abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 15 september 2016 @ 11:08:24 #1
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_165336135
Star Trek was oorspronkelijk een door Gene Roddenberry bedachte Amerikaanse sciencefiction-televisieserie die tussen 1966 tot 1969 werd uitgezonden. Uiteindelijk groeide het Star Trek-universum uit tot een succesvolle media-franchise met vijf televisieseries, een animatieserie, tien speelfilms, tientallen computerspellen en honderden boeken, stripboeken, technische handleidingen en encyclopedieën. Verder bestaat er sinds 1998 in Las Vegas een Star Trek-attractiepark, genaamd Star Trek: The Experience en worden er over de hele wereld regelmatig Star Trek-conventions georganiseerd: grote bijeenkomsten voor fans (de 'trekkies'), waar vaak acteurs uit de series te gast zijn. In de Verenigde Staten is er minstens elk weekend een ST convention.

Roddenberry bedacht een utopische toekomstwereld, waarin een verenigde Aarde de meeste moderne wereldproblemen heeft opgelost: vervuiling, honger, armoede en conflicten tussen mensen onderling behoren grotendeels tot het verleden. Door uitvindingen als synthetische replicators en sneller dan licht-technologie heeft de mensheid, met hulp van buitenaardse volken, in het Melkwegstelsel koloniën gesticht. De mensheid heeft samen met enkele buitenaardse volken een overkoepelende organisatie van werelden opgericht: de Verenigde Federatie van Planeten. De verhalen in de diverse Star Trek-media volgen vooral de officieren en burgers in dienst van Starfleet, de militaire onderzoeksinstelling van de Federatie die met haar ruimtevloot vooral diplomatieke en onderzoeksmissies uitvoert en tevens de krijgsmacht vormt.

De avonturen van de verschillende televisieseries en films spelen zich hoofdzakelijk af in de 23e en 24e eeuw, enkele tijdreizen uitgezonderd. Men is bekend met een aanzienlijk deel van de Melkweg, die is verdeeld in vier kwadranten. In het Alfa-kwadrant bevinden zich grote delen van de Federatie en het Cardassiaanse Rijk, in het Beta-kwadrant bevinden zich onder andere het Klingonrijk en het Romulaanse Rijk, het Gamma-kwadrant, dat via het Bajoraanse wormgat met het Alfa-kwadrant is verbonden, wordt geregeerd door de Dominion en het Delta-kwadrant, waarin de Voyager jarenlang rondzwierf, herbergt onder andere de Kazon, Ocampa en Hirogen. Ook de Borg komen uit het Delta-kwadrant.

Star Trek werd voor het eerst uitgezonden in 1966. Sindsdien zijn er zes series gemaakt door Gene Roddenberry en zijn opvolgers. Sommige daarvan waren een groot succes, andere wat minder.

The Original Series (TOS) - Dit is de door Gene Roddenberry geschreven serie, met de naam Star Trek. Het is het verhaal van het ruimteschip USS Enterprise NCC-1701 (kortweg: Enterprise), dat driehonderd jaar in de toekomst, vanaf het jaar 2265, op een vijfjarige missie is om het heelal te verkennen. De serie sprak oorspronkelijk maar een kleine groep kijkers aan en stond naar verluidt jaarlijks op de nominatie om geschrapt te worden. Toen bleek dat deze kleine groep kijkers behoorde tot een erg selecte doelgroep (hoger opgeleiden), werd de serie interessant voor adverteerders.

The Animated Series (TAS) - Na het stoppen van de oorspronkelijke serie bleek die in de herhaling steeds populairder te worden. Dit was in 1973 een van de redenen voor het maken van een tekenfilmserie, waarbij de stemmen van de vaste personages gedaan werden door de acteurs die ze in de oorspronkelijke serie ook gespeeld hadden. De serie ging verder waar het verhaal van de oorspronkelijke serie ophield. Dat wil zeggen dat de laatste twee jaar van de missie ingevuld werden.

The Next Generation (TNG) - Deze nieuwe serie speelde zich honderd jaar later af, in het jaar 2364, rond een nieuwe Enterprise met een nieuwe bemanning. Hoewel het eerste seizoen van The Next Generation kritiek kreeg, onder andere omdat de afleveringen te zoet zouden zijn, was dit eerste seizoen goed genoeg om de serie te prolongeren. Met nieuw materiaal, en met beduidend meer middelen dan de oorspronkelijke serie uit de jaren '60, werd The Next Generation uiteindelijk een enorm succes. Er werden in de periode 1987-1994 in 7 seizoenen 177 afleveringen van uitgezonden. In 1991 overleed Gene Roddenberry.

Deep Space Nine (DS9) - Zoals de oorspronkelijke serie een missieduur van vijf jaar had, zo was het ook duidelijk dat de succesvolle serie The Next Generation niet altijd maar door kon blijven draaien. Daarom werd een volgende serie opgezet, met een ander thema. In plaats van een ruimteschip dat bij planeten langsging werd het centrale thema een ruimtestation ver in de ruimte, op een plaats waar veel ruimteschepen langskwamen.

Voyager (VOY) - Dit schip raakt op haar eerste missie door toedoen van het wezen Caretaker (verzorger) verzeild in het Delta-kwadrant, 70.000 lichtjaar van de Aarde. Voyager kent een sterke rode draad, namelijk de lange thuisreis van het ruimteschip Voyager, en de zoektocht naar mogelijkheden deze reis te verkorten.

Enterprise (ENT) - Deze serie gaat over een eerdere Enterprise, van 2151. Deze tijd, meer dan honderd jaar gesitueerd voor de oorspronkelijke serie, is de tijd waarin de mensheid begint aan het onderzoeken van de ruimte met ruimteschepen die sneller dan het licht kunnen vliegen, nu zij schepen ontwikkeld heeft die 'Warp 5' halen. Het is het begin van Starfleet, en in deze tijd worden de technieken en protocollen ontwikkeld die in de latere series algemeen bekend zijn. In het eerste jaar was dat ook meteen de zwakke plek van de serie, omdat de karakters nog veel moesten leren, maar de kijkers veel minder. In de volgende seizoenen heeft de serie echter duidelijk meer vaart gekregen. De serie is begonnen in 2001, en heeft in totaal vier seizoenen en 98 afleveringen gedraaid.

Overzichtje in uitzendvolgorde:
TOS, James Kirk (William Shatner)
TAS, James Kirk (William Shatner)
TNG, Jean Luc Picard (Patrick Stewart)
DS9, Benjamin Sisko (Avery Brooks)
VOY, Kathryn Janeway (Kate Mulgrew)
ENT, Jonathan Archer (Scott Bakula)

Poll: Wat is de beste ST serie?
TOS
TNG
DS9
VOY
ENT
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is de beste captain?
Kirk
Picard
Sisko
Janeway
Archer
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Welke serie zag je het eerst?
TOS
TNG
DS9
VOY
ENT
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Hoe oud ben je?
Jonger dan 20
Tussen 20-30
Ouder dan 30
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wat is je geslacht?
Vrouw
Man
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het irritantste VOY character?
Janeway
Chakotay
Tuvok
Kim
Torres
Paris
Neelix
Kes
Seven
Doctor
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het irritantste DS9 character?
Sisko
Jadzia Dax
Quark
Kira
Worf
O´Brien
Rom
Bashir
Jake
Odo
Ezri Dax
Nog
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het irritantste TNG character?
Picard
Worf
O´Brien
Data
Riker
Yar
Troi
Beverly Crusher
Pulaski
Wesley Crusher
LaForge
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het irritantste ENT character?
Archer
T´Pol
Tucker
Reed
Maywheather
Sato
Phlox
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het irritantste TOS character?
Kirk
Spock
McCoy
Scott
Chekov
Uhura
Sulu
Chapel
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het beste VOY character?
Janeway
Chakotay
Tuvok
Kim
Torres
Paris
Neelix
Kes
Seven
Doctor
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het beste DS9 character?
Sisko
Jadzia Dax
Quark
Kira
Worf
O´Brien
Rom
Bashir
Jake
Odo
Ezri Dax
Nog
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het beste TNG character?
Picard
Worf
O´Brien
Data
Riker
Yar
Troi
Beverly Crusher
Pulaski
Wesley Crusher
LaForge
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het beste ENT character?
Archer
T´Pol
Tucker
Reed
Maywheather
Sato
Phlox
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Wie is het beste TOS character?
Kirk
Spock
McCoy
Scott
Chekov
Uhura
Sulu
Chapel
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

***Deze openingspost is hier te vinden!***
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  donderdag 15 september 2016 @ 11:09:01 #2
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_165336146
Laatste nieuws:
Discovery is uitgesteld tot mei 2017=
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_165336446
quote:
4s.gif Op donderdag 15 september 2016 11:09 schreef Dagonet het volgende:
Laatste nieuws:
Discovery is uitgesteld tot mei 2017=
-O-
  Public Relations / Redactie Film donderdag 15 september 2016 @ 13:57:10 #4
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_165339462
Zat er dik in. Nog steeds geen casting nieuws.
pi_165340148
Afgelopen weekend ontdekt dat de TOS op Netflix staat.
Omdat ik deze nog nooit gezien had, daarmee begonnen.

De special effects zijn lichtelijk gedateerd (een van de aliens was een schoothondje met een pakje, hij blafte zelfs gewoon :') ), maar het zijn desondanks toch wel interessante afleveringen.
GNU Terry Pratchett
  Moderator donderdag 15 september 2016 @ 14:34:27 #6
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_165340181
quote:
0s.gif Op donderdag 15 september 2016 13:57 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Zat er dik in. Nog steeds geen casting nieuws.
Ze zijn nu nog aan het casten :X ben benieuwd wat het voor serie gaat worden...
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_165361682
Heeft iemand The Animated Series gezien? Is dat nog een beetje de moeite waard?
pi_165362303
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_165362579
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 september 2016 11:34 schreef DappereDodo77 het volgende:
Heeft iemand The Animated Series gezien? Is dat nog een beetje de moeite waard?
Er zitten een paar goede afleveringen tussen van wat ik heb gezien. Maar in het algemeen? Ik was er geen fan van en had met een redelijk aantal afleveringen moeite om er doorheen te komen in één sitting.
Na 14 afleveringen heb ik er de brij aangegeven, dus geen idee of het daarna beter is geworden.

Als je meer Trek wilt is het uiteraard wel de moeite waard om het zelf even aan te kijken.
  vrijdag 16 september 2016 @ 13:02:42 #10
242879 Onnoman
The On And Only
pi_165363674
quote:
4s.gif Op donderdag 15 september 2016 11:09 schreef Dagonet het volgende:
Laatste nieuws:
Discovery is uitgesteld tot mei 2017=







[ Bericht 12% gewijzigd door Onnoman op 16-09-2016 13:08:45 ]
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 16 september 2016 @ 13:14:44 #11
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_165363871
Natuurlijk jammer dat het wordt uitgesteld, maar als het goed is voor de uiteindelijke serie vind ik 't prima.
Star Trek zou trouwens toch volledig op Netflix komen? TOS, waarin ik halverwege ben, staat er al op, maar wanneer wordt de rest verwacht?
pi_165364238
quote:
wtf doet Riker daar :')
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_165367414
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 september 2016 12:13 schreef Syntos het volgende:

[..]

Er zitten een paar goede afleveringen tussen van wat ik heb gezien. Maar in het algemeen? Ik was er geen fan van en had met een redelijk aantal afleveringen moeite om er doorheen te komen in één sitting.
Na 14 afleveringen heb ik er de brij aangegeven, dus geen idee of het daarna beter is geworden.

Als je meer Trek wilt is het uiteraard wel de moeite waard om het zelf even aan te kijken.
Thanks, ik had al moeite om TOS door te komen, dus ik denk dat ik deze toch maar skip.
  dinsdag 27 september 2016 @ 18:20:29 #14
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_165606413
Grappig, ik heb bij TOS juist een heel erg nostalgisch gevoel, en vind het net zo prima als de originele Twilight Zones bijvoorbeeld. Ik zou de rest moeten herkijken, maar TOS is denk ik toch wel één van de beste series naar mijn mening.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 27 september 2016 @ 19:26:31 #15
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_165607645
Wij zijn hier (weer) begonnen aan Enterprise. Voor mijn vrouw de enige ST serie die ze nog niet heeft gezien. Ik heb hem in zijn originele run gezien, sindsdien niet meer.
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
pi_165608435
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:26 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Wij zijn hier (weer) begonnen aan Enterprise. Voor mijn vrouw de enige ST serie die ze nog niet heeft gezien. Ik heb hem in zijn originele run gezien, sindsdien niet meer.
Met Scott Bakula toch?

Dat werd in seizoen 3 pas leuk, vind ik, want Manny Cotobaas.

De slotaflevering vond ik dan wel weer erg sneu en ondankbaar voor die serie.
lekker faxen heel de dag echt genot
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 27 september 2016 @ 21:37:06 #17
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_165612397
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 september 2016 19:56 schreef wolfrolf het volgende:

[..]

Met Scott Bakula toch?

Dat werd in seizoen 3 pas leuk, vind ik, want Manny Cotobaas.

De slotaflevering vond ik dan wel weer erg sneu en ondankbaar voor die serie.
Zo herinner ik het me ook. Worstelen door 1 en 2 (maar dat geld ook voor TNG, DS9 en Voyager) en vanaf 3 wordt het leuk. Manny Coto werd pas showrunner in S4, maar was al wel aan boord als schrijver in S3
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  zaterdag 1 oktober 2016 @ 13:22:13 #18
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_165687957
Ik zou de slotaflevering lekker laten voor wat het is.

T'Pol though :9~

[ Bericht 53% gewijzigd door star_gazer op 01-10-2016 13:32:39 ]
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
pi_165767711
Binnenkort leverbaar ;)

Star Trek TNG Bluetooth® ComBadge - Exclusive
Answer all your calls with the word "Go"



• Star Trek TNG Bluetooth® ComBadge
• Officially-licensed Star Trek: The Next Generation merchandise
• Plays classic communicator chirp sound effect when you press it
• Connects to your phone or device via Bluetooth® 4.0
• Built-in microphone for hands-free calling
• Once connected, one touch answers/ends calls, plays/pauses audio, or accesses Siri, Google Now, or Cortana
• Not, however, Majel Barrett
• Play/pause music functionality
• SBC, MP3, and AAC decoder support
• Wireless Range: 33 ft.
• Materials: ABS and zinc shell
• Attaches using magnets so you don't have to make holes in your clothes
• Batteries: Rechargeable Lithium-ion (one charge lasts 10 hours)
• Charges via micro-USB cable (included)
• Auto shut off feature (when not connected to Bluetooth) after 30 minutes to preserve battery life
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_165767737
quote:
7s.gif Op woensdag 5 oktober 2016 12:24 schreef Aether het volgende:
Binnenkort leverbaar ;)

Star Trek TNG Bluetooth® ComBadge - Exclusive
Answer all your calls with the word "Go"

[ afbeelding ]
OMG O+
Ja doei.
  woensdag 5 oktober 2016 @ 12:25:40 #21
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_165767741
HEBE!

Alleen voor in de auto dan. :{w.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_165767755
Natuurlijk wel even erop tappen :P
Ja doei.
pi_165783831
Vraagje In TOS, Seizoen 2 aflevering 18 (The Immunity Syndrome episode)

Gebruikte de doker toen Cordrazine of een ECA stack op de crew?
pi_165785894
AnthonyCumia twitterde op donderdag 06-10-2016 om 08:21:44 Holy crap. I guess the CGI budget for “Star Trek: Beyond” was set somewhere between video game & cartoon. Really terrible. Was so good in 1. reageer retweet
Wowowowow Anthony, hoe durf je !!!!!!!!!!!!!!!!1111111
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_165786129
quote:
10s.gif Op donderdag 6 oktober 2016 10:31 schreef wolfrolf het volgende:
AnthonyCumia twitterde op donderdag 06-10-2016 om 08:21:44 Holy crap. I guess the CGI budget for “Star Trek: Beyond” was set somewhere between video game & cartoon. Really terrible. Was so good in 1. reageer retweet
Wowowowow Anthony, hoe durf je !!!!!!!!!!!!!!!!1111111
Het boeide me tot ik me realiseerde dat het om Abrams Trek ging, en niet de nieuwe serie.
Ik schrok al. :D
pi_165786155
Och ja verkeerde topic.

sorry voor den verwarrings
lekker faxen heel de dag echt genot
  donderdag 6 oktober 2016 @ 11:04:35 #27
337645 EdRendum
willekeurig persoon
pi_165786313
quote:
7s.gif Op woensdag 5 oktober 2016 12:24 schreef Aether het volgende:
Binnenkort leverbaar ;)

Alleen wel een beetje jammer dat ze die niet buiten de US en Canada verschepen :(
pi_165845095
quote:
0s.gif Op donderdag 6 oktober 2016 11:04 schreef EdRendum het volgende:

[..]

Alleen wel een beetje jammer dat ze die niet buiten de US en Canada verschepen :(
Whoot, dat spele dingetje? dat is voor kleine kinderen man.
  zondag 9 oktober 2016 @ 18:22:55 #29
242879 Onnoman
The On And Only
pi_165855977
quote:
7s.gif Op woensdag 5 oktober 2016 12:24 schreef Aether het volgende:
Binnenkort leverbaar ;)

Star Trek TNG Bluetooth® ComBadge - Exclusive
Answer all your calls with the word "Go"

[ afbeelding ]

• Star Trek TNG Bluetooth® ComBadge
• Officially-licensed Star Trek: The Next Generation merchandise
• Plays classic communicator chirp sound effect when you press it
• Connects to your phone or device via Bluetooth® 4.0
• Built-in microphone for hands-free calling
• Once connected, one touch answers/ends calls, plays/pauses audio, or accesses Siri, Google Now, or Cortana
• Not, however, Majel Barrett
• Play/pause music functionality
• SBC, MP3, and AAC decoder support
• Wireless Range: 33 ft.
• Materials: ABS and zinc shell
• Attaches using magnets so you don't have to make holes in your clothes
• Batteries: Rechargeable Lithium-ion (one charge lasts 10 hours)
• Charges via micro-USB cable (included)
• Auto shut off feature (when not connected to Bluetooth) after 30 minutes to preserve battery life

gaaf om te hebben maar je staat wel v oor lul :D
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  zondag 9 oktober 2016 @ 18:26:12 #30
242879 Onnoman
The On And Only
pi_165856011
quote:
0s.gif Op woensdag 5 oktober 2016 12:26 schreef motorbloempje het volgende:
Natuurlijk wel even erop tappen :P
en dit geluidje
http://www.stdimension.or(...)ration/commbadge.wav
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
pi_165927658
Wat is de algemene indruk van Beyond? Ik vond het wel oke.I.i.g. beter dan de vorige.

[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 13-10-2016 11:45:53 ]
  Moderator donderdag 13 oktober 2016 @ 12:46:51 #32
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_165928670
quote:
2s.gif Op donderdag 13 oktober 2016 11:45 schreef Iwanius het volgende:
Wat is de algemene indruk van Beyond? Ik vond het wel oke.I.i.g. beter dan de vorige.
Ik had hetzelfde.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_165929147
Algemene indruk was prima inderdaad. Een oke space action met zowaar een wat herkenbaar Star trek gevoel.

Dat ik hem beter vindt dan Into Darkness is niet zo moeilijk, ik koester een intense haat jegens dat vehicel.
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_166021576

Voor de pogo kenners onder ons.
pi_166021727
quote:
2s.gif Op donderdag 13 oktober 2016 11:45 schreef Iwanius het volgende:
Wat is de algemene indruk van Beyond? Ik vond het wel oke.I.i.g. beter dan de vorige.
Wel beter idd.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_166025312
quote:
2s.gif Op donderdag 13 oktober 2016 11:45 schreef Iwanius het volgende:
Wat is de algemene indruk van Beyond? Ik vond het wel oke.I.i.g. beter dan de vorige.
Ik vond hem mwah, minder dan de vorige.
  dinsdag 18 oktober 2016 @ 01:09:18 #37
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166029217
quote:
17s.gif Op maandag 17 oktober 2016 20:57 schreef FL_Freak het volgende:

Voor de pogo kenners onder ons.
lol!

heb hem naar dumpert gestuurd :D
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  dinsdag 18 oktober 2016 @ 17:34:55 #38
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166039997
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  woensdag 19 oktober 2016 @ 07:35:18 #39
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_166051241
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
  Moderator woensdag 19 oktober 2016 @ 08:59:35 #40
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_166051774
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2016 07:35 schreef Bart het volgende:
[ afbeelding ]
:D _O_
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  maandag 24 oktober 2016 @ 22:47:42 #41
277627 Seven.
We are Borg.
pi_166183062
TNG S1E11 net op SyFy. Deanna wordt uitgehuwelijkt:


:D :D :D
Resistance is futile.
  maandag 24 oktober 2016 @ 23:18:48 #42
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_166184029
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2016 07:35 schreef Bart het volgende:
[ afbeelding ]
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  maandag 24 oktober 2016 @ 23:36:53 #43
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_166184516
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_166187668
quote:
10s.gif Op maandag 24 oktober 2016 22:47 schreef Seven. het volgende:
TNG S1E11 net op SyFy. Deanna wordt uitgehuwelijkt:


:D :D :D
Oh my, gedateerd, slecht geschreven en nog slechter geacteerd... Ik verheugde me op een rewatch als het weer op Netflix staat maar ik begin toch te twijfelen...
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_166188078
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 25 oktober 2016 @ 10:14:42 #46
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_166188245
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 oktober 2016 09:38 schreef Karstman het volgende:

[..]

Oh my, gedateerd, slecht geschreven en nog slechter geacteerd... Ik verheugde me op een rewatch als het weer op Netflix staat maar ik begin toch te twijfelen...
Dit is uit het eerste seizoen, dat was nou niet bepaald het beste seizoen.
De regel is een beetje met alle 4 de vervolgseries (TNG, DS9, VOY en ENT) dat je je een beetje door de eerste twee seizoenen moet heen worstelen, hoewel het wel wat pareltjes kan hebben (Duet van DS9 bijvoorbeeld, en Q Who van TNG). Maar het gros is inderdaad houterig en gedateerd.
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
pi_166188274
Ik heb vorig jaar ofzo alle TNG weer eens teruggekeken. Seizoen een is even doorbijten, maar ik vond het best vermakelijk, en je ziet de SFX echt met het jaar beter worden :P
Ja doei.
pi_166190788
Dat is waar. In die docu over het eerste seizoen TNG die ook op Netflix staat wordt dat ook wel duidelijk.

En alles met Q is geweldig. Laatst weer die Alien Voices met Q vs Spock geluisterd, geniaal.
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
  dinsdag 25 oktober 2016 @ 13:01:45 #49
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166191220
quote:
10s.gif Op maandag 24 oktober 2016 22:47 schreef Seven. het volgende:
TNG S1E11 net op SyFy. Deanna wordt uitgehuwelijkt:


:D :D :D

:D
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  dinsdag 25 oktober 2016 @ 13:07:28 #50
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166191337
krijgt mogelijk toestemming van CBS om content van TNG te gebruiken voor een youtube projectje :D
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  woensdag 26 oktober 2016 @ 00:58:40 #51
277627 Seven.
We are Borg.
pi_166210532
quote:
:D :') :D
Resistance is futile.
pi_166212211
quote:
Is er eigenlijk een bewuste reden om oude en nieuwe uniformen door elkaar te gebruiken in deze scene.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 26 oktober 2016 @ 09:57:17 #53
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_166213447
quote:
1s.gif Op woensdag 26 oktober 2016 07:52 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Is er eigenlijk een bewuste reden om oude en nieuwe uniformen door elkaar te gebruiken in deze scene.
De DS9 variatie was meer een praktisch uniform, voor in deep space zeg maar. Terwijl TNG's uniform de formele bleef. Dat is de gangbare uitleg. Vandaar dat frontier-schepen en stations zoals DS9, Voyager, Defiant etc. de jumpsuit versie hebben, en TNG's Enterprise (flagship) en Starfleet HQ het houden bij het originele uniform.
Zo zie je Sisko als hij op HQ is het gewone uniform dragen (Paradise Lost/Homefront), en komt hij ook captains tegen die de TNG versie dragen.
Ik vond dit stukje erover:
quote:
After only three years yet another a new uniform came to life, with the colors of the upper and lower half of the shirt reversed and a new bluish gray collar. Also, a new communicator was introduced, replacing the oval body with a rounded trapezoid. This uniform was worn on DS9 (2369), but did not affect the style on the Enterprise until the end of TNG (2370). Quite obviously the real-world reason is that it should be easier for the viewer to keep the two different series apart. The DS9 uniform may have been supposed to be an additional, maybe more practical variant to the TNG style. But the first TNG feature film "Generations" (2371) had a total uniform chaos. Both the TNG and DS9 style were worn in parallel (the main characters were all TNG-clad at first), with a visible tendency towards the DS9 version. Still, several branches in Starfleet must have retained the TNG version longer than on the Enterprise. Actually, most of the non-DS9 personnel seen until season 4, and all higher-ranking non-DS9 officers seemed to wear the TNG variant. Examples include Calvin Hudson in "The Maquis", Dr. Lens from the Lexington in "Explorers", the crew of the USS Odyssey in "The Jem'Hadar", Thomas Riker in "Defiant" and finally Worf in "The Way of the Warrior". Most obviously the TNG uniforms could be witnessed in DS9: "Homefront" and "Paradise Lost", where also Sisko switched to this style -- even before Admiral Leyton announced that he would become Earth's security chief! It is possible that specifically Earth- or planet-based personnel retained the old colors, while space-based crews adopted the new ones beginning in 2369 or even earlier. Moreover, the dress uniforms remained the same, also on DS9. There may have been a directive that both variants were permissible for a limited time. Voyager consistently sported the new colors from the start (2371), while they were still changing at random on the Enterprise. Riker appeared in the 3rd season TNG uniform in VOY: "Death Wish" (2372). This Riker may have come from any year between 2366 to 2371.
De daadwerkelijke reden was dat er een ander uniform was ontwikkeld voor Generations, alleen nog terug te zien op de action figures

Deze werd uiteindelijk geschrapt (maar niet doorgegeven aan de speelgoed-producent, vandaar dat bovenstaande figuurtjes bestaan). Iets met teveel verschillende uniformen in 1 universe. Omdat TNG als serie al geëindigd was en er voornamelijk DS9 uniformen in omloop waren werden ze lukraak door elkaar gebruikt.

First Contact kende uiteindelijk wel nieuwe uniformen, die DS9 overnam. Voyager uiteraard niet, want in Delta Quadrant

Oh en Plinkett gaat er ook even op in :D
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 26 oktober 2016 @ 17:26:40 #54
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_166222197
Misschien was het mensen al eerder opgevallen, maar naast TOS staat nu ook DS9 op Netflix. TNG echter nog niet.
pi_166222449
Geen idee of er iemand interesse in heeft maar ik zag dat TAS op 2 november uitkomt op Blu-Ray voor 35 euro op bol.com.
Ik heb hem iig. al besteld voor een tweede kans. :Y

[ Bericht 29% gewijzigd door Syntos op 26-10-2016 17:47:22 ]
  woensdag 26 oktober 2016 @ 20:55:36 #56
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166227558
quote:
1s.gif Op woensdag 26 oktober 2016 07:52 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Is er eigenlijk een bewuste reden om oude en nieuwe uniformen door elkaar te gebruiken in deze scene.
scherp oog ouwe
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  woensdag 26 oktober 2016 @ 20:58:23 #57
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166227647
quote:
0s.gif Op woensdag 26 oktober 2016 17:26 schreef Gijscoman het volgende:
Misschien was het mensen al eerder opgevallen, maar naast TOS staat nu ook DS9 op Netflix. TNG echter nog niet.
dikke duim ouwe.. heb de eerste drie epis al gezien!
mijn proefmaand is gisteren ingegaan! effe kijken of ik ds9 in 1 maand gezien kan krijgen :)
ben nu bij de aflevering dat ze elkaar niet kunnen verstaan vanwege een bajorvirus die airborn is :D
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
pi_166236015
Ben ook weer DS9 aan het kijken. Net episode 3 "Past Prologue" gezien.

Wat ik vaag vind: een Barjoraanse terrorist vliegt door Bajoran space terwijl hij achterna wordt gezeten door de Cardassians. Hij komt aan boord van DS9 en vraagt politiek asiel aan bij Sisko. Hij vraagt dan in feite politiek asiel aan bij de UFoP (neem ik aan, hij is zelf een Bajoran in Bajoran space dus politiek asiel aanvragen bij de Bajoran provisional government lijkt me raar). Vervolgens mag Sisko gaan bedenken of dit asiel wordt toegekend. Beetje raar, je zou verwachten dat de UFoP vaker dit soort aanvragen krijgt en dat daar een centraal proces voor bestaat in plaats van dat je afhankelijk bent van de mening van één willekeurige captain die je toevallig tegenkomt.

Of denk ik dan te ver door? ;)

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 27-10-2016 09:22:39 ]
pi_166244191
Bryan Fuller stopt als showrunner van 'Star Trek: Discovery.

''Fans van de Star Trek-franchise die hoopvol waren na de aankondiging dat Bryan Fuller de serie zou maken als showrunner, zullen teleurgesteld zijn. Fuller heeft besloten de serie te verlaten. Waarom precies is niet bekend, maar mogelijk heeft het te maken met het feit dat hij niet genoeg tijd kon vrijmaken.''

-O-
pi_166244509
quote:
6s.gif Op donderdag 27 oktober 2016 09:18 schreef Nielsch het volgende:
Ben ook weer DS9 aan het kijken. Net episode 3 "Past Prologue" gezien.

Wat ik vaag vind: een Barjoraanse terrorist vliegt door Bajoran space terwijl hij achterna wordt gezeten door de Cardassians. Hij komt aan boord van DS9 en vraagt politiek asiel aan bij Sisko. Hij vraagt dan in feite politiek asiel aan bij de UFoP (neem ik aan, hij is zelf een Bajoran in Bajoran space dus politiek asiel aanvragen bij de Bajoran provisional government lijkt me raar). Vervolgens mag Sisko gaan bedenken of dit asiel wordt toegekend. Beetje raar, je zou verwachten dat de UFoP vaker dit soort aanvragen krijgt en dat daar een centraal proces voor bestaat in plaats van dat je afhankelijk bent van de mening van één willekeurige captain die je toevallig tegenkomt.

Of denk ik dan te ver door? ;)
Asiel lijkt me sowieso een schending van de Prime Directive, dus dat het überhaupt in Star Trek bestaat vind ik al vreemd.
pi_166244537
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2016 18:08 schreef thabit het volgende:

[..]

Asiel lijkt me sowieso een schending van de Prime Directive, dus dat het überhaupt in Star Trek bestaat vind ik al vreemd.
Waarom is dat een schending?
  donderdag 27 oktober 2016 @ 19:11:07 #62
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_166245564
quote:
6s.gif Op donderdag 27 oktober 2016 09:18 schreef Nielsch het volgende:
Ben ook weer DS9 aan het kijken. Net episode 3 "Past Prologue" gezien.

Wat ik vaag vind: een Barjoraanse terrorist vliegt door Bajoran space terwijl hij achterna wordt gezeten door de Cardassians. Hij komt aan boord van DS9 en vraagt politiek asiel aan bij Sisko. Hij vraagt dan in feite politiek asiel aan bij de UFoP (neem ik aan, hij is zelf een Bajoran in Bajoran space dus politiek asiel aanvragen bij de Bajoran provisional government lijkt me raar). Vervolgens mag Sisko gaan bedenken of dit asiel wordt toegekend. Beetje raar, je zou verwachten dat de UFoP vaker dit soort aanvragen krijgt en dat daar een centraal proces voor bestaat in plaats van dat je afhankelijk bent van de mening van één willekeurige captain die je toevallig tegenkomt.

Of denk ik dan te ver door? ;)
Een Starfleet captain is sowieso meer ook een ambassadeur qua verantwoordelijkheden, ze kunnen ook verdragen sluiten bijvoorbeeld. Ze hebben een hele diplomatieke, onafhankelijke rol en rennen niet voor elk wissewasje terug naar starfleet. Ze zijn wat dat betreft geënt op de 18e en 19e eeuwse diplomatieke situatie.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_166246687
Ik weet dat Discovery nog moet uitkomen, maar wellicht kunnen ze ooit nog eens

Star Trek: Section 31

maken. Dat lijkt me vrij kicken!

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Section_31
pi_166255710
Wanneer komt de rest op Netflix? TNG en zo?
pi_166467257
Ben nu DS9 weer aan het kijken op Netflix en herinner mij weer dat ik een enorme hekel had aan alles dat ook maar iets van doen heeft met Bajorans, wat een saai zeikerig volk zeg :r

Doe mij maar de Cardassians of Ferengi.
pi_166470679
Ferengi ftw. Ik ben bij DS9 ooit afgehaakt toen dan hele Dominion wars gedoe begon. Kon me niet boeien.
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_166641094
Bajorans = Saai!!
Cardassians dat zijn pas Bazen!
  maandag 14 november 2016 @ 17:27:56 #68
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166652238
quote:
1s.gif Op zondag 6 november 2016 23:17 schreef WammesWaggel het volgende:
Ben nu DS9 weer aan het kijken op Netflix en herinner mij weer dat ik een enorme hekel had aan alles dat ook maar iets van doen heeft met Bajorans, wat een saai zeikerig volk zeg :r

Doe mij maar de Cardassians of Ferengi.
klopt.. ik stoor me ook aan Banjamin Sisko.. die arrogante betweter
quark en odo vind ik altijd wel leuk
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
pi_166659653
Quark, Odo en natuurlijk Garak zijn echt mijn favorieten.
De andere karakters doen mij erg weinig of wekken slechts irritatie op.
Dan moet je denken aan Sisqo, zijn suffe zoon Ben of Bashir.


Wel moet ik melden dat Dax een aantrekkelijke vrouw is, verder ook weinig interessant.
  dinsdag 15 november 2016 @ 01:25:11 #70
277627 Seven.
We are Borg.
pi_166663095
quote:
0s.gif Op maandag 14 november 2016 22:15 schreef WammesWaggel het volgende:
Quark, Odo en natuurlijk Garak zijn echt mijn favorieten.
De andere karakters doen mij erg weinig of wekken slechts irritatie op.
Dan moet je denken aan Sisqo, zijn suffe zoon Ben of Bashir.

Wel moet ik melden dat Dax een aantrekkelijke vrouw is, verder ook weinig interessant.
Die zoon heet Jake, zijn vader is Benjamin Sisko :'). Verder heb je gelijk aangaande Bashir, Dax en Ben. Quark en Garak zijn briljant maar die verrekte Odo voegt weinig toe.
Resistance is futile.
  Moderator dinsdag 15 november 2016 @ 09:13:43 #71
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_166664441
Ik ben de original series aan het herkijken op netflix en ik merk dat mijn voelsprieten omhoog staan voor events die nog niet verder uitgewerkt zijn. Ze hadden al gezegd dat het niet om de ss valiant ging toch?
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_166762476
quote:
7s.gif Op woensdag 26 oktober 2016 17:39 schreef Syntos het volgende:
Geen idee of er iemand interesse in heeft maar ik zag dat TAS op 2 november uitkomt op Blu-Ray voor 35 euro op bol.com.
Ik heb hem iig. al besteld voor een tweede kans. :Y
Hier voor $12,61 : http://amzn.to/2fPuIsG :)
  zaterdag 19 november 2016 @ 20:40:59 #73
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_166762690
Je merkt heel erg aan die series dat ze nog van vior de home media, laat staan de streaming services zijn. Zelfs ten tijde van DS9 was het niet heel gebruikelijk dat je een serie compleet thuis had liggen. En dat merk je in de manier waarop de afleveringen veel meer self contained zijn. Ook heb je bij DS9 bijvoorbeeld redelijk wat 'latrn we Miles O'Brien weer eens lastig vallen' afleveringen. Met snel bingen heb je er drie van op een dag waar je er normaal een maand of wat tussenruimte zou hebben. Karaktertrekken en afleveringfocus worden tegenwoordig heel anders benaderd.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_166762862
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 november 2016 20:32 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Hier voor $12,61 : http://amzn.to/2fPuIsG :)
Ik heb hem inmiddels al op de plank.
pi_166762969
quote:
10s.gif Op zaterdag 19 november 2016 20:46 schreef Syntos het volgende:

[..]

Ik heb hem inmiddels al op de plank.
Top! Mooie serie!
  zaterdag 19 november 2016 @ 23:50:54 #76
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166768211
ds9 in 3 weken afgekeken
pfff :D
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  zondag 20 november 2016 @ 07:31:32 #77
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_166771898
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 november 2016 23:50 schreef Onnoman het volgende:
ds9 in 3 weken afgekeken
pfff :D
Wtf?!?!

Ik doe braafjes 1 á 2 afleveringen per dag. Wat is het? 7 seizoenen?

Je praat dus over 2 seizoenen per week. Vind je het nog wel leuk? ;)
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_166776263
De arrogantie ook van de Federatie :r
Als dat Kwadrant nou van The Dominion is en zij willen dat je daar wegblijft dan doe je dat toch :? Maar nee hoor, constant provoceren en klagen als je een pak slaag krijgt :r
  zondag 20 november 2016 @ 16:05:25 #79
242879 Onnoman
The On And Only
pi_166779974
quote:
1s.gif Op zondag 20 november 2016 07:31 schreef thedeedster het volgende:

[..]

Wtf?!?!

Ik doe braafjes 1 á 2 afleveringen per dag. Wat is het? 7 seizoenen?

Je praat dus over 2 seizoenen per week. Vind je het nog wel leuk? ;)
heb er wel genoeg van ja..
moet ook eerlijk zeggen dat ik sommige afleveringen heb overgelsagen
Als je de wereld wilt begrijpen, moet je denken zoals ik.
(Onnoman)
si vi pacem para bellum
himmelhoch jauchzend
  zondag 20 november 2016 @ 17:45:09 #80
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_166782438
Waarom doe je het dan ook?
8 afleveringen per dag, daar is die serie niet voor gemaakt.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  vrijdag 25 november 2016 @ 09:40:45 #81
431030 BlackEyedAngel
Allergic to morons and idiots.
pi_166886881
http://www.zavvi.nl/blu-r(...)mplete/11020432.html

48,39 :o

Dat is nog de helft van wat ik ervoor betaald had een aantal maanden geleden :{
It is possible to commit no mistakes and still lose. That is not a weakness, that is life.
  Moderator vrijdag 25 november 2016 @ 09:58:11 #82
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_166887163
Ik kijk nu 2 afleveringen OST per dag en sla af en toe wat dagen over.. dat vind ik wel een okay tempo. Zo'n hele serie bingen vind ik nooit zo leuk. Ik heb TNG ook zo herkeken maar dan in de trein, mijn treinreis duurde precies 1 aflevering en zo heb TNG 2 afleveringen per dag gekeken :)

En inderdaad van die thema afleveringen ga je op een gegeven moment wel herkenen... okay dit wordt weer een holodeck aflevering.... Toch heeft star trek dit wel een stuk minder dan series als bijvoorbeeld macgyver, quantum leap of sliders. Dat was toch vooral één strak concept en dan elke week een kleine variatie erop. Dat soort series bestaat niet meer.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 25 november 2016 @ 10:10:26 #83
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_166887313
De jaren '90 was volgens mij een omslagpunt in format voor series. De jaren 80 had nog echt case/monster of the week afleveringen in diverse series. Wat je zegt, iedere week een variatie op hetzelfde concept. TNG begon daar al langzaamaan van af te wijken, eerste seizoenen wat minder, maar later steeds meer. X-Files had dat ook, steeds meer nadruk op het lopende verhaal ipv de monster of the week. DS9 is wel het beste voorbeeld binnen Star Trek met hiermee experimenteren. De grote arcs is nu meer de standaard geworden. En het geeft je meer ruimte om de personages uit te diepen.
In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
pi_166894869
S4E7 vandaag gezien, genieten van de Ferengi op aarde.
Hoogtepuntje.
pi_166905297
quote:
2s.gif Op vrijdag 25 november 2016 09:58 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik kijk nu 2 afleveringen OST per dag en sla af en toe wat dagen over.. dat vind ik wel een okay tempo. Zo'n hele serie bingen vind ik nooit zo leuk. Ik heb TNG ook zo herkeken maar dan in de trein, mijn treinreis duurde precies 1 aflevering en zo heb TNG 2 afleveringen per dag gekeken :)

En inderdaad van die thema afleveringen ga je op een gegeven moment wel herkenen... okay dit wordt weer een holodeck aflevering.... Toch heeft star trek dit wel een stuk minder dan series als bijvoorbeeld macgyver, quantum leap of sliders. Dat was toch vooral één strak concept en dan elke week een kleine variatie erop. Dat soort series bestaat niet meer.
Wat is OST ?
pi_166905326
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2016 05:05 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Wat is OST ?
TOS

The Original Series
lekker faxen heel de dag echt genot
  Moderator zaterdag 26 november 2016 @ 13:56:56 #87
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_166910110
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2016 05:05 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Wat is OST ?
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2016 05:59 schreef wolfrolf het volgende:

[..]

TOS

The Original Series
Ohja TOS... ik was in de war met original soundtrack :')
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_166941178
Vermoedelijke eerste casting voor ST DISC is bekent;

Michelle Yeoh

Waarschijnlijk Captain Han Bo van de USS Shenzou

http://moviepilot.com/p/s(...)lot-spoilers/4153785
pi_167041737
Vanaf vandaag op Netflix

For the Love of Spock – 2016 1:51 uur
♫ Engels / CC Engels, Nederlands
Genre: Biografie, Documentaire
De zoon van acteur Leonard Nimoy regisseert deze ontroerende kijk in zijn vaders rol van Spock, het iconische personage uit Star Trek dat hij 50 jaar lang speelde.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  Moderator vrijdag 2 december 2016 @ 10:48:16 #90
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_167042363
quote:
7s.gif Op vrijdag 2 december 2016 10:14 schreef Aether het volgende:
Vanaf vandaag op Netflix

For the Love of Spock – 2016 1:51 uur
♫ Engels / CC Engels, Nederlands
Genre: Biografie, Documentaire
De zoon van acteur Leonard Nimoy regisseert deze ontroerende kijk in zijn vaders rol van Spock, het iconische personage uit Star Trek dat hij 50 jaar lang speelde.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_167520020
Vanaf vandaag op Netflix

Star Trek: Enterprise (seizoen 1-4) – 2004 6
♫ o.a. Engels / CC o.a. Engels, Nederlands
Genre: Actie, Sci-Fi
Acteurs: Scott Bakula, John Billingsley, Jolene Blalock
Kapitein Archer en zijn bemanning verkennen de ruimte en ontdekken innovatieve technologieën als ze nieuwe buitenaardse soorten tegenkomen in deze prequel van Star Trek.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  donderdag 22 december 2016 @ 09:45:01 #92
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_167520186
Thank you!
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  Public Relations / Redactie Film donderdag 22 december 2016 @ 12:30:12 #93
216132 crew  Roberto_BOZ
pi_167523302
Nog steeds geen TNG... :(
pi_167573738
Vanaf vandaag op Netflix

Star Trek: The Animated Series (seizoen 1-2) – 1973 6
♫ o.a. Engels / CC o.a. Engels, Nederlands
Genre: Animatie
Acteurs: William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley
Het ruimteschip Enterprise beleeft nieuwe avonturen in deze kleurrijke tekenfilmserie met de stemmen van de oorspronkelijke Star Trek-bemanning.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_167622183
Schiet nou maar op met TNG en Voyager...
  Redactie Frontpage / Sport maandag 26 december 2016 @ 18:38:40 #96
403973 crew  Gijscoman
Hou hoog de naam van N.E.C.
pi_167622274
quote:
7s.gif Op zaterdag 24 december 2016 11:37 schreef Aether het volgende:
Vanaf vandaag op Netflix

Star Trek: The Animated Series (seizoen 1-2) – 1973 6
♫ o.a. Engels / CC o.a. Engels, Nederlands
Genre: Animatie
Acteurs: William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley
Het ruimteschip Enterprise beleeft nieuwe avonturen in deze kleurrijke tekenfilmserie met de stemmen van de oorspronkelijke Star Trek-bemanning.
Mooi!
Ik ben bijna klaar met TOS. Was al bang dat ik TNG tijdelijk zou moeten overslaan, maar dat TAS überhaupt online zou komen had ik niet durven hopen. Heb ik weer een buffer tot het moment dat TNG op Netflix komt!
pi_167627838
quote:
0s.gif Op maandag 26 december 2016 18:31 schreef Odaiba het volgende:
Schiet nou maar op met TNG en Voyager...
Voyager eerst, kan niet wachten om seven of nine weer eens te bewonderen en de rest van de Borg.
pi_167627929
quote:
1s.gif Op maandag 26 december 2016 22:46 schreef loekf het volgende:

[..]

Voyager eerst, kan niet wachten om seven of nine weer eens te bewonderen en de rest van de Borg.
Maar Janeway, Neelix en Tess kan ik missen als kiespijn :D
  Moderator maandag 26 december 2016 @ 23:09:35 #99
8781 crew  Frutsel
pi_167628464
quote:
1s.gif Op maandag 26 december 2016 22:46 schreef loekf het volgende:

[..]

Voyager eerst, kan niet wachten om seven of nine weer eens te bewonderen en de rest van de Borg.
En species 8472
pi_167628606
quote:
6s.gif Op maandag 26 december 2016 23:09 schreef Frutsel het volgende:

[..]

En species 8472
ZOMG dat zijn de echte bazen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')