Ik weet van die optie af, zet dat ook altijd in mijn brief als het nu niet uitkomtquote:Op vrijdag 16 september 2016 16:01 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Jij denkt dat als je nu reageert, dat je morgenvroeg moet beginnen?
Je kunt prima aangeven wanneer je wil starten. Misschien weet je dat niet, want je hebt nog nul praktijk ervaringen en tienduizendmiljoen vooronderstellingen.
Maar ik krijg het gevoel dat je ons nu wat belachelijk aan het maken bent. Prima hoor, ik ben niet degene zonder baan en sociale contacten.
Er bestaat geen vacature waar jij je 100% comfortabel bij gaat voelen. Er is altijd een stuk spanning en onzekerheid als je aan een nieuwe baan begint. Dat heet knopen doorhakken en in het diepe springen en ervaringen opdoen.quote:Op vrijdag 16 september 2016 16:02 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ik weet van die optie af, zet dat ook altijd in mijn brief als het nu niet uitkomt
En ik reageer gewoon op vacatures hoor, maar wel wat mij enigszins ligt. Iets waar ik mij niet comfortabel bij voel verwacht ik ook niet het beste te kunnen leveren.
Mooiquote:Op vrijdag 16 september 2016 15:22 schreef Droopie het volgende:
"Om dingen te krijgen die je nog nooit heb gehad, moet je dingen doen die je nog nooit hebt gedaan."
Dank je wel.. er ontbrak alleen nog een nooit inquote:
Laat ik het zo zeggen: wanneer het water mij straks aan de lippen staat en ik afwijzing op afwijzing krijg neem ik elke baan aan of ga ik de bijstand in. Voor nu reageer ik nog even op banen die mij wat lijken omdat het kan.quote:Op vrijdag 16 september 2016 16:06 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Er bestaat geen vacature waar jij je 100% comfortabel bij gaat voelen. Er is altijd een stuk spanning en onzekerheid als je aan een nieuwe baan begint. Dat heet knopen doorhakken en in het diepe springen en ervaringen opdoen.
Veilig aan de zijlijn zaken bekijken en alle mitsen en maren uitkauwen, dat levert daginvulling op
zo zien we maar mensen..quote:Op vrijdag 16 september 2016 17:59 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen: wanneer het water mij straks aan de lippen staat en ik afwijzing op afwijzing krijg neem ik elke baan aan of ga ik de bijstand in. Voor nu reageer ik nog even op banen die mij wat lijken omdat het kan.
Rare reactie. Ik zeg alleen zolang ik nog een beetje vrijheid heb om te kiezen waar ik wil werken, gebruik ik dat. Vanuit een uitkering of zonder geld moet je sowieso ales aanpakken.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:04 schreef Droopie het volgende:
[..]
zo zien we maar mensen..
de lage sociale klasse kan ook gewoon een HBO opleiding hebben.
maar deze simpele MAVO klant ziet gewoon hoe TS in elkaar zit.
zo eenzaam, zo verdrietig, zo boos, nooit zijn schuld
alles durft hij op te schrijven om een beetje aandacht te generen
Je instellingquote:Op vrijdag 16 september 2016 17:59 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen: wanneer het water mij straks aan de lippen staat en ik afwijzing op afwijzing krijg neem ik elke baan aan of ga ik de bijstand in. Voor nu reageer ik nog even op banen die mij wat lijken omdat het kan.
Nee, je zegt dat je geen enkele moeite doet om uit je comfort zone te komen tot de staat voor je mag gaan betalen. En voor jou gaat bepalen waar je gaat werken. Gezien je attitude naar werkplekken waarvan je meent dat die niet passen, gaat dat de hel voor je zijn. Houd zelf de regie!quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:08 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Rare reactie. Ik zeg alleen zolang ik nog een beetje vrijheid heb om te kiezen waar ik wil werken, gebruik ik dat. Vanuit een uitkering of zonder geld moet je sowieso ales aanpakken.
Dus nu is de bijstand opeens wel een optie voor je.quote:Op vrijdag 16 september 2016 17:59 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen: wanneer het water mij straks aan de lippen staat en ik afwijzing op afwijzing krijg neem ik elke baan aan of ga ik de bijstand in. Voor nu reageer ik nog even op banen die mij wat lijken omdat het kan.
