Wat een handige dingen. Zou ik doen als de stoelen nog vaker mee moesten. Maar ze moeten nu maar eenmalig mee. Ik ga normaal niet op vlieg vakanties waar ik de stoelen mee moet nemen.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:10 schreef Roosje84 het volgende:
[..]
Wij hebben er speciale tassen voor. Een met wieltjes voor de groep één en een zonder wieltjes voor de groep twee stoel. Voordeel is dat ze herbruikbaar zijn en net zo stevig als een gewone weekendtas. Als je de groep twee stoel uit elkaar haalt passen ze samen wel in zo een tas. Bij oa bol.com hebben ze die tassen. Zoeken op autostoel reistas of travelbag was het geloof ik.
De slaapkamer beetje verbouwen. Bed kantelen ofzo.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 20:28 schreef Vicky het volgende:
Soms heb je een stapelbed en kan je het onderste bed omhoog klappen.
Wij hadden destijds een 1p bed waar er een rek voor konden zetten. T was toen 10mnd
Of Jordaniequote:Op zaterdag 7 januari 2017 22:05 schreef Fogel het volgende:
[..]
Iran ligt binnen bereik, schijnt prachtig te zijn, maar ben er zelf nooit geweest.
Verder is het inderdaad al snel beperkt tot de "normale" landen (als je het al zo kan noemen).
Ooit ga ik die kant wel eens op, als het rustiger is.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 22:13 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Of Jordanie![]()
Maar geen idee hoe dat veiligheidstechnisch is. Ik was er bijna 20 jaar geleden
quote:Op zaterdag 7 januari 2017 22:05 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Zweden met de auto? Eventueel helemaal naar het noorden? Geweldige natuur, afwisseling en enorm kind vriendelijk...
Toevallig in de Kampioen vandaag een advertentie gezien. In ieder geval kindvriendelijk en aan zee gelegen.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 13:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Heeft iemand hier nog zomervakantie-Denemarken-tips? Met peuter en baby. Ik zoek een niet te afgeleefd kindvriendelijk huisje met minstens twee slaapkamers, en in de buurt van zee zou fijn zijn. Missie: Lief overtuigen dat Denemarken een goed idee is.
Ik heb toevallig een keer een huis gehuurd in Bork Havn voor twee weken. Na een paar dagen hebben we een Wii gekocht omdat er geen donder te doen was in de buurt (Legoland is na een keer of 5 ook wel genoeg geweest - we hadden een jaarkaart) en na een dag of 6 zijn we naar Nederland gereden om opa en oma te bezoeken (voor het perspectief, ik woon in Noorwegen). Het ruige strand wat ze beschijven is inderdaad ruig, totaal niet geschikt om te gaan zwemmen ofzo, veel rip currents en relatief koud. Het is ook geen toeval dat de bomen er scheef groeien, er staat altijd wind. Voor vliegeren is dat wel een positief punt overigensquote:Op zaterdag 7 januari 2017 23:42 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]
Toevallig in de Kampioen vandaag een advertentie gezien. In ieder geval kindvriendelijk en aan zee gelegen.
Mijn schoonouders nemen ons elk jaar een week mee naar Denemarken en ze huren het huis altijd via Dancenter.
Wil je in de zomer weg? Dan moet ik Oman afraden, dan is het echt heel warm. Maar verder: prachtig! Exotisch, bijzonder, de meest lieve mensen ter wereld en een heel aangenaam, relaxed tempo. We zijn er maar kort geweest, maar ik hoop dat we echt eens langer terug kunnen.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 14:27 schreef Mineola het volgende:
En ik zoek zelf nog leuke ideeën voor (minder voor de hand liggende?) vakantiebestemmingen op een maximaal een uurtje of zes vliegen. Liefst iets waar je je twee/drie weken prima kan vermaken en waar meer te doen is dan een strand. Geschikt voor kleuter en dreumes. We zijn wel iets gewend dus het mag best 'spannend'. Koud of tropisch en alles daartussenin.
Iemand die bv in IJsland of Oman is geweest? (Om maar wat te noemen).
Stuur kwak een pm, die was er van de zomer als ik het me goed herinner.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 13:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Heeft iemand hier nog zomervakantie-Denemarken-tips? Met peuter en baby. Ik zoek een niet te afgeleefd kindvriendelijk huisje met minstens twee slaapkamers, en in de buurt van zee zou fijn zijn. Missie: Lief overtuigen dat Denemarken een goed idee is.
Dat werkt/past dus gewoon?quote:Op zaterdag 7 januari 2017 20:42 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Bed op zn kant en een campingbed neerzetten?
Ik kwam Le Palme in Pacengo tegen, die is niet groot. Maar ben er zelf dus niet geweest, dus weet verder niet of het iets isquote:Op zaterdag 7 januari 2017 13:37 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ben ook op zoek naar tips!
Wij willen deze zomer (eind juni) naar Italië (merengebied of Toscane) en zijn dan op zoek naar een kleine kindvriendelijke camping waar we een tent of stacaravan kunnen huren.
We houden niet van dorpen vol Nederlanders en met animatie enzo. Wel van een buitenzwembad en beschutte plekken.
Dat lukt welquote:Op zondag 8 januari 2017 10:31 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Dat werkt/past dus gewoon?
Ik zoek dus eigenlijk ervaringen van mensen die zeggen: ohh maak je niet druk, dat lukt/past wel.
Dit hebben wij ook wel eens gehad. Gewoon ene bed op zn kop op het andere leggen en je hebt ruimte zat voor een reisbedje.quote:Op zaterdag 7 januari 2017 20:36 schreef hetzusjevan het volgende:
Oh dat zou handig zijn, maar ik wil rechtstreeks bij de camping boeken (iig bij de campings die ik nu tegenkom). Misschien verstandig om ze eerst maar eens te mailen dan..
Ik kom soms zulke slaapkamers tegen:
[ afbeelding ]
Ja hoi hoe kan ik deze nou missen?quote:Op zaterdag 7 januari 2017 13:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Heeft iemand hier nog zomervakantie-Denemarken-tips? Met peuter en baby. Ik zoek een niet te afgeleefd kindvriendelijk huisje met minstens twee slaapkamers, en in de buurt van zee zou fijn zijn. Missie: Lief overtuigen dat Denemarken een goed idee is.
Langs de snelweg is natuur inderdaad Saai, met een hoofdletter zelfs. Maar mälaren, Höga Kusten, Lapland etc. wil ik qua natuur niet saai noemen. En bijvoorbeeld ook Göteborg, etc. Maar goed, ik heb Zuid Noorwegen niet gezien, en ook heel veel van Zweden niet...quote:Op zaterdag 7 januari 2017 22:40 schreef Fogel het volgende:
Als je voor de natuur gaat zou ik even doorrijden naar Zuid-West Noorwegen. Zweden vind ik qua natuur echt dodelijk saai (sorry Jagärtrut), OK, aan de kust kan het leuk zijn, maar de rest...
Stockholm is wel een van mijn favoriete hoofdsteden overigens. Ga daar met pasen met mijn kinderen heen.
De kindvriendelijkheid is top in alle Scandinavische landen
Ah ja, ik zit net als Razz in t onderwijs dus juli/augustus is mijn enige referentiekader.quote:Op zondag 8 januari 2017 12:08 schreef L-E het volgende:
Wij vonden de reis naar Denemarken juist goed te doen. Klein beetje file gehad, maar dat is al gauw op zo'n enorm traject. Wij reden overigens in oktober, dat is allicht minder druk dan het hoogseizoen
Wij huurden een stacaravan en daarbij was 1 van de 2 bedden opgeklapt. Daar hadden ze een campingbedje neergezet.quote:Op zondag 8 januari 2017 10:31 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Dat werkt/past dus gewoon?
Ik zoek dus eigenlijk ervaringen van mensen die zeggen: ohh maak je niet druk, dat lukt/past wel.
[..]
Ik kwam Le Palme in Pacengo tegen, die is niet groot. Maar ben er zelf dus niet geweest, dus weet verder niet of het iets is.
Ik heb dat één keer gedaan (Pelagos Suites Hotel op Kos) en dat beviel heel goed. Mooi resort, luxe kamers, heerlijk eten, fijn personeel.quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:36 schreef Jagärtrut het volgende:
Wij willen waarschijnlijk mid-april een weekje of 10 dagen weg. Het liefst met redelijk goed weer en niet te ver vliegen. Ik ben nog nooit op een all-inclusive vakantie geweest, dat mag wel maar hoeft niet. Heeft er iemand ideeen over wat leuk is met een dan 19 maanden oude dreumes?
4-5 uur lijkt me met een dreumes die alleen maar wil lopen en niet stilzitten eigenlijk wel genoeg.quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:44 schreef Fogel het volgende:
Wat valt onder 'niet te ver' vliegen? Max 4 uur ofzo?
Qua weer zal je toch een stuk naar het zuiden moeten. Canarische eilanden bv.
Zoek een hotel met een goede speelplek voor je kind en check of de buutenzwembaden open en/of verwarmd zijn. Er is veel om uit te kiezen daar.
Voordeel van all-inclusive en kinderen is dat het eten nagenoeg altijd als buffet klaar staat, kan je kind zelf bepalen wat ie wel/niet wil hebben.
Wij zijn naar La Palma geweest, ook all inclusive. Dochter was toen 20 maanden, en we hebben heel erg genoten. Het is het minst toeristische eiland van de Canarische Eilanden, en genoeg dingen om daar eventueel te doen. Wij hebben uiteindelijk besloten om de week dat we er waren het Resort niet af te gaan, omdat het eigenlijk wel prima was zo. Ontbijten, zwemmen, lunchen, middagslaapje (/boekjes lezen/spellen spelen), zwemmen, eten, kinderdisco. Dochter heeft het er nog steeds wel eens over een half jaar later.quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:36 schreef Jagärtrut het volgende:
Wij willen waarschijnlijk mid-april een weekje of 10 dagen weg. Het liefst met redelijk goed weer en niet te ver vliegen. Ik ben nog nooit op een all-inclusive vakantie geweest, dat mag wel maar hoeft niet. Heeft er iemand ideeen over wat leuk is met een dan 19 maanden oude dreumes?
Wij gaan hopelijk hetzelfde doen, dus ik lees graag mee. Turkije hoeft voor mij niet zo nodig, Canarische Eilanden klinkt wel weer leuk.quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:36 schreef Jagärtrut het volgende:
Wij willen waarschijnlijk mid-april een weekje of 10 dagen weg. Het liefst met redelijk goed weer en niet te ver vliegen. Ik ben nog nooit op een all-inclusive vakantie geweest, dat mag wel maar hoeft niet. Heeft er iemand ideeen over wat leuk is met een dan 19 maanden oude dreumes?
Algarve! Veel mooie stranden en leuke plaatsjes. Ik ben fan!quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:36 schreef Jagärtrut het volgende:
Wij willen waarschijnlijk mid-april een weekje of 10 dagen weg. Het liefst met redelijk goed weer en niet te ver vliegen. Ik ben nog nooit op een all-inclusive vakantie geweest, dat mag wel maar hoeft niet. Heeft er iemand ideeen over wat leuk is met een dan 19 maanden oude dreumes?
Oh dat lijkt mij ook altijd zo leuk! Heeft ze zelf ook al ideeën wat ze graag wil zien en doen, dat je samen plannen kunt maken?quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:58 schreef Nielsch het volgende:
Ik ga mid-april trouwens een weekendje naar Londen met de oudste (dan bijna 7). Veel zin in zo'n vader-dochter weekend!
Lissabon is een heerlijke stad, maar in april nog niet geschikt voor een zonvakantie gok ik zo.quote:Op woensdag 11 januari 2017 09:47 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
4-5 uur lijkt me met een dreumes die alleen maar wil lopen en niet stilzitten eigenlijk wel genoeg.
Ja, canarische eilanden, of griekse eilanden zijn goede opties. Of Lissabon ofzo. Paar dagen stad, paar dagen niets...
Ze wil graag mummies zien (British Museum) en een hoge toren op (waarschijnlijk de Sky Garden want die is gratis). Sciene Museum lijkt haar ook erg leuk, evenals de Tower Bridge Experience. Verder gaan we kijken bij de wisseling van de wacht op Horse Guards Parade (rustiger dan bij Buckingham Palace). Twijfel nog een beetje over de Tower of London; is wel heel erg prijzig. Daarnaast nog een wandelingetje langs Houses of Parliament, Trafalgar Square, Piccadilly Circus en Regent Street (en bij de Lush flagship store een cadeautje kopen voor mama). Owja en ze wil boven in een rode bus zitten. Lijn 11 gaat langs allerlei bekende landmarks dus waarschijnlijk nemen we die.quote:Op woensdag 11 januari 2017 10:03 schreef Mineola het volgende:
[..]
Algarve! Veel mooie stranden en leuke plaatsjes. Ik ben fan!
Of een Canarisch eiland?
[..]
Oh dat lijkt mij ook altijd zo leuk! Heeft ze zelf ook al ideeën wat ze graag wil zien en doen, dat je samen plannen kunt maken?
Onder de 2 jaar mag een kind nog op schoot zonder eigen stoel, dus inderdaad bijna gratis.quote:Op woensdag 11 januari 2017 10:06 schreef Fogel het volgende:
[..]
Lissabon is een heerlijke stad, maar in april nog niet geschikt voor een zonvakantie gok ik zo.
Ik weet niet of kinderen onder de 2 ook op chartervluchten (nagenoeg) gratis meevliegen, maar check de prijs even tov lijnvluchten.
Voor charter en grotere kans op goed weer: ga voor de eilanden.
Leuk! Tower zijn wij ook nooit geweest, wegens te duur. idem voor museum of transport.quote:Op woensdag 11 januari 2017 10:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ze wil graag mummies zien (British Museum) en een hoge toren op (waarschijnlijk de Sky Garden want die is gratis). Sciene Museum lijkt haar ook erg leuk, evenals de Tower Bridge Experience. Verder gaan we kijken bij de wisseling van de wacht op Horse Guards Parade (rustiger dan bij Buckingham Palace). Twijfel nog een beetje over de Tower of London; is wel heel erg prijzig. Daarnaast nog een wandelingetje langs Houses of Parliament, Trafalgar Square, Piccadilly Circus en Regent Street (en bij de Lush flagship store een cadeautje kopen voor mama). Owja en ze wil boven in een rode bus zitten. Lijn 11 gaat langs allerlei bekende landmarks dus waarschijnlijk nemen we die.
Transport Museum ga ik altijd langs als ik alleen in Londen ben. De Londense metro (en in mindere matende bussen) zijn een van mijn grote interesses. Ga ook naar architectonisch interessante metrostations ik de afgelegen zones. Maar goed, daar val ik de rest van het gezin niet mee lastig.quote:Op woensdag 11 januari 2017 10:18 schreef Roomsnoes het volgende:
[..]
Leuk! Tower zijn wij ook nooit geweest, wegens te duur. idem voor museum of transport.
Als je bij Lissabon aan de kust in Cascais of Estoril gaat zitten kan je heel makkelijk met de trein naar Lissabon en heb je goede resorts aan de kust.quote:Op woensdag 11 januari 2017 10:41 schreef exode het volgende:
Ben ik weer....;) Barcelona en Lissabon lijken me ook leuk met peuter B, dan heb je strand aangezien B nogal gek is op graven.
Dit klinkt exact als waar wij naar op zoek zijn maar dan waarschijnlijk in juni. Heb je voor mij wat meer info (evt. in PB)?quote:Op zondag 8 januari 2017 20:49 schreef exode het volgende:
Wij gaan ook weer op zoek voor komende zomer. Gezin met jochie van dan 3,5, ramvast aan hoogseizoen want partner voor de klas.
Vorig jaar zaten we op een topcamping in Frankrijk (de Lot). Kleine camping met 8 campingplaatsen, 3 cabanas, 3 appartementen en wat kamers in het 'hoofdhuis'. Elke ochtend ontbijt, 's avonds indien gewenst aanschuiven voor heerlijk 3 gangen diner, ook voor de kinderen. Zwembadje, veel speelruimte, echt gericht op gezinnen met kleine kinderen. Kortom paradijs!! We houden hem als backup
We zoeken een kleine camping die zich richt op gezinnen met kleine kinderen. Grote kampeerplekken, geen animatie en elke ochtend verse broodjes![]()
In een straal van 1000 km van Utrecht, geen Nederland en liefst geen Frankrijk. (Aangezien we daar niet hoeven te zoeken naar zo'n camping, dan gaan we dus terug naar dezelfde)
Komende tijd Googlen, maar wie weet heeft iemand de gouden tip. Over 7 weken krijgen we de sleutel van ons nieuwe huis waardoor we daarna weinig tijd voor zoekacties hebben.
Bridge Experience is wel leuk om te doen hoor maar niet echt een must. Leukste is vooral lopen over die glazen panelen bovenin.quote:Op woensdag 11 januari 2017 10:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ze wil graag mummies zien (British Museum) en een hoge toren op (waarschijnlijk de Sky Garden want die is gratis). Sciene Museum lijkt haar ook erg leuk, evenals de Tower Bridge Experience. Verder gaan we kijken bij de wisseling van de wacht op Horse Guards Parade (rustiger dan bij Buckingham Palace). Twijfel nog een beetje over de Tower of London; is wel heel erg prijzig. Daarnaast nog een wandelingetje langs Houses of Parliament, Trafalgar Square, Piccadilly Circus en Regent Street (en bij de Lush flagship store een cadeautje kopen voor mama). Owja en ze wil boven in een rode bus zitten. Lijn 11 gaat langs allerlei bekende landmarks dus waarschijnlijk nemen we die.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |