoultre master control ultra thin reserve de marche.
Met tijd bedoel ik meer dan een jaar lijkt mij niet dat ze dat sort dingen maandelijks verkopen
Mja, altijd vreemd dat iemand meer dan 8K op tafel legt maar de naam van het merk niet zonder fouten kan schrijven.
pi_167301577
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 december 2016 14:54 schreef mrPanerai het volgende:

[..]

Mja, altijd vreemd dat iemand meer dan 8K op tafel legt maar de naam van het merk niet zonder fouten kan schrijven.
Ik heb het even voor je aangepast 😊, ik zou er maar niet op googlen
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
  dinsdag 13 december 2016 @ 15:17:17 #237
137360 mrPanerai
Bekende Belg!
pi_167301740
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 december 2016 15:09 schreef vipergts het volgende:

[..]

Ik heb het even voor je aangepast 😊, ik zou er maar niet op googlen
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 december 2016 14:48 schreef vipergts het volgende:

Bedankt beide, ik ben wezen kijken voor een Jeager-leCoultre master control ultra thin reserve de marche.
Met tijd bedoel ik meer dan een jaar lijkt mij niet dat ze dat sort dingen maandelijks verkopen
Nog steeds niet goed
  Moderator dinsdag 13 december 2016 @ 15:20:39 #238
16180 crew  CoolGuy
Money makes the world go round
pi_167301817
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 december 2016 15:17 schreef mrPanerai het volgende:

[..]

[..]

Nog steeds niet goed

Maar dus omdat iemand de naam niet goed schrijft kan het ook niet zo zijn dat hij/zij 8k wil uitgeven aan dat horloge?
Breitling - Instruments for Professionals
  dinsdag 13 december 2016 @ 15:21:33 #239
137360 mrPanerai
Bekende Belg!
pi_167301838
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 december 2016 15:20 schreef CoolGuy het volgende:

[..]

Maar dus omdat iemand de naam niet goed schrijft kan het ook niet zo zijn dat hij/zij 8k wil uitgeven aan dat horloge?
Ik zei dat ik dat vreemd vind, niet dat het niet kan zijn.
pi_167302042


[ Bericht 100% gewijzigd door vipergts op 13-12-2016 15:32:38 ]
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')