Nu ik op mezelf ga kan ik het waarschijnlijk tot mei/juni uithouden, eventueel iets langer. Inboedel kost ook wat geld Bijstand heb ik recht op dan maar geen fan van want alle aangeboden banen moet je accepteren, dus geen vrije keuze. Of je moet bewust op vacatures reageren waar je geen kans maakt zoals dierenarts of beddenverkoper. Vrijwilligerswerk als tegenprestatie kan ook maar feit blijft dat je als 1 persoon misschien kan rondkomen en wat overhoudt maar ideaal is het niet, ook niet om sociaal rond te bazuinen bij je nieuwe vlam.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:10 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Je instelling
Alsof alle banen na twee jaar hopeloos solliciteren (want je had toch nog voor twee jaar kapitaal) en je gat in je CV dus ook twee jaar groot is, je dan komen aanwaaien?
Of meneer 'kiest ervoor de bijstand in te gaan'Jij wacht net zo lang met kiezen tot bijstand geen keuze meer is maar bittere noodzaak. Eens kijken hoe dat leventje je bevalt.
het is altijd een optie geweest omdat je er gewoon recht op hebt, maar ik zou het niet willen gebruiken. Heb ook nooit een Wajong aangevraagd terwijl ik er officieel recht op had terwijl klasgenoten dit wel deden en puur zagen als gratis geld. Dat stukje fatsoen had ik nog wel.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:15 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Dus nu is de bijstand opeens wel een optie voor je.
Waarom praat je over zijn hoofd heen?quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:20 schreef 0906 het volgende:
Ik denk dat hij zich beter eerst kan richten op zijn verhuizing, verbouwing en zelfstandig worden, dat zal wel even wennen zijn. Als hij éénmaal zijn plekje gevonden heeft rustig aan werken naar het vinden van een geschikte baan waar hij zich prettig bij voelt. Simpelweg een kwestie van gissen en missen.
Dat valt wel mee, meestal laten ze je met rust als je hen teveel tot last bent. Die bedrijven zitten ook niet te wachten op ongemotiveerd personeel.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:20 schreef Lienekien het volgende:
Als je in de bijstand zit, bieden ze je geen baan aan. Je wordt gewoon aan het werk gezet. Schoffelen en zo.
Verschilt per gemeente, broer hoeft niks te doen met een verklaring van de dokter. Anderen hoeven alleen te solliciteren. Anderen mogen het opvullen met vrijwilligerswerk.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:20 schreef Lienekien het volgende:
Als je in de bijstand zit, bieden ze je geen baan aan. Je wordt gewoon aan het werk gezet. Schoffelen en zo.
Omdat je hem overspoeld met allerlei info, geef hem nou eens rustig te tijd om alles op een rijtje te zetten en uit te voeren. Verhuizen en werk vinden doe je ook niet in 1 dag.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:21 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waarom praat je over zijn hoofd heen?
Maar ze bieden je dus géén baan aan.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:22 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Verschilt per gemeente, broer hoeft niks te doen met een verklaring van de dokter. Anderen hoeven alleen te solliciteren. Anderen mogen het opvullen met vrijwilligerswerk.
Ik overspoel hem met info? Waar doe ik dat? Met die ene post?quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:23 schreef 0906 het volgende:
[..]
Omdat je hem overspoeld met allerlei info, geef hem nou eens rustig te tijd om alles op een rijtje te zetten en uit te voeren. Verhuizen en werk vinden doe je ook niet in 1 dag.
Volgens mij zit jij in een WorkFast gemeente. Dat is pas leuk; daar kom je niet weg met n briefje van de dokter. Google maar op WorkFast, misschien schrik je er zo van dat keuzes maken wat makkelijker wordtquote:Op vrijdag 16 september 2016 18:22 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Verschilt per gemeente, broer hoeft niks te doen met een verklaring van de dokter. Anderen hoeven alleen te solliciteren. Anderen mogen het opvullen met vrijwilligerswerk.
Ik bedoel het anders, dat het maken van keuzes extra lastig maakt vooral als je met meerdere dingen tegelijkertijd belast wordt.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:24 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik overspoel hem met info? Waar doe ik dat? Met die ene post?
Zo ingewikkeld zijn zijn keuzes niet. Huis heeft hij, werk kan hij op solliciteren.quote:Op vrijdag 16 september 2016 18:29 schreef 0906 het volgende:
[..]
Ik bedoel het anders, dat het maken van keuzes extra lastig maakt vooral als je met meerdere dingen tegelijkertijd belast wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